![]() |
Nie ma nadzieji. Nie widzę żadnego pozytywnego elementu w naszej grze. Fazlagic jest gorszy niż Kuveljic :(
|
Mecz o życie a te panienki w chodzonego grają. Ondrasek ma patelnię i wali obok bramki, Fazlagić ani jednej dokładnej piłki do przodu. Qrwa kto zadecydował o kupnie go za 500 koła euro? Żukow? przy pierwszej okazji pogonić jak najdalej.
Psioczyliśmy na Sadloka Skvarke i Klimenta, nie ma ich a dalej gramy taki piach, że zęby bolą. |
Pasieczny out. Dyscyplinarnie za te transfery. Sabotaż
|
To nie ma sensu. To naprawdę nie ma sensu.
|
Savic kolejny raz okradziony z genialnej asysty
|
Zaraz Pasieczny wjedzie z triumfalnym transferem 849472729 obcokrajowca w postaci szrotanovicia z Rakowa albo innego przebierańca i dopiero wtedy będzie, a co! Polskich piłkarzy do Wisły ściągać widocznie nie wolno. Chcą mieć 11 samych marnych obcokrajowcow uzupełnioną kiepskimi młodzieżowcami. Biedny ten Bieganski.. oj biedny.
P.s: dobrze ze jest Ondrasek. Ogarnie atmosferę. |
Koniec jakichkolwiek złudzeń. To jest jakaś zbieranina, a nie drużyna piłkarska. Najgorsza w tej śmiesznej lidze.
Ktoś mi wytłumaczy jak takie coś jak Gruszkowski załapało się do młodzieżówki? Fazlagić - co to jest w ogóle? |
Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak ktoś myślał , że Legia będzie wszystko przegrywać to albo jest zupełnie oderwany od rzeczywistości , albo nie ma pojęcia o piłce. Myśmy mieć napastnika i kogoś do środka pomocy. |
Cytat:
|
e tam , raczej śmieszek jakiś
|
Wisla Down the Road
|
To jest parodia gry .W 3 lidze grają lepiej.To co robi Gruszkowski czy Starzynski,nie do pojecia jak mozna tak grac.
Ale nikogo do ataku nie sprowadzono choc powinni szukac dzien i noc - wiec jest jak jest,czyli nie ma nic. |
Drużyna/każdy piłkarz ma ewidentny zjazd formy i to zasługa Zulu Guli...
|
Mamy rezerwy. Możemy grać jeszcze gorzej. Co do tego nie mam akurat wątpliwości.
|
Ta drużyna to parodia futbolu.
Nie ma jednego sensownego gościa. Przegramy Puchar Polski. Jestem prawie tego pewny. |
Gruszkowski wywrócił się na stojącej piłce..................... Żukow chwilę później przebija go tracąc piłkę pod polem karnym a za chwilę 500 koła euro z 20go metra wali pasówką nad bramką....................kto swoim zagraniem uzyska tytuł pajaca meczu?
|
Cytat:
|
Ten Fazlagic to biorąc pod uwagę zainwestowane pieniądze szykuje się na parodystę dwudziestolecia
|
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.
|
Cytat:
|
A swoją drogą Kubuś i Dawidek muszą bardzo nie lubić wujka skoro go wpakowali na taką minę.
|
Cytat:
|
straty, niedokładne zagrania, brak szybkości - dno. raczej z tym składem nic wiecej nie ugramy:(
|
Jak można było dopuścić do tego żeby zapłacić za gościa 500 tys Euro którego wypatrzył sobie Gula ?!?!! Kto do tego dopuścił pytam sie ???
|
Cytat:
Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali. |
Klient wypierdalaj debilu
|
|
Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl