![]() |
A ja zastanawiam się, czy wykupić c+ i oglądać naszych parodystów.
Co do Sadloka, mam takie samo zdanie jak wolfy. |
Sadlok ma przewagę nad pozostałymi stoperami. Potrafi uderzyć z daleka
|
Jeżeli chcemy żeby Sadlok grał dobrze to umowę trzeba podpisywać 30 VI. Na tydzień i co tydzień aneksować o kolejny tydzień. To jedne skuteczne rozwiązanie.
|
Cytat:
|
Pany, jak jutro Sadlok wyjdzie w 11 to ja dziękuję. Liczę, że Frydrych Colley będzie para stoperów.
|
Cytat:
|
Może poczekajcie jak ci piłkarze zagrają, zanim podziękujecie?
|
Kluczowy jest środek pola w tym ustawieniu. Tutaj mam obawy. Kto jest w formie na pozycji 6-8-10. Mam wrażenie, że pewnym do gry jest Fazlagić. Ale pozostali: Żukow, Kuveljić, Plewka, Skvarka, Savić nie pokazali niczego z zeszłym sezonie jeśli chodzi o granie do przodu, więc trudno o optymizm. Bez tego ciężko być napastnikiem w Wiśle, skrzydła nie są w pełni wykorzystywani. Gramy wtedy w poprzek i lagą. Wisła ma problem w graniu pod pressingiem. Nie mamy piłkarzy nie panikujących. Jednym z nich był El Mahdoui. Yaw był wkurzający, ale potrafił wygrać pojedynek 1 na 1 chyba jako jedyny w składzie. Podsumowując, mamy liczną kadrę przeciętniaków. Jestem pełen obaw jeśli chodzi o tę rundę. Z drugiej strony Wart5a, Łęczna, Nieciecza, Mielec, Płock nie mają lepszych piłkarzy. Teraz wszystkie oczy są skierowane na trenera. Ta runda z pewnością go zweryfikuje.
|
To dość trafne co napisałeś. Albo stawiamy na kreatywny środek, lub efektywne skrzydła. Zawsze gry mieliśmy niedobór kreatywności w środku i graliśmy dwoma defensywnymi (np Cantoro - Kukiełka, Cantoro- Sobolewski, Wilk,-Sobolewski) to stawialiśmy na skrzydła które ciągnęły nasza gre. Dziś nasza kreacja gry w środku pola nie istnieje a skrzydła... Są w jeszcze gorszej formie.
Po cichu liczę że Hugi dostanie prawdziwą szansę i pociągnie naszą grę. W zasadzie tylko on ma papiery by w krótkim czasie stać się wiodącym zawodnikiem. |
to wszystko ciekawe analizy , ale pamietajmy to ekstraklasa polska , i pomimo ze Raków ją TROSZKE przerasta organizacyjnie i profesjonalnie , to jednak mimo wszystko nadal jest ekstraklasową zbieraniną kopaczy
i biorąc pod uwage powyższe mecz wygra drużyna , która szybciej zrozumiała że to już runda sie zaczyna , a nie jeszcze sparingi na wakacjach w turcji czyli bedzie loteria |
Cytat:
Teraz albo będzie nagła eksplozja formy jakichś zawodników ofensywnych (Hugi faktycznie ma strzał, dośrodkowanie i technikę na najlepszym poziomie w zespole ale Gula ma swoich pupili) albo będzie znacznie gorzej niż w poprzedniej rundzie która była żenująca. I to jest mój przekaz do bijących pianę jaki to super interes zrobiliśmy... |
Trzeba sobie jasno powiedzieć Sadlok jest za słaby na Wisle. Koniec kropka. Pytanie tylko czy magicy którzy zostali pozyskani przez klub bedą prezentowali optymalny poziom. Co nie zmienia faktu, że Sadloka powinnismy bez żalu pożegnać latem. Kto za Niego? Mamy dyra który bierze za to pieniądze wiec nie będę go wyręczał. Wisła to nie przytułek, nie prezentujesz określonego poziomu pa.
|
Cytat:
|
W internetowym managerze, w który gram wiele lat ostatni mecz - ograłem lidera, dziś przed chwilą ograłem vicelidera 3 do 1 . Nazwa mojego teamu to oczywiście Wisła Kraków. A jestem ligowym średniakiem. Wieszcze więc dziś wbrew wszelkiej logice - wygramy to!
Tak czy siak nie nazywajmy przed pierwszym meczem naszych piłkarzy parodystami. Trochę wiary, zaufania. Mamy środki, ligę taką jaką mamy. I tak po długiej zapaści moim zdaniem całej ligi, sytuacja się poprawia, chodź i tak to jedna wielka loteria. Taką mamy ligę, taki mamy klimat. Wygrana. |
Ja wygrałem age of empires, grając Hindusami pod nazwą "Polska". Dlatego wieszczę imperialny status Polsce.
|
Łęczna wygrywa w Grodzisku, zrównuje się z nami punktami więc prawdopodobnie mecz z Łęczna za 2 kolejki będzie meczem o... wszystko?
Jakoś nie widzę tego by przerżnąć z nimi u siebie i w obliczu kolejnego maratonu trudnych spotkań (Legia, Lechia, Lech, Pogoń, Śląsk) odrobić do nich stratę. Może się okazać że na koniec okienka transferowego robimy nerwowe ruchy by ratować ligę... |
Leczna zremisowala po golu bramkarza w 94min:)
A u nas sklad standard. Skwarka znowu.. Hanousek.../ Ciekawi mnie wystep Skvarki czy dalej dziad jest czy jednak cos bedzie gral. |
Cytat:
Nie nakręcajmy się niepotrzebnie Górnikiem idp. Let's play the game. Czysta karta za chwile się zapełni. |
Kliment na szpicy, ostroooo !!. Czemu mnie to nie dziwi?. No tak według Guli nasz najlepszy jakościowo napastnik....jedyny plus w tym składzie to brak Gruszkowskiego. Za to jest Szot, też będzie śmiesznie.
|
mmmm patrząc się na sam skład już widzę przed oczami tę przepiękną kopaninę XD To obastawiamy, który as wsadzi dzisiaj Colleya na minę w premierowym spotkaniu? Sadlok czy Szot?
|
wygramy na Dawida 3 godziny temu też nikt nie stawiał ;)
|
czemu bez Frydyrycha?
|
Sadlok go wygryzł xd
|
Szkoda tej sytuacji Klimenta z końcówki 1 połowy ...
|
moja teoria jest taka że Colley prewyższa klasa i formą obu panów, więc ma pewny plac , a Guli brakło jaj aby posadzic na ławie Sadloka , więc trafił tam Frdrych
|
Brak słów po pierwszej połowie. Kolejny już kurva raz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
po 1 polowie : Plewka, Skvarka , Mlynski, Savic i Kliment- czyli CALA OFENSYWNA SILA WISLY pokazuja ze mieliby problemy z regularna gra nawet w 1 lidze ....no ale my mamy magika Gule - ktory musi miec czas ......
|
Po pierwszej połowie, obrona super, widać, że mamy więcej spokoju z tyłu.
Natomiast patrząc na wyczyny ataku, to równie dobrze moglibyśmy wystawić 11 obrońców XD szansa na strzelenie bramki byłaby taka sama jak teraz, a przynajmniej większa pewność, że 0:0 by się dowiozło do końca |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl