Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 05-03-2022, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10488)

Adenalix 05.03.2022 22:09

Dla mnie najlepszy Fernandez. Nawet nie chodzi o gola. Rozdaje piłki do przodu lepiej od wszystkich naszych ŚP razem wziętych.

AS82 05.03.2022 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1579831)
Jak zobaczyłem skład i naszą prawą stronę, pomyślałem sobie - ale to będzie rodeo.
Niestety grając z tak słabymi graczami po prawej stronie i napastnikiem, który nadaję się jedynie do fizycznych pojedynków z obrońcami, nie można spodziewać się wygranych.

Dawid Szot niestety nie nadaje się do gry w piłkę na poziomie ekstraklasowym, Gruszkowski daje niewiele więcej.
Jakieś światełko w tunelu widać, oby Lech ich nie rozbił psychicznie.

Najsmieszniejsze bylo ze majac dwoch prawych obroncow na prawym skrzydle , Lechia miała tam autostrade w 1 polowie :rotfl: No ale chyba Brzęczek nie miał za bardzo kogo dać jak nie było Cisse a Elvis pewnie nei miał siły na cały mecz :-/

Garret 05.03.2022 22:11

Zdecydowanie najlepszy mecz na wiosnę. Jakiś malutki promyczek nadziei, nie tylko ze względu na zdobyty punkt w końcówce.

Skuteczność dalej katastrofalna, jak oni mogli tak zayebac przerwę zimową na sprowadzenie jako-tako skutecznego napastnika...

Chorynatrzykolory 05.03.2022 22:13

Transfer Manu na ostatnią chwilę lepszy od wszystkich pomysłów pasiecznego i guli fazlagicow

s1mone 05.03.2022 22:14

Powiem tak, pierwsza połowa bardzo słaba, bojaźliwa co zrozumiałe. Duet Szot Gruszkowski to bylo nieporozumienie.

Druga połowa to bylo najlepsze 45minut w tej rundzie. Zdecydowanie zasłużyliśmy na ten punkt.

Bardzo dobry Poletanovic i Hanousek, świetne zmiany Manu i Fernandeza. Nie chcę zapeszać ale ten Manu wygląda na goscia bardzo sensownego, jest jak czołg a i technicznie bardzo dobry.

Nieskuteczny Ondrasek ale jak tak będzie grał to się niedługo przełamie. Savic nadal jezdziec bez głowy, ciągle tworzy zamieszanie ale zawsze coś w ostatniej chwili sknoci. Trochę nadziei we mnie wlała nasza gra. Nareszcie.

AS82 05.03.2022 22:18

Szkoda 1 połowy bo frajersko straciliśmy gola po akcji z niczego i błędzie Biegańskiego

aNouc 05.03.2022 22:19

WIDEO - piękny gol Fernandeza:

https://www.youtube.com/watch?v=1Yv7L8Y-EeE

wolfy 05.03.2022 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579834)
Najsmieszniejsze bylo ze majac dwoch prawych obroncow na prawym skrzydle , Lechia miała tam autostrade w 1 polowie :rotfl: No ale chyba Brzęczek nie miał za bardzo kogo dać jak nie było Cisse a Elvis pewnie nei miał siły na cały mecz :-/

Nie mamy skrzydłowych, więc było to jakieś rozwiązanie. Autostrady wcale nie było, nawet komentatorzy zauważyli że po prawej mało dośrodkowań.

Nasz skład był budowany przez Pasiecznego nie wiadomo na jakiej zasadzie. Mamy sporo środkowych pomocników, ale tak słabych, że trzeba było ściągać z Rakowa Poletanovicia, 0 napastników, może z pół skrzydłowego, jednego bramkarza...

Brzęczek musi ostro szyć żeby jedenastkę wystawić.

pepe72 05.03.2022 22:49

Statystycznie, potrzeba jeszcze 14 punktów do utrzymania się :)

Szneka 05.03.2022 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579845)
Nie mamy skrzydłowych, więc było to jakieś rozwiązanie. Autostrady wcale nie było, nawet komentatorzy zauważyli że po prawej mało dośrodkowań.

Nasz skład był budowany przez Pasiecznego nie wiadomo na jakiej zasadzie. Mamy sporo środkowych obrońców ale tak słabych, że trzeba było ściągać z Rakova Poletanovicia, 0 napastników, może z pół skrzydłowego, jednego bramkarza...

Brzęczek musi ostro szyć żeby jedenastkę wystawić.

Pomyliłeś pozycje środkowego obrońcy ze środkowym pomocnikiem. Fajnie, że Brzęczek próbuje i zmienia. Nie zagrał Cisse, Młyński gra tragedią to zestawił Szota z Gruszkowskim i poza pierwszymi 5 minutami wyglądało to w defensywie nieźle. Poletanović załatał część leju w środku pola ale Fazlagić dalej słaby, spóźniony i przestraszony. Savić z przodu niby coś robi coś się stara ale wykończenie tragiczne. Hugi dzisiejszym meczem chyba wysłał siebie na stałe na trybuny. Jak już pisał delikatniutki powiew optymizmu jest.

ślimak 05.03.2022 22:51

Widać było różnice pomiędzy trenerem, który "nie ogląda meczów rywali, bo jego drużyna ma grać to co trener chce", a trenerem, który "przygotowuje się do każdego przeciwnika".
Jeden punkcik do planu utrzymania odrobiony. Zostają cztery a później jazda!

FraMat 05.03.2022 23:01

Czy ten Manu to przypadkiem nie mógłby być napastnikiem?
Zastawia się dobrze i przepycha w gąszczu rywali.
Pewnie na razie brakuje mu szybkości, ale pewnie nie będzie tracił piłek jak Kliment

wolfy 05.03.2022 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1579849)
Widać było różnice pomiędzy trenerem, który "nie ogląda meczów rywali, bo jego drużyna ma grać to co trener chce", a trenerem, który "przygotowuje się do każdego przeciwnika".
Jeden punkcik do planu utrzymania odrobiony. Zostają cztery a później jazda!

Żal straconego z Gulą czasu. Oby nam nie zabrakło przez to punktów do utrzymania.

AS82 05.03.2022 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579845)
Nie mamy skrzydłowych, więc było to jakieś rozwiązanie. Autostrady wcale nie było, nawet komentatorzy zauważyli że po prawej mało dośrodkowań.

Nie wiem co zauważyli komentatorzy , ale ja widziałem ,że jak piłkę miał lewy obrońca lub lewy skrzydłowy Lechii , to Gruszkowski badz Szot stali zawsze 10 metrów dalej i byli zawsze spóźnieni z kryciem i łatali dziury.

wolfy 05.03.2022 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1579851)
Czy ten Manu to przypadkiem nie mógłby być napastnikiem?
Zastawia się dobrze i przepycha w gąszczu rywali.
Pewnie na razie brakuje mu szybkości, ale pewnie nie będzie tracił piłek jak Kliment

Aktualnie wystawienie Szota na napadzie to nie gorsze rozwiązanie niż Kliment. Nie wiem o co chodzi - psychikę, przygotowanie czy to naprawdę taki ogór, ale od dawna nic nie pokazuje na boisku, a w meczu z Legią idiotycznym faulem sprowokował rzut wolny po którym przegraliśmy.

Nie wiemy jak strzela Manu, więc trudno wyrokować, ale wygląda że może się przydać. Wreszcie piłkarz któremu piłka nie odskakuje na pół metra przy przyjęciu.

kopaczoholik 05.03.2022 23:50

Nareszcie, szkoda tylko, że tak późno... Wreszcie mecz, który mógł się w miarę podobać i co najważniejsze mamy bezcenny punkt.

Elvis wygląda dobrze, Fernandez daje nadzieje... Oby tak dalej!

Potrzebujemy jeszcze napastnika! Gdybyśmy takowego mieli to wygralibyśmy mecz... eh.

Mam nadzieje, że czas działa na naszą korzyść i wreszcie zaczniemy punktować, a potem może nawet powalczymy o jakieś zwycięstwa ;)

Drozd 06.03.2022 00:07

Bramkarz wybronił Lechii mecz. Główki Frydrycha i Ondraska przy innym bramkarzu wpadają. Dobrze że się udało wyrównać, super zagranie Gruszkowskiego. Jak nabierzemy pewności to będzie dobrze. Może nie już z Lechem, ale na Pogoni nie będziemy bez szans.

Szot strasznie słaby, wolny, ociężały, to wybicie przed pole karne, kryminał. Reszta ambitnie, ale bojaźliwie.

Karherop 06.03.2022 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579854)
Nie wiemy jak strzela Manu, więc trudno wyrokować, ale wygląda że może się przydać. Wreszcie piłkarz któremu piłka nie odskakuje na pół metra przy przyjęciu.

Wystarczy odpalić YT by się dowiedzieć.

Na jesień zagrał fajny mecz w Lidze Europy z austrackim LASK, strzelił hat tricka grając na szpicy. I nie było go 4 lata temu, ale 4 miesiące temu.

Gośc mi dzisiaj zaimponował. Jak na to że jest "lekko " zaniedbany to przestawiał obrońców jak chciał. Trochę przypomina uboższa wersja Lukaku.

Co do meczu wlał sporo optymizmu. Szczególnie po tragedii w PP.

Bez Klimenta i Skvarki od razu gra jest dynamiczniejsza. Nawet Ondrasek ma swoje żądania na boisku.

Teraz tylko nie przestraszyć się Lecha.

Wojtas 06.03.2022 00:11

Nie ma co wybrzydzac,ale Zdenek powinen tą głową strzelic bo to byla praktycznie setka ,i mozna bylo wywiesc 3 pkt,eh..

ale coz dzis zobaczylem swiatełko w tunelu ,3 pkt do 12 miejsca w tabeli ktore dzis ma Slask,to dużo? wszytsko jest jeszcze mozliwe,jeszcze sporo meczów.
Manu,czy Poletanovic -lepsza gra z nimi ? przypadek?
Teraz trzeba mobilizacji na amike ,i rozegrać to mądrze,nic nie jest stracone ,tylko głowy do góry i w kazdym meczu walka na 200%.

zibi7 06.03.2022 03:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1579860)

Na jesień zagrał fajny mecz w Lidze Europy z austrackim LASK, strzelił hat tricka grając na szpicy. I nie było go 4 lata temu, ale 4 miesiące temu.

Na jesień, ale nie zeszłą, tylko 2020 roku. Tak więc nie 4 miesiące, a rok i 4 miesiące temu.

Arkadiusz.Czerepach 06.03.2022 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579854)
Aktualnie wystawienie Szota na napadzie to nie gorsze rozwiązanie niż Kliment. Nie wiem o co chodzi - psychikę, przygotowanie czy to naprawdę taki ogór, ale od dawna nic nie pokazuje na boisku, a w meczu z Legią idiotycznym faulem sprowokował rzut wolny po którym przegraliśmy.

Nie wiemy jak strzela Manu, więc trudno wyrokować, ale wygląda że może się przydać. Wreszcie piłkarz któremu piłka nie odskakuje na pół metra przy przyjęciu.

jak już sie bawimy w eksperymentalne przenoszenie zawodników na inne pozycje to jabym spróbował Frydrycha na 9tce

pisze serio

Drozd 06.03.2022 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1579866)
jak już sie bawimy w eksperymentalne przenoszenie zawodników na inne pozycje to jabym spróbował Frydrycha na 9tce

pisze serio

Jak wchodził Sadlok za Ondraska to była okazja żeby to przetestować ;). Ja bym spróbował...

FraMat 06.03.2022 09:39

To dlaczego tu piszą że to napastnik?
https://www.wislaportal.pl/News.html...w_Wisle_Krakow

Elefant 06.03.2022 10:07

Krótkimi momentami dało się oglądać grę Wisły bez wewnętrznego bólu.

Już sam fakt stworzenie okazji bramkowych to ogromna zmiana.



Czy było to odbicie od dna ?
Nie, raczej zmniejszenie prędkości opadania i zapalenie chybotliwego płomyczka nadziei.

s1mone 06.03.2022 10:25

To lewy napastnik czyli ofensywny skrzydłowy, pewnie w systemie 4-3-3 lub 3-4-3 z wahadłowymi. Ot cała ciekawostka. Wczoraj było widać, że nie ma też problemu z pracą z tyłu. Wątpię, aby gra na lewej pomocy to była dla niego jakaś straszna nowość.

Arkadiusz.Czerepach 06.03.2022 12:18

W każdym razie wracając do samego spotkania , to zdecydowanie najlepszy mecz odkąd jest nowy trener , a biorąc pod uwage ze Lechia jest drużyną niezłą , to budzi nadzieje że jednak zaczniemy punktować.

Stwarzaliśmy sporo okazji , a nawet "zmarnowane setki" Zdenka to nie było przewracanie sie na piłce Klimenta, lecz przebłysk geniuszu Kuciaka (najlepszy imho bramkarz ligi)

ypeeh 07.03.2022 11:53

Dobry ten Kuciak zaiste. Mi się szczególnie podobało jak szybko wprowadzał piłkę dalekimi wykopami. Celność tu była na średnim poziomie, ale szansa na szybkie ataki w przewadze rosła.

aNouc 07.03.2022 17:41

[wideo] - Lechia vs Wisła od kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=UrC_JCn4c0w


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl