Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   wasze dziwne przyzwyczajenia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1106)

Kibic_1906 29.12.2008 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slayer666 (Post 649158)
- ostatnio komórkę noszę wszędzie, byle dalej od... no wiecie. Boję się bezpłodności:-p




Slayer , nie tylko Ty oglądasz rozmowy w toku:-P:D

Arkas 29.12.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 649072)
-Nigdy nie mogę się wysrać jak jest ktoś w domu,

W akademiku to ty mieszkac nie będziesz mógł :rotfl::rotfl::rotfl:

Ni_Ma 29.12.2008 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 649172)
Mnie znowu przypomnialo sie to ze bez koldry nakrytej na ucho(spie na boku) nie usne:). Kurna nie wiem czemu tak jest:).

może to wspomnienie wieku niemowlęcego? Nie usypiałes jako dziecko z pieluszką lub innym przytulakiem? ;)

M.C (nowy kleparz) 29.12.2008 20:54

Ja jeszcze,jak wracam z imprezy,to wypijam szklankę wody,albo czegoś innego do picia i łykam ibuprom max,tak na wszelki wypadek,żeby mnie głowa rano nie bolała.
Jak wyjeżdżam do pracy,jade na kawke do MC Donalda,ale tylko przed 10,bo dostane gazete "wybiórczą" za darmo.
W knajpie pierwsze piwo zawsze wypijam szybko,pozostałymi się delektuje.
W samochodzie tylko zapach vanilii,na półce w drzwiach coś słodkiego i zawsze mam jakieś papierosy,cygaretki,pomimo iż nie palę....Do tego obowiązkowo Pepsi i można jechać w droge.

$iWu$ 29.12.2008 21:04

- każdy posiłek przy kompie :P
- wyciszone dzwonki w telefonie
- rzadko piszę sms wolę zadzwonić
- usypiam z jaśkiem (poduszeczką) na głowie
- otwieram ff wbijam na forum

na pewno o czymś zapomniałem...

koyoot 29.12.2008 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649238)
może to wspomnienie wieku niemowlęcego? Nie usypiałes jako dziecko z pieluszką lub innym przytulakiem? ;)

Wiesz ze to chyba to? Tylko raczej to dlatego ze balem sie uslyszec buszujace po pokoju kosciotrupy...

Ni_Ma 29.12.2008 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 649420)
Wiesz ze to chyba to? Tylko raczej to dlatego ze balem sie uslyszec buszujace po pokoju kosciotrupy...

Doskonale to rozumiem ale ja miałam gorzej! U mnie siedział pod łóżkiem potwór. Nie buszował, nie wydawał odgłosów tylko tam skubany siedział! :lol:

gris 30.12.2008 00:02

A ja kiedyś spałem odwrócony do ściany bo myślałem, że za mną stoi czarownica i jak się popatrzę za siebie to mnie udusi. Do dziś mam tak, że jak się czasem budzę w nocy to wydaje mi się, że ktoś jest w pokoju.

damian3k 30.12.2008 00:06

1.Budzik nastawiony na 4 budzenia xD- 5.00, 5.30, 6.00, 6.30-niezmiennie od ponad roku xD
2.Po zejściu z łóżka kierunek --> WC :D
3.W "biurze" nie załatwie potrzeby bez gazetki :P
4.Nidy nie jem śniadania, pierwszy posiłek zawsze między 14-14.20
5.Ze szkoły zawsze wracam o 14 i od razu włączam komputer i TV wyłączam o 24 czyli kiedy kładę się spac :D
6.Denerwują mnie osoby które penetrują mój pokój i cokolwiek w nim przestawiają :P
7.Nieznoszę dziewczyn które przeklinają :|
8.W każdą sobotę albo jade ze znajomymi na pizze albo sobie ją zamawiamy xD
9.Do Kościoła w niedzielę chodzę zawsze na 9.00-nawet po grubszych imprezach :P
10.W szkole obgryzam długopisy i maluje książki xD
11.W domu z książkami mam kontak jakieś 3 minuty-kiedy się pakuję xD
12.Pierwszą moja grą była Deluxe Ski Jumping 2.1 i na starym komputerze instalowałem ją po każdym formacie xD na nowym instalacja tej gry to byla pierwsza czynność xD ale i tak żadko w nią gram :P
13.Zawsze wydaje mi się że widzę kogoś znajomego w autobusie
14.Zaglądam do lodówki nic nie biorę i jeszcze długo tak patrzę do środka xD I tak jest za każdym razem jak wejdę do kuchni xD
15.Na gg zawsze na niewidoku xD
16.Kilka razy dziennie szukam na googlach zdjęć Jessicy Alby lub Vanessy Hudgens <lol>
17.Jak pokłóce się z kimś na gg to zawsze w tej samej rozmowie się godzimy :P
18.Zawsze jak się ubieram to pierwsze zakładam skarpetki żeby nie było mi zimno w nogi :D
19.No i ostatnie...nie potrafie zrozumieć kobiet :D

koyoot 30.12.2008 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 649439)
11.W domu z książkami mam kontak jakieś 3 minuty-kiedy się pakuję xD
19.No i ostatnie...nie potrafie zrozumieć kobiet :D

Ekhem - wiecej kontaktu z ksiazkami synu:). To naprawde znacznie ciekawsze niz gaienie sie w ekran monitora:).

Druga sprawa to odnosnie rozumienia kobiet. Chyba nikt z nas osobnikow plci meskiej ich nie rozumie. swoja droga znalem kiedys pewna kobiete ktora tez ich nie rozumiala... :shock:

misiek088 30.12.2008 11:48

1.Ja np. nie jadam śniadań :-/ Tak już jakoś z przyzwyczajenia :P

Wolę popołudniu zjeść porządny obiad taki na 2 porcje i mi wystarcza ...
Ale w wakacje już śniadania jadam bo mam na nie czas :D

2.Staram się nie patrzeć na wsioków na krupcach jak idę rano do szkoły bo mnie wkur***ją :-P
3.Jedyną rzeczą jaką mam w domu oryginalną (nie piracką) to Prison Break DVD. Wygrałem jak
wysyłałem te SMS-y - reszta to same piraty :D

koyoot 30.12.2008 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiek088 (Post 649509)
3.Jedyną rzeczą jaką mam w domu oryginalną (nie piracką) to Prison Break DVD. Wygrałem jak
wysyłałem te SMS-y - reszta to same piraty :D

Te, uwazaj bo swiat wypowiedzial wojne piratom:P.

Masz sie czym chwalic...

Slayer666 30.12.2008 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 649176)
Slayer , nie tylko Ty oglądasz rozmowy w toku:-P:D

Szczerze mówiąc, to gardzę "Rozmowami w toku". Dla mnie to taki Jerry Springer na poważnie, a próba robienia takich programów na poważnie, trochę mija się z celem. A o tej bezpłodności, to wiem od kolegi, który "słyszał od kolegi, że podobno..." i tak dalej :)
A jeszcze z takich głupkowatych przyzwyczajeń, to kupuję sporo gazet, których nie czytam. Kupuję do tramwaju, czytam dwa- trzy artykuły, resztę "dokończę wieczorem, a jak nie wieczorem, to jutro"... I sięgam po nie dopiero, jak sprzątam pokój.

WislaKrakowMulti 15.08.2009 15:29

Taki fajny temat, a trochę zapomniany :-P Czas na mnie:

1) Po kilka razy sprawdzam czy napewno zamknąłem drzwi.
2) Jak idę to często obgryzam kciuka u prawej ręki.
3) Telefon zawsze w prawej kieszeni.
4) Gadam do siebie.
5) Budzik zawsze nastawiam na 6:00.

Jak coś mi się przypomnii to napewno napisze :-D

Mistel 15.08.2009 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaKrakowMulti (Post 779204)
1) Po kilka razy sprawdzam czy napewno zamknąłem drzwi.
2) Jak idę to często obgryzam kciuka u prawej ręki.

Możliwe że masz nerwicę natręctw. Idź do lekarza, bo w przyszłości możesz mieć nieciekawie.

pozdrawiam

LuKaS TSW 15.08.2009 16:11

Ja z takich dziwnych rzeczy:
1.gdy wiem że trzeba wstać bardzo wcześnie to budzę się ciągle w nocy i sprawdzam ile mi jeszcze snu zostało(a jak już trzeba wstać to jestem niewyspany) :D
2.zawsze zasypiam przy włączonym radio,ale tylko u siebie w domu
3.często w nocy wstaje bo chce mi się pić lub jeść
4.za dużo piszę sms-ów,szczególnie z nudów:D
5.wolę wjeżdżać terenówką pod ostre wzniesienie niż z niego zjeżdżać szczególnie po zakrętach
a tak to chyba jestem w miarę "normalny":D

Bobus17 15.08.2009 16:26

1. Przed snem zawsze sprawdzam czy zamkniete są drzwi od mieszkania
2. Zasypiam przy włączonym telewizorze
3. W dniu meczu Wisły budze sie z 1,5h przed budzikiem
4.Jak nie wiem co zrobić sprawdzam godzine na telefonie ;p
5.Czesto jak patrze na zegarek są godziny 12;12 15;15 albo 19;06 ;p zawsze mowie w tedy" o Wislacka godzina" ;p

Mistel 15.08.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobus17 (Post 779224)
5.Czesto jak patrze na zegarek są godziny 12;12 15;15 albo 19;06 ;p zawsze mowie w tedy" o Wislacka godzina" ;p

Mi się czesto w liceum zdarzało zerkać na zegarek akurat o 12:34 ;)

TSW Fanatyk 15.08.2009 19:05

Telefon w prawej przedniej kieszeni (chyba że nosze te spodnie co mam w nich dziurę to w lewej przedniej ;) )
Portfel w lewej przedniej kieszeni i zawsze czy gdzieś idę to sprawdzam czy mam odpowiednią ilość kasy dowód, bilet itp.
Chusteczki higieniczne nosze w kieszeni na prawym pośladku a ww kieszeni na lewym pośladku mam miejsce na zużyte chusteczki :)
Często podciągam nosem nawet gdy nie mam kataru.
W esemesowaniu z płcią piękną piszę zwroty Ci, Tobie zawsze z dużej litery.
Siedząc i mając przed sobą kartkę i długopis muszę coś sobie porysować.
Wchodząc do neta kolejność:Onet>Poczta>I stronki Wiślackie.
Przed wyjściem z domu muszę mieć usta i okolice nosa posmarowane kremem np. Nivea.
Telefon zawsze przy sobie i często sprawdzam czy nie ma jakieś wiadomości.
Jak jestem w ruchu to przeważnie nie czyje wibracji jak ktoś do mnie dzwoni.
Zawsze gaszę światło jak oglądam telewizor.

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę :)

SuperWisła 15.08.2009 22:06

Teraz ja :

1.Telefon zawsze w prawej kieszeni.
2.W dzień jak już włączę, to nie wyłączam komputera. Nawet jak gdzieś wychodzę to wyłączam jedynie monitor. W nocy jedynie daje mu odpocząć.
3.Zawsze śpię na poduszce zgiętej w pół.
4.W komórce wyciszone dzwięki, przez co ludzie często nie mogą się do mnie dodzwonić
5.Kiedy siądę przed komputer, to zaczyna się oczyszczanie pulpitu z niepotrzebnych rzeczy.
6.Jak się dorwę do cytrynowej Nestea, to często wypijam od razu całą, przez co chodzę do kibla przez pół godziny co 5 min.
7.We wszystkich zeszytach Wiślackie napisy, szczególnie na tylnej i przedniej okładce.

Ni_Ma 16.08.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 779276)
W esemesowaniu z płcią piękną piszę zwroty Ci, Tobie zawsze z dużej litery.


no to akurat nie nazwałabym "dziwnym przyzwyczajeniem"... :)

TSW Fanatyk 16.08.2009 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 779474)
no to akurat nie nazwałabym "dziwnym przyzwyczajeniem"... :)

ok to bez tego "dziwnym" :) samo przyzwyczajenie/nawyk :P

Natkan 16.08.2009 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 649188)
W akademiku to ty mieszkac nie będziesz mógł :rotfl::rotfl::rotfl:


Z tym sraniem też cos mam tzn nie lubie poza domem a zwłaszcza jak jeszcze ktos jest "w poblizu" nie moge sie rozluznic :D

kubamusial 16.08.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaKrakowMulti (Post 779204)
Taki fajny temat, a trochę zapomniany :-P Czas na mnie:

4) Gadam do siebie.

Ja też, ale tylko i wyłącznie w myślach.A moją główną rozrywką w MPK jest zgadywanie o czym myślą ludzie na których patrze. Tylko nigdy nie wiem czy zgadłem...

Kamson 16.08.2009 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 779530)
Z tym sraniem też cos mam tzn nie lubie poza domem a zwłaszcza jak jeszcze ktos jest "w poblizu" nie moge sie rozluznic :D

"Wszędzie dobrze ale na własnym kiblu najlepiej" :D

janko04 16.08.2009 11:48

teraz ja się wyspowiadam z przyzwyczajen:)

1. Siedzę przy kompie to zawsze mam założoną nogę za nogę.
2. Po wyjściu z domu sprawdzam po parę prazy czy drzwi są zamknięte.
3. Gdy oglądam mecz Wisły przed TV to ssam kciuka z nerwów.
4. Śpię na zgiętej poduszce.
5. Śpię zawsze z komórką pod poduszką i mineralna w nogach.
6. TV oglądam przy zgaszonym świetle.
7. Budzik ustawiony zawsze na tę samą godzinę

Kuba_WD 16.08.2009 12:22

1. Nosze tylko białe skarpetki.
2.Zawsze muszę się wysikać przed snem xdd ale nie wiem czy to choroba czy co xd
3.Przy łóżku jak spie muszę mieć wodę mineralna i chusteczki
4.telefon mam zawsze koło głowy
5.śpię bez poduszki
6.tel tak jak wszyscy w lewej kieszeni
7.Jak nastawiam sobie budzik na np. na 6 to zawsze przestawiam co 10min. aż dojdzie tak np. do 8 i sie spóźnię do szkoły xd
8. Z drzwiami też tak mam ^^
Jeszcze dużo tego ale nie chce mi się pisać :D

KrystekABG 16.08.2009 12:24

1. Z reguły jak patrzę na zegarek jest 19:06
2. Przed spaniem otwieram w pokoju okno, nawet jak leje czy pada śnieg.
3. Siedząc w pokoju zawsze gapię sie na szaliki na ścianie
4. Jak włączam internet, pierwsze wislakrakow.com
5. Gdy nie mogę zasnąć zawsze idę się położyc na kanapie i wtedy odrazu zasypiam


Jak coś sobie przypomnę to napiszę.

anka1906 16.08.2009 12:33

1. tel zawsze w prawej kieszeni
2. dzwonek w tel koniecznie Wiślacki
3. jeśli nadepnę np. na kamienia lewą stopa niechcący, to prawą tez muszę (specjalnie) :/
4. zasypiam zawsze na prawym boku
5. budzik ustawiony na nietypową godzinę np: 7.58 (nigdy na pełną)
6. zawsze budzę się trochę przed budzikiem
7. nigdy nie oglądam horrorów sama (chyba się boje)
8. torebka zawsze na prawym ramieniu
9. kilka budzików ustawionych na podobna godzinę (wieża na 7.53, tel na 7.59)
10. jeśli mam mieć ważny dzień to w nocy budzę sie co chwile, bo boję się że zaśpie
chyba jestem wariatką ;) :)
chyba tyle, jak coś mi sie przypomni to napisze :)

P.e.c.h 16.08.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrystekABG (Post 779590)
1. Z reguły jak patrzę na zegarek jest 19:06

Ciężka sprawa, ale to może wina baterii?:-p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl