![]() |
Pierwsza sprawa po tym sezonie to wywalić pozorantów: Dudów, Krzyżanowskich i innych pseudopiłkarzyków bez ambicji...
Do 70. minuty dreptanie po boisku, zero walki, zero przyspieszenia, zero chęci wygranej. Trener ustawił nas tak, że przez godzinę atakowaliśmy w porywach 3-ma zawodnikami. Rude zostawił sobie 20 minut żeby wygrać mecz, przy czym żeby nie było za łatwo, to wpuszcza tego pozoranta Krzyżanowskiego. No właśnie, po co on wpuszcza Krzyżanowskiego> (gościu przegrał chyba wszystkie pojedynki dzisiaj). Wiedziałem, że z lewej strony naszej będzie autostrada jak zejdzie Junca. Moim zdaniem mamy niewielkie szanse na baraże, ta drużyna gra po prostu jedno wielkie gówno. Samym fartem nie da się awansować. W barażach nie mamy żadnych szans bo przeciwnik nas zje ambicją. |
Brać tego mikulca kręcił naszymi hiszpanami jak gownem, brawo dla resovii za walke do końca, my zawsze musimy się zfrajerzyc jak zwykle, jesteśmy dla każdej drużyny dobrym dostarczycielem punktów
|
No cóż, ile można wygrywać mecze na farcie? Gdyby nie gole w doliczonym czasie to pewnie mielibyśmy teraz z 10 punktów mniej.
|
Cytat:
|
Kilka mitów dzisaj upadło:
- lepiej się nam gra z drużynami które prowadzą otwartą gre, - Rude umie w zmiany, - Krzyżanowski rokuje na przyszłość, Sklad wyjściowy - porażka. A trener tez dziś więzień taktyki i zmiany a'la Sobol 1:1... no ja pier.... Ile czasu musi upłynąć w Wiśle żebyśmy w tej drewnianej lidze grali na 2 napastników np.: Sobczak-Rodado poźniej Żyro za Sobczaka... to wie każdy kibic ale trenerzy nas raczą od 1.5 roku diamentami. Żyro wchodzi na boisko jak nie ma na nim Junci, kto mu ma dorzucić? Krzyzanowski, czarny brat robił z nim co chciał i po akcji na lewej stronie padła bramka dla Resovi (nie wiem nawet gdzie byl nasz nominalny lewy obrońca wtedy). |
Ale wiecie co - jak Rude wpuszczał Krzyżanowskiego to wiedziałem że zawali minimum jedną bramkę. Mógł dwie. Więc w sumie nie jestem zaskoczony.
Naprawdę, nie rozumiem co Rude sobie myśli?! Przecież po wejściu Krzyżanowskiego Resovia miała autostradę na lewej stronie... @AgresywbyChomik - Krzyżanowski kiedy padała bramka był na środku. Dlaczego? To wie tylko on sam. |
Dziękujemy, sezon można zakończyć, bo te pi**y nie wygrają już więcej niż 1-2 meczy do końca sezonu. Szkoda że nikt im nie wpie*** w autobusie.
|
Krzyżanowski to nie jest piłkarz i nigdy nim nie będzie.
|
Cytat:
Kolejny raz Rude daje grać amatorowi, który zawala nam mecz. Krzyżanowski wczłapał na boisko 20 minut przed końcem, przegrał wszystkie pojedynki a na koniec puścił akcję bramkową. Jak my mamy awansować z takim pozorantem w kadrze? Drugi to Duda. Mam już naprawdę dość tej gównianej gry bez żadnego podania do przodu. |
Cytat:
1) Rude z uporem maniaka wprowadza wizję Zaskrońca (promowanie młodych) - co czyni go debilem. 2) Rude z uporem maniaka świadomie i bez wpływu osób trzecich wstawia Krzyżanowskiego do składu - co czyni go debilem. |
Ale też moglibyśmy mieć z 10 więcej, patrząc po dziś :)
|
Cytat:
|
Krzyżanowski takimi występami sumiennie pracuje na trybuny/rezerwy.
Opaska na głowie, żeby zrobić stylówę na Modrica, w wywiadach opowiada, że jest najlepszym, lewym obrońcą w klubie, a przychodzi co do czego, to myślami jest już chyba w jakimś ogórkowym klubie w Grecji na intensywnym plażingu. |
Ludzie , miejcie jaja i odrobine honoru , wyjdzcie w piatek ze stadionu po 5 minutach meczu
|
Krzyżanowskiemu i Dudzie przydałoby się zejście do rezerw. Takie 2-3 mecze gdzieś na końcu świata. wyłapać parę ostrych wejść, łokci itd. Może wtedy docenią grę w 1 lidze i będą się starać.
|
Cytat:
Ale Krzyżanowski - dlaczego my zawsze musimy jakąś miernotę lansować kosztem kluczowych punktów? Gdzie tu sens, gdzie logika? Przecież tego frajera objeżdża pół pierwszej ligi i to w rzadkich sytuacjach kiedy akurat jest tam gdzie powinien. Bez słów. To jest wina Rude: miał Szota, miał Satrusteguiego, miał na ławce Jopa. Nie, musiał wejść nasz złoty chłopak. Po co?! |
Rude z tym Krzyżanowskim to przegiął pałę. Powinni obaj łapać stopa z Rzeszowa.
Gówniarz sobie wykombinował że jak ucieknie ze swojej pozycji to nikt do niego nie będzie miał pretensji. Który to już raz... Rude takimi zachowaniami zaprzecza temu co opowiada. |
Tu już nawet ciężko się pastwić nad Markusem. Jeden z gorszych meczów za kadencji Rude. Co najlepsze stosunek tych złych, słabych meczów do dobrych jest w skali 9 do 1.
Udawanie, ze Rude robi dobre zmiany. Zmienia bo musi zmieniać. Jak mu ktoś zdycha na boisku albo nie gra nic, to wchodzi kolejny paralityk z ławki. Ostatnio wszedł Junca, nie dlatego, ze Rude umie w zmiany i to był jego super pomysł na wygraną wtedy, tylko dlatego że ktos musiał wejsć i fartem wyszły dobre dośrodkowania. Gdyby Rude cokolwiek ogarniał, to dałby znowu Junce wypoczetego na 2 połowę dzisiaj. Tak to dał kalekę bez kondycji od początku i nic z tego nie było bo być nie mogło. I tak można wymieniać w nieskończonosć te urojenia drozda, markusa, wolfyego i lesiapw i rozkłądać na czynniki pierwsze gdzie mamy do czynienia z podstawianiem faktów pod ich tezy. Całe gadanie, ze Rude umie ustawić zespół czy zmotywować w przerwie. Przecież gdyby umiał jedno lub drugie to by były też często mecze gdzie wychodzimy od 1 minuty dobrze ustawieni i zmotywowani. Po prostu Rude to poziom niżej niż PMS. W sumie taki Wuja nieudacznik. W eklapie pewnie by też miał bilans 1-15. W I lidze wiadomo, że łatwiej o punkty. Mamy na tyle słabą ligę i na tyle mocny skład, że po prostu cała magia Rude polega na tym, ze jak kopaczom się zachcę, jakoś się sami albo przypadkowo nakręcą, gdzieś rywal osłabnie i Wisła to wyczuje to wtedy te dobre zagrania, dobre akcje itp się tworzą, wygrane na farcie się wtedy tworzą. No ale markus i spółka wymyślili, że to wszystko zasługa kunsztu analityka Rude. |
Cytat:
Takie powody mogę zrozumieć. Co nie znaczy, że je popieram. Tak czy inaczej, kompletnie nie trafił z tą zmianą. |
Cytat:
Nie zgadza się ani wynik, ani styl. Czy jest coś, za co mogę pochwalić ten zespół i trenera? Czy zdobędziesz się chociaż raz na przyznanie, że Rude nie spełnia oczekiwań? |
Problemem Dudy jest to że ma abonament na skład. Przeciez ten mlodzieżowiec nie musi grać, tylko pozniej jakies kary się płaci do PZPN ale przecież nas stać ;).
W PP też wyjdzie Duda? |
Cytat:
|
Z meczu na mecz coraz gorzej.
Tego dziadostwa nie da się dużej oglądać i tolerować. Wszystko w tym klubie jest przesiąknięte dziadostwem, począwszy od pajacującego w szatni prezesa skończywszy na człapiących po boisku piłkarzykach. Bez radykalnej reakcji trybun i wstrząsu brak awansu będzie najmniejszym problemem. A najlepiej gdyby rodzinny Kuba i sztucznointeligentny Jarosław znaleźli inwestora znającego się na zarządzaniu i oddali mu klub. Jak najszybciej, póki jest jeszcze co ratować. |
Cytat:
|
Nie można wygrać meczu grając 15 minut na przyzwoitym poziomie.
|
Ale żeby nie o samym Krzyżanowskim. Mokry sen niektórych z forum spełnił się i ograniczono liczbę Polaków w podstawie do absolutnego minimum.
Za całą ofensywę odpowiadali w zasadzie sami Hiszpanie z Bregu. I co? Gówno :D |
Cytat:
Dla sprawiedliwości pomógł też stracić bramkę. Wyszło na 0. |
Mówiłem że dla tej druzyny wygranie 2 meczów z rzędu to wyczyn niczym wyjście sparaliżowanego od pasa w dol na Mt Everest :D
Wszystko zgodnie z planem, mowilem ze spodziewam się max 4 pkt w tych 3 meczach i dokładnie tak będzie. W piątek to oni myślami będą biegać na narodowym i zgarną od tego Podbeskidzia w pałe :D |
w nastepnym sezonie bedziemy tesknic za takimi punktami ....bo to my bedziemy taka Resovia
|
Trochę mi nerwy puściły, więc:
Co do samego meczu - była to typowa, I-ligowa padlina zapakowana w ładną transmisję TV tak, żeby kibic nie puścił pawia jeszcze w trakcie meczu. Od tego jebania głową w mur, grając do posrania tą klepkę w obronie, bez grama szybkości i dynamiki, w końcu pęknie nam czaszka. Villar wyglądał, jakby grał za karę i żeby nie złapać kontuzji, myślami jest już poza klubem. Absolutnie nie widzę różnicy między stylem drużyny Sobola, a gównem zaserwowanym nam dziś przez naszych galacticos. Z taką grą NIE MAMY CZEGO SZUKAĆ w barażach, bo tam drużyny walczące o cel (a nie udające walkę), jakim jest awans, wdeptają nas w ziemię zaangażowaniem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl