![]() |
A mieści Ci się w głowie, że można kibicować i realistycznie oceniać swoje szanse? I że nie Tobie decydować o tym, kto jest kibicem Wisły, a kto nie?
Wyniki z ostatnich spotkań służą do oceny do swoich szans i świadczą o sile zespołu. Tyle i aż tyle. Reszta to Twoja interpretacja. 13 miejsce nie wzięło się znikąd, taka jest siła naszej drużyny. Pompowaniem balonika jest dla mnie pisanie o zwycięstwie w pucharze, oraz o tym ile na tym zarobimy. Tez jestem za tym, żeby wyjść pierwszym składem i walczyć na całego. Tylko bez pompowania balonika, żeby potem nie było płaczu bo odpadliśmy z KSZO, a przecież zwycięstwo było w naszym zasięgu. Dlatego piszę żeby nie robić sobie nierealnych nadziei. Przykład Piasta jest nietrafiony. To dużo mocniejsza drużyna od nas, dlatego zdobyli tytuł. Też jest mi trudno przełknąć, ale takich czasów dożyliśmy. Kiedyś chowali się przed nami w sowim polu karnym, a teraz leją nas 4-0. Również zdradzę Ci sekret: możesz się obrazić na rzeczywistość, ale to nie zmieni rzeczywistości. Naprawdę. |
W pucharze 2 młodzieżowców. Czuję, że Broda zabroni z KSZO
|
Cytat:
Broda- Niepsuj, Janicki,Klemenz, Sadlok - Burliga (Boguski), Zukov, Kuveljic, Mak - Beqiraj, Buksa Tak to widzę, Kuba, Basha niech się oszczędzaja... |
Przecież tam i tak będzie drugi skład grał, to z młodzieżowcami nie problem :D
|
Jak ja bym chcial zeby Broda pokazał sie z dobrej strony i dali by mu szanse w lidze jako nasz mlodziezowiec.
|
Odpuszczanie PP i inych meczów to uczenie piłkarzy szczególnie tych młodych że sport nie jest ważny i podejście do kibic9w ma sie w d...
|
Mi się nie mieści w głowie odpuszczanie Pucharu Polski.
|
panowie będzie gdzieś transmisja z sobotniego meczu?
|
W tym momencie nie zapowiada się, żeby była jakakolwiek transmisja.
|
Sa pieniadze, sa mozliwe puchary (marzenie, ale kto zabroni marzyc?!). Moze poprzednia wladza by odpuscila... ale ta ma wszystkie klepki na miejscu ;-)
|
Ciekawostka, dzisiaj KSZO gra mecz ligowy z rezerwami cracovii na wyjeździe. Obstawiam baaardzo łagodne podejście zespołu rywali.
Jeśli wynik będzie w drugą stronę to już nawet nie chce sobie wyobrazac co by było gdyby nasi piłkarze odpadli z KSZO. Zresztą po naszych sparingach raczej można być optymista w starciu z 3 ligowcem (jak to brzmi). |
Trzecioligowy zespoł panowie - nad czym my się tutaj zastanawiamy. Liczę na Pięć z przodu, zero z tyłu i pytanie - kto następny ? :)
|
Dokładnie, zaczynamy liczyć od 3-0
|
http://www.90minut.pl/news/305/news3...edziowska.html
Sędzią Tomasz Wajda z Żywca. |
Mecz Sandecja - Raków który miał być transmitowany w Polsacie został odwołany.
Orientuje się ktoś czy w związku z tym jest szansa że przeprowadzą transmisję z meczu Wisła - KSZO? http://www.90minut.pl/news/305/news3...-odwolany.html |
Zerowa. Inny termin spotkania o tym przesądza.
|
|
Jest w ogóle gdziekolwiek transmisja, choćby on-line? ;>
Ktoś coś? |
Tekstowa na Twitterze.
|
Dziękuję, dobranoc... Pakować się i wypierdalać... Wstyd, hańba, frajerstwo, żenada... Aż ....a epitetów brakuje na takie buractwo. Nie wiem kto zawalił w tym meczu z zawodników indywidualnie czy Skowronek z ustawieniem ale to jawna kompromitacja!!!
|
Każdy powinien dostać liścia po tym meczu. Każdy, kurva, jeden, łącznie ze sztabem szkoleniowym.
|
Czemu ja byłem takim kretynem i uwierzyłem w zapowiedzi lepszego sezonu?
|
No i znowu wiadomo gdzie bedziemy wtym sezonie. Ktorys tam raz zapowiedzi, ze wlaczymy o wyzsze cele niz utrzymanie.
Przegranie z KSZO to juz przegiecie. Wzmacniajmy sklad bo kolejny sezon walki o utrzymanie |
Temat do zamknięcia
|
Jak sie teraz dostaniemy do Europy?
xD |
To co - do końca tygodnia poruszający filmik zachęcający do kupowania karnetów ? Czy może po raz pierwszy od dawna ktoś k...a weźmie to pseudoprofesjonalne towarzystwo za ryj i np zamrozi część wypłat do końca sezonu ?
|
czy w naszym ukochanym klubie wiedzą o tym kto wygrał poprzednią edycje PP?
bo mnie się wydaje że czymś pięknym byłoby odpowiedzieć na to niczym Lechia odpowiedziała na zdobycie PP przez Arkę w 2017 czyli dwa sezony później robiąc to samo... łudziłem się że może jakimś cudem uda się nam to nawet przebić, wygrywając rok później.. teraz możemy co najwyżej to wyrównać.. więc drogi zarządzie liczę że choćbyście mieli powiesić w szatni zdjęcie Probierza i spółki ze wzniesionym pucharem.. to uświadomicie piłkarzom, trenerowi i sami zrozumiecie jaki wymiar ma dzisiejsza kompromitacja |
W tym roku nie zdążyłem kupić karnetu. Od dwóch dni próbuje kupić, ale się nie da bo błąd systemu...
Po dzisiejszej kompromitacji, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem odpuścić temat. Sorry, ale dzisiaj było "przegięcie paly" nie będę płacił 700+złotych za drużynę która nie umie ograć IV ligowców... |
Cytat:
|
Co to kurna ma byc, brak slow. To jest jakis zart.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl