Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19 kolejka, Polonia Warszawa - Wisla Kraków, 6 grudnia 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11065)

Książę Palownik 06.12.2024 21:35

Nie mamy najmniejszych szans z nimi.

azor 06.12.2024 21:37

Panie Drozd, to skoro w PP odpuściliśmy, konkretnie Jop odpuścił wystawiając rezerwy, które też odpuściły, w Twej nomenklaturze „nie zapierdalaly”, to co powiesz o dzisiejszym meczu? Że tym razem wina Jopa?

leszekpw 06.12.2024 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1639943)
Nie wygramy z Polonią.

Chyba wyjdzie na moje. Patałachy.

Książę Palownik 06.12.2024 21:44

Śmieszy mnie ta gadanina komentatorów "Wisła ma dużo jakości", "Jakościowi piłkarze Wisły" etc.

Oni są ślepi? Przecież my mamy 3 zawodników, którzy potrafią przyjąć piłkę żeby im nie odskakiwała na 3 metry.

TIR_DO_SŁUBIC 06.12.2024 22:10

#AlbertRude2026

wolfy 06.12.2024 22:20

Co za beznadziejny mecz. Jop bardzo źle to rozegrał.
Kutwa i Igbekeme po 120 minut. Biedrzycki i Duda zagrali bardzo słabo, ale najgorszy był Jaroch.

Jaki jest sens trzymania Rodado po 90 minut w każdym meczu skoro jest absolutnie bez formy?

MMTS 06.12.2024 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1640134)
Na razie dramatyczna gra w obronie Jarocha i Biedrzyckiego, w drugiej linii bardzo brakuje Igbekeme, który nawet będąc w słabszej formie umiejętnie się ustawiał i asekurował kolegów, potrafił rozprowadzić akcję i dawał więcej możliwości w kreowaniu gry. Kiss jako lewy pomocnik na razie nie dowozi. Rodado wygląda na kompletnie zajechanego. Baena też beznadziejnie.

Potrzebujemy wstrząsu i całkowitej odmiany gry w drugiej połowie. Jop w ostatnim tygodniu ma wiele złych wyborów i decyzji. Kto mu kazał akurat na ten mecz rozwalać parę dotychczasowych podstawowych stoperów (coraz lepiej się rozumiejących) i wrzucać do składu Biedrzyckiego?:shock:

Zgadzam się. O ile.patrzac na Szota to wybór Jarocha się broni. Nie mógł.wiedziec Jop że pbronca zagra aż tak słabo. Ale wystawił.podstawowego stopera czyli Kutwe na 120 min w Pucharze. Po co?

bridgeburner 06.12.2024 22:21

Zastanawiam się czy gorzej w tym meczu wyglądał Jaroch czy nasza gra w ofensywie
Bez nowego prawego obrońcy, dodatkowego skrzydłowego, to baraże są szczytem marzeń
Nic nie gramy to jedno ale dlaczego klocek Biedrzycki od 85 minuty nie gra w ataku?
Przecież nawet na sferę nie ma na kogo wrzucić, z dystansu strzałów też nie na , na co my tu liczyliśmy w końcowce?

Patryko 06.12.2024 22:22

Nie wiem kto w tym meczu był wypoczęty, fizycznie różnicy nie było widać.

Póki w składzie będą pozoranci pokroju Jarocha, nic z tego nie będzie. Jeden gracz grający na od....... się jest w stanie zniweczyć wysiłek całego zespołu.

Wisła nie ma chyba zawodnika, który jest w stanie silnie i celnie zacentrować piłkę.

Bez transferu skrzydłowego, który potrafi coś więcej niż jedna kiwka i podanie do nikogo, nie widzę awansu, być może nawet baraży.

Adryan 06.12.2024 22:24

Przecież nie da się tego meczu skomentować, oczy bolą, wszystko grane albo na pałę albo kompletnie nie wiadomo do kogo, obrona rozkojarzona, w środku Carbo sam meczu nie wygra. Napastnicy niewidoczni. Porażka na całej linii, nie da się tego wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób co oni dzisiaj odjebali.

Książę Palownik 06.12.2024 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1640140)

Jaki jest sens trzymania Rodado po 90 minut w każdym meczu skoro jest absolutnie bez formy?

Nie wiadomo, czy jest bez formy. To nie jest środkowy pomocnik i trudno się dziwić, że jest niewidoczny w pomocy. Powinien grać w ataku, a Zwoliński powinien być zmiennikiem.

AgresywnyChomik 06.12.2024 22:25

Bez Jamesa nie istniejemy.
To był zdecydowanie najgorszy mecz za Jopa.
Tendencja spadkowa mnie przeraża.

nieznajomy 06.12.2024 22:25

KOMPROMITACJA! Nic z tego nie będzie. Piłkarze Wisły jesteście miłymi chłopcami ale do prawdziwej walki tydzień w tydzień się nie nadajecie. Nie zasługujecie na ekstraklasę tylko na miłą grę na plażach wysp kanaryjskich. Wystarczy na was agresja i męskość i wy się chłopcy boicie.

ciacho 06.12.2024 22:26

Ej, ale serio. To był jeden z najgorszych meczów ostatnich lat.

doktor granat 06.12.2024 22:29

Dziś niestety dziadostwo smutniejsze nawet niż te krótkie szare dni za oknem.

kbr 06.12.2024 22:29

Wina kibiców! Po co tam pojechali? Nasi odzwyczaili się od gry z naszymi kibicami na wyjeździe.

A na poważnie, to niech to się już kończy. Jeden mecz i będzie można odpocząć od tego dziadostwa.

Drozd 06.12.2024 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1640136)
Panie Drozd, to skoro w PP odpuściliśmy, konkretnie Jop odpuścił wystawiając rezerwy, które też odpuściły, w Twej nomenklaturze „nie zapierdalaly”, to co powiesz o dzisiejszym meczu? Że tym razem wina Jopa?

Kto powiedział, że odpuściliśmy? Piłkarzyki odpuściły bo skoro nie mają ochoty cieszyć się po zdobywanych bramkach to zapierdalać też nie mają ochoty. Fred dzisiaj znowu najwięcej walczył. Rodado jest cieniem samego siebie. A Jop? Zamiast zdjąć Rodado to zdejmuje Zwolaka, zamiast wpuścić Kutwe to wpuszcza Biedrzyckiego. Pieprzy coś o cierpliwości co piłkarzyki rozumieją żeby się nie śpieszyć i mamy to co mamy.


Po ch.... byliśmy głodni rewanżu ...

leszekpw 06.12.2024 22:35

Tak się kończy kalkulowanie w PP. Mental padł zupełnie. Już się nawet nie denerwuje, przestałem wierzyć w nich po pucharze. Banda pozerów.

ociec Ciemka 06.12.2024 22:36

Jaki jest sens trzymania Rodado po 90 minut w każdym meczu skoro jest absolutnie bez formy?[/QUOTE]

no właśnie

Skawa Wadowice 06.12.2024 22:40

Druzyna zrobila wszystko by przestac sie nia interesowac do marca. Nie ma zadnej jakosci na skrzydlach. No i Jaroch, symbol chujowizny w Wisle.
Patrzac na wyjazdy na wiosne to nie ma co sie spinac na awans. Nie potrafimy ze srednia polonia to tym bardziej w legnicy, niecieczy czy w gdyni
Nawet jak jakims cudem beda baraze to nie mamy mentalu zeby dzwignac to. Eeeh trudno

El'kabat 06.12.2024 22:40

Heh gramy swoje.. czasem przegramy, czasem przegramy, czasem zremisujemy i czasem wygramy :)

Hegemonem tej ligi to nie jestesmy zeby non stop wygrywac..

ociec Ciemka 06.12.2024 22:41

Czepiasz się Jarocha a Szot w poprzednim meczu pokazał, że można być gorszym

Elefant 06.12.2024 22:42

Takimi meczami wygrywa/przegrywa się awans.



Bez względu na to czy im płacą czy nie, czy są zmęczeni sezonem czy nie to...

Mecz w pucharze pokazał, dlaczego nie grają zmiennicy.
Dzisiejszy mecz pokazał czego potrzebujemy do awansu.


Potrzebujemy zmiany właściciela. Wystarczy już eksperymentowania przy łamaniu enigmy.



Potrzebujemy dwóch nowych stoperów do Kutwy. Z dwójki Łasicki/ Biedrzycki na czwartego zostawiłbym Łasickiego. No chyba, że wróci Józek w formie. Uryga to może sobie pograć na orliku po grilu.

Potrzebujemy prawego obrońcę.

To tak naprędce jeśli chodzi o obronę.

To muszą być zawodnicy gotowi do gry w pierwszej jedenastce w momencie rozpoczęcia przygotowań. I stanowić realne wzmocnienie.



Wiem, że nierealne. Tak jak nasz awans. Na którym tylko chyba kibicom zależy.


Meczu nie ma co komentować. Dawno takiej kupy nie było.
Ktoś może podsunąć proces myślowy jaki przebiegał u Jopa przy analizie obsady pozycji stopera. Kontuzja czy co ?

ramzes190 06.12.2024 22:43

Byłem na meczu pucharowym na trybunie Polonii, ciężki stadion, z trybuny się.jako tako ogląda z samej góry, a trybuny są.dwie - po bokach. Nasi kibice byli za jedną.z bramek, na prawie płaskim podeście, zero podniesienia a do tego mieli dość.gęstą.siatkę przez którą.zapewne nic nie było widać. Mega współczuje oglądania takiej padaki na mrozie w takich warunkach.

Co do meczu - ledwo mamy 4-5 piłkarzy których można nazwać profesjonalnymi, a Jop tu próbuje dwa składy ugrać, żeby sobie odpoczęli. Po jaką.cholerę? Czemu jaga gra tym samym składem i rozwala chrobrego w PP bez żadnych zmian? Czemu polonia gra tym samym składem, a my rzeźbimy z gówna dwa składy żeby sobie odpoczęli?
No to sobie nie odpoczął.nikt, a do tego wracam z 0pkt i bez pucharu. Brawo Jop.

Kolejny punkt, po cholere nam te króciaki - kiss, fred? Fred opróczy tych 2 bramek nie pokazuje nic, a Kiss pokazuje jedynie straty. Jak mamy mieć.pseudo piłkarzy, to wolę takich co mają 1.90m, wybiegani i fizyczni niż takich króciaków (nie mówię o klocu Urydze, ale np Zjawiński to jest fizyczny typ). To potem wygląda jakby dzieci z przedszkola próbowały odebrać.tacie piłkę. Zadnego meczu fizycznie nie wygrywamy. Co my tu z tego szrotu chcemy barcelone zrobić?

El'kabat 06.12.2024 22:43

Jaki awans człowieku? To ktoś tu jeszcze w awans wierzy, serio?

Stelio 06.12.2024 23:04

Brawo Polonia! Tak wygląda drużyna która może powalczyć o baraze. A u nas? Jeszcze tylko oklep od miedzi za tydzień i fajrant :D potem 2 meichy mina i gro kibiców znowu uwierzy, że będzie walka o awans XDD

Książę Palownik 06.12.2024 23:07

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że żadnego awansu nie będzie. Mamy szanse na baraże, ale w barażach każdy nas rozj**ie.

Moim zdaniem potrzeba 3 obrońców, bo to co jest to dramat.

Poroniony pomysł z Rodado w pomocy.

Drozd 06.12.2024 23:14

Ostatnie 30 min Rodado grał w ataku i co to zmieniło? Rodado to powinien siedzieć na ławie w takiej formie.

cygan 06.12.2024 23:21

Polonia ;Wisla
 
Po dwóch meczach w Warszawie napisze tylko jedno nasza obrona to dno i WSTYD nie ma po co grać o Ekstraklasę bo tam to każdy nam wp......L SPUSCI zmiany potrzebne w zimie SUBITO

Jagul 07.12.2024 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1640167)
Ostatnie 30 min Rodado grał w ataku i co to zmieniło? Rodado to powinien siedzieć na ławie w takiej formie.

Kto za niego? Pytam serio.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl