![]() |
Cytat:
Taktycznie jesteśmy frajerami. |
nasi kibice właśnie zapraszają do siebie Królewskiego, żeby go strofować i polecić âobcięcie pensjiâ
|
Tyle ile dzisiaj s.......ili Carbo z Rodado to chyba Polacy przez cały poprzedni sezon nie s.......ili (trochę trolluje,ale tylko trochę)
|
Mimo wszystko widzę pozytywny po tym meczu:
1. Brak czerwonej kartki dla Biedrzyckiego 2. Piękna obrona strzału Carbo przez Zwolińskiego w światło bramki. Bardzo mi się też podobało gra Zwolińskiego. Był wszędzie tam gdzie była piłka. Teraz panowie regeneracja i do Lodzi po zwycięstwo. Vamos A tak poważnie to piłkarze, trener i cały zarząd w.....ć Ps. Iwański mówił, że w takim klubie jak Wisła jest ogromną presja.... hm ja widzę bardziej wspólną rodzina atmosferę w rytm piosenki "Nic się nie stało.... |
W tym momencie nalezy zadac pytanie:
- Panie Kmiecik, jak wygladaja Pana treningi strzeleckie? Dlaczego nie ma efektow kolejny rok? - Czy rozwinal Pan swoj warsztat? Czy stosuje te same cwiczenia? - Jaki plan ma Pan na poprawienie skutecznosci? Niech ktos przejrzy na oczy w klubie i da Panu Kmiecikowi inny etat, albo niech zostanie asystentem jakiegos ogarnietego goscia. Wiem ze Kazek tego nie przeczyta, ale Jarek czyta i moze zrozumie ze pora zatrudnic profesjonaliste. Kolejny weekend zjebany, 50zl wydawac po to by i tak przezyc wkruwienie? Jesli sie juz mam w....iac niech to bedzie za darmo przed tv. Niech ktos wezmie ich za mordy na treningu strzeleckim. |
Pamiętam jak Moskal przejął poprzednio drużynę po Maaskancie.
Graliśmy w sparingach zimowych taką piłkę, że na forach piłkarskich w Polsce wszyscy pisali, że z taką grą w lidze wszystkich ojebiemy. Skończyło się w marcu po odpadnięciu z pucharów. Teraz jest podobnie - gramy ładnie dla oka, mamy miażdżąca przewagę w statystykach, a potem nie przekuwamy tego na wyniki. Gdzieś jest błąd w tym matriksie. |
To wygląda jakby celowo kopali poza bramkę :). Zwoliński dostaje patelnię od Baeny i nawet nie próbuje wyprzedzić obrońcy. Dramat. O strzałach głową to szkoda gadać. "pracowaliśmy nad wykończeniem" :rotfl: To było bardzo widoczne...
Sukiennicki ława!!! |
Carbo dzisiaj najgorszy mecz w barwach Wisły.
Reszta niewiele lepiej. |
Najsmutniejsze że mnie to już nawet nie zaskakuje. Cała liga wie jak wygrywać z Wisłą, ale nasz trener jest honorowy - gramy swoje. Po spadek!
Pomijam jak kretyńsko znowu zbudowano kadrę. A majstersztykiem było przedłużenie Łasickiego i Brody żeby Królewski mógł sobie pobredzić o zasadach na X. Teraz mamy dwóch zdrowych stoperów i jednego bramkarza (nie licząc juniorów). A czy Ci piłkarze nadają się do wymarzonej przez właściciela gry? :lol: |
Trzeba więcej Polaków, spadkowiczów z I ligi i innych ze Stalowej Woli.
|
Ruch Chorzów jak wy mogliście z nimi przegrać...
|
Bardzo jestem ciekawy frekwencji na Odrze.
Czy Radek przełamie się na nas i pokona barierę jednego punktu na mecz w tym sezonie? |
Cytat:
Może być że trajektorie Moskala i Sobolewskiego miną się w tym meczu. |
Jakby ktoś znalazł gdzieś lub nagrał przemowę Zaskrońca do trybun to proszę tu wrzucić.
|
Cytat:
Jaki najlepszy? Gramy tzw. "Typowego Moskala" - długie utrzymywanie się przy piłce, z którego przeważnie nic nie wynika, ale może to sprawiać wrażenie, że gramy efektownie, bo to przeciwnik biega za piłką. Z Kazkiem jest ogólnie tak, że w żadnej drużynie, którą prowadził nie bardzo miał jakikolwiek alternatywny pomysł w meczu, w którym nie szło. Drużyny Moskala, kiedy dostają w papę, to się po prostu gubią. Jego plusem jest to, że z czasem jest w stanie wypracować ze swoimi zespołami jakieś tam schematy i nie musi tej swojej jednej, biednej taktyki za bardzo zmieniać. Tylko czy my mamy ten CZAS? |
Podaję przepis na Wisłę.
Wez 10 drwali, 1 średniego bramkarza i trzymaj na wolnym ogniu przez 90 min. Ok 60 min Wisła zacznie się robić miękka. |
Coś się dzisiaj naszym asom nie chciała stopa dobrze ułożyć.....
|
Nie no Revolver nie osłabiaj mnie. To wina Moskala, że my tracimy bramki po indywidualnych błędach ? Jego winą jest, że Carbo pomylił dzisiaj mecz z zajęciami na WF gdzie się robi pajacyki ? Ma parodystow nie piłkarzy do dyspozycji. Jako jedyny z zatrudnionych trenerów ostatnimi czasy zrobił awanse ligowe.
|
Cytat:
Napiszę Ci ciekawostkę, o której możesz nie widzieć (tak a propos awansów z ŁKS). Kazek, jako trener łodzian poprowadził drużynę w dokładnie 111 meczach. Wiesz, ile z nich wygrał, kiedy jako pierwszy tracił bramkę? DWA. |
Odebrałem Twój post w sposób taki, że Moskal jest jednowymiarowy. Dla mnie ta jednowymiarowa gra w rozumieniu długiego utrzymywania się przy piłce w sytuacji gdybyśmy byli skuteczni - a za to ciężko winić Moskala - to byłby obraz jakiego każdy kibic by sobie życzył. Dominujesz i pakujesz gole. Co chcieć więcej ?
|
Cytat:
@adam_09 - to tak nie działa. |
My gramy futbol artystyczny: jakby robiono jakąś galę figurowej gry w futbol to byśmy tam byli faworytami.
Wbrew temu co piszecie, ja nie widziałem sytuacji strzeleckich w tym meczu. Była jedna w pierwszej połowie (Starzyński) i jedna w drugiej (strzał zblokowany przez obrońcę). Poza tym same strzały z 20-25 metrów, jakieś nieprzygotowane strzały sytuacyjne, parę kompletnie niecelnych główek z trudnych pozycji. Tragedia z dośrodkowaniami. I ligę wygrywa się przez dośrodkowania. My nie jesteśmy aż tak dobrzy do gry żeby rozklepać obronę Warty i wjechać z piłką do bramki, dlatego wszystko się kończy 15-20 metrów od bramki. Dośrodkowania to jest skandal i tragedia, nie ma też kto głowy wygrać. Obawiam się, że kadrę też zbudowano pod kątem artystycznym, a nie żeby pakować piłkę do bramki rywala. |
Cytat:
Wizjonera mamy, nie trenera! |
Cytat:
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej |
Kazimierz Moskal w tym sezonie 13 spotkań (1.38 pkt./mecz)
W 2015 - 32 spotkania (1.25 pkt./mecz) W 2011-2012 - 10 spotkań (1.5 pkt./mecz) W 2007 - 6 spotkań (1 pkt./mecz) Nihil novi... |
Cytat:
I po raz czwarty nasza największa bolączką jest brak skuteczności mimo wizualnie przyjemnej gry Ale hej, skoro ciągle robimy to samo to przecież całkiem naturalne że możemy oczekiwać różnych rezultatów Prawda? |
Cytat:
W poprzednim sezonie strzelił najwięcej goli u nas głową i z dobitek. Kretynizmem jest dogrywanie piłek kiedy nie ma ich komu wykończyć. Karcz pytał o to samo. |
Cytat:
Również w sytuacyjnych strzałach, z drugich piłek etc I strzela najwięcej w drużynie goli głową A jak ma oddawać te strzały skoro w momencie gdy piłka jest w okolicach pola karnego to on jest w okolicach chorągiewki ? |
Cytat:
To kretyński pomysł jedynego piłkarza który umie strzelać trzymać poza polem karnym. Moskal chciał chyba pokazać jaki to z niego taktyk, z żenującym skutkiem. |
Logicznym jest, że nie ale jestem też zdania, że gdybyśmy nie rozdawali prezentów jakich nie rozdaje nikt w tej lidze i bylibyśmy chociatroche skuteczni to percepcja naszej gry byłaby zgoła inna. A niestety Kazek nie wejdzie na boisko za Biedrxyckiego/Uryge/Kissa/Carbo itd i nie strzeli za Baene/Stsrzynskkego i innych.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl