Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

Dawiddo 25.08.2008 17:50

http://s2.onlyfight.pl/c.php?c=dawiddo

Wiślak_358 25.08.2008 18:08

http://bi.gazeta.pl/im/3/3608/z3608863Z.jpg

To ja proszę o zdjęcie Ędwarda Ąckiego

Musiek1906 25.08.2008 18:28

http://film.onet.pl/_i/news/duze/e/edward_acki.jpg
To ja po prosze usmiechnieta Edyte Herbus :)

bondTSW 25.08.2008 19:09

http://img352.imageshack.us/img352/6...904xve8.th.jpg

poproszę zdjęcie rozwalonego laptopa

marcinarsenal 25.08.2008 19:29

http://www.geekologie.com/2007/09/05...top-fire-1.jpg



Poproszę o zdjęcie Palikota z koszykiem win :>

simone 25.08.2008 19:44

http://bi.gazeta.pl/im/3/4858/z4858863X.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/0/4858/z4858860X.jpg

Proszę o fotkę CLSa po tunningu.

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:08

http://www.tuningmag.net/images/news...ark-text_1.jpg

Ja poprosze panią w stringach ;)

Weez3r 25.08.2008 20:20

Proszę bardzo: :rotfl:

http://aha44.pl/images/humor_obrazkowy/image00480.jpg

Ja poproszę o łosia.

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:26

http://www.jazzybaby.pl/zdjecia/1273.jpgJa proszę o jakies fajne zdjecie Kasi Skowrońskiej (siatkarka)

Coach 25.08.2008 20:28

http://www.reprezentacja.net/gallery...9ba5fad244.jpg
Moze jakiegos screena z CS'a ?

Musiek1906 25.08.2008 20:37

http://aisar.files.wordpress.com/200...eelancing1.jpg
Po prosze o zdjecie kogos rozmawiajacego z policjantem lub stojacego obok policjanta(zdjecie z kreskowki,bajki lub serialu animowanego).

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:51

http://www.miastociechocinek.com/img...apitanzbik.jpg


może byc?

poprosze o zdjęcie Arkadiusza Miklosika w barwach Warty Poznań

piter116 30.08.2008 12:59

Nie mogłem nigdzie znaleśc tego zdjęcia, a skoro zabawa stanęła w miejscu proszę o jakieś fajne zdjęcie Jacka Bednarza :)

Coach 30.08.2008 13:04

http://www.pogon.v.pl/photos/jacek_bednarz.jpg
Całkiem sympatyczne, poprosze zdjęcie Krzywego Domu

piter116 30.08.2008 13:21

http://imggal.trojmiasto.pl/zdj/arch...opocie-454.jpg
Rocky pokazujący odwróconą L.

dymek_nhs 30.08.2008 13:30

http://img402.imageshack.us/img402/6926/rockyvo1.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/r...jpg/1/w522.png

Zdjęcie jakiegoś przypakowanego ochroniarza poproszę ;D

pio 30.08.2008 13:41

http://www.tezet.com.pl/Ochrona1.jpg
dla mnie świerzop bursztynowy :)

_ukoL 30.08.2008 14:07

To chyba to:

http://plfoto.com/zdjecia_new2/1546722.jpg

Poproszę zdjęcie dzięcioła.

Ksawery 30.08.2008 14:12

http://www.naturephoto.pl/naturephoto/AZS_014.jpg

Dla mnie zdjęcie tablicy wyników Wisła 1 Barcelona 0http://http://www.panoramio.com/phot...al/1027506.jpg

piter116 30.08.2008 14:14

http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...30_2059501.jpg
Damian Gorawski z dziewczyną.

Kamson 30.08.2008 14:26

http://img80.imageshack.us/img80/6500/nati490jy.png

Proszę o ufo.

gse 30.08.2008 14:28

http://c.wrzuta.pl/wi1079/030683c200...cGWw9F8JH&ft=f
to jest nowa gorawskiego :p proszę sztucznego cycka

Nowohucianin^^ 30.08.2008 14:46

SZTUCZNY CYCEK xD

:D :D :D

ja chcę Tramwaj pełen kibiców :] może być autobus x]

Zemeckis 30.08.2008 15:08

http://www.igol.pl/images/articles/indonezja04.jpg

Poproszę Marka Zieńczuka w barwach Amiki.

igortsw 30.08.2008 15:46

http://archiwum.legialive.pl/photos06w/06amica2_f48.jpg Jak by ktoś nie wiedział to 3 od prawej:D

A ja w związku z tym że zbiliżają się derby chce jakiegoś Wiślaka z pofarbowanymi włosami na głowie(oczywiście kolor niebiesko-bialo-czerwony)

marcinarsenal 30.08.2008 16:27

Może być taki :-D :

http://wislakrakow.com/forum/customa...tar24105_2.gif



ja poproszę o zdjęcie najbrzydszego metala jakiego znajdziecie

gris 30.08.2008 16:39

http://i136.photobucket.com/albums/q...LACK_METAL.jpg

to sie chyba nada :D:D

dla mnie zdjęcie butelki taniego wina

piter116 30.08.2008 16:43

http://www.mix.com.pl/db/img/gallery...8462c8ebfd.jpg
Dla mnie foto Błaszcza na trybunach R22

Haidar 30.08.2008 16:57

http://www.tsw.com.pl/galerie/zaglebie/11.jpg


Chce piwo Lech :)

hudinho 30.08.2008 17:01

http://pl.beeropedia.org/media/blog/117/115.4.jpg


dla mnie jakas oprawa kibicow Cracovii na wlasnym stadionie:>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl