![]() |
Będzie bicie - ale był czas przywyknąć...
Oby Pan Kazimierz wystawił Szocika, Gruchę, Starzyka a jeżeli jest to możliwe to również Plewę. A idealnie byłoby, gdyby mógł zadebiutować na kilka minut Chełmecki. Ale dzisiaj zagrał cały mecz w CLJ więc to raczej niemożliwe. |
Mam nadzieję, że kibice dają wsparcie z trybuny naszym zawodnikom. Tyle ostatnio przeszli, ciężkie treningi, znęcanie się psychicznie nad nimi przez trenera a nawet jak niektórzy piszą musieli oddawać swoje panny trenerowi do gabinetu. Strasznie mi ich żal. Chłopaki, niezależnie od wyniku jesteśmy z wami!
|
Hahaha ....a to co prawo pierwszej nocy zawitało w Krk czy jak :D ? No ....a bidulki, nieokrzesany Niemiec zajeżdżał ich na treningu a potem dymal ich panny w gabinecie :D Ale ponoć jajeczko było to ja obstawiam gładko 4 z przodu.
|
Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.
Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca.. |
Cytat:
|
A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?
Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow. |
Cytat:
|
Nasi piłkarze raczyli przypomnieć sobie, na czym polega piłka nożna. Szkoda tylko, że mieli takiego focha, że wcześniej prawie spuścili klub do 1.Ligi na złość złemu Niemcowi.
|
A właściciel klubu temu przyklaskiwał. PATOLOGIA.
|
Ale pieprzycie.
Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi. Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety. A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje. Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko. |
Jak na razie wszyscy młodzi wpisali się do protokołu.
Starzyński i Gruszkowski - gol, Szot - rzut karny :D |
Cytat:
Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze. |
Teraz się zacznie obrona wkładów bo oni tacy biedni jajeczka nie było kobity były rżnięte jak żyć jak żyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów
|
Cytat:
Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya... ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to... |
Cytat:
Poza tym wszystko co do tej pory szwankowało, szwankuje nadal. Dowiedzieliśmy się też dlaczego poprzednio nie grał Błaszczykowski i Boguski. I tyle. Oby w przerwie trafiło się nam 2-3 lepszych zawodników od tych, których mamy. |
Kuba z Mawutorem jak weszli to siadła całkowicie nasza gra... straciliśmy już całkowicie środek. Z Całym szacunkiem dla niego ale musi przepracować pozadnie okres przygotowawczy przed następnym sezonie jeśli ma być brany pod uwagę nawet na pół godziny meczu...Lis nam dzisiaj mecz wybronił super forma..Cieszą młodzi. Fajnie ze juz koniec tego smutnego jak ....a sezonu, możemy pożegnać już ten szrot
|
Cytat:
|
Dla mnie ten mecz nie różnił się od poprzednich niczym poza tym, że wpadły nam 2 farfocle. Jak nas Piast przycisnął to nie wiedzieliśmy co się na boisku dzieje.
|
Cytat:
Kuba grał jak oldboy, Silva biegał jak w pampersie. Boguski niewidoczny, ale kilka razy dobrze zagrał w obronie. Zwycięstwo na farcie, ale dobrze że sezon kończy się jakimś pozytywem :D |
Cytat:
Powodzenia w przyszłym sezonie. |
Dla mnie debil Złotek sędziował jakby był ślepy.
Tam naprawdę w pierwszej połowie nie przewracali Forbesa w polu karnym? Kilka sytuacji stykowych gwizdanych na korzyść Piasta. Frydrych czysto wybija piłkę a pier....ony Złotek gwiżdże faul O samym meczu szkoda gadać. Cieszy wygrana, ale momentami to była obrona Częstochowy. |
Cytat:
|
A dziwiliście się, że Hyballa nie przyszedł pożegnać się z zawodnikami :)
|
Mecz z Piastem udowodnił dwie sprawy (co do jednej jasność była wg. mnie od dawna):
1. Przynajmniej część zawodników symulowała grę i walkę w poprzednich spotkaniach, aby doprowadzić do zwolnienia Hyballi. Świadomie szkodzi własnemu klubowi i jego wynikom. To zachowanie skandaliczne, niedopuszczalne i godne najwyższego potępienia. Sprofanowali nim koszulkę Wisły. W normalnym klubie i lidze po czymś takim byliby skończeni jako piłkarze. 2. Błaszczykowski w obecnej dyspozycji rzeczywiście nie nadaje się do gry przez 90 minut, a dzisiaj nie nadawał się nawet przez 10, choć przebywał na boisku znacznie dłużej. Ale jak się traci energię i uwagę na wojny z trenerem zamiast na solidne trenowanie, nic dziwnego, że tak to wygląda. |
Cytat:
Błaszczykowski to powinien w końcu łaskawie przepracować pełny okres przygotowawczy i wtedy dopiero pojawiać się na boisku. Byłoby to s korzyścią i dla niego i dla klubu. |
Cytat:
|
Fajny mecz, wygrany.
Syndorm Hyballi zostal, koncowka to cala druzyna nie miala sil. Sezon do zapomneinia |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl