![]() |
parodyści w akcji :lol:
|
Cytat:
Ktokolwiek twierdzi że to fartowny remis a Kotwica coś pokazała jest idiotą. Przykro mi, taka jest rzeczywistość... |
Ale o co kaman?
Jesteśmy średniakiem ligii, czasem wygramy, czasem przegramy, czasem zremisujemy. Czego Wy oczekujecie w tym sezonie? Awansu bezpośredniego? Serii zwycięstwo? Jak się uda to może przez cały sezon dotoczymy się do baraży, chociaż moim zdaniem 9-12 będziemy i tyle. Mamy jednego rodzynka Rodado, który też nie będzie non stop w formie i Carbo. Reszta to kopanina po czole. |
Liczy się skuteczność, a nie statystyka niewykorzystanych sytuacji. Dopasowali taktykę do przeciwnika i ją realizowali. Gdyby nie szczęśliwa przebitka w polu karnym przy bramce mecz byłby przegrany.
|
Cytat:
|
Nie wiem po co wracać do Sobolewszczyzny jak to była typowa Kostarykańska Alfonszczyzna.
|
Cytat:
OK - sam wystawiasz sobie świadectwo. Cytat:
|
Znów bolesna strata punktów w lidze.
Powodów było kilka. Po pierwsze graliśmy bez prawej strony przez większą część meczu. Duet Starzyński-Jaroch spisywał się tam fatalnie, nic nie kreował, nie dawał dokładnych dośrodkowań, gubienia krycia, etc. Jedynie w defensywie na coś się przydawali, ale tylko dlatego, że Kotwica po lewej stronie nie ma czym straszyć. Po drugie od momentu wejścia Zwolińskiego graliśmy w dziesiątkę. To jest dramat co ten piłkarz sobą prezentuje, potrafił jedynie marnować doskonałe okazje bramkowe, może nawet jeszcze lepsze niż miał Starzyński w pierwszej połowie. Gość nie miał ani jednego udanego zagrania, był kompletnie nieprzydatny, zupełnie nic nie wnosił. Za coś takiego wydaliśmy duże pieniądze na jego kontrakt, bo musiał to być kolejny Polak? Kiedy wreszcie przejrzą na oczy ci wszyscy dopominający się o "więcej Polaków"? Liczy się jakość piłkarza, a nie to, czy w drużynie gra dostatecznie wielu Polaków! Po trzecie, paru zawodników zagrało żenująco słabo indywidualnie. Oprócz tych krajowych zawodników już przeze mnie wymienionych fatalnie prezentował się Duarte i słabiutko Kiss. Bardzo złą zmianę dał Sukiennicki, podobnie Gogół. Obaj nic nie wnieśli, co pokazuje, że Moskal nie trafił ze zmianami, a także niestety i z doborem podstawowej jedenastki. Jedynie wprowadzenie Baeny coś wniosło. Wystawić taką prawą stronę na ten mecz to był duży błąd. Przykre, że na razie w lidze punktujemy nadal podobnie niezadowalająco jak w poprzednim sezonie, a Moskal pod tym względem wypada na dziś podobnie marnie jak Rude. |
Generator AI wypowiedzi Moskala po meczu z Kotwicą:
"Mogliśmy ten mecz rozegrać bez nerwów, ale zabrakło skuteczności. Cóż, taka jest piłka. Przed nami wyczekiwana i zasłużona przerwa reprezentacyjna, którą przeznaczymy na dopracowanie detali i odzyskanie świeżości." Generator AI wypowiedzi Moskala po meczu z Wartą za dwa tygodnie: "Mogliśmy ten mecz rozegrać bez nerwów, ale zabrakło skuteczności. Cóż, taka jest piłka. Widać było, że chłopaki nie są w rytmie meczowym po przerwie reprezentacyjnej." A co do meczu - Co miał na myśli autor wprowadzając w przerwie Sukiennickiego? Co to niby miało dać? Kiss, jako jeden z niewielu, potrafi fajnie pograć z Rodado. Bardzo cieszy finezja dośrodkowań Oliviera i Jarocha - sześciu chłopów w polu karnym, więc trzeba wyjebać piłkę poza stadion, przecież w pole karne byłoby za prosto. Wystawianie Starzyńskiego to głupota, ale trzymanie go cały mecz na boisku to już szaleństwo. Kiedy w końcu szansę dostanie Wiśniewski, przecież Jaroch to w tym momencie nawet nie pół piłkarza? Wpuszczanie ultra-chvjowego Zwolińskiego i cofanie Angela do pomocy to jawna dywersja i kpina. NAWET, jeżeli jakimś cudem wygramy trzy zaległe mecze (w co jakoś mocno wątpię), to i tak mamy 7pkt(!) straty do Termy. W przypadku braku transferu co najmniej jednego obrońcy i napastnika wypisujemy się już na początku z walki o cokolwiek więcej niż miejsca 6-10. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Za wrażenie artystyczne i statystyki punktów nie dają. Oczywiście mecz mógł się ułożyć inaczej. Gdyby nie spalony, gdyby Piotruś strzelił, gdyby... |
Cytat:
Kto tym razem kogo nie słuchał wedle twojej błyskotliwej interpretacji ujęć z kamery, bo może nie oglądałem dokładnie? A może grał gdzieś jakiś "grubszy Sobczak"? :evil::rotfl: |
Jak w prawie wszystkich meczach przegrywaliśmy bo cyrk wyprawiała obrona , to dzisiaj nie wygraliśmy przez indolencję strzelecką , głównie kaleki Zwolińskiego :-P
|
Cytat:
To powinno ci wystarczyć za odpowiedź. |
Cytat:
- holowanie piłki gdy kilku kolegów czeka na podanie i oddanie do najbliższego - kretyńskie podanie na kontrę gdy drużyna atakuje większością piłkarzy - dośrodkowanie dwa metry nad bramką - zdublowanie pozycji Baeny, zabranie mu piłki żeby po kilku podrygach w miejscu które jego fani uznają pewnie za drybling mu ją oddać - wrzucenie piłki na dobieg w 80-tej minucie meczu, niestety kilka metrów za daleko - strata piłki w polu karnym, kretyńska symulka (powinna być druga żólta) i kontra rywali - ostry faul na żółtą przy bardzo pobłażliwym sędzim. Przez cały mecz zagrał jedną udaną piłkę. Faktycznie, nie jest gorszy od Carbo w tlenieniu włosów i tatuażach, bo jeśli chodzi o grę w piłkę to ja .......ę... Cytat:
I dlatego piszę że .......isz bez sensu. Zagraliśmy nieskutecznie, ale pisanie że remis był dla nas fartowny jest nie do obrony. |
Cytat:
Po co w kadrze meczowej znaleźli się Wiśniewski Kutwa, Baena i Alfaro, skoro nie mogli stanowić żadnej innej opcji personalnego ustawienia drużyny? Napiszę po Twojemu: skończ ..... o .......:evil: |
Trzeba sobie jasno powiedzieć że nasze dotychczasowe transfery nic nie wniosły i de facto mogliśmy pozostać przy tych zawodnikach którzy odeszli byłby ten sam efekt widać to zresztą jak zespół punktuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
A normalni ludzie niech go olewaja cieplym moczem. Sukiennicki to 21-latek z nizszej ligi,ktory od polowy lipca gra systemem co 4 dni,na poziomach,na ktorych nigdy nie gral,w tempie,w ktorym nigdy nie gral,w intensywnosci,w ktorej nigdy nie gral,i wg tego chujka Wolfy ma rzekomo wymiatac co mecz,byc w super formie,strzelac gole asystowac,i nie ma prawa mu sie przytrafic gorszy mecz. Jakim trzeba byc zgorzknialym,poszukujacym atencji fiutem,zeby pisac o kims per "debil". Masakra. |
Cytat:
Przykładowo - taki Igbekeme miał jedną stratę i zagrał masę otwierających piłek. Mikulec powinien mieć kilka asyst z których okradli go koledzy. Carbo miał masę odbiorów, podań, kilka mądrych fauli. Mogę tak długo, chodzi o to że jesteś do bólu niemerytoryczny, tworzysz jakieś bzdurne opowieści w oderwaniu od przebiegu meczu. Sukiennicki zagrał katastrofalnie, Jaroch podobnie, ale gdyby reszta dostosowała się poziomem to przegralibyśmy kilkoma bramkami |
Cytat:
Kotwica może mówić o sporym szczęściu, któremu jakoś pomogła, a my trochę bez sensu wrzucaliśmy z rogów piłki na środek pola karnego lub w okolice bramki, gdzie w większości nie było z naszych nikogo, kto mógłby do niej skoczyć. O zmarnowanych setkach szkoda gadać. Rodado też jedną setkę zmaścił, ale chociaż się zrehabilitował. |
Cytat:
|
Cytat:
On nawet nie grał po pełne 90 minut w każdym meczu... Rzeczywiście, musi być cholernie zmęczony. Zmęczony to może być górnik albo hutnik po 8 godzinnej szychcie/zmianie, a nie, o zgrozo, profesjonalny piłkarz, 1 września. |
Cytat:
|
@wyar - Wisła to nie jest zakład pracy chronionej, a miejsce tak grającego Sukiennickiego jest w rezerwach. To że jest drewnem jeszcze by uszło, ale on jest drewnem przekonanym o swojej zajebistości - a to już na boisku poważny problem.
|
Cytat:
Nie chciałem tego zaczynać, bo wiem, że znowu będzie to okazją do używania słowa "debil". Carbo miał sporo strat, złego stawiania, braku szybkiej decyzji. O jego "strzałach" na bramkę z litości nie wspomnę. Owszem, miał też przechwyty i dobre podania. Po jakieś dwa, trzy. I tyle. Z nim jest taki problem, że kiedy jeden mecz zagra genialnie (jak na poziom I ligi czy eliminacji LE, LK) to kolejny jest słaby. Niestety, nie ma go kim zastąpić. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Później tych punktów pewnie zabraknie... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl