Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10883)

Wojtas 27.05.2023 20:29

Cuda ,panie cuda

2 zwyciestwa i koniec przyspiewki Coraz blizej Ekstraklasa,a tak mi sie wbiła do głowy :D

Wisełko ukochana wygraj jutro ten mecz,ten ważny mecz.

Skawa Wadowice 27.05.2023 20:41

Panowie tonujemy nastroje. Juz sezon pokazał, ze wykładamy się przed okazjami danymi przez los. Wiem wiem nie da się bez emocji dzisiaj przejść obojętnie obok tego co sie stało w Katowicach.

Niektórzy nie rozumieją, że walczymy ze zgodą o powrót do ekstraklasy. Tutaj każdy patrzy na siebie. Oni chcą byśmy przegrali i my chcemy by Ruch przegrał. Mamy zgodę, ale każdy z nas kibicuje swojemu klubowi i mimo to, to nasz klub liczy się najbardziej.

Lubię Ruch, ale trzeba powiedzieć szczerze, że ich porażka dzisiejsza wprawiła mnie w ekstazę. Wiem, że rywal derbowy, ale chodzi o dobro naszego klubu. Piszę to dlatego, bo wiem, że Niebiescy czytają nasze forum. Każdy z nas wie, że jutro cały Chorzów będzie za Sosnowcem :)

Karherop 27.05.2023 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601960)
od kąd do łęcznej przyszedł Mamrot to zupełnie inna drużyna i ciężki teren. Presja w nogach nie pomoże. A jak wiadomo nawet najlepsi mając wszsytko w swoich nogach w ost kolejce potrafia zjebac (BVB)

Mamrot zrobił tam kawał dobrej roboty, ale nie sądzę że karze zabija się o wynik w przyszłą sobotę. On ma do nas zbyt dużo szacunku i sympatii

Jutro na pewno piłkarze będą mieli większy stres niż zwykle, ale raz że jest z przodu wyluzowany Rodado z żądnym wygranej Fernandezem.

Czuję że siądziemy jutro na Sosnowcu zupełnie jak na Stali Rzeszów kilka tygodni temu. Panowie będą chcieli załatwić sprawę ekspresowo by już oszczędzać siły na Łęczna.

Maine_Coon 27.05.2023 21:15

Idealny dzień na przegraną 0:1 XD

Jaroo1 27.05.2023 21:17

Łęczna w tej rundzie u siebie 2 wygrane, 5 remisów i 0 porażek i plasuje się w tym roku na 6 miejscu w I lidze (ale jeszcze kilka zespołów za nimi ma mecz do rozegrania. Także mają szansę na pierwszą porażkę u siebie w tym roku za tydzień :P

Ale najpierw Sosnowiec jutro, a oni w tym roku na wyjazdach 0-3-3 ;)

Vuko 27.05.2023 21:30

TBB ma Arkę rozkładzie u siebie, Ruch ma Tychy. Wszyscy mogą potracić.

gizmowisla 27.05.2023 21:35

limit frajerstwa sie skonczyl - i nie mam zamiaru sie nawet zastanawiac co by bylo gdyby - idziemy pewnie po 2 zwyciestwa z leszczami i wracamy do ekstraklasy .....teraz pytanie : z czym tam wracamy ????? ....oby wiosenna runda Kiko i Jaro to byla tylko transferowa rozgrzewka przed awansem , bo tak naprawde to widze 4 - max 5 zawodnikow ktorzy daliby tej druzynie utrzymanie w ekstraklasie za rok .....a teraz lincz za prawde ...1 ...2 ...3 ...

Jaroo1 27.05.2023 21:37

Mało prawdopodobne jest aby w ostatniej kolejce wszyscy tracili tak jak nam pasuje. Jeszcze jest Puszcza, która jak wygra w tej kolejce to może nas wyprzedzić w ostatniej, przy założeniu, że jutro mecz wygrywamy.

Także ja bym tutaj sobie podpórek w stylu wszyscy z tych 3 przegrają nie szukał bo jest w uj bardziej prawdopodobne, że chcociaż 1 z tych 3 drużyn wygra. A nawet jak przegramy 1 z tych 2 meczów to jeszcze dochodzi kolejna opcja, ze wystarczy aby Ruch zremisował i też nas wyprzedzi.

Nasz margines błędu został wyczerpany po 3ciej porażce w tej rundzie. I tak los się do nas osmiechnął, że mamy szansę na bezpośredni awans.

FraMat 27.05.2023 21:47

Nastroje na forum Niebieskich są takie, że głowa mała:
- "zadowolenie wisly z naszej porazki w derbach to juz za duzo. To tak jakby Widzew kibicowal lksowi w meczu z nami. Bawcie sie w ta zgode sami juz w meczu u siebie bylo widac jak duzo brakuje im do Widzewa"
-"Dzisiaj bedzie nie tylko swieto cyganow, ale i wislakow - ich popisy we wszystkich social mediach to mistrzostwo. Wiecej smierdzielow i nazioli slyszalem tylko od cyganow i szczew. Takiej sztamy jeszcze w Polsce nie widzialem"
-"Wy dali za ta wisla?tam tance gratulacje do cyganow itp,ino Widzew, żeby te krakowskie niepowiem co jutro 5 dostali"
-"mają pieniądze aby zmobilizować każdego z którym gramy do końca i osłabić zapał tych którym jednak by się chciało walczyć przeciw nim ."

Nawet mój wpis o dupsku karmy zacytowali ;-)

gizmowisla 27.05.2023 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601997)
Mało prawdopodobne jest aby w ostatniej kolejce wszyscy tracili tak jak nam pasuje. Jeszcze jest Puszcza, która jak wygra w tej kolejce to może nas wyprzedzić w ostatniej, przy założeniu, że jutro mecz wygrywamy.

Także ja bym tutaj sobie podpórek w stylu wszyscy z tych 3 przegrają nie szukał bo jest w uj bardziej prawdopodobne, że chcociaż 1 z tych 3 drużyn wygra. A nawet jak przegramy 1 z tych 2 meczów to jeszcze dochodzi kolejna opcja, ze wystarczy aby Ruch zremisował i też nas wyprzedzi.

Nasz margines błędu został wyczerpany po 3ciej porażce w tej rundzie. I tak los się do nas osmiechnął, że mamy szansę na bezpośredni awans.

mozesz mi wytlumaczyc co nas obchodza Niepolomice przy naszych dwoch zwyciestwach ????

Drozd 27.05.2023 21:54

Nie wiem dlaczego ale kojarzą mi się średnio...

gizmowisla 27.05.2023 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez framat (Post 1602000)
nastroje na forum niebieskich są takie, że głowa mała:
- "zadowolenie wisly z naszej porazki w derbach to juz za duzo. To tak jakby widzew kibicowal lksowi w meczu z nami. Bawcie sie w ta zgode sami juz w meczu u siebie bylo widac jak duzo brakuje im do widzewa"
-"dzisiaj bedzie nie tylko swieto cyganow, ale i wislakow - ich popisy we wszystkich social mediach to mistrzostwo. Wiecej smierdzielow i nazioli slyszalem tylko od cyganow i szczew. Takiej sztamy jeszcze w polsce nie widzialem"
-"wy dali za ta wisla?tam tance gratulacje do cyganow itp,ino widzew, żeby te krakowskie niepowiem co jutro 5 dostali"
-"mają pieniądze aby zmobilizować każdego z którym gramy do końca i osłabić zapał tych którym jednak by się chciało walczyć przeciw nim ."

nawet mój wpis o dupsku karmy zacytowali ;-)

to mnom fszonsło

wolfy 27.05.2023 22:11

A kogo obchodzą te pseudo zgody gangów narkotykowych? I to jeszcze takich co się co chwilę prują...

Srał pies Ruch, ważny awans Wisły. Fetowałem ich wpitol od GKS-u, kibicowałem sraczkowatym pierwszy (i oby ostatni) raz w życiu, nie zawiedli, chwała im. Derby dla Gieksy, awans dla nas!

Powtórzę - w dupie mam Ruch. Liczy się tylko Wisła, ta sportowa - a nie podział stref wpływów w rozprowadzaniu prochów wśród debili i dzieciaków.

pepe72 27.05.2023 22:16

Jak sobie Ruch zj***e awans to przez swoje własne zaniedbania.
Bo na nas punkty zdobył.
Oby jutro po południu była tu taka sama euforia jak teraz. :>

Elendil 27.05.2023 22:19

Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Jaroo1 27.05.2023 22:20

Cytat:

mozesz mi wytlumaczyc co nas obchodza Niepolomice przy naszych dwoch zwyciestwach
Ja mówię, że margines błędu już wyczerpaliśmy i nie możemy nie wygrać tych 2 meczów. Także mowę o sytuacji, że Puszcza w tej kolejce wygrywa, my też ale za tydzień każdy z trójki Ruch-TBB i Puszcza mogą nas wyprzedzić.

Także tyle ma Puszcza, że może nam zagrozić jeśli nie zdobędziemy 6 pkt. A jak zdobędziemy to już nikt nam nie może zagrozić.

Vuko 27.05.2023 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1602004)
A kogo obchodzą te pseudo zgody gangów narkotykowych? I to jeszcze takich co się co chwilę prują...

I na dodatek RAŚowców. Już tak nisko nie upadliśmy.

wiesniak842 27.05.2023 23:13

Dwa mecze. Tylko i az. Najwazniejsze, ze w koncu nie musimy sie na nikogo ogladac.

wolfy 27.05.2023 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1602007)
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Nie, na forum są ludzie ze zbyt dużym stażem żeby ich ruszaly takie malowane zgody.
Najważniejszy dla Wisły jest awans. Liczy się wynik sportowy. Kogo jarają zgody - niech się bawi, ale najważniejsza jest przyszłość klubu.
Powtórzę - srał pies Ruch, ich bezkarnych drwali i układy w PZPN. Jeżeli my awansujemy z drugiego miejsca a oni przepadną w barażach - nie będę płakał. Nigdy nie pisałem się na kibicowanie żadnemu innemu klubowi niż Wisła.

Karherop 27.05.2023 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1602007)
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?

Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.

Układy kończono z mniej blachych powodów.

wolfy 27.05.2023 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1602014)
Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?

Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.

Układy kończono z mniej blachych powodów.

Na razie to my musimy wygrać dwa mecze.
A jak Ruch przepadnie, to przez siebie. Wyniki mieli ponad stan, sędziowie przymykali oczy na brutalne zagrania - jeśli nie awansują to dlatego że nie zasłużyli. Farta mieli aż za dużo.
Piłkarsko z tego co mają wyciśnęli 120% - za to szacunek. Ale do Wisły nie mają podjazdu jeżeli chodzi o jakość.

Blixa 27.05.2023 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601990)
Mamrot zrobił tam kawał dobrej roboty, ale nie sądzę że karze zabija się o wynik w przyszłą sobotę. On ma do nas zbyt dużo szacunku i sympatii

Jutro na pewno piłkarze będą mieli większy stres niż zwykle, ale raz że jest z przodu wyluzowany Rodado z żądnym wygranej Fernandezem.

Czuję że siądziemy jutro na Sosnowcu zupełnie jak na Stali Rzeszów kilka tygodni temu. Panowie będą chcieli załatwić sprawę ekspresowo by już oszczędzać siły na Łęczna.

Mamrot nie jest głupi i wie że w jego interesie jest żeby nas w tej lidze nie było w nastepnym sezonie.

doktor granat 28.05.2023 04:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1602007)
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Fajnie jakby weszli bo mają wspaniałą historię i extra dobrze wygląda z Ruchem (ale mocnym).
Z drugiej strony Słonie są z Małopolski i bawią się za prywatną kasę bogatego właściciela (i tak powinno być), a nie pieniądze z kolejnych emisji akcji obejmowanych przez miasto.
I dlatego wolę żeby (obok nas) awansowały Słonie.

AS82 28.05.2023 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1601974)
Jutro najtrudniejszy mecz sezonu.

W Łęcznej może być jeszcze trudniej :neutral:

MateuszABG 28.05.2023 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1601950)
łatwiejszych nie będzie, dwa przeciętne zespoły, które grają o nic bo są pewne utrzymania..
jedyne co nas może pokonać to presja, bo umiejętności są po naszej stronie

Tak, ale GKS formalnie wczoraj też "grał o nic" ( Tak wiem że formalnie mecz derbowy)

No cóż... :alleluja:

Drozd 28.05.2023 07:08

Wiadomo, że w Łęcznej będzie ciężko, czy czasem Petrescu nie poleciał po Łęcznej?

Ale potencjał mamy na tyle większy, że musimy ... ;)

MateuszABG 28.05.2023 07:17

Jedno jest pewne. Czeka nas przejebanie ciężkie 7 dni jako kibiców Wisły

Smok 28.05.2023 07:40

Sobol na odprawie powinien im puscic skróty z 2 ostatnich meczy Bayernu i Borsussii.
Dla pokory i pełnej mobilizacji.
To, co zrobił Dortmund, to Mistrzostwo Wszechświata.
I obyśmy nie dołączyli do tego szacownego grona.

TommyTSW 28.05.2023 08:46

Przecież tu trzeba wyjść jak po swoje z Sosnowcem i Łeczną na pewniaka wygrać 2 mecze a nie trząść ze strachu portkami, bo czego mamy szukać tam wyżej?Nikt z nami meczów nie będzie odpuszczał, bo granie z Wisłą to prestiż czy to Sosnowiec, Łeczna, Amika czy Legia, każdy gra z nami na maxa.

AgresywnyChomik 28.05.2023 09:20

Junca dzos od początku czy zaczyna na ławce?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl