Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

DysoN 25.02.2022 21:22

Nie ma nadzieji. Nie widzę żadnego pozytywnego elementu w naszej grze. Fazlagic jest gorszy niż Kuveljic :(

Szneka 25.02.2022 21:23

Mecz o życie a te panienki w chodzonego grają. Ondrasek ma patelnię i wali obok bramki, Fazlagić ani jednej dokładnej piłki do przodu. Qrwa kto zadecydował o kupnie go za 500 koła euro? Żukow? przy pierwszej okazji pogonić jak najdalej.
Psioczyliśmy na Sadloka Skvarke i Klimenta, nie ma ich a dalej gramy taki piach, że zęby bolą.

robert777 25.02.2022 21:25

Pasieczny out. Dyscyplinarnie za te transfery. Sabotaż

MaLk 25.02.2022 21:26

To nie ma sensu. To naprawdę nie ma sensu.

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 21:30

Savic kolejny raz okradziony z genialnej asysty

pomeran 25.02.2022 21:31

Zaraz Pasieczny wjedzie z triumfalnym transferem 849472729 obcokrajowca w postaci szrotanovicia z Rakowa albo innego przebierańca i dopiero wtedy będzie, a co! Polskich piłkarzy do Wisły ściągać widocznie nie wolno. Chcą mieć 11 samych marnych obcokrajowcow uzupełnioną kiepskimi młodzieżowcami. Biedny ten Bieganski.. oj biedny.

P.s: dobrze ze jest Ondrasek. Ogarnie atmosferę.

luke1906 25.02.2022 21:32

Koniec jakichkolwiek złudzeń. To jest jakaś zbieranina, a nie drużyna piłkarska. Najgorsza w tej śmiesznej lidze.
Ktoś mi wytłumaczy jak takie coś jak Gruszkowski załapało się do młodzieżówki? Fazlagić - co to jest w ogóle?

AS82 25.02.2022 21:32

Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(

wolfy 25.02.2022 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1579087)
Po chuju. Spoko, prosto do 1 ligi.

To kibic Pasów. Ten Gubernator.

kristos 25.02.2022 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1579085)
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

Nie jest źle , brałem to pod uwagę.
Jak ktoś myślał , że Legia będzie wszystko przegrywać to albo jest zupełnie oderwany od rzeczywistości , albo nie ma pojęcia o piłce.
Myśmy mieć napastnika i kogoś do środka pomocy.

pomeran 25.02.2022 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579097)
Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(

I z tym co wymyśli i się zgodził na ten transfer również.

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 21:33

e tam , raczej śmieszek jakiś

gizmowisla 25.02.2022 21:34

Wisla Down the Road

Wojtas 25.02.2022 21:40

To jest parodia gry .W 3 lidze grają lepiej.To co robi Gruszkowski czy Starzynski,nie do pojecia jak mozna tak grac.

Ale nikogo do ataku nie sprowadzono choc powinni szukac dzien i noc - wiec jest jak jest,czyli nie ma nic.

Griszka30KR 25.02.2022 21:47

Drużyna/każdy piłkarz ma ewidentny zjazd formy i to zasługa Zulu Guli...

DysoN 25.02.2022 21:49

Mamy rezerwy. Możemy grać jeszcze gorzej. Co do tego nie mam akurat wątpliwości.

Proud 25.02.2022 21:49

Ta drużyna to parodia futbolu.
Nie ma jednego sensownego gościa.
Przegramy Puchar Polski. Jestem prawie tego pewny.

Szneka 25.02.2022 21:50

Gruszkowski wywrócił się na stojącej piłce..................... Żukow chwilę później przebija go tracąc piłkę pod polem karnym a za chwilę 500 koła euro z 20go metra wali pasówką nad bramką....................kto swoim zagraniem uzyska tytuł pajaca meczu?

Gubernator 25.02.2022 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579098)
To kibic Pasów. Ten Gubernator.

Chyba cię grzyb szczypie. Jest 63 minuta. Na razie nie ma tragedii.

ciacho 25.02.2022 21:56

Ten Fazlagic to biorąc pod uwagę zainwestowane pieniądze szykuje się na parodystę dwudziestolecia

Griszka30KR 25.02.2022 21:59

Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

Ajax 25.02.2022 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1579110)
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

połowa pierwszej ligi by sobie poradziła z Legią dzisiaj :D

RAF 25.02.2022 22:08

A swoją drogą Kubuś i Dawidek muszą bardzo nie lubić wujka skoro go wpakowali na taką minę.

gizmowisla 25.02.2022 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1579110)
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

kazdy ????? :haha:

JacekFan 25.02.2022 22:10

straty, niedokładne zagrania, brak szybkości - dno. raczej z tym składem nic wiecej nie ugramy:(

markowywislak 25.02.2022 22:10

Jak można było dopuścić do tego żeby zapłacić za gościa 500 tys Euro którego wypatrzył sobie Gula ?!?!! Kto do tego dopuścił pytam sie ???

Griszka30KR 25.02.2022 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1579113)
kazdy ????? :haha:

Nie wiem czy zrozumiałeś aluzję....dzisiaj i na tym poziomie.

Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali.

ciacho 25.02.2022 22:26

Klient wypierdalaj debilu

Griszka30KR 25.02.2022 22:30

Cytując klasyka

https://www.youtube.com/watch?v=mSaTwMiZ6l4

speedfashion 25.02.2022 22:31

Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl