Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   30 kolejka, ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 5 maj 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10876)

Patryko 05.05.2023 20:21

Colley'a trzeba się pozbyć przy pierwszej możliwej okazji.

Drozd 05.05.2023 20:21

Biegański czeka na mecz o poważną stawkę żeby udowodnić że jednak potrafi obronić karnego.

A co do Coleya. Pechowo zrobił karnego i tyle. Pierwszą bramkę zajebał Łasicki dużo bardziej niż Coley nie wspominając o Biegańskim który nie wiem co zrobił.

Biegański tonie futsal.

Pomijając, że buc Stefański nie przerwał gry po Faulu na żółć/czerwień i nie dał nam ewidentnego karnego.

Elendil 05.05.2023 20:25

parafrazując klasyka: "grajcie na Colleya, on jest cieńki"

Nie mam pojęcia, co chłop dziś odwala. Lepiej by było, gdybyśmy wyszli w 10. Zwłaszcza, że łks to i tak tylko w kontry umie. Nie wygrać z tak kiepskim zespołem to wstyd, ale jak będziemy dawać im takie prezenty, to będzie to możliwe.

Patryko 05.05.2023 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1600634)
Czeka na mecz o poważną stawkę

Miał już takie w Ekstraklasie - jak się skończyło wszyscy pamiętamy. Typ zachowuje się jak junior, n-ty raz idzie na raz i później macha łapami.

Markus 05.05.2023 20:33

Colley jest tak beznadziejny jak niemal wszystkie transfery Pasiecznego.

I my w oparciu o takich piłkarzy i taką politykę sportowo-kadrową jak wówczas chcieliśmy utrzymać się w Ekstraklasie.

Smutne.

Szneka 05.05.2023 20:36

Musimy wygrać z tak słabym Łksem. są słabsi od nas o klasę. Colley walnął babola ale pierwsza bramka zawalona przez Igbekeme, który miał podawać do Benito i byłby 1-0 dla nas

Stelio 05.05.2023 21:03

Coprawda jeszcze 20 minut do końca spotkania, ale w drugiej połowie nie istniejemy więc nie wierze, ze uda się zdobyć tutaj jakiekolwiek punkty. Kolejny mecz z czołówka w którym jesteśmy po prostu chujowi, tym sposobem pokazujemy że o pierwszej 2 możemy zapomnieć a w barażach dostaniemy w papę. Jesteśmy drużyna do okładania chojniczanek, najlepiej się od razu zamiast rezerw relegować do 4 ligi, tam co tydzień będziemy kłaść Clepardia i Orłom Piaski Wielkie 2 cyfrówki i jarek będzie mógł się bawić z głośnikiem na ramieniu

Greg25 05.05.2023 21:07

Chciałoby się awansować, chociażby żeby nie oglądać tego beznadziejnego polsatu, te debilne komentarze, wk......jące zbliżenia, c..j tam, że jest akcja podbramkowa, ważniejsza pięciokrotna powtórka poprzedniej akcji i zbliżenie facjaty jakiegoś debla...
Niestety na awans nie zasługujemy, nie mamy drużyny, nasza gra jest strasznie przewidywalna, Sobol wystawia zawsze wszystkie ręce na pokład i nie ma impulsu z ławki. Nawet jak będzie baraż, to dostaniemy w Trąbkę w pierwszym meczu z arką, szkoda zdrowia...

Szneka 05.05.2023 21:09

dramatyczna gra w 2 połowie. to samo co w Niepołomicach i w Ruchu. pierwsza połowa super a w drugiej wybijanki, faule kłótnie i nerwy. coś czuję, że .... z tego będzie

Elendil 05.05.2023 21:23

Nie jestem w stanie zrozumiem, jak można zagrać dwie tak różne połówki. Kompletne zero w drugiej połowie, nic, dno. Jakby im prąd odcięło. To tyle jeśli chodzi o awans bezpośredni.

ciacho 05.05.2023 21:26

KOMPROMITACJA w 2 połowie. Bezradność jak z Puszczą i Ruchem.

Stefański ty chu.u

Szneka 05.05.2023 21:27

Fernandez Rodado Miki kolejny bardzo słaby mecz. Benito na boisku był , chociaż gdyby menda Stefański gwizdnął karnego , byłby bohaterem. Wyczyny Igbekeme i Colleya ciężko nawet skomentować. Za taką grę , na podwórku dostaliby po ryju.
Nasi gwiazdorzy ogrywają ogony tabeli i jest super , z drużynami z czołówki nie istnieją.
Nie mamy , dalej nie mamy lidera, który w momencie kryzysu pociągnąłby drużynę. Oj baraże wcale nie zapowiadają się ciekawie.
p.s. ile teraz znaczą 4pkt stracone z Sandecją 3 z Chojniczanką 3 z Łęczną 3 z Chrobrym ......

ciacho 05.05.2023 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1600638)
Musimy wygrać z tak słabym Łksem. są słabsi od nas o klasę. Colley walnął babola ale pierwsza bramka zawalona przez Igbekeme, który miał podawać do Benito i byłby 1-0 dla nas

Ta kur.a... słabsi🤣🤣🤣

wolfy 05.05.2023 21:28

Ten mecz pokazuje co znaczy mieć trenera. Po przerwie korekta taktyki i nie istniejemy.

Colley... Mam nadzieję że to jego ostatni mecz w Wiśle.

d 05.05.2023 21:31

Niestety. Jaro i Kiko wykonali kawał dobrej roboty, tylko zapomnieli zatrudnić trenera.

bridgeburner 05.05.2023 21:31

Miałem się w tej rundzie nie wypowiadać
Ale ewidentnie nastąpiła właśnie weryfikacja
3 mecze z drużynami z czołówka 3 porażki
W 5 ostatnich meczach dobre dwie połowy, w sumie
Gra obronną dzisiaj tragiczna
Jedyna nadzieja na awans to 3 miejsce, z barażu w Niepołomicach ani w Niecieczy zwycięsko nie wyjdziemy

Szneka 05.05.2023 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1600645)
Ta kur.a... słabsi🤣🤣🤣

Wolfy w pierwszej połowie ŁKS był o klasę gorszy. Własnej nieudolności zawdzięczamy że do przerwy było 2-2 a nie 1-4 dla nas. W drugiej TRENER Moskal zmienił ustawienie i nas nie było. Bierność Fernandeza , koszmarna gra Igbekeme i mamy co mamy

Chorynatrzykolory 05.05.2023 21:32

Super możemy sobie już układać kadrę żeby znowu spróbować za rok bo w barażach to już widzę jak nam pojdzie

Stelio 05.05.2023 21:32

Wiselko nasza coraz dalej ekstraklasa!! Nanananana nana nana!!

Kurde szkoda ze za tydzien znowu gramy z czolowka i będzie w......., ale glowa do gory, juz za 2 mecze gramy z sosnowcem to nasza hiszpanska armada ich rozpyka 3:0 i bedzie sie mozna pobujac z glosniczkiem :d

wolfy 05.05.2023 21:33

Z Sobolewskim na ławce nic z awansu nie będzie. Po prostu.

ciastek88 05.05.2023 21:33

Różnica między nami a łksem w tym meczu jest taka , że :

My mieliśmy Colleya a łks trenera , który w przerwie meczu umiał ustawić drużynę.

Patryko 05.05.2023 21:33

W przypadku wygranej Ruchu jutro raczej żegnamy się z bezpośrednim awansem.

Zaczęły wypadać najważniejsze elementy układanki Sobola (które wiozły mu wyniki), zaczęło się męczenie buły jak za Brzęczka, czyli beznadziejna gra w wykonaniu III-ligowych zmienników pokroju kopiących się po czole Żyro i Młyńskiego.

Do tego grający jak junior Colley, które popełnia TE SAME błędy co rok temu w Ekstraklasie (gra na raz, brak koncentracji) - no ale przecież trzeba mu dać szansę na rehabilitację, bo ma takie smutne oczy jak nie gra w podstawowym składzie.

Żyro, Młyński, Colley i cała ta reszta plejady noname'ów siedzących na ławce powinna być wyjebana z Wisły w przerwie letniej.

sevenheaven 05.05.2023 21:35

Druga połowa slabiutka.. 1 strzał 0 celnych.. niestety, ale Colley zawalił nam mecz i możliwe, że bezpośredni awans..

Kurz 05.05.2023 21:36

Colley bohaterem meczu. Poza tym rzeczywistości nie da się zakłamać. O sile Wisły stanowi 5-6 piłkarzy, z których 2 nie gra, a pozostali mogą mieć wahania formy. Reszta to pierwszoligowi przeciętniacy albo (większość) szrot.

Niestety, nic nie zmieniło się od poprzedniego sezonu, nawet jeśli mamy niezłe momenty, za łatwo tracimy bramki. To ze słabszymi przeciwnikami uchodzi i jest mniej widoczne, ale z porównywalnymi wali po oczach.

Dzisiejszego meczu nie musieliśmy przegrać, ale jak często rok wcześniej hojnie obdarowaliśmy przeciwnika.

AS82 05.05.2023 21:37

To że zakończyliśmy ten mecz z Dudą w ataku, najlepiej podsumowuje to co wyprawia Sobolewski.

Patryko 05.05.2023 21:43

Osobny wpis należy się Bashy - zaprezentował on prędkość godną 50-letniego oldboya. Krew człowieka zalewa, jak Wisła daje się nabierać na kontrakty dla takich piłkarskich wraków.

Elendil 05.05.2023 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1600551)
Nie mogę się w sumie doczekać tego meczu, bo będzie to "do trzech razy sztuka" jeśli chodzi o mecze z czołówką na wyjeździe w ostatnich tygodniach. Dwa w plecy, jak tutaj będzie tak samo, to może przestaniemy marzyć w końcu o awansie bezpośrednim (przypominam, że byliśmy na 10 miejscu). Jak wygramy natomiast, to dostaniemy gigantycznego motywującego kopa.

No i wyjaśniło się - koniec pompowania balonika. KOMPLETNIE nie umiemy grać z rywalami z wyższej półki, potrafimy tylko zdobywać punkty na drużynach z dolnej połówki. O ile 1 połowa to dramat wiadomego gracza, tak ktoś mi może powiedzieć, co to za gówno było w 2 połowie? Jak można przez 45 minut nie zrobić jednej akcji? Co tam się odjebało? Cholera, do odrobienia był raptem 1 gol, a oni mieli taką postawę, jakby przegrywali czterema. Dramat.

Savik 05.05.2023 21:46

Mecz przegrany na własne życzenie. Taktyka - wszystkie rece na poklad jak z FM’a. A P potem nie ma a kogo zmieniac. Tak jak nie rozumialem zmian Radka w mezczu z Ruchem, tak nie roumiem co mail zrobic ten salad na wejsciu, czy on naprawde liczyl na 0:4 do przerwy, a potem jakos to bedzie…

Garret 05.05.2023 21:46

To że ŁKS się dobrze ustawił to jedno, a to, że głowy chyba na 2 połowę nie dojechały, to drugie.

Ledwo zaczyna się druga część spotkania, a już wdajemy się w jakieś przepychanki, po co? Nie wiem po co te nerwy, 2:2 to był okej wynik, gorszy niż zasługiwaliśmy z gry po 1 połowie, ale wciąż ok, mieliśmy całe 45 minut na spokojne pogranie i próbę strzelenia jakieś bramki. Za dostaliśmy gonga i w zasadzie skończył się mecz. Przemotywowanie w przerwie?

Najgorsze jest to, że mamy naprawdę zajebisty - mimo wszystko - bilans na wiosnę, ale kompletnie spieprzona jesień kładzie się strasznym cieniem na cały sezon. Nawet przegrywając te 3 mecze na wiosnę, a zdobywając z 5 pkt więcej na jesiennych meczach z Sandecją i Chojniczanką, wciąż bylibyśmy w grze. Patrząc na miny Wiślaków to mam obawy czy będą w stanie się zebrać w sobie na walkę o 3 miejsce + potem baraże, a na to w tej chwili trzeba się nastawiać.

No i żadna tajemnica, ale największą stratą w meczu z Ruchem nie były punkty, tylko Mula + Junca. Teraz pytanie co z Villarem. :/

ciacho 05.05.2023 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1600650)
Miałem się w tej rundzie nie wypowiadać
Ale ewidentnie nastąpiła właśnie weryfikacja
3 mecze z drużynami z czołówka 3 porażki
W 5 ostatnich meczach dobre dwie połowy, w sumie
Gra obronną dzisiaj tragiczna
Jedyna nadzieja na awans to 3 miejsce, z barażu w Niepołomicach ani w Niecieczy zwycięsko nie wyjdziemy

Nasz gra obronna od początku sezonu to jest dramat i 3 metry mułu. Tylko obraz ten jest zaciemniony przez chujową konkurencję. Arka, Puszcza, Ruch i ŁKS robili z nami co chcieli, kiedy chcieli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl