![]() |
|
|
http://film.onet.pl/_i/news/duze/e/edward_acki.jpg
To ja po prosze usmiechnieta Edyte Herbus :) |
|
http://www.geekologie.com/2007/09/05...top-fire-1.jpg
Poproszę o zdjęcie Palikota z koszykiem win :> |
http://bi.gazeta.pl/im/3/4858/z4858863X.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/0/4858/z4858860X.jpg Proszę o fotkę CLSa po tunningu. |
|
|
http://www.jazzybaby.pl/zdjecia/1273.jpgJa proszę o jakies fajne zdjecie Kasi Skowrońskiej (siatkarka)
|
http://www.reprezentacja.net/gallery...9ba5fad244.jpg
Moze jakiegos screena z CS'a ? |
http://aisar.files.wordpress.com/200...eelancing1.jpg
Po prosze o zdjecie kogos rozmawiajacego z policjantem lub stojacego obok policjanta(zdjecie z kreskowki,bajki lub serialu animowanego). |
http://www.miastociechocinek.com/img...apitanzbik.jpg
może byc? poprosze o zdjęcie Arkadiusza Miklosika w barwach Warty Poznań |
Nie mogłem nigdzie znaleśc tego zdjęcia, a skoro zabawa stanęła w miejscu proszę o jakieś fajne zdjęcie Jacka Bednarza :)
|
http://www.pogon.v.pl/photos/jacek_bednarz.jpg
Całkiem sympatyczne, poprosze zdjęcie Krzywego Domu |
http://imggal.trojmiasto.pl/zdj/arch...opocie-454.jpg
Rocky pokazujący odwróconą L. |
http://img402.imageshack.us/img402/6926/rockyvo1.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/r...jpg/1/w522.png Zdjęcie jakiegoś przypakowanego ochroniarza poproszę ;D |
http://www.tezet.com.pl/Ochrona1.jpg
dla mnie świerzop bursztynowy :) |
|
http://www.naturephoto.pl/naturephoto/AZS_014.jpg
Dla mnie zdjęcie tablicy wyników Wisła 1 Barcelona 0http://http://www.panoramio.com/phot...al/1027506.jpg |
http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...30_2059501.jpg
Damian Gorawski z dziewczyną. |
|
http://c.wrzuta.pl/wi1079/030683c200...cGWw9F8JH&ft=f
to jest nowa gorawskiego :p proszę sztucznego cycka |
|
|
http://archiwum.legialive.pl/photos06w/06amica2_f48.jpg Jak by ktoś nie wiedział to 3 od prawej:D
A ja w związku z tym że zbiliżają się derby chce jakiegoś Wiślaka z pofarbowanymi włosami na głowie(oczywiście kolor niebiesko-bialo-czerwony) |
Może być taki :-D :
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar24105_2.gif ja poproszę o zdjęcie najbrzydszego metala jakiego znajdziecie |
http://i136.photobucket.com/albums/q...LACK_METAL.jpg
to sie chyba nada :D:D dla mnie zdjęcie butelki taniego wina |
http://www.mix.com.pl/db/img/gallery...8462c8ebfd.jpg
Dla mnie foto Błaszcza na trybunach R22 |
|
http://pl.beeropedia.org/media/blog/117/115.4.jpg
dla mnie jakas oprawa kibicow Cracovii na wlasnym stadionie:> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl