Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   4. kolejka, Wisła Kraków - Ruch Chorzów, 12 sierpnia 2024, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11027)

FraMat 12.08.2024 20:27

A co mi tam... wetknę kij w mrowisko: Sukiennicki przewyższa Carbo przynajmniej w jednym - ma dużo lepsze uderzenie zza pola karnego.
:>

No i jego bramka nie jest w żaden sposób naciągana jest wszystkie do tej pory gole Carbo (rykoszety od obrońców)

AS82 12.08.2024 20:29

Niech się cieszą ,że psim swędem dziś można dopisać 3 punkty , bo gdyby nie wygrali , sytuacja w tabeli byłaby bardzo nieciekawa...

emjot 12.08.2024 20:29

Z pozytywów to 3 punkty, gol Sukiennickiego, asysta Carbo do Rodado, spryt Carbo przy karnym (był kontakt, to jest karny, nie takie były gwizdane)
szybka decyzja o zdjęciu Mikulca po kartce, bo to był faul na pograniczu czerwa
brak czerwa dla nas (uff)

przełamanie paskudnej serii bez zwycięstwa w lidze.. od 26 kwietnia i wygranej z PBB...

na minus:

nie wiem jaki był plan taktyczny, ale były takie momenty w I połowie gdzie Rodado wychodził rozgrywać, Sukiennicki schodził do boku i przeszkadzali sobie z Kissem, a jak któryś z nich centrował to w polu karnym nie było nikogo, a na pewno nie było Rodado

Kutwa- do zmiany po 15 minutach, gość boi się piłki, chowa się za swoich, oddaje piłki najbliższemu. Nie wiem gdzie on był jak Szymański dochodził do strzału ... To że nie ma Dudy i musi grać Kutwa.... masakracja

Mikulec... wszystkie akcje po jego stronie w pierwszej połowie groziły golem, a już ten wolny po niby faulu Biedrzyckiego po którym dostał żółtko to był kryminał

fatalna gra po czerwie dla Ruchu... daliśmy się zdominować jak dzieci

Starzyński nasz.... pustka próżnia kłaczek


Odniosę się do jazdy po "chaotycznym Sukiennickim" - chłopak nie boi się pokazywać do gry, podaje, drybluje, szuka kontaktu, rozgrywa, nie boi się strzelać (ten strzał w słupek miód) - niech on będzie takim drewnem, bo od przestraszonego Kutwy i marnego spadkowicza Mikulca to dzielą go lata świetlne. Może coś z niego być. W przeciwieństwie do ww.

ps. Zwoliński jest kompletnie nieprzygotowany do gry. I to pokazuje marność naszego składu, że gość bez formy musi wychodzić na boisko. Świetnie prezesuńcio zadbał o "głębię" składu

a i Biedrzycki, dziś dobrze, to żółtko to wina Carbo, który wysadził go na minę....

Karherop 12.08.2024 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Tak, a Sukiennicki to drewno nie ma strzału ani podania.

emjot 12.08.2024 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

nie bójmy się tego słowa Raton powinien bronić w La liga
taki jest zajebisty :lol:

ciekawe czemu go tam nie ma???
i czemu kibice z Zaragozy po transferze R. do Wisły pisali, ze to jest zemsta za 1-4 w Krk...

AS82 12.08.2024 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631626)
Tak, a Sukiennicki to drewno nie ma strzału ani podania.

2 eksperci wolfy i Drozd wjechali do tematu , przypie*dalają się do Cziczkana , jednego z niewielu piłkarzy , który reprezentuje jakiś poziom

Drozd 12.08.2024 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631622)
A co mi tam... wetknę kij w mrowisko: Sukiennicki przewyższa Carbo przynajmniej w jednym - ma dużo lepsze uderzenie zza pola karnego.
:>

No i jego bramka nie jest w żaden sposób naciągana jest wszystkie do tej pory gole Carbo (rykoszety od obrońców)

A po co ten kij?

Żeby zamiast cieszyć się z wygranej to dyskutować nad didaskaliami? To Królewski ma kłody rzucać Moskalowi.

emjot 12.08.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631621)
W sytuacyjnych interwencjach jeszcze w miarę, ale strzały z daleka, nawet jak ma czas na spokojną reakcję to jakiś dramat. Już ten pierwszy strzał w środek śmierdział golem. Ale to jak usiadł na dupie przy strzale z 40 m to jest kompromitacja. Jeżeli Słowacy to zobaczyli to mamy ciepło, zresztą nie tylko Słowacy. W poprzedniej rundzie już też wpuścił podobną szmatę, tylko było z 30 m i niby nie miał szans...:)



Nie wybronił tylko w niego trafili. Jak trzeba było wybronić to wpuścił szmatę z 40 m.

klasyka
nie wybronił - położył się na trawie bo ma ciężką dupę
wybronił - to nie jego zasługa... ONI GO NASTRZELILI :lol:

idze idze bajoku

Mixu 12.08.2024 20:35

Słodko-gorzkie zwycięstwo.

Słodkie bo mamy trzy punkty, Rodado strzela, Carbo asystuje, Sukiennicki z pierwszym golem.

Gorzkie bo pomógł nam Starzyński i Przybył przy odgwizdaniu karnego. Niestety ale gra pozostawia wiele do życzenia..

PS. Bramka z 40 metrów na konto Cziczkana. Szmata jak nic.

Drozd 12.08.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631628)
2 eksperci wolfy i Drozd wjechali do tematu , przypie*dalają się do Cziczkana , jednego z niewielu piłkarzy , który reprezentuje jakiś poziom

Taaa dzisiaj pokazał ten poziom kolejny raz :), to co zrobił to jak pięć razy pod rząd nie trafić z metra na pustą.

Mixu 12.08.2024 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631627)
nie bójmy się tego słowa Raton powinien bronić w La liga
taki jest zajebisty :lol:

ciekawe czemu go tam nie ma???
i czemu kibice z Zaragozy po transferze R. do Wisły pisali, ze to jest zemsta za 1-4 w Krk...

Może dlatego go tam nie z tego samego powodu co Cziczkana?

AS82 12.08.2024 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631632)
Taaa dzisiaj pokazał ten poziom kolejny raz :), to co zrobił to jak pięć razy pod rząd nie trafić z metra na pustą.

Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ? :rotfl:


Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897

emjot 12.08.2024 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631634)
Może dlatego go tam nie z tego samego powodu co Cziczkana?

niewątpliwie nikt o Cziczkanie w la liga nie słyszał
ale jak dla mnie jest lepszym łapaczem, nie podnosi ciśnienia tak jak Raton gdy robił "cuda" w bramce
ot choćby z Widzewem...

poza tym zgadzam się z tym co pisze AS82 wyżej w temacie występu Czikczana w dzisiejszym meczu

FraMat 12.08.2024 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631629)
A po co ten kij?

Żeby zamiast cieszyć się z wygranej to dyskutować nad didaskaliami? To Królewski ma kłody rzucać Moskalowi.

No dobra, cieszę się.

Drozd 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631630)
klasyka
nie wybronił - położył się na trawie bo ma ciężką dupę
wybronił - to nie jego zasługa... ONI GO NASTRZELILI :lol:

idze idze bajoku

Sam jesteś bajok wypisując takie bzdury. W pierwszej połowie trafił go chłop z 6 metrów, to była ta niby "obrona"? Gratulacje, wbić drewniany kołek i tak samo obroni.

Natomiast w drugiej połowie o tej wpuszczonej szmacie mówić "nie wybronił" to prawdziwe znawstwo. Szacucenek. Może wyjaśnisz cóż spowodowało że "nie wybronił" strzału prawie z połowy boiska?

To ja już wolę Ratona, który czasem się urwie, ale szmat z 40 metrów nie puszcza.

AgresywnyChomik 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631637)
No dobra, cieszę się.

Tak trzymaj :)

Drozd 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631637)
No dobra, cieszę się.

Nie udawaj... :>

emjot 12.08.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631635)
Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ? :rotfl:


Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897

I co robi Kutwa przy tej bramce?
no i Kutwa grzecznie sobie stoi na linii pola karnego zamiast wyjść do przodu i spróbować zablokować gościa....

AS82 12.08.2024 20:45

Ja się bardziej boje co zrobi Kiss , że straci piłkę albo poda do rywala :rotfl: niż Cziczkan , który gra dobrze nogami

KOALIK 12.08.2024 20:45

Raton powinien bronić w Realu, w Barcelonie, ewentualnie w Atletico.

Taki to był bramkarz.

A w rzeczywistości, Rodado może strzelić nie wiadomo ile bramek, ale i tak nie przysłoni to faktu, że ten hiszpański projekt był nieudany, bo Rodado nie należał do niego.

Twarzą tego projektu był Alvaro Raton.

emjot 12.08.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631639)
Sam jesteś bajok wypisując takie bzdury. W pierwszej połowie trafił go chłop z 6 metrów, to była ta niby "obrona"? Gratulacje, wbić drewniany kołek i tak samo obroni.

Natomiast w drugiej połowie o tej wpuszczonej szmacie mówić "nie wybronił" to prawdziwe znawstwo. Szacucenek. Może wyjaśnisz cóż spowodowało że "nie wybronił" strzału prawie z połowy boiska?

To ja już wolę Ratona, który czasem się urwie, ale szmat z 40 metrów nie puszcza.

oglądnij sobie tą "szmatę" bajoku.. :lol:

Raton bóg bramkarski
no tego jeszcze nie grali, ale ludzie pamiętają co ten kołek wyrabiał w bramce
i nie mają "wybiórczej" pamięci jak wielbiciele

"hiszpańskiego projektu kiko kostaryka company" :lol:

Mixu 12.08.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631636)
niewątpliwie nikt o Cziczkanie w la liga nie słyszał
ale jak dla mnie jest lepszym łapaczem, nie podnosi ciśnienia tak jak Raton gdy robił "cuda" w bramce
ot choćby z Widzewem...

poza tym zgadzam się z tym co pisze AS82 wyżej w temacie występu Czikczana w dzisiejszym meczu

Moim zdaniem w przydatności dla drużyny są tacy sami. Raton bronił takie piłki których nie wyciągnie Cziczkan, za to Cziczkan nie robi błędów elektryka. W utratach goli pewnie byłby remis aczkolwiek błędy Cziczkana są mniej deprymujące bo to że bramkarz nie obroni strzału będąc na linii mniej wkurza wszystkich niż zrobienie typowego babola.

Witalis 12.08.2024 20:48

Ja się zgadzam, że Cziczkan nie jest dobrym bramkarzem, niech i jego defektem będzie gra na linii. Niemniej jest od czasu schyłkowego Rude jednym z pewniejszych zawodników w Wiśle - czego nie można było powiedzieć o Ratonie za wczesnego Rude. Raton miał też swoje defekty, moim zdaniem większe i więcej niż Czikczan, ale to dwóch słabych/przeciętnych bramkarzy, z czego jednego już z nami nie ma i porównywanie ich ma tyle sensu, co kłótnia o to, czy większe burze były w tym lipcu, czy zeszłorocznym.


Skoro Cziczkan jest teraz jednym z pewniejszych elementów drużyny, skupmy się na tych niepewnych, bo tu jest problem. Tym większy, im bardziej krytyczne jest wasze zdanie o Cziczkanie.

AS82 12.08.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631646)
Moim zdaniem w przydatności dla drużyny są tacy sami. Raton bronił takie piłki których nie wyciągnie Cziczkan, za to Cziczkan nie robi błędów elektryka. W utratach goli pewnie byłby remis aczkolwiek błędy Cziczkana są mniej deprymujące bo to że bramkarz nie obroni strzału będąc na linii mniej wkurza wszystkich niż zrobienie typowego babola.

chłopie ,babol to by był jakby strzał z 40 metrów puścił pod rękoma czy coś w tym stylu, tutaj szła konkretna bomba , która się odkręcała jeszcze w kierunku słupka

Mixu 12.08.2024 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631648)
chłopie ,babol to by był jakby strzał z 40 metrów puścił pod rękoma czy coś w tym stylu, tutaj szła konkretna bomba , która się odkręcała jeszcze w kierunku słupka

Tak sobie to tłumacz ;)

Poza tym nie nazwałem tej "interwencji" babolem.

AS82 12.08.2024 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631649)
Tak sobie to tłumacz ;)

Typowi wyszedł strzał życia ,a ty gadasz o szmacie

Mixu 12.08.2024 20:53

Jeśli byłby to strzał w okienko to bym się zgodził a nie na wysokości idealnej dla bramkarza.

FraMat 12.08.2024 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1631609)
Po raz kolejny na razie najlepsi w naszej drużynie hiszpańscy liderzy zespołu, a najsłabsi Biedrzycki z Kutwą. Znów słabo też Sukiennicki.

Carbo obok bardzo dobrych zagrań miał też wiele słabych momentów.
Ale spokojnie, statystyki że znanej ci strony pewnie temu za przeczą.

No i ten Sukiennicki.
Fuks przy strzale. Nie to co Carbo. Prawda?

Drozd 12.08.2024 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631645)
oglądnij sobie tą "szmatę" bajoku.. :lol:

No właśnie oglądam, zwykłe szmacisko. Broda by to w zęby złapał, nie mówiąc o Ratonie.

Miałeś bajoku wyjaśnić jak on tego "nie wybronił" to że bomba, petarda itd. itp.to już wiadomo... :rotfl:

Strzał był z tak daleka, że kamera bramki nie złapała :D

doktor granat 12.08.2024 20:57

Hurra, są 3 pkt (też mam hmm mieszane uczucia nt. karnego), może powoli pójdzie ku lepszemu. Jeszcze w czwartek będzie raczej gorzko, ale potem mam nadzieję na stopniowy progres.
Strzały Sukiennickiego wyglądają jakby je trenował- konkretne, precyzyjne uderzenia- pierwsze w słupek, a gol - też mocny, precyzyjny strzał w okno. Dla mnie te dzisiejsze wyglądały lepiej, pewniej niż te z poprzednich meczów. Oby tak dalej!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl