Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXX kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 16-05-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10397)

sandomingo 15.05.2021 18:30

Będzie bicie - ale był czas przywyknąć...

Oby Pan Kazimierz wystawił Szocika, Gruchę, Starzyka a jeżeli jest to możliwe to również Plewę.
A idealnie byłoby, gdyby mógł zadebiutować na kilka minut Chełmecki. Ale dzisiaj zagrał cały mecz w CLJ więc to raczej niemożliwe.

Levis88 16.05.2021 08:59

Mam nadzieję, że kibice dają wsparcie z trybuny naszym zawodnikom. Tyle ostatnio przeszli, ciężkie treningi, znęcanie się psychicznie nad nimi przez trenera a nawet jak niektórzy piszą musieli oddawać swoje panny trenerowi do gabinetu. Strasznie mi ich żal. Chłopaki, niezależnie od wyniku jesteśmy z wami!

PAWEŁ 16.05.2021 10:34

Hahaha ....a to co prawo pierwszej nocy zawitało w Krk czy jak :D ? No ....a bidulki, nieokrzesany Niemiec zajeżdżał ich na treningu a potem dymal ich panny w gabinecie :D Ale ponoć jajeczko było to ja obstawiam gładko 4 z przodu.

Mixu 16.05.2021 17:16

Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.

Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca..

PAWEŁ 16.05.2021 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1567117)
Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.

Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca..

Powiadają ze nadzieja matką głupich

speedfashion 16.05.2021 17:23

A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?

Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow.

smolarek999 16.05.2021 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1567120)
A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?

Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow.

lol każda z bramek wpadła troche na farcie, ale wy i tak powiecie że to dlatego że zwolili trenera :D

Revolver 16.05.2021 17:27

Nasi piłkarze raczyli przypomnieć sobie, na czym polega piłka nożna. Szkoda tylko, że mieli takiego focha, że wcześniej prawie spuścili klub do 1.Ligi na złość złemu Niemcowi.

Drozd 16.05.2021 17:29

A właściciel klubu temu przyklaskiwał. PATOLOGIA.

Elendil 16.05.2021 17:30

Ale pieprzycie.

Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi.

Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety.

A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje.

Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko.

wolfy 16.05.2021 17:34

Jak na razie wszyscy młodzi wpisali się do protokołu.
Starzyński i Gruszkowski - gol, Szot - rzut karny :D

Revolver 16.05.2021 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1567125)
Ale pieprzycie.

Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi.

Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety.

A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje.

Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko.

A skąd wiesz, że TERAZ byłoby 2:2, a nie np. 3:2 dla Piasta, albo 2:4 dla nas?

Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze.

PAWEŁ 16.05.2021 17:37

Teraz się zacznie obrona wkładów bo oni tacy biedni jajeczka nie było kobity były rżnięte jak żyć jak żyć.

Elendil 16.05.2021 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1567128)
A skąd wiesz, że TERAZ byłoby 2:2, a nie np. 3:2 dla Piasta, albo 2:4 dla nas?

Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze.

Jak dla mnie to jedni i drudzy grają przeraźliwie wolno (choć Piast miał momenty, że wrzucał wyższy bieg) i z dziurawą obroną. Nie widzę tutaj lepszej gry, co najwyżej lepszą skuteczność.

Mixu 16.05.2021 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1567132)
Nie widzę tutaj lepszej gry, co najwyżej lepszą skuteczność.

Pamiętam jak zwalniali Petrescu że nie potrafili prosto do bramki kopnąć.

Smyrgu 16.05.2021 18:23

Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

Drozd 16.05.2021 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1567135)
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

O to to...

Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya...


ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to...

Kurz 16.05.2021 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SMecz famyrgu (Post 1567135)
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

Mecz fajny, bo wygrany. Poza rykoszetami i strzałem życia Savica niewiele da się powiedzieć o naszej grze. Warto zaznaczyć, ze było to jedno z niewielu spotkań w ostatnim czasie, gdzie mieliśmy okazję na grę z kontry.

Poza tym wszystko co do tej pory szwankowało, szwankuje nadal. Dowiedzieliśmy się też dlaczego poprzednio nie grał Błaszczykowski i Boguski.

I tyle. Oby w przerwie trafiło się nam 2-3 lepszych zawodników od tych, których mamy.

Chorynatrzykolory 16.05.2021 18:35

Kuba z Mawutorem jak weszli to siadła całkowicie nasza gra... straciliśmy już całkowicie środek. Z Całym szacunkiem dla niego ale musi przepracować pozadnie okres przygotowawczy przed następnym sezonie jeśli ma być brany pod uwagę nawet na pół godziny meczu...Lis nam dzisiaj mecz wybronił super forma..Cieszą młodzi. Fajnie ze juz koniec tego smutnego jak ....a sezonu, możemy pożegnać już ten szrot

PAWEŁ 16.05.2021 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1567136)
O to to...

Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya...


ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to...

Ej No przecież o kulach miał być kilka klas lepszy :D

ciacho 16.05.2021 18:35

Dla mnie ten mecz nie różnił się od poprzednich niczym poza tym, że wpadły nam 2 farfocle. Jak nas Piast przycisnął to nie wiedzieliśmy co się na boisku dzieje.

wolfy 16.05.2021 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1567137)
Mecz fajny, bo wygrany. Poza rykoszetami i strzałem życia Savica niewiele da się powiedzieć o naszej grze. Warto zaznaczyć, ze było to jedno z niewielu spotkań w ostatnim czasie, gdzie mieliśmy okazję na grę z kontry.

Poza tym wszystko co do tej pory szwankowało, szwankuje nadal. Dowiedzieliśmy się też dlaczego poprzednio nie grał Błaszczykowski i Boguski.

I tyle. Oby w przerwie trafiło się nam 2-3 lepszych zawodników od tych, których mamy.

Zgadza się wszystko, tylko za Boguskiego daj Silvę.
Kuba grał jak oldboy, Silva biegał jak w pampersie. Boguski niewidoczny, ale kilka razy dobrze zagrał w obronie.

Zwycięstwo na farcie, ale dobrze że sezon kończy się jakimś pozytywem :D

maxx304 16.05.2021 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1567140)
Dla mnie ten mecz nie różnił się od poprzednich niczym poza tym, że wpadły nam 2 farfocle. Jak nas Piast przycisnął to nie wiedzieliśmy co się na boisku dzieje.

Ale najważniejsze że wariata Niemca nie ma w klubie.
Powodzenia w przyszłym sezonie.

FraMat 16.05.2021 18:40

Dla mnie debil Złotek sędziował jakby był ślepy.
Tam naprawdę w pierwszej połowie nie przewracali Forbesa w polu karnym?
Kilka sytuacji stykowych gwizdanych na korzyść Piasta.
Frydrych czysto wybija piłkę a pier....ony Złotek gwiżdże faul

O samym meczu szkoda gadać. Cieszy wygrana, ale momentami to była obrona Częstochowy.

wolfy 16.05.2021 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1567143)
Dla mnie debil Złotek sędziował jakby był ślepy.
Tam naprawdę w pierwszej połowie nie przewracali Forbesa w polu karnym?
Kilka sytuacji stykowych gwizdanych na korzyść Piasta.
Frydrych czysto wybija piłkę a pier....ony Złotek gwiżdże faul

O samym meczu szkoda gadać. Cieszy wygrana, ale momentami to była obrona Częstochowy.

Karny na Forbesie chyba był.

Acima 16.05.2021 18:41

A dziwiliście się, że Hyballa nie przyszedł pożegnać się z zawodnikami :)

Markus 16.05.2021 18:44

Mecz z Piastem udowodnił dwie sprawy (co do jednej jasność była wg. mnie od dawna):

1. Przynajmniej część zawodników symulowała grę i walkę w poprzednich spotkaniach, aby doprowadzić do zwolnienia Hyballi. Świadomie szkodzi własnemu klubowi i jego wynikom. To zachowanie skandaliczne, niedopuszczalne i godne najwyższego potępienia. Sprofanowali nim koszulkę Wisły. W normalnym klubie i lidze po czymś takim byliby skończeni jako piłkarze.
2. Błaszczykowski w obecnej dyspozycji rzeczywiście nie nadaje się do gry przez 90 minut, a dzisiaj nie nadawał się nawet przez 10, choć przebywał na boisku znacznie dłużej. Ale jak się traci energię i uwagę na wojny z trenerem zamiast na solidne trenowanie, nic dziwnego, że tak to wygląda.

Jagul 16.05.2021 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1567146)
Mecz z Piastem udowodnił dwie sprawy (co do jednej jasność była wg. mnie od dawna):

1. Przynajmniej część zawodników symulowała grę i walkę w poprzednich spotkaniach, aby doprowadzić do zwolnienia Hyballi. Świadomie szkodzi własnemu klubowi i jego wynikom. To zachowanie skandaliczne, niedopuszczalne i godne najwyższego potępienia. Sprofanowali nim koszulkę Wisły. W normalnym klubie i lidze po czymś takim byliby skończeni jako piłkarze.
2. Błaszczykowski w obecnej dyspozycji rzeczywiście nie ma daje się do gry przez 90 minut, a dzisiaj nie nadawał się nawet przez 10, choć przebywał na boisku znacznie dłużej. Ale jak się traci energię i uwagę na wojny z trenerem zamiast na solidne trenowanie, nic dziwnego, że tak to wygląda.


Błaszczykowski to powinien w końcu łaskawie przepracować pełny okres przygotowawczy i wtedy dopiero pojawiać się na boisku. Byłoby to s korzyścią i dla niego i dla klubu.

Drozd 16.05.2021 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1567143)
Dla mnie debil Złotek sędziował jakby był ślepy.
Tam naprawdę w pierwszej połowie nie przewracali Forbesa w polu karnym?
Kilka sytuacji stykowych gwizdanych na korzyść Piasta.
Frydrych czysto wybija piłkę a pier....ony Złotek gwiżdże faul

O samym meczu szkoda gadać. Cieszy wygrana, ale momentami to była obrona Częstochowy.

I tak wygląda nasza liga, sędziowie, obrażone gwiazdki, układy miedzy klubami i trenerami to wszystko decyduje o wynikach. Na szarym końcu jest gra w piłkę i jej poziom. Dlatego nasz mistrz grać w piłkę nie musi umieć żeby zostać mistrzem. Grę w piłkę weryfikują puchary tam wszystko to co decyduje o wyniku u nas traci ważność i król staje się nagi.

bódyń 16.05.2021 18:52

Fajny mecz, wygrany.
Syndorm Hyballi zostal, koncowka to cala druzyna nie miala sil.
Sezon do zapomneinia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl