![]() |
Cytat:
Edit: błąd ortograficzny :) |
Cytat:
______________ *Sarkazm |
Cytat:
Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku. Plewka wypada na 6-8 tygodni czyli znając nasz personel medyczny sezon ma z głowy Optymizmu można szukać raczej tylko w słabościach Stali. Mają nie mniejsze problemy niż my. Zresztą myślę że na wiosnę mocno poleca w dół tabeli i jeszcze się z nimi miniemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
https://pj.jiho.jp/article/245733 Co widać też w Niemczech: https://www.bild.de/sport/fussball/f...7746.bild.html Ale jak widzę, foliarze na forum wiedzą lepiej niż lekarze. |
Ale czy zapalenie serca występuje tylko po szczepionce? I czy Mak został zaszczepiony?
|
Cytat:
|
Za 5 kolejek bez napadziora to my będziemy w strefie spadkowej. I patrząc na terminarz to już z niej nie wyjdziemy.
|
Może i będziemy, ale nie spadniemy. Trzeba wierzyć w proces.
|
PierdoIamento Guli w asyście Kawuli przed meczem ze Stalą:
https://www.youtube.com/watch?v=LrQU9gRP7Us |
Cytat:
|
Fajnie ze zobaczymy Hugiego na skrzydle i kuveljic dostanie szanse od początku. Oraz jak się zaprezentuje para Frydrych Colley
|
Momo po ostatnich popisach odsuniety od składu - tyle dobrego :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą, dla wielu bycie działaczem lewicy to po prostu sposób na uniknięcie tego co najbardziej ich w życiu przeraża - pracy. |
Może Was zaskoczę, ale nie każdy lewicowiec jest komunistą i politykiem-darmozjadem.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
brawo Colley. Jesteś jeszcze większym cyrkowcem niż Sadlok. podanie w poprzek a później zamiast kryć po rogu to się odsunął i gol.do chooja z takim wzmocnieniem
|
Czy leci z nami jeszcze pilot? Zajebisty szrot nasciagalismy
|
pół qrwa akcji nie możemy zrobić!!!!! w środku pola lej jak był tak jest, a z przodu nie mamy nikogo. Panie Gula czas się pakować, razem ze Skvarką i Klimentem
|
Najwiekszym szrotem jest trener. Niesamowite, ze on tu jeszcze pracuje. Kolejny mecz, w ktorym ot tak sobie stoimy.
|
Ależ na razie nasi są dramatyczne słabi.:shock:
Dawniej mieliśmy przynajmniej w ofensywie nieobliczalnego Yeboaha. Teraz ta drużyna nie ma już nic poza bezsilnością. Kompletnie nic. Transfery przychodzące kolejny raz fatalne. |
Ojojoj, klakierzy trio i Guli będą mieli zagwozdkę.
|
Żadnej skladnej akcji. JPRDL
|
ciacho,
graja lepiej jak z Rakowem, ale ze dno to inna sprawa :P |
Co k... robią?
Ten Fazlagic to jest taki wóz z węglem, że masakra. |
Kryminał wygwizdac może nawet po lepcu w pysk
|
W pierwszej lidze też jest fajnie, hej hej tralala
Mamy numer do Ojrzynskiego ? |
Rejestrować na szybko do pierwszej druzyny zawodników z sekcji ampfutbolu albo blind futbolu. Zostawia serce na boisku a gorzej niż Kliment nie zagrają
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl