![]() |
Cytat:
Nie chce mi się tego komentować. @Karherop - myśmy zapłacili za Biedrzyckiego sporo więcej niż jest wart. |
Wisła zapłaciła za Biedrzyckiego 5 razy więcej niz dostala za Moltenisa.
Ale wiadomo, inflacja no i Królewski umie w transfery. Sorry za odejście od tematu. |
Cytat:
I to będzie obowiązywać przez ten sezon, do końca kariery Biedrzyckiego w Wiśle, w odlboyach też? |
Trzeba myśleć o obronie PP.
|
Cytat:
Biedrzyckiego chciał też Widzew i dawał za mało. Widocznie stawki ma polskim rynku nawet za przeciętniaków są jakie są. Najwcześniej sa po prostu zaporowe bo nikt nie chce oddać najlepszych zawodników do ligowych rywali Tymczasem z Siarka szykuje się jednak mocno skład. Zmian w składzie ma być mało. Ma to swój sens przy zachowaniu rymu meczowego. Oby było to z głową... i bez kontuzji. |
Jak dla mnie to zbędne rozgrywki, trzeba skupić siły na lidze. Sens gry w PP jest tylko wtedy kiedy się go wygrywa, inaczej to zbędne marnowanie sił. Z drugiej strony, wstyd byłoby odpaść z trzecioligowcem..
|
Jezeli Jop spełni swoje zapowiedzi przedmeczowe to znaczy że stawia na budowanie pewnosci siebie w druzynie i bardzo dobrze. Wyjść na galowo, rozstrzygnąć mecz do 60 minuty i potem 5 zmian.
A nie jakieś pomysły o Kutwach, Piotrusiach czy innych pseudopiłkarzach. To zaprocentuje w lidze. A możliwe kontuzje? Duda, Broda czy Stepak padli na treningach, także tego. |
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/NE6F-VxFLtU?si=WbhYcEVuxjzcmBvg Nie zagrają (kontuzje): B. Talar, K. Duda, J. Stępak, J. Coley, E. Fazlagic, I. Sapała |
Cytat:
a) wyjście - jak to określiłeś - "na galowo" niczego nie gwarantuje, a już na pewno nie rozstrzygnięcia w 60 minut b) te dodatkowe mecze zawsze się odbijają później. Zwłaszcza jak ma się w kadrze trzech stoperów i dwóch bocznych obrońców. Argument o tym że na treningu można też złapać kontuzję wyjątkowo głupi. Jak procentują w lidze takie mecze już widzieliśmy w poprzednim sezonie, gdzie na koniec Kutwa grał na stoperze. Oczywiście, jakby co to wszyscy znowu będą zaskoczeni... P S. Jedynym który pisze o Kutwie czy Starzyńskim w pierwszym składzie jesteś - o ile kojarzę - Ty. |
Klasyka gatunku.
Nazwać argument glupim i po prostu przejść dalej. A dlaczego głupi? No bo ja, prezes banku zbożowego tak uważam. I kropka. |
Nie no Wolfy mistrz.Majaczy coś o dodatkowym meczu przy wąskiej kadrze a Moskala jebie choć chłop na dodatkowe 8 meczów miał na pierwszym obozie w kadrze 6 zdrowych obroców 4 bramkarzy i jednego napastnika.
|
Cytat:
Skoro niepalący też chorują na raka, to nie ma sensu rzucać palenia. Skoro mogę mieć wadę serca i i tak umrzeć na zawał mimo zdrowego trybu życia, to nie ma sensu zrzucać wagi i dbać o siebie. Większość idiotów racjonalizuje swoje przeszłe złe wybory żeby poczuć się lepiej, ale nie czyni to ich dobrymi. Ludzie inteligentni wyciągają wnioski i wprowadzają zmiany. Głupie usprawiedliwienia dla bezmyślnych decyzji, bez przyjęcia do wiadomości że ryzyko można zminimalizować, nie go uniknąć, a ludzie robią tak ponieważ - w zdecydowanej większości wypadków rozsądek i ostrożność się sprawdzają. Są ludzie którzy doznali paraliżu bez swojej winy, ale to nie oznacza że mądrze jest skakać na bańkę w środek nieznanego jeziora. Czasem potrzeba skalkulowanegk ryzyka, ale trzeba wiedzieć kiedy i mieć świadomość potencjalnych kosztów Tak, kontuzję można złapać nawet w domu w łazience, ale nadmierne obciążenie meczami zdecydowanie zwiększa jej ryzyko. Podobnie zresztą jak złe prowadzenie się pewnego patocelebryty którego zatrudniono u nas jako piłkarza może być powodem jego kontuzji i beznadziejnej formy - nawet jeśli pod koniec kariery doznał olśnienia i zmienił podejście. Dlatego to co piszesz jest lekkomyślne i głupie. Sądziłem że tyle chociaż załapiesz, dlatego nie rozwijałem tematu żeby nie być protekcjonalnym. Ile Ty nasz lat? @kryształ - pomijając fakt że sam Moskal nie rotował składem kiedy mógł i powinien (co sam na ostatniej konferencji przyznał zapytany o Rodado) - w czym to się kłóci z faktem że dodawanie kolejnych meczy Pucharu Polski pierwszym składem będzie nas kosztować? |
Cytat:
Te same treści można było wyrazić w sposób, który nie miałby na celu poniżania adwersarza w dyskusji Teraz wygląda to tak:
|
Bardzo dobry skład, widać, że podchodzimy na poważnie do Pucharu Polski i oby nam to zaprocentowało. Zagrać elegancko w pierwszej połowie i można myśleć o kolejnym meczu.
W Siarce jedynie ten Japoniec groźny jest, ale myślę, że Igbekeme oraz Suknia go zneutralizują w odpowiedni sposób w środku pola. |
Brawo Jop, nie ma kombinowania ze składem.
Pisanie o jakimkolwiek nadmiernym obciążeniu zwiazanym z meczem z Siarka Tarnobrzeg jest conajmniej dziwne. Poprzedni mecz tydzień temu, następny w piątek. @wolfy - sport to ryzyko. Życie to ryzyko. Reszta nie ma znaczenia. Ps. W jakich okolicznosciach Rodado doznał kontuzji w zeszłym.sezonie? No właśnie. No i pozdro dla Dejvi Bregu. Very, very solid player:) |
Dziwnie piłka chodzi po tej murawie. Skacze, zwalnia.
|
Na razie dominujemy i jesteśmy zespołem zdecydowanie lepszym.
Jop znów sięga po ustawienie drużyny takie, jakie chciał wdrażać Rude: asymetryczne, z wysoko ustawionym i grającym Mikulcem po lewej stronie, Alfaro ustawiającym się w półprzestrzeniach między pomocą i atakiem, Jarochem grającym momentami głęboko niemal jako trzeci stoper, a w środku pola z zastosowaniem "box midfield". Mamy ewidentnie czerpanie w tym elemencie przez Jopa z Hiszpana, a nie z Moskala. Ważne, że obecnie się to sprawdza i jest skuteczne. Przede wszystkim dlatego, że tym razem część drużyny nie olewa sobie meczów, lecz pracuje na boisku i biega jak Hiszpanie. Brawo Jop. Tylko jak sobie z tym poradzi S1meonik? Przecież dla niego takie ustawienie oznacza, że sięgający po nie trener to, cytuję: "tchórz i melapeta",bo to ustawienie wybitnie defensywne. :rotfl: Rzeczywistość znów rozjeżdża mu się z własnymi fantazjami i urojeniami. Nie chcąc wyjść na dwulicowego hipokryte, musiałby teraz w taki sam sposób określać i hejtować Jopa, albo przyznać się do błędu i chorych rojeń, takich jakie prezentował już wiele razy w przeszłości choćby przy Brodzie. Oczywiście do żadnego błędu się nie przyzna, więc... :evil: |
Niektórzy drugim składem chcieli wychodzić:lol::lol::lol:
|
Dobry ten Iwao. Co on robi w 3 lidze?
|
Biedrzycki i Uryga znów grają swoje...:evil::shock:
I o takie dno tak mocno walczył i zabiegał Moskal. Bo musiał być Polak. Totalna kompromitacja. |
Nasz środek obrony to w dzisiejszym meczu jakiś jebany żart.
Czerwonej kartki Biedrzyckiego nie ma co komentować, to po prostu ułom. |
Cytat:
Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle. |
Cytat:
A Wisła w gazie, potega. I niektorzy bredzą o awansie. |
Ten klub jest do rozwiązania.
|
Niestety dość jaskrawo widać, że nasze problemy w grze obronnej mają podłoże czysto personalne. Będziemy cierpieć z tego powodu, szczególnie, że niedoborów w jakości nie nadrabiamy ilością zawodników defensywnych, jak to czyni większość rywali.
|
Cytat:
W mojej zabawie kolejny punkt dla Markusa. Teraz wygląda to tak:
|
Cytat:
|
Żeby zbudować tak słabą linie obrony to naprawdę trzeba się było postarać. Dla mnie to powinien być ostatni mecz tego przebierańca biedrzyckiego w naszej koszulce, nie wierzę że młody Skrobański byłby dziś gorszy. Uryga z opaską kapitana cały mecz myślami .... wie gdzie. Jaroch klasycznie, czyli słabo. Jednym słowem: masakra.
|
Cytat:
Zdaje się, że dzisiaj mogą być żniwa |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl