Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 06-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10470)

czaro 05.02.2022 15:53

A ja zastanawiam się, czy wykupić c+ i oglądać naszych parodystów.

Co do Sadloka, mam takie samo zdanie jak wolfy.

robert777 05.02.2022 16:02

Sadlok ma przewagę nad pozostałymi stoperami. Potrafi uderzyć z daleka

Drozd 05.02.2022 16:06

Jeżeli chcemy żeby Sadlok grał dobrze to umowę trzeba podpisywać 30 VI. Na tydzień i co tydzień aneksować o kolejny tydzień. To jedne skuteczne rozwiązanie.

gizmowisla 05.02.2022 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1576880)
Sadlok ma przewagę nad pozostałymi stoperami. Potrafi uderzyć z daleka

uderzac umie , tylko ma ta wade ze bardzo niecelnie :D

pawlozm 05.02.2022 20:30

Pany, jak jutro Sadlok wyjdzie w 11 to ja dziękuję. Liczę, że Frydrych Colley będzie para stoperów.

gizmowisla 05.02.2022 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1576886)
Pany, jak jutro Sadlok wyjdzie w 11 to ja dziękuję. Liczę, że Frydrych Colley będzie para stoperów.

a ja podziekuje jak zobacze beztalencie i cholownika Plewke , czyli wg mnie najwieksze nieporozumienie Wisly - zwlaszcza na tak waznej pozycji

FraMat 05.02.2022 22:53

Może poczekajcie jak ci piłkarze zagrają, zanim podziękujecie?

Adenalix 06.02.2022 08:51

Kluczowy jest środek pola w tym ustawieniu. Tutaj mam obawy. Kto jest w formie na pozycji 6-8-10. Mam wrażenie, że pewnym do gry jest Fazlagić. Ale pozostali: Żukow, Kuveljić, Plewka, Skvarka, Savić nie pokazali niczego z zeszłym sezonie jeśli chodzi o granie do przodu, więc trudno o optymizm. Bez tego ciężko być napastnikiem w Wiśle, skrzydła nie są w pełni wykorzystywani. Gramy wtedy w poprzek i lagą. Wisła ma problem w graniu pod pressingiem. Nie mamy piłkarzy nie panikujących. Jednym z nich był El Mahdoui. Yaw był wkurzający, ale potrafił wygrać pojedynek 1 na 1 chyba jako jedyny w składzie. Podsumowując, mamy liczną kadrę przeciętniaków. Jestem pełen obaw jeśli chodzi o tę rundę. Z drugiej strony Wart5a, Łęczna, Nieciecza, Mielec, Płock nie mają lepszych piłkarzy. Teraz wszystkie oczy są skierowane na trenera. Ta runda z pewnością go zweryfikuje.

Karherop 06.02.2022 10:46

To dość trafne co napisałeś. Albo stawiamy na kreatywny środek, lub efektywne skrzydła. Zawsze gry mieliśmy niedobór kreatywności w środku i graliśmy dwoma defensywnymi (np Cantoro - Kukiełka, Cantoro- Sobolewski, Wilk,-Sobolewski) to stawialiśmy na skrzydła które ciągnęły nasza gre. Dziś nasza kreacja gry w środku pola nie istnieje a skrzydła... Są w jeszcze gorszej formie.

Po cichu liczę że Hugi dostanie prawdziwą szansę i pociągnie naszą grę. W zasadzie tylko on ma papiery by w krótkim czasie stać się wiodącym zawodnikiem.

Arkadiusz.Czerepach 06.02.2022 11:13

to wszystko ciekawe analizy , ale pamietajmy to ekstraklasa polska , i pomimo ze Raków ją TROSZKE przerasta organizacyjnie i profesjonalnie , to jednak mimo wszystko nadal jest ekstraklasową zbieraniną kopaczy

i biorąc pod uwage powyższe mecz wygra drużyna , która szybciej zrozumiała że to już runda sie zaczyna , a nie jeszcze sparingi na wakacjach w turcji

czyli bedzie loteria

wolfy 06.02.2022 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1576896)
To dość trafne co napisałeś. Albo stawiamy na kreatywny środek, lub efektywne skrzydła. Zawsze gry mieliśmy niedobór kreatywności w środku i graliśmy dwoma defensywnymi (np Cantoro - Kukiełka, Cantoro- Sobolewski, Wilk,-Sobolewski) to stawialiśmy na skrzydła które ciągnęły nasza gre. Dziś nasza kreacja gry w środku pola nie istnieje a skrzydła... Są w jeszcze gorszej formie.

Po cichu liczę że Hugi dostanie prawdziwą szansę i pociągnie naszą grę. W zasadzie tylko on ma papiery by w krótkim czasie stać się wiodącym zawodnikiem.

Dlatego w poprzedniej rundzie większość naszych skutecznych akcji opierało się na indywidualnych zrywach Yeboaha, większość celnych podań i przerzutów ze środka to był Aschraf. To były nasze jedyne atuty w ofensywie poza liczeniem że Frydrych się w....i, pójdzie do przodu i strzeli bramkę (o dziwo - nasz drugi najskuteczniejszy wariant ofensywny po "daj piłkę Yaw i niech się martwi").

Teraz albo będzie nagła eksplozja formy jakichś zawodników ofensywnych (Hugi faktycznie ma strzał, dośrodkowanie i technikę na najlepszym poziomie w zespole ale Gula ma swoich pupili) albo będzie znacznie gorzej niż w poprzedniej rundzie która była żenująca. I to jest mój przekaz do bijących pianę jaki to super interes zrobiliśmy...

PAWEŁ 06.02.2022 11:39

Trzeba sobie jasno powiedzieć Sadlok jest za słaby na Wisle. Koniec kropka. Pytanie tylko czy magicy którzy zostali pozyskani przez klub bedą prezentowali optymalny poziom. Co nie zmienia faktu, że Sadloka powinnismy bez żalu pożegnać latem. Kto za Niego? Mamy dyra który bierze za to pieniądze wiec nie będę go wyręczał. Wisła to nie przytułek, nie prezentujesz określonego poziomu pa.

wolfy 06.02.2022 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1576901)
Trzeba sobie jasno powiedzieć Sadlok jest za słaby na Wisle. Koniec kropka. Pytanie tylko czy magicy którzy zostali pozyskani przez klub bedą prezentowali optymalny poziom. Co nie zmienia faktu, że Sadloka powinnismy bez żalu pożegnać latem. Kto za Niego? Mamy dyra który bierze za to pieniądze wiec nie będę go wyręczał. Wisła to nie przytułek, nie prezentujesz określonego poziomu pa.

Ale u nas może ze dwóch/trzech piłkarzy prezentuje jakiś poziom :D Dlatego co sezon wymieniamy po ośmiu (średnio licząc) na takich samych albo (niestety) gorszych parodystów...

Arronax 06.02.2022 12:39

W internetowym managerze, w który gram wiele lat ostatni mecz - ograłem lidera, dziś przed chwilą ograłem vicelidera 3 do 1 . Nazwa mojego teamu to oczywiście Wisła Kraków. A jestem ligowym średniakiem. Wieszcze więc dziś wbrew wszelkiej logice - wygramy to!

Tak czy siak nie nazywajmy przed pierwszym meczem naszych piłkarzy parodystami. Trochę wiary, zaufania. Mamy środki, ligę taką jaką mamy. I tak po długiej zapaści moim zdaniem całej ligi, sytuacja się poprawia, chodź i tak to jedna wielka loteria. Taką mamy ligę, taki mamy klimat.

Wygrana.

czaro 06.02.2022 13:21

Ja wygrałem age of empires, grając Hindusami pod nazwą "Polska". Dlatego wieszczę imperialny status Polsce.

Karherop 06.02.2022 14:01

Łęczna wygrywa w Grodzisku, zrównuje się z nami punktami więc prawdopodobnie mecz z Łęczna za 2 kolejki będzie meczem o... wszystko?

Jakoś nie widzę tego by przerżnąć z nimi u siebie i w obliczu kolejnego maratonu trudnych spotkań (Legia, Lechia, Lech, Pogoń, Śląsk) odrobić do nich stratę. Może się okazać że na koniec okienka transferowego robimy nerwowe ruchy by ratować ligę...

bódyń 06.02.2022 14:36

Leczna zremisowala po golu bramkarza w 94min:)


A u nas sklad standard. Skwarka znowu.. Hanousek.../
Ciekawi mnie wystep Skvarki czy dalej dziad jest czy jednak cos bedzie gral.

Arronax 06.02.2022 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1576906)
Ja wygrałem age of empires, grając Hindusami pod nazwą "Polska". Dlatego wieszczę imperialny status Polsce.

I bardzo fajnie, brawo. Równie dobrze mogę przewidywać wynik meczu. Analiza, przeczucia wieszczenie i za ok dwie godziny wszystko będzie jasne.

Nie nakręcajmy się niepotrzebnie Górnikiem idp. Let's play the game. Czysta karta za chwile się zapełni.

wiśnia 06.02.2022 14:46

Kliment na szpicy, ostroooo !!. Czemu mnie to nie dziwi?. No tak według Guli nasz najlepszy jakościowo napastnik....jedyny plus w tym składzie to brak Gruszkowskiego. Za to jest Szot, też będzie śmiesznie.

Stelio 06.02.2022 14:50

mmmm patrząc się na sam skład już widzę przed oczami tę przepiękną kopaninę XD To obastawiamy, który as wsadzi dzisiaj Colleya na minę w premierowym spotkaniu? Sadlok czy Szot?

Arkadiusz.Czerepach 06.02.2022 14:55

wygramy na Dawida 3 godziny temu też nikt nie stawiał ;)

Szneka 06.02.2022 15:01

czemu bez Frydyrycha?

czaro 06.02.2022 15:16

Sadlok go wygryzł xd

Arronax 06.02.2022 15:49

Szkoda tej sytuacji Klimenta z końcówki 1 połowy ...

Arkadiusz.Czerepach 06.02.2022 15:49

moja teoria jest taka że Colley prewyższa klasa i formą obu panów, więc ma pewny plac , a Guli brakło jaj aby posadzic na ławie Sadloka , więc trafił tam Frdrych

Levis88 06.02.2022 15:51

Brak słów po pierwszej połowie. Kolejny już kurva raz.

Adenalix 06.02.2022 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1576917)
moja teoria jest taka że Colley prewyższa klasa i formą obu panów, więc ma pewny plac , a Guli brakło jaj aby posadzic na ławie Sadloka , więc trafił tam Frdrych

Sadlok przepracował cały okres przygotowawczy a Frydrych nie. Myślę, ze to cała zagadka i myslę, że docelowo duet stoperów będzie tworzyć Frydrych-Colley. Sadi gra do pierwszego błędu czyli do dzisiaj.

wolfy 06.02.2022 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1576917)
moja teoria jest taka że Colley prewyższa klasa i formą obu panów, więc ma pewny plac , a Guli brakło jaj aby posadzic na ławie Sadloka , więc trafił tam Frdrych

Może mają ofertę na Frydrycha?

gizmowisla 06.02.2022 15:58

po 1 polowie : Plewka, Skvarka , Mlynski, Savic i Kliment- czyli CALA OFENSYWNA SILA WISLY pokazuja ze mieliby problemy z regularna gra nawet w 1 lidze ....no ale my mamy magika Gule - ktory musi miec czas ......

Stelio 06.02.2022 16:01

Po pierwszej połowie, obrona super, widać, że mamy więcej spokoju z tyłu.
Natomiast patrząc na wyczyny ataku, to równie dobrze moglibyśmy wystawić 11 obrońców XD szansa na strzelenie bramki byłaby taka sama jak teraz, a przynajmniej większa pewność, że 0:0 by się dowiozło do końca


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl