Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

czaro 11.02.2022 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1577489)
Bo zapalenie meisnia sercowego to reakcja na szczepionkę genetyczną z płodów i lgbt

Chyba u chuliganów i narodowców. Po przeczytaniu pierwszej książki lewicowej człowiek nasiąka genderem i jego serce obrasta lodem. Nie może dojść do zapalenia mięśnia sercowego.

Edit: błąd ortograficzny :)

wolfy 11.02.2022 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577493)
Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.

Zgłosili dzisiaj, no to teraz tą ligę rozwalamy w drobiazgi*!


______________
*Sarkazm

Karherop 11.02.2022 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577493)
Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.

A z Fernandezem byłoby 2-3 czy on też obronę ogarnie?

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Plewka wypada na 6-8 tygodni czyli znając nasz personel medyczny sezon ma z głowy

Optymizmu można szukać raczej tylko w słabościach Stali. Mają nie mniejsze problemy niż my. Zresztą myślę że na wiosnę mocno poleca w dół tabeli i jeszcze się z nimi miniemy.

czaro 11.02.2022 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)
Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Może zrobili jak z Forbesem jesienią. Skoro nie potwierdzono formalnej gotowości do gry, to nie trenował.

wolfy 11.02.2022 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)
A z Fernandezem byłoby 2-3 czy on też obronę ogarnie?

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Plewka wypada na 6-8 tygodni czyli znając nasz personel medyczny sezon ma z głowy

Optymizmu można szukać raczej tylko w słabościach Stali. Mają nie mniejsze problemy niż my. Zresztą myślę że na wiosnę mocno poleca w dół tabeli i jeszcze się z nimi miniemy.

Z niezgłoszonym Fernandezem w składzie byłby walkover.

pepe72 11.02.2022 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1577488)
A dlaczego myślisz, że to nop?

Bo wg ostrzeżenia wydanego przez Ministerstwo Zdrowia w Japonii w grudniu 2021, zapalenie mięśnia sercowego jest powikłaniem po "szotach mRNA". I dotyczy to przede wszystkim młodych mężczyzn.
https://pj.jiho.jp/article/245733

Co widać też w Niemczech:
https://www.bild.de/sport/fussball/f...7746.bild.html

Ale jak widzę, foliarze na forum wiedzą lepiej niż lekarze.

czaro 11.02.2022 15:46

Ale czy zapalenie serca występuje tylko po szczepionce? I czy Mak został zaszczepiony?

silver03 11.02.2022 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Musi trochę nadrobić na treningu, później odpowiednio 5-10 minut gry w w kolejnych meczach i za 5 kolejek będziemy mieli napadziora.

ciacho 11.02.2022 16:10

Za 5 kolejek bez napadziora to my będziemy w strefie spadkowej. I patrząc na terminarz to już z niej nie wyjdziemy.

silver03 11.02.2022 16:30

Może i będziemy, ale nie spadniemy. Trzeba wierzyć w proces.

aNouc 11.02.2022 16:31

PierdoIamento Guli w asyście Kawuli przed meczem ze Stalą:

https://www.youtube.com/watch?v=LrQU9gRP7Us

Mixu 12.02.2022 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1577495)
Po przeczytaniu pierwszej książki lewicowej człowiek nasiąka genderem i jego serce obrasta lodem.

Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

PAWEŁ 12.02.2022 14:19

Fajnie ze zobaczymy Hugiego na skrzydle i kuveljic dostanie szanse od początku. Oraz jak się zaprezentuje para Frydrych Colley

Marek96 12.02.2022 14:21

Momo po ostatnich popisach odsuniety od składu - tyle dobrego :D

czaro 12.02.2022 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1577550)
Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

Nie od dziś wiadomo, że od czytania człowiek głupieje.

wolfy 12.02.2022 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1577550)
Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

Nie. Jeszcze żadna książka nie odniżyła nikomu IQ. Jeżeli przeczyta i uwierzy znaczy że był debilem od samego początku. Ludzie czytają Mein Kampf czy dzieła zebrane Lenina i bynajmniej nie zostają później nazistami czy komunistami, tylko punktują bzdury tam zawarte. Nazywamy tych ludzi historykami.

Zresztą, dla wielu bycie działaczem lewicy to po prostu sposób na uniknięcie tego co najbardziej ich w życiu przeraża - pracy.

czaro 12.02.2022 14:27

Może Was zaskoczę, ale nie każdy lewicowiec jest komunistą i politykiem-darmozjadem.

Mixu 12.02.2022 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577558)
Nie. Jeszcze żadna książka nie odniżyła nikomu IQ. Jeżeli przeczyta i uwierzy znaczy że był debilem od samego początku. Ludzie czytają Mein Kampf czy dzieła zebrane Lenina i bynajmniej nie zostają później nazistami czy komunistami, tylko punktują bzdury tam zawarte. Nazywamy tych ludzi historykami.

Czasami książki (między innymi te które wymieniłeś) potrafią odcisnąć piętno na czytającym gdy padną na odpowiedni grunt. W okresie dojrzewania i kształtowania poglądów czy też buntu wielu ludzi jest debilami i jeśli będą się otaczać szkodliwymi poglądami, a środowisko sprzyjać to debilizm może się tylko powiększać. To między innymi dlatego dopadł nas horror komunizmu czy nazizmu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577558)
Zresztą, dla wielu bycie działaczem lewicy to po prostu sposób na uniknięcie tego co najbardziej ich w życiu przeraża - pracy.

Nie da się ukryć.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro
Nie od dziś wiadomo, że od czytania człowiek głupieje.

Niektóre lektury mogą spowodować stały uszczerbek na zdrowiu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro
Może Was zaskoczę, ale nie każdy lewicowiec jest komunistą i politykiem-darmozjadem.

Może paru się znajdzie ;)

Szneka 12.02.2022 15:15

brawo Colley. Jesteś jeszcze większym cyrkowcem niż Sadlok. podanie w poprzek a później zamiast kryć po rogu to się odsunął i gol.do chooja z takim wzmocnieniem

Chorynatrzykolory 12.02.2022 15:26

Czy leci z nami jeszcze pilot? Zajebisty szrot nasciagalismy

Szneka 12.02.2022 15:30

pół qrwa akcji nie możemy zrobić!!!!! w środku pola lej jak był tak jest, a z przodu nie mamy nikogo. Panie Gula czas się pakować, razem ze Skvarką i Klimentem

speedfashion 12.02.2022 15:32

Najwiekszym szrotem jest trener. Niesamowite, ze on tu jeszcze pracuje. Kolejny mecz, w ktorym ot tak sobie stoimy.

Markus 12.02.2022 15:39

Ależ na razie nasi są dramatyczne słabi.:shock:

Dawniej mieliśmy przynajmniej w ofensywie nieobliczalnego Yeboaha. Teraz ta drużyna nie ma już nic poza bezsilnością.

Kompletnie nic.

Transfery przychodzące kolejny raz fatalne.

wolfy 12.02.2022 15:42

Ojojoj, klakierzy trio i Guli będą mieli zagwozdkę.

ciacho 12.02.2022 15:45

Żadnej skladnej akcji. JPRDL

skarabeus 12.02.2022 15:48

ciacho,

graja lepiej jak z Rakowem, ale ze dno to inna sprawa :P

ciacho 12.02.2022 15:49

Co k... robią?

Ten Fazlagic to jest taki wóz z węglem, że masakra.

markowywislak 12.02.2022 15:49

Kryminał wygwizdac może nawet po lepcu w pysk

bridgeburner 12.02.2022 15:50

W pierwszej lidze też jest fajnie, hej hej tralala
Mamy numer do Ojrzynskiego ?

Chorynatrzykolory 12.02.2022 15:56

Rejestrować na szybko do pierwszej druzyny zawodników z sekcji ampfutbolu albo blind futbolu. Zostawia serce na boisku a gorzej niż Kliment nie zagrają


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl