![]() |
Dla mnie najlepszy Fernandez. Nawet nie chodzi o gola. Rozdaje piłki do przodu lepiej od wszystkich naszych ŚP razem wziętych.
|
Cytat:
|
Zdecydowanie najlepszy mecz na wiosnę. Jakiś malutki promyczek nadziei, nie tylko ze względu na zdobyty punkt w końcówce.
Skuteczność dalej katastrofalna, jak oni mogli tak zayebac przerwę zimową na sprowadzenie jako-tako skutecznego napastnika... |
Transfer Manu na ostatnią chwilę lepszy od wszystkich pomysłów pasiecznego i guli fazlagicow
|
Powiem tak, pierwsza połowa bardzo słaba, bojaźliwa co zrozumiałe. Duet Szot Gruszkowski to bylo nieporozumienie.
Druga połowa to bylo najlepsze 45minut w tej rundzie. Zdecydowanie zasłużyliśmy na ten punkt. Bardzo dobry Poletanovic i Hanousek, świetne zmiany Manu i Fernandeza. Nie chcę zapeszać ale ten Manu wygląda na goscia bardzo sensownego, jest jak czołg a i technicznie bardzo dobry. Nieskuteczny Ondrasek ale jak tak będzie grał to się niedługo przełamie. Savic nadal jezdziec bez głowy, ciągle tworzy zamieszanie ale zawsze coś w ostatniej chwili sknoci. Trochę nadziei we mnie wlała nasza gra. Nareszcie. |
Szkoda 1 połowy bo frajersko straciliśmy gola po akcji z niczego i błędzie Biegańskiego
|
|
Cytat:
Nasz skład był budowany przez Pasiecznego nie wiadomo na jakiej zasadzie. Mamy sporo środkowych pomocników, ale tak słabych, że trzeba było ściągać z Rakowa Poletanovicia, 0 napastników, może z pół skrzydłowego, jednego bramkarza... Brzęczek musi ostro szyć żeby jedenastkę wystawić. |
Statystycznie, potrzeba jeszcze 14 punktów do utrzymania się :)
|
Cytat:
|
Widać było różnice pomiędzy trenerem, który "nie ogląda meczów rywali, bo jego drużyna ma grać to co trener chce", a trenerem, który "przygotowuje się do każdego przeciwnika".
Jeden punkcik do planu utrzymania odrobiony. Zostają cztery a później jazda! |
Czy ten Manu to przypadkiem nie mógłby być napastnikiem?
Zastawia się dobrze i przepycha w gąszczu rywali. Pewnie na razie brakuje mu szybkości, ale pewnie nie będzie tracił piłek jak Kliment |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiemy jak strzela Manu, więc trudno wyrokować, ale wygląda że może się przydać. Wreszcie piłkarz któremu piłka nie odskakuje na pół metra przy przyjęciu. |
Nareszcie, szkoda tylko, że tak późno... Wreszcie mecz, który mógł się w miarę podobać i co najważniejsze mamy bezcenny punkt.
Elvis wygląda dobrze, Fernandez daje nadzieje... Oby tak dalej! Potrzebujemy jeszcze napastnika! Gdybyśmy takowego mieli to wygralibyśmy mecz... eh. Mam nadzieje, że czas działa na naszą korzyść i wreszcie zaczniemy punktować, a potem może nawet powalczymy o jakieś zwycięstwa ;) |
Bramkarz wybronił Lechii mecz. Główki Frydrycha i Ondraska przy innym bramkarzu wpadają. Dobrze że się udało wyrównać, super zagranie Gruszkowskiego. Jak nabierzemy pewności to będzie dobrze. Może nie już z Lechem, ale na Pogoni nie będziemy bez szans.
Szot strasznie słaby, wolny, ociężały, to wybicie przed pole karne, kryminał. Reszta ambitnie, ale bojaźliwie. |
Cytat:
Na jesień zagrał fajny mecz w Lidze Europy z austrackim LASK, strzelił hat tricka grając na szpicy. I nie było go 4 lata temu, ale 4 miesiące temu. Gośc mi dzisiaj zaimponował. Jak na to że jest "lekko " zaniedbany to przestawiał obrońców jak chciał. Trochę przypomina uboższa wersja Lukaku. Co do meczu wlał sporo optymizmu. Szczególnie po tragedii w PP. Bez Klimenta i Skvarki od razu gra jest dynamiczniejsza. Nawet Ondrasek ma swoje żądania na boisku. Teraz tylko nie przestraszyć się Lecha. |
Nie ma co wybrzydzac,ale Zdenek powinen tą głową strzelic bo to byla praktycznie setka ,i mozna bylo wywiesc 3 pkt,eh..
ale coz dzis zobaczylem swiatełko w tunelu ,3 pkt do 12 miejsca w tabeli ktore dzis ma Slask,to dużo? wszytsko jest jeszcze mozliwe,jeszcze sporo meczów. Manu,czy Poletanovic -lepsza gra z nimi ? przypadek? Teraz trzeba mobilizacji na amike ,i rozegrać to mądrze,nic nie jest stracone ,tylko głowy do góry i w kazdym meczu walka na 200%. |
Cytat:
|
Cytat:
pisze serio |
Cytat:
|
To dlaczego tu piszą że to napastnik?
https://www.wislaportal.pl/News.html...w_Wisle_Krakow |
Krótkimi momentami dało się oglądać grę Wisły bez wewnętrznego bólu.
Już sam fakt stworzenie okazji bramkowych to ogromna zmiana. Czy było to odbicie od dna ? Nie, raczej zmniejszenie prędkości opadania i zapalenie chybotliwego płomyczka nadziei. |
To lewy napastnik czyli ofensywny skrzydłowy, pewnie w systemie 4-3-3 lub 3-4-3 z wahadłowymi. Ot cała ciekawostka. Wczoraj było widać, że nie ma też problemu z pracą z tyłu. Wątpię, aby gra na lewej pomocy to była dla niego jakaś straszna nowość.
|
W każdym razie wracając do samego spotkania , to zdecydowanie najlepszy mecz odkąd jest nowy trener , a biorąc pod uwage ze Lechia jest drużyną niezłą , to budzi nadzieje że jednak zaczniemy punktować.
Stwarzaliśmy sporo okazji , a nawet "zmarnowane setki" Zdenka to nie było przewracanie sie na piłce Klimenta, lecz przebłysk geniuszu Kuciaka (najlepszy imho bramkarz ligi) |
Dobry ten Kuciak zaiste. Mi się szczególnie podobało jak szybko wprowadzał piłkę dalekimi wykopami. Celność tu była na średnim poziomie, ale szansa na szybkie ataki w przewadze rosła.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl