Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

wolfy 10.10.2024 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1636661)
Pytanie bez przypierdółek - naprawdę nie dość, że zapłaciliśmy za tego osła, to jeszcze daliśmy sobie wcisnąć tego typu klauzulę? Przecież to nie jest wypożyczenie, tylko kryminał.

Tak, daliśmy sobie wcisnąć taką klauzulę. Jop zasugerował na konferencji pomeczowej, Karcz potwierdził.
Nie chce mi się tego komentować.

@Karherop - myśmy zapłacili za Biedrzyckiego sporo więcej niż jest wart.

sandomingo 10.10.2024 15:54

Wisła zapłaciła za Biedrzyckiego 5 razy więcej niz dostala za Moltenisa.
Ale wiadomo, inflacja no i Królewski umie w transfery.

Sorry za odejście od tematu.

azor 10.10.2024 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1636665)
Przecież taki zapis funkcjonuje w całej Europie. Jest bardzo popularny. Nie ma w nim nic dziwnego.

Abstrahuję teraz zupełnie od celowości zatrudnienia Biedrzyckiego, bo to zupełnie inna para kaloszy.

Owszem, przy wypożyczeniach, nie transferach.

I to będzie obowiązywać przez ten sezon, do końca kariery Biedrzyckiego w Wiśle, w odlboyach też?

leszekpw 10.10.2024 18:34

Trzeba myśleć o obronie PP.

Karherop 11.10.2024 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636666)
Tak, daliśmy sobie wcisnąć taką klauzulę. Jop zasugerował na konferencji pomeczowej, Karcz potwierdził.
Nie chce mi się tego komentować.

@Karherop - myśmy zapłacili za Biedrzyckiego sporo więcej niż jest wart.

Tyle jesteś wart ile ktoś za ciebie zaplaci.

Biedrzyckiego chciał też Widzew i dawał za mało. Widocznie stawki ma polskim rynku nawet za przeciętniaków są jakie są. Najwcześniej sa po prostu zaporowe bo nikt nie chce oddać najlepszych zawodników do ligowych rywali

Tymczasem z Siarka szykuje się jednak mocno skład. Zmian w składzie ma być mało. Ma to swój sens przy zachowaniu rymu meczowego. Oby było to z głową... i bez kontuzji.

kbr 11.10.2024 18:42

Jak dla mnie to zbędne rozgrywki, trzeba skupić siły na lidze. Sens gry w PP jest tylko wtedy kiedy się go wygrywa, inaczej to zbędne marnowanie sił. Z drugiej strony, wstyd byłoby odpaść z trzecioligowcem..

sandomingo 11.10.2024 18:51

Jezeli Jop spełni swoje zapowiedzi przedmeczowe to znaczy że stawia na budowanie pewnosci siebie w druzynie i bardzo dobrze. Wyjść na galowo, rozstrzygnąć mecz do 60 minuty i potem 5 zmian.
A nie jakieś pomysły o Kutwach, Piotrusiach czy innych pseudopiłkarzach.
To zaprocentuje w lidze. A możliwe kontuzje? Duda, Broda czy Stepak padli na treningach, także tego.

pepe72 11.10.2024 20:11

Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/NE6F-VxFLtU?si=WbhYcEVuxjzcmBvg

Nie zagrają (kontuzje):
B. Talar, K. Duda, J. Stępak, J. Coley, E. Fazlagic, I. Sapała

wolfy 11.10.2024 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1636694)
Jezeli Jop spełni swoje zapowiedzi przedmeczowe to znaczy że stawia na budowanie pewnosci siebie w druzynie i bardzo dobrze. Wyjść na galowo, rozstrzygnąć mecz do 60 minuty i potem 5 zmian.
A nie jakieś pomysły o Kutwach, Piotrusiach czy innych pseudopiłkarzach.
To zaprocentuje w lidze. A możliwe kontuzje? Duda, Broda czy Stepak padli na treningach, także tego.

Problem w tym co piszesz polega na tym że:
a) wyjście - jak to określiłeś - "na galowo" niczego nie gwarantuje, a już na pewno nie rozstrzygnięcia w 60 minut
b) te dodatkowe mecze zawsze się odbijają później. Zwłaszcza jak ma się w kadrze trzech stoperów i dwóch bocznych obrońców.

Argument o tym że na treningu można też złapać kontuzję wyjątkowo głupi.

Jak procentują w lidze takie mecze już widzieliśmy w poprzednim sezonie, gdzie na koniec Kutwa grał na stoperze. Oczywiście, jakby co to wszyscy znowu będą zaskoczeni...

P S. Jedynym który pisze o Kutwie czy Starzyńskim w pierwszym składzie jesteś - o ile kojarzę - Ty.

sandomingo 11.10.2024 21:54

Klasyka gatunku.
Nazwać argument glupim i po prostu przejść dalej.

A dlaczego głupi? No bo ja, prezes banku zbożowego tak uważam. I kropka.

krysztal 11.10.2024 22:30

Nie no Wolfy mistrz.Majaczy coś o dodatkowym meczu przy wąskiej kadrze a Moskala jebie choć chłop na dodatkowe 8 meczów miał na pierwszym obozie w kadrze 6 zdrowych obroców 4 bramkarzy i jednego napastnika.

wolfy 12.10.2024 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1636701)
Klasyka gatunku.
Nazwać argument glupim i po prostu przejść dalej.

A dlaczego głupi? No bo ja, prezes banku zbożowego tak uważam. I kropka.

Argument jest głupi, ponieważ odnosi się do kretyńskiego założenia, że skoro coś złego może się stać bez względu na nasze wysiłki to nie ma sensu minimaliować ryzyka.

Skoro niepalący też chorują na raka, to nie ma sensu rzucać palenia.
Skoro mogę mieć wadę serca i i tak umrzeć na zawał mimo zdrowego trybu życia, to nie ma sensu zrzucać wagi i dbać o siebie.

Większość idiotów racjonalizuje swoje przeszłe złe wybory żeby poczuć się lepiej, ale nie czyni to ich dobrymi. Ludzie inteligentni wyciągają wnioski i wprowadzają zmiany.

Głupie usprawiedliwienia dla bezmyślnych decyzji, bez przyjęcia do wiadomości że ryzyko można zminimalizować, nie go uniknąć, a ludzie robią tak ponieważ - w zdecydowanej większości wypadków rozsądek i ostrożność się sprawdzają. Są ludzie którzy doznali paraliżu bez swojej winy, ale to nie oznacza że mądrze jest skakać na bańkę w środek nieznanego jeziora.

Czasem potrzeba skalkulowanegk ryzyka, ale trzeba wiedzieć kiedy i mieć świadomość potencjalnych kosztów

Tak, kontuzję można złapać nawet w domu w łazience, ale nadmierne obciążenie meczami zdecydowanie zwiększa jej ryzyko. Podobnie zresztą jak złe prowadzenie się pewnego patocelebryty którego zatrudniono u nas jako piłkarza może być powodem jego kontuzji i beznadziejnej formy - nawet jeśli pod koniec kariery doznał olśnienia i zmienił podejście.

Dlatego to co piszesz jest lekkomyślne i głupie.

Sądziłem że tyle chociaż załapiesz, dlatego nie rozwijałem tematu żeby nie być protekcjonalnym. Ile Ty nasz lat?

@kryształ - pomijając fakt że sam Moskal nie rotował składem kiedy mógł i powinien (co sam na ostatniej konferencji przyznał zapytany o Rodado) - w czym to się kłóci z faktem że dodawanie kolejnych meczy Pucharu Polski pierwszym składem będzie nas kosztować?

FraMat 12.10.2024 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636711)
Argument jest głupi, ponieważ odnosi się do kretyńskiego założenia, [...]

Dlatego to co piszesz jest lekkomyślne i głupie.

Sądziłem że tyle chociaż załapiesz, dlatego nie rozwijałem tematu żeby nie być protekcjonalnym. Ile Ty nasz lat?

Myślę, że dzisiaj do uczestników mojej zabawy dołączył także wolfy.
Te same treści można było wyrazić w sposób, który nie miałby na celu poniżania adwersarza w dyskusji
Teraz wygląda to tak:
  • markus 3
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1

Adryan 12.10.2024 12:22

Bardzo dobry skład, widać, że podchodzimy na poważnie do Pucharu Polski i oby nam to zaprocentowało. Zagrać elegancko w pierwszej połowie i można myśleć o kolejnym meczu.
W Siarce jedynie ten Japoniec groźny jest, ale myślę, że Igbekeme oraz Suknia go zneutralizują w odpowiedni sposób w środku pola.

sandomingo 12.10.2024 12:37

Brawo Jop, nie ma kombinowania ze składem.
Pisanie o jakimkolwiek nadmiernym obciążeniu zwiazanym z meczem z Siarka Tarnobrzeg jest conajmniej dziwne.
Poprzedni mecz tydzień temu, następny w piątek.

@wolfy - sport to ryzyko. Życie to ryzyko. Reszta nie ma znaczenia.
Ps. W jakich okolicznosciach Rodado doznał kontuzji w zeszłym.sezonie? No właśnie.
No i pozdro dla Dejvi Bregu. Very, very solid player:)

Arked 12.10.2024 13:28

Dziwnie piłka chodzi po tej murawie. Skacze, zwalnia.

Markus 12.10.2024 14:20

Na razie dominujemy i jesteśmy zespołem zdecydowanie lepszym.

Jop znów sięga po ustawienie drużyny takie, jakie chciał wdrażać Rude: asymetryczne, z wysoko ustawionym i grającym Mikulcem po lewej stronie, Alfaro ustawiającym się w półprzestrzeniach między pomocą i atakiem, Jarochem grającym momentami głęboko niemal jako trzeci stoper, a w środku pola z zastosowaniem "box midfield". Mamy ewidentnie czerpanie w tym elemencie przez Jopa z Hiszpana, a nie z Moskala. Ważne, że obecnie się to sprawdza i jest skuteczne. Przede wszystkim dlatego, że tym razem część drużyny nie olewa sobie meczów, lecz pracuje na boisku i biega jak Hiszpanie. Brawo Jop.

Tylko jak sobie z tym poradzi S1meonik? Przecież dla niego takie ustawienie oznacza, że sięgający po nie trener to, cytuję: "tchórz i melapeta",bo to ustawienie wybitnie defensywne. :rotfl:

Rzeczywistość znów rozjeżdża mu się z własnymi fantazjami i urojeniami. Nie chcąc wyjść na dwulicowego hipokryte, musiałby teraz w taki sam sposób określać i hejtować Jopa, albo przyznać się do błędu i chorych rojeń, takich jakie prezentował już wiele razy w przeszłości choćby przy Brodzie.

Oczywiście do żadnego błędu się nie przyzna, więc... :evil:

ciacho 12.10.2024 14:36

Niektórzy drugim składem chcieli wychodzić:lol::lol::lol:

Arked 12.10.2024 14:40

Dobry ten Iwao. Co on robi w 3 lidze?

Markus 12.10.2024 14:44

Biedrzycki i Uryga znów grają swoje...:evil::shock:

I o takie dno tak mocno walczył i zabiegał Moskal. Bo musiał być Polak. Totalna kompromitacja.

Patryko 12.10.2024 14:46

Nasz środek obrony to w dzisiejszym meczu jakiś jebany żart.

Czerwonej kartki Biedrzyckiego nie ma co komentować, to po prostu ułom.

wolfy 12.10.2024 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1636718)
Brawo Jop, nie ma kombinowania ze składem.
Pisanie o jakimkolwiek nadmiernym obciążeniu zwiazanym z meczem z Siarka Tarnobrzeg jest conajmniej dziwne.
Poprzedni mecz tydzień temu, następny w piątek.

@wolfy - sport to ryzyko. Życie to ryzyko. Reszta nie ma znaczenia.
Ps. W jakich okolicznosciach Rodado doznał kontuzji w zeszłym.sezonie? No właśnie.
No i pozdro dla Dejvi Bregu. Very, very solid player:)

Czyli niczego nie zrozumiałeś. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle.

sandomingo 12.10.2024 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636726)
Czyli niczego nie zrozumiałeś. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle.

Dobrze, ze ty rozumiesz jeszcze sam siebie. Zawsze 1 jest większe od 0.

A Wisła w gazie, potega. I niektorzy bredzą o awansie.

TIR_DO_SŁUBIC 12.10.2024 14:54

Ten klub jest do rozwiązania.

Arked 12.10.2024 14:55

Niestety dość jaskrawo widać, że nasze problemy w grze obronnej mają podłoże czysto personalne. Będziemy cierpieć z tego powodu, szczególnie, że niedoborów w jakości nie nadrabiamy ilością zawodników defensywnych, jak to czyni większość rywali.

FraMat 12.10.2024 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1636721)

Tylko jak sobie z tym poradzi S1meonik? Przecież dla niego takie ustawienie oznacza, że sięgający po nie trener to, cytuję: "tchórz i melapeta",bo to ustawienie wybitnie defensywne. :rotfl:

Rzeczywistość znów rozjeżdża mu się z własnymi fantazjami i urojeniami. Nie chcąc wyjść na dwulicowego hipokryte, musiałby teraz w taki sam sposób określać i hejtować Jopa, albo przyznać się do błędu i chorych rojeń, takich jakie prezentował już wiele razy w przeszłości choćby przy Brodzie.

Oczywiście do żadnego błędu się nie przyzna, więc... :evil:

O ile Markus fajnie stara się tłumaczyć ustawienia i zastosowaną taktykę (choć można z jego tezami dyskutować) to po raz kolejny nie pohamowuje się przed uwagami personalnymi, które są zwykłym hejtem.
W mojej zabawie kolejny punkt dla Markusa.
Teraz wygląda to tak:
  • markus 4
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1

Levis88 12.10.2024 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1636728)
Ten klub jest do rozwiązania.

Jesteś idiotą.

pi0tr3k94 12.10.2024 15:17

Żeby zbudować tak słabą linie obrony to naprawdę trzeba się było postarać. Dla mnie to powinien być ostatni mecz tego przebierańca biedrzyckiego w naszej koszulce, nie wierzę że młody Skrobański byłby dziś gorszy. Uryga z opaską kapitana cały mecz myślami .... wie gdzie. Jaroch klasycznie, czyli słabo. Jednym słowem: masakra.

FraMat 12.10.2024 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1636731)
Jesteś idiotą.

O, kolejny zawodnik do mojej kolekcji :D
  • markus 4
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1
  • Levis88 1

Zdaje się, że dzisiaj mogą być żniwa

As 12.10.2024 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1636713)
Myślę, że dzisiaj do uczestników mojej zabawy dołączył także wolfy.
Te same treści można było wyrazić w sposób, który nie miałby na celu poniżania adwersarza w dyskusji
Teraz wygląda to tak:
  • markus 3
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1

Ale Wolfy nie umie inaczej, dlatego jest u mnie w ignorowanych. Szkoda miejsca na ekranie dla kogoś kto jedyny sposób dyskusji ma jak 6 letnie dziecko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl