![]() |
piszac my mialem na mysli druzyne, sztab, ogolnie klub
ja tez od dluzszego czasu raczej to traktuje jak cyrk niz cos wartego marnowania zycia choc ten czas prywatny na ogladanie meczy niestety ciagle marnuje to narkotyk... |
Mam wrażenie że znów oglądam mecz który może trwać choćby 300 minut a i tak nic nie strzelimy.
|
Sabotaż Jopa jeśli chodzi o skład.
|
To jest miś na miarę naszych czasów, na miarę naszych mozliwosci
|
Gdyby ten karny miał być przeciwko Wiśle to na milion procent byłby podyktowany.
Co nie zmienia faktu, że każdy zawodnik Wisły na murawie jest kompletnie bez formy. Co swoją drogą w ogóle mnie dziwi biorąc pod uwagę, że mamy już de facto sezon z nogach, weszliśmy w niego praktycznie bez okresu przygotowawczego i z zawodnikami dołączającymi do drużyny w trakcie, albo wracającymi po kontuzjach albo kontraktowanymi późno. |
Jop ewidentnie uwierzył w swoją zajebistość. Bardzo źle to wróży.
|
Karny przeciwko Wiśle byłby na 200%.
Nie da się grać ataku pozycyjnego z bezgłowymi kurczakami biegającymi po skrzydłach. Człowieka coś ściska w klatce piersiowej, jak widzi kolejne, beznadziejne zagranie takiego Baeny albo Sukiennickiego. Piłkarze wyglądają, jakby grali ten mecz z karę. Myślami są już pewnie w 4-gwiazdkowym hotelu all-inclusive gdzieś na Wyspach Kanaryjskich. Zalatuje to wszystko późnym Sobolenką. |
No prze chujowo się dzisiaj prezentujemy. 0:0 do przerwy tylko dlatego, że Miedź jeszcze chujowsza od nas. Wiem, że ciężko to przychodzi napisać ale jesteśmy totalnie beznadziejni. Chłopcy z orlika.
|
Obraz gry wygląda tak a nie inaczej przede wszystkim dlatego, że bez Carbo i Igbekeme nie mamy drugiej linii i rozegrania.
|
Najbardziej żenujący w tym wszystkim jest Kazimierz Węgrzyn. Nie licząc kutasa z Varu.
|
Niech ta runda się już kończy.
|
Ale mamy kur w a slaby sklad. Wgl nie mamy skrzydel wgl. Ten mecz to wolanie o transfery. Wzmocnienia nie uzupelnienia.
|
Dobry i punkt, ale potrzebujemy wzmocnień.
|
Cytat:
Co on w sztabie nie był wcześniej i od 2 tygodni trenuje, żeby wpaść na pomysł z Sukiennickim na skrzydle? A zmiany jeszcze gorsze No i oczywiście w stratę bramki zamieszany Jaroch, bo jak że inaczej Temat bezpośredniego awansu zamknięty dzisiejszym meczem ostatecznie |
Zakładając, że Carbo i Igbe będą mogli grać od razu na wiosnę, to na już, do pierwszego składu, trzeba prawego obrońcę i skrzydłowego. Nie chcę oglądać już Jarocha, Alfaro, Baeny, po prostu bezużyteczni.
|
Obrazek jak przy bramce nasi obrońcy są mijani jak tyczki a kapitan ucieka od piłki jest memicznym podsumowaniem sezonu.
Wzmocnień potrzebujemy i owszem. Ale my przede wszystkim potrzebujemy zmiany właściciela. |
Co za ....a była na varze?
|
Cytat:
Oczywiście, że nie mamy drugiej linii, ale i z Carbo była dzisiaj ona słaba. Carbo jest owszem niezłym piłkarzem jak na polską I ligę, ale jego powolność, nieustanne spóźnienia doprowadzić mogą do furii. Trochę szybszy przeciwnik i Carbo musi faulować, albo po prostu bez chęci faulowania zbyt późno wsadzi nogę, co kończy się faulem. Albo kontuzją. Jak dzisiaj. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało - jak się nie ma szybkości to jest się objeżdżanym i kończy się wizytą u lekarza. |
Gra do 57 minuty - lepiej zapomnieć. Karny dla Wisły - cofnięty nie wiadomo dlaczego. Czerwień dla Michalika powinna być. Zobaczymy, jak trener Jop przygotuje zespół do rundy rewanżowej, bo będzie to jego pierwszy okres przygotowawczy z pierwszym zespołem. Pierwszy mecz na wiosnę u siebie ze Zniczem Pruszków.
|
No i cyk -2 punkty w wyścigu o awans bezpośredni.
Nie wiem czy sumując wszystkich naszych skrzydłowych, wyszedłby jeden dobry, I-ligowy gracz na tej pozycji. Oni mają problemy z myśleniem na boisku, odcina im prąd nie wiadomo z jakiego powodu. Mam nadzieję, że nie zobaczę już na boisku Gogóła w koszulce Wisły, to jest materiał na drewno typu Młyński. Zmieniam też zdanie - nie jeden, a minimum dwa transfery do pierwszego składu (PO i skrzydłowy) w przerwie zimowej. Bez wzmocnień boję się, że możemy wypaść ze strefy barażowej. |
Warto zobaczyć co zrobił Duda przy bramce dla Miedzi...
Letkiewicza po sezonie już nie będzie za grubą kasę... To jest bramkarz jakiego nie było w Wiśle od lat... Tytuł kretyna wieczoru trafia do Kazimierza Węgrzyna. |
A nie uważacie, że spory wpływ na naszą końcówkę rundy ma wpływ fakt, że graliśmy mecze w dwóch kolejnych przerwach na reprezentację? W zasadzie to graliśmy cały czas od września. Inaczej trzeba zaplanować mikrocykl treningowy, rywale mogą sobie odpocząć. Trzeba pamiętać, ze to nie są zawodowcy z najwyższej półki i to mogło mieć znaczenie.
Do Arki tracimy 10 punków, do Miedzi 8 punktów. Przed nami są również Ruch, Płock i Łęczna. Realnie patrząc to już teraz możemy powiedzieć, że straciliśmy szanse na awans bezpośredni. Do baraży niby nam niewiele brakuje, ale trudno w nie uwierzyć przy takiej postawie. Bardziej od wyników przerażająca jest taka niemoc, która udziela się wszystkim w klubie. Ten marazm toczy nas przynajmniej od ponad roku. Niby wszyscy deklarują, ze celem jest awans, ale chyba nikt w to nie wierzy. Nie widać takiej wiary ani w piłkarzach, ani w trenerze. Kibicom też, bo z kim nie rozmawiam na ten temat, to każdy chciał żeby ta runda się zakończyła. Osobiście w ostatnich latach to jest mój ulubiony etap sezonu. Mogę oglądać jedynie poważna piłkę i nie katuję się tą kopaniną. Na mecze chodzę bardziej z przywiązania i poczucia obowiązku, ale bez żadnego entuzjazmu. A przecież w piłce chodzi głownie o emocje. Choćby nie udało się osiągnąć celu sportowego, to emocje pozostają na długo. A jakie emocje zostaną z nami po tej rundzie? Totalna apatia, bo nawet nie w....ienie. Ostatnie lata pod wodzą Królewskiego skutecznie mnie uodporniły na taki marazm. Dlatego uważam, że skończy się kolejnym sezonem w 1 lidze. Może załapiemy się na baraże i w nich odpadniemy, a może nawet tego nie będzie. I nie ma co się naśmiewać z Wieczystej. Za rok może się okazać, że pod względem sportowym jesteśmy klubem numer trzy w Krakowie. |
Cytat:
W następnej rundzie chyba zacznę stawiać :D Urocze jest to, jak oni są przewidywalni w swojej chimerycznosci. |
to co Jaroch i Duda zrobili przy bramce dla Miedzi to ciężko nazwać. To co dziś zagrali Sukiennicki Baena i Fred z Kissem to już nawet nie jest śmieszne. Gogół był/ jest reprezentantem młodzieżowym? Kiakos jedno udane zagranie po wejściu. Rodado poza bramką niby biegał ale bez efektu , Zwoliński..... był na boisku. Tak niestety wyglądamy po europejskiej przygodzie. Dobrze, że się podnieśliśmy po golu na 0-1. Na plus Letkiewicz Mikulec i Biedrzycki.
Smutne zakończenie tej rundy. |
To jest niewiarygodne, że ktoś może Baenie płacić ze grę w piłkę.
|
Cytat:
|
Cytat:
Prędzej Carbo wypadnie na kilka miesięcy, a Igbekeme karierę skończy. Co do meczu - poziom kreta na Żuławach. Widać było co dają nam te wynalazki jak Sukiennicki, Baena, Alfaro itp itd. |
Tak tak troluję jasne. Od samego początku pisałem, ze nie wygramy tego spotkania. No ale niech niektórzy dalej wierzą w zajebistość Jopa i piłkarzy. Smieję się z tych waszych złudzeń o awansie.
|
Na dziś dosyć beznadziejnie to wygląda.
Oczywiście czy sezon jest wygrany czy nie wiadomo wiosną (w maju) więc wciąż można się łudzić, że wypoczęta i wzmocniona (za co?) Wisła wiosną pokaże wszystkim.. Pożyjemy-zobaczymy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl