Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   28 kolejka, Ruch Chorzów - Wisła Kraków, 22 kwiecień 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10872)

Książę Palownik 22.04.2023 17:24

Kurvva Szywacz to się nadaje na gimnastykę korekcyjną. Jakim cudem ten gość ma umowę z klubem piłkarskim?

AgresywnyChomik 22.04.2023 17:25

Basha niech wejdzie może cos z tego bedzie.
Troszke bardziej siłowo, zagęszczenie środka i James już nie wyglada jak Vieira, wylaczenie skrzydeł(Ruch bardzo siłowo plus podwaja kartka na Vilarze i zejście Muli z kontuzja) i Wisła z przodu nie istnieje.
Nadzieje w half time adjustment Sobolowskiego.
Zdecydowanie najslabsza polowa Wisły na wiosne ale tez najmocniejszy rywal.

P.s. zastanawialem się przed meczem ile bramek i asyst bedzie miał ten kolo z Ruchu z "5" na koszulce.

Drozd 22.04.2023 17:25

Nie pitolcie, wszedł nierozgrzany i go przytkało. Jeszcze bramkę nam wypracuje. Na pewno lepszy niż Młyński.

Mogliśmy prowadzić w pierwszej minucie to Rodado zamiast podać Muli na sam na sam to się tuman kiwa. Ruch jedzie na szpadzie. a kutas Frankowski nam daje kartki...

Garret 22.04.2023 17:26

Szywacz prawdopodobnie wszedł dlatego, że Młyński i Żyro zaprezentowali się skandalicznie ze Stalą.

Nie żebym Sobola bronił, bo wystawienie Szywacza to póki co absolutna porażka, po prostu staram się sam sobie wytłumaczyć skąd ten pomysł się wziął.

Szneka 22.04.2023 17:27

Gramy identycznie jak w Puszczy. nic, kompletne dno. Znowu daliśmy się stłamsić. Igbekeme wygrał z Foszmańczykiem chyba jedną piłkę, Luis szarpie ale słabo, Rodado niewidoczny, Villar coś próbuje.

royalmichael 22.04.2023 17:28

Szywacz zawalił bramkę, ale też dał asystę na bramkę, której nie wykorzystał Moltenis

Drozd 22.04.2023 17:32

Pozwolić dośrodkować to nie zawalenie bramki, Gdzie był Jaroch?

doktor granat 22.04.2023 17:37

Dlaczego nie wpuścił Benito? Gość szybko biega, facet by mu nie uciekł.

Markus 22.04.2023 17:52

Teraz po wejściu Szota gramy w dziewiątkę i bez lewej strony. Zmiany fatalne.

Stelio 22.04.2023 18:01

wyRUCHani hehehehe :D to nam niebiescy pokazali miejsce w szeregu

Szneka 22.04.2023 18:02

Fernandez Rodado Igbekeme dziś tragiczni , jak nie grają liderzy to nie gra drużyna. teraz jeszcze Junca i Mula wypadną na kilka tygodni i będzie drżenie o baraże.

AgresywnyChomik 22.04.2023 18:14

Igbekeme - 2 bramka jego.
Mula jest po Fernandezie najważniejszy dla naszej gry do przodu.
Baraże pewnie zrobimy ale o awans będzie równoe ciężko co na jesieni.

ciacho 22.04.2023 18:17

Dlaczego mam wrażenie, że to zaraz tak jeb.nie, że będziemy się modlili o baraże?

pchelas 22.04.2023 18:23

Sobolewski nie może poprowadzić Wisły w przyszłym sezonie.
To nie jest 1994 rok żeby ktoś taki był trenerem, niezależnie od zasług.

Patryko 22.04.2023 18:27

Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
Fernandez, Igbekeme i Rodado dziś totalnie odcięci od gry, do tego gra się totalnie posypała po zejściu Muli i Junci.
Absolutnie zasłużona przegrana, trener Ruchu idealnie ich ustawił na nas. Bardzo się obawiam o to, co będzie dalej. Oby te kontuzje okazały się niegroźne, bo na ławce nie ma nikogo.

wolfy 22.04.2023 18:32

Podejrzewam że jednak przydałby się trener.

Skawa Wadowice 22.04.2023 18:35

....a oni dwa strzaly a my chuja caly mecz. Mamy terminarz przejebnay a mecz z puszcza i Ruchem
Pokazal ze nie umiemy grac z czolowka.
Zegnaj ekstraklaso. Sklad sie rozpadnie po sezonie. Pora zasadzic korzenie w 1 lidze

ciacho 22.04.2023 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1599982)
Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
.

Tak jakby z nimi w skladzie świeciła. Nie było ani lepiej ani gorzej. Od początku było beznadziejnie.

Drozd 22.04.2023 18:35

Ruch miał 3 okazje i strzelił 2 bramki, a tu lament :). Nawet gdybyśmy zagrali dobrze to byłby góra remis.

Tak jak pisałem wcześniej,pierwsza minuta idziemy 3 na 2 i Rodado kiwa zamiast podawać to położyło mecz. Później zamiast gry zespołowej mieliśmy indywidualne popisy. Skończyło się jak się skończyło.

A Szywacz ostatecznie zagrał całkiem nieźle.


Alleluja i do przodu :)

Elefant 22.04.2023 18:37

Zawiedli przede wszystkim Hiszpanie i Igbekeme. Kompletnie bezradni. Mniej dryblingów, więcej gry z pierwszej piłki. Piłkarze Ruchu mieli dwie sytuacje, dwie wykorzystali. Fernandez jak dostał piłkę na strzał to pierdylion razy przekłada piłkę z nogi na nogę.


Zawiódł Sobolewski. A może ten mecz go wyjaśnił. Można się raz naciąć na drużynę grającą pierwszoligową młóckę. Ale po Puszczy powinien wiedzieć, że Ruch wyjdzie podobnie nastawiony. I znaleźć na to receptę.



Ławki nie mamy.



Jak nie wejdziemy z miejsc 1,2 to o awans może być bardzo trudno. Wszyscy już wiedzą jak z nami grać.

KOALIK 22.04.2023 18:40

Ostatnie kolejki będą kolejnym testem na wiarygodność Błaszczykowskiego i jego klakierów.

Brak awansu będzie jeszcze większą kompromitacją niż ubiegłoroczny spadek im. wujka Jurka i brata Dawida.

Obudźcie się!

Markus 22.04.2023 18:40

Mecz przegrany nie przez pecha, tylko przez Sobolewskiego, który źle ustawił taktycznie drużynę i na dodatek dokonał koszmarnych zmian. Ktoś, kto bierze i wpuszcza na boisko takich zawodników jak Szywacz czy Szot, mając możliwości dokonania innych zmian (był Zyro, mógł być Młyiński), kompromituje się.

Ale jeszcze większą kompromitację obserwowaliśmy w drugiej połowie, gdzie znacznie wcześniej prosiło się o dokonanie dalszych korekt w składzie: powinien wejść Ondrasek, Żyro, może i Basha, by coś zmienić, bo zespół nie dawał rady.

Sobolewski nie zrobił nic, poza przesunięciem na lewą stronę Villara. Ten mecz go przerósł, był jeszcze bardziej bezradny niż drużyna.

I kolejny wniosek: dopóki w kadrze są tacy zawodnicy jak Szywacz czy Szot nic nam się nie uda.

Jaroo1 22.04.2023 18:45

1. Taki mecz bez historii. Ruch słaby, my jeszcze słabsi. W statystykach Ruch cieniutko, po prostu strzelili nam dwie bramki i wszyscy rozeszli się do domu

2. Potwierdza się to co pisałem kiedyś i to co jest logiczne. Takich Hiszpanów na poziomie ot nam potrzeba jeszcze z 10. Dlaczego? Bo nie mamy wcale ławki rezerwowych, a jak słabszą formę ma Hiszpan x to by wskakiwał na dany mecz czy kilka kolejek Hiszpan y z formą.

3. Dziwną mamy tę młodzież, szkolenie. Ja rozumiem, że nie da się zostać profesjonalnym piłkarzem w rok ale dziwnie to wygląda, że nawet od strony fizyczności, to są jakieś takie wychudłe chłopaki, kościści. Sportowiec to czasem nie powinien być raczej nabity, taki sztywny chłop? A tutaj wyglądają jak dzieci wyciągnięte z lekcji WFu, do klubu piłkarskiego żeby etaty poobsadzać.
To też pokazuje poziom szkolenia i rozwoju. Jeśli klub nie potrafi kilka kg mięśni zbudować chłopakom 20 czy 20 lat +, to gdzie tu mówić o jakimś rozwoju piłkarskim, technicznym, czy taktycznym? Bo ogarnąć michę, poćwiczyć na siłowni żeby nabrać masy to jest czysta matematyka i nic trudnego. Także jak tego nie ma, to gdzie tu wymagać jakichś abstrakcyjnych rzeczy żeby im mózg rozwijać taktycznie, czy wyszkolić co do techniki...

3. Myślałem, że my rozpędzeni, Ruch w dołku i w miarę spokojnie z nimi wygramy. Jednak zadziałała trochę statystyka. Ani my nie możemy wygrywać prawie wszystkiego, ani Ruch nie mógł nie wygrywać x meczów pod rząd.

4. Wracamy trochę do punktu wyjścia sprzed kilku kolejek. Czołówka dogoniona ale forma już nie taka sama, już nas dwa razy zatrzymano i sprawdzi się taka kwestia, że o awans czy nawet baraże z 3-4 miejsca będzie trzeba walczyć od ostatniego meczu.

5. Wiedziałem, że mecze z topowymi drużynami I ligi nas zweryfikują ale myślałem, że wiele lepiej będzie nam w nich szło. Zweryfikowała nas Puszcza i Ruch tak, że ta porażka znacząco zawęża nam pole manewru co do popełnienia kolejnego błędu. A mamy jeszcze mecz z ŁKSem, PBB, TBB więc teraz praktycznie na ile sobie możemy pozwolić? Jedna porażka od końca? Aby awansować bezpośrednio lub być na 3cim miejscu.

Drozd 22.04.2023 18:47

Szywacz powinien mieć dwie asysty, więc nie pitol kolego głupot. Przegraliśmy bo graliśmy stojanowa z przodu, a jak już była okazja to Rodado, Fernandez, Mula i Vilar się napalali zamiast podać koledze.

ślimak 22.04.2023 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1599992)
Szywacz powinien mieć dwie asysty, więc nie pitol kolego głupot. Przegraliśmy bo graliśmy stojanowa z przodu, a jak już była okazja to Rodado, Fernandez, Mula i Vilar się napalali zamiast podać koledze.

Wszak treneiro mocno namawia, aby podejmować ryzyko....

Markus 22.04.2023 18:58

Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.

AS82 22.04.2023 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1599995)
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.

Dokładnie. Szywacz do tej pory się nie podnosił z ławki rezerwowych , to w meczu sezonu Sobolewski go wpuścił na skrzydło :haha:

DysoN 22.04.2023 19:22

Dzisiaj caly zespół zagrał żle, zmiennicy jeszcze gorzej.
To niestety byl bardzo rozczarowujący mecz pod każdym względem. W ekstraklasie, do ktorej niby chcemy szybko wrócić, są zespoły które grają podobną piłkę jak dzisiaj Ruch ale robią to znacznie lepiej (Warta, Piast, Wisła Płock, Korona, Radomiak...) i nie potrafiąc nawet pierdnąć jak dzisiaj zlecimy z większym hukiem nawet jak się jakoś uda awansować...
W tym meczu trzeba było zmienić ustawienie, od samego początku widać było że tylko przypadkiem coś się uda ugrać z taką taktyką. Wszystko wyglądało jak za Brzęczka każdy mecz na wiosnę gdy "walczyliśmy" o utrzymanie.

Drozd 22.04.2023 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1599995)
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.

Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.

Dograł na głowę do Moltenisa i Rodado to powinny być bramki ... więc pisanie, że kompletnie nic nie dał mówi wszystko o twojej opinii. Był dużo wartościowszy niż Młyński i Żyro w ostatnim meczu

sandomingo 22.04.2023 19:35

Niby człowiek wiedział ale jednak się.łudził...
Czy da się.awansować bez ławki rezerwowych? Teoretycznie tak ale to bardzo mało prawdopodobne.
Czy da się awansować z tak jednowymiarowym trenerem jak Radek Sobolewski? Również mało prawdopodobne.

Puszcza i Ruch zweryfikowały Wisłę bezlitośnie.
Awans bezpośredni jest już dla mnie niemożliwy, pozostają baraże.
Przy R22 i podstawowej jedenastce w zdrowiu możemy wygrać z każdym.
Na wyjeździe to już niestety inna bajka...

Mimo wszystko bardzo duże rozczarowanie dzisiaj...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl