Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

wolfy 13.09.2024 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1634352)
Słów brakuje. Gramy najlepszy futbol od spadku a co kolejkę w ryj.

Niesamowite.

Nie gramy najlepszego futbolu. Gramy najbardziej efektowny.
Taktycznie jesteśmy frajerami.

Witalis 13.09.2024 21:37

nasi kibice właśnie zapraszają do siebie Królewskiego, żeby go strofować i polecić „obcięcie pensji”

krysztal 13.09.2024 21:37

Tyle ile dzisiaj s.......ili Carbo z Rodado to chyba Polacy przez cały poprzedni sezon nie s.......ili (trochę trolluje,ale tylko trochę)

nieznajomy 13.09.2024 21:39

Mimo wszystko widzę pozytywny po tym meczu:
1. Brak czerwonej kartki dla Biedrzyckiego

2. Piękna obrona strzału Carbo przez Zwolińskiego w światło bramki.



Bardzo mi się też podobało gra Zwolińskiego. Był wszędzie tam gdzie była piłka.

Teraz panowie regeneracja i do Lodzi po zwycięstwo.

Vamos


A tak poważnie to piłkarze, trener i cały zarząd w.....ć


Ps. Iwański mówił, że w takim klubie jak Wisła jest ogromną presja.... hm ja widzę bardziej wspólną rodzina atmosferę w rytm piosenki "Nic się nie stało....

Skawa Wadowice 13.09.2024 21:39

W tym momencie nalezy zadac pytanie:
- Panie Kmiecik, jak wygladaja Pana treningi strzeleckie? Dlaczego nie ma efektow kolejny rok?
- Czy rozwinal Pan swoj warsztat? Czy stosuje te same cwiczenia?
- Jaki plan ma Pan na poprawienie skutecznosci?
Niech ktos przejrzy na oczy w klubie i da Panu Kmiecikowi inny etat, albo niech zostanie asystentem jakiegos ogarnietego goscia.
Wiem ze Kazek tego nie przeczyta, ale Jarek czyta i moze zrozumie ze pora zatrudnic profesjonaliste.

Kolejny weekend zjebany, 50zl wydawac po to by i tak przezyc wkruwienie? Jesli sie juz mam w....iac niech to bedzie za darmo przed tv.

Niech ktos wezmie ich za mordy na treningu strzeleckim.

FraMat 13.09.2024 21:39

Pamiętam jak Moskal przejął poprzednio drużynę po Maaskancie.
Graliśmy w sparingach zimowych taką piłkę, że na forach piłkarskich w Polsce wszyscy pisali, że z taką grą w lidze wszystkich ojebiemy.
Skończyło się w marcu po odpadnięciu z pucharów.

Teraz jest podobnie - gramy ładnie dla oka, mamy miażdżąca przewagę w statystykach, a potem nie przekuwamy tego na wyniki.
Gdzieś jest błąd w tym matriksie.

Drozd 13.09.2024 21:40

To wygląda jakby celowo kopali poza bramkę :). Zwoliński dostaje patelnię od Baeny i nawet nie próbuje wyprzedzić obrońcy. Dramat. O strzałach głową to szkoda gadać. "pracowaliśmy nad wykończeniem" :rotfl: To było bardzo widoczne...

Sukiennicki ława!!!

pchelas 13.09.2024 21:42

Carbo dzisiaj najgorszy mecz w barwach Wisły.
Reszta niewiele lepiej.

wolfy 13.09.2024 21:43

Najsmutniejsze że mnie to już nawet nie zaskakuje. Cała liga wie jak wygrywać z Wisłą, ale nasz trener jest honorowy - gramy swoje. Po spadek!

Pomijam jak kretyńsko znowu zbudowano kadrę.
A majstersztykiem było przedłużenie Łasickiego i Brody żeby Królewski mógł sobie pobredzić o zasadach na X. Teraz mamy dwóch zdrowych stoperów i jednego bramkarza (nie licząc juniorów). A czy Ci piłkarze nadają się do wymarzonej przez właściciela gry?

:lol:

TIR_DO_SŁUBIC 13.09.2024 21:44

Trzeba więcej Polaków, spadkowiczów z I ligi i innych ze Stalowej Woli.

nieznajomy 13.09.2024 21:44

Ruch Chorzów jak wy mogliście z nimi przegrać...

Patryko 13.09.2024 21:44

Bardzo jestem ciekawy frekwencji na Odrze.

Czy Radek przełamie się na nas i pokona barierę jednego punktu na mecz w tym sezonie?

wolfy 13.09.2024 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634366)
Bardzo jestem ciekawy frekwencji na Odrze.

Czy Radek przełamie się na nas i pokona barierę jednego punktu na mecz w tym sezonie?

Myślę że wszyscy znamy odpowiedź. Jeśli nie z nami, to z kim?
Może być że trajektorie Moskala i Sobolewskiego miną się w tym meczu.

Mixu 13.09.2024 21:48

Jakby ktoś znalazł gdzieś lub nagrał przemowę Zaskrońca do trybun to proszę tu wrzucić.

Revolver 13.09.2024 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1634352)
Słów brakuje. Gramy najlepszy futbol od spadku a co kolejkę w ryj.

Niesamowite.


Jaki najlepszy? Gramy tzw. "Typowego Moskala" - długie utrzymywanie się przy piłce, z którego przeważnie nic nie wynika, ale może to sprawiać wrażenie, że gramy efektownie, bo to przeciwnik biega za piłką.

Z Kazkiem jest ogólnie tak, że w żadnej drużynie, którą prowadził nie bardzo miał jakikolwiek alternatywny pomysł w meczu, w którym nie szło. Drużyny Moskala, kiedy dostają w papę, to się po prostu gubią. Jego plusem jest to, że z czasem jest w stanie wypracować ze swoimi zespołami jakieś tam schematy i nie musi tej swojej jednej, biednej taktyki za bardzo zmieniać. Tylko czy my mamy ten CZAS?

MMTS 13.09.2024 21:51

Podaję przepis na Wisłę.
Wez 10 drwali, 1 średniego bramkarza i trzymaj na wolnym ogniu przez 90 min.
Ok 60 min Wisła zacznie się robić miękka.

krysztal 13.09.2024 21:51

Coś się dzisiaj naszym asom nie chciała stopa dobrze ułożyć.....

adam_09 13.09.2024 21:54

Nie no Revolver nie osłabiaj mnie. To wina Moskala, że my tracimy bramki po indywidualnych błędach ? Jego winą jest, że Carbo pomylił dzisiaj mecz z zajęciami na WF gdzie się robi pajacyki ? Ma parodystow nie piłkarzy do dyspozycji. Jako jedyny z zatrudnionych trenerów ostatnimi czasy zrobił awanse ligowe.

Revolver 13.09.2024 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1634373)
Nie no Revolver nie osłabiaj mnie. To wina Moskala, że my tracimy bramki po indywidualnych błędach ? Jego winą jest, że Carbo pomylił dzisiaj mecz z zajęciami na WF gdzie się robi pajacyki ? Ma parodystow nie piłkarzy do dyspozycji. Jako jedyny z zatrudnionych trenerów ostatnimi czasy zrobił awanse ligowe.

Wspaniale, ale jak to ma się dokładnie do tego, co napisałem?

Napiszę Ci ciekawostkę, o której możesz nie widzieć (tak a propos awansów z ŁKS).

Kazek, jako trener łodzian poprowadził drużynę w dokładnie 111 meczach. Wiesz, ile z nich wygrał, kiedy jako pierwszy tracił bramkę? DWA.

adam_09 13.09.2024 22:09

Odebrałem Twój post w sposób taki, że Moskal jest jednowymiarowy. Dla mnie ta jednowymiarowa gra w rozumieniu długiego utrzymywania się przy piłce w sytuacji gdybyśmy byli skuteczni - a za to ciężko winić Moskala - to byłby obraz jakiego każdy kibic by sobie życzył. Dominujesz i pakujesz gole. Co chcieć więcej ?

wolfy 13.09.2024 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1634368)
Jakby ktoś znalazł gdzieś lub nagrał przemowę Zaskrońca do trybun to proszę tu wrzucić.

Dla potomności.

@adam_09 - to tak nie działa.

Książę Palownik 13.09.2024 22:11

My gramy futbol artystyczny: jakby robiono jakąś galę figurowej gry w futbol to byśmy tam byli faworytami.

Wbrew temu co piszecie, ja nie widziałem sytuacji strzeleckich w tym meczu. Była jedna w pierwszej połowie (Starzyński) i jedna w drugiej (strzał zblokowany przez obrońcę).

Poza tym same strzały z 20-25 metrów, jakieś nieprzygotowane strzały sytuacyjne, parę kompletnie niecelnych główek z trudnych pozycji.

Tragedia z dośrodkowaniami. I ligę wygrywa się przez dośrodkowania. My nie jesteśmy aż tak dobrzy do gry żeby rozklepać obronę Warty i wjechać z piłką do bramki, dlatego wszystko się kończy 15-20 metrów od bramki. Dośrodkowania to jest skandal i tragedia, nie ma też kto głowy wygrać.

Obawiam się, że kadrę też zbudowano pod kątem artystycznym, a nie żeby pakować piłkę do bramki rywala.

wolfy 13.09.2024 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1634382)
My gramy futbol artystyczny: jakby robiono jakąś galę figurowej gry w futbol to byśmy tam byli faworytami.

Wbrew temu co piszecie, ja nie widziałem sytuacji strzeleckich w tym meczu. Była jedna w pierwszej połowie (Starzyński) i jedna w drugiej (strzał zblokowany przez obrońcę).

Poza tym same strzały z 20-25 metrów, jakieś nieprzygotowane strzały sytuacyjne, parę kompletnie niecelnych główek z trudnych pozycji.

Tragedia z dośrodkowaniami. I ligę wygrywa się przez dośrodkowania. My nie jesteśmy aż tak dobrzy do gry żeby rozklepać obronę Warty i wjechać z piłką do bramki, dlatego wszystko się kończy 15-20 metrów od bramki. Dośrodkowania to jest skandal i tragedia, nie ma też kto głowy wygrać.

Obawiam się, że kadrę też zbudowano pod kątem artystycznym, a nie żeby pakować piłkę do bramki rywala.

A jedyny napastnik u Moskala nie gra w ataku i wykonuje rzuty rożne.
Wizjonera mamy, nie trenera!

FraMat 13.09.2024 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634383)
A jedyny napastnik u Moskala nie gra w ataku i wykonuje rzuty rożne.
Wizjonera mamy, nie trenera!

Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej

skeba 13.09.2024 22:19

Kazimierz Moskal w tym sezonie 13 spotkań (1.38 pkt./mecz)
W 2015 - 32 spotkania (1.25 pkt./mecz)
W 2011-2012 - 10 spotkań (1.5 pkt./mecz)
W 2007 - 6 spotkań (1 pkt./mecz)

Nihil novi...

bridgeburner 13.09.2024 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1634379)
Odebrałem Twój post w sposób taki, że Moskal jest jednowymiarowy. Dla mnie ta jednowymiarowa gra w rozumieniu długiego utrzymywania się przy piłce w sytuacji gdybyśmy byli skuteczni - a za to ciężko winić Moskala - to byłby obraz jakiego każdy kibic by sobie życzył. Dominujesz i pakujesz gole. Co chcieć więcej ?

Moskal przez krótszy lub dłuższy okres ale jednak po raz czwarty jest trenerem tutaj
I po raz czwarty nasza największa bolączką jest brak skuteczności mimo wizualnie przyjemnej gry
Ale hej, skoro ciągle robimy to samo to przecież całkiem naturalne że możemy oczekiwać różnych rezultatów
Prawda?

wolfy 13.09.2024 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634388)
Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej

Ale może wykańczać.
W poprzednim sezonie strzelił najwięcej goli u nas głową i z dobitek.

Kretynizmem jest dogrywanie piłek kiedy nie ma ich komu wykończyć.

Karcz pytał o to samo.

bridgeburner 13.09.2024 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634388)
Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej

Trzeba się również zgodzić że jako jedyny w tej drużynie oddaje strzały w większości w światło bramki a nie poza
Również w sytuacyjnych strzałach, z drugich piłek etc
I strzela najwięcej w drużynie goli głową
A jak ma oddawać te strzały skoro w momencie gdy piłka jest w okolicach pola karnego to on jest w okolicach chorągiewki ?

wolfy 13.09.2024 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1634393)
Trzeba się również zgodzić że jako jedyny w tej drużynie oddaje strzały w większości w światło bramki a nie poza
Również w sytuacyjnych strzałach, z drugich piłek etc
I strzela najwięcej w drużynie goli głową
A jak ma oddawać te strzały skoro w momencie gdy piłka jest w okolicach pola karnego to on jest w okolicach chorągiewki ?

O tym piszę.
To kretyński pomysł jedynego piłkarza który umie strzelać trzymać poza polem karnym.
Moskal chciał chyba pokazać jaki to z niego taktyk, z żenującym skutkiem.

adam_09 13.09.2024 22:24

Logicznym jest, że nie ale jestem też zdania, że gdybyśmy nie rozdawali prezentów jakich nie rozdaje nikt w tej lidze i bylibyśmy chociatroche skuteczni to percepcja naszej gry byłaby zgoła inna. A niestety Kazek nie wejdzie na boisko za Biedrxyckiego/Uryge/Kissa/Carbo itd i nie strzeli za Baene/Stsrzynskkego i innych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl