Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 13-12-2019, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10243)

pepe72 13.12.2019 23:06

Wreszcie ...

pepe72 13.12.2019 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1548175)
Będą puchary

Zobacz sobie w wątku statystycznym. Jeszcze jest taka szansa :haha:

cygan 13.12.2019 23:16

WISELKO KOCHAM CIE!! TYLKO TY dajesz takie EMOCJE!!! co tam manczestery reale barki OGLADAJAC CIEBIE TO CIARY PRZECHODZA!!DZIEKUJE ULTRASOM za SWIETNY DOPING ! WALCZYMY DALEJ !!,WIOSNA NASZA!!

bódyń 13.12.2019 23:16

Statystyki i pozycje
https://i.ibb.co/sRYypDN/Zrzut-ekran...3-23-14-12.png
https://i.ibb.co/bXhPzf2/Zrzut-ekran...3-23-14-53.png

wolfy 13.12.2019 23:24

Kiedy już straciłem nadzieję...

speedfashion 13.12.2019 23:41

Z kazdym meczem widac progres. Dzisiaj dobre nastawienie i wielka walecznosc. Obiektywnie to nie byl to jakis superdobry futbol, ale w porownaniu do meczu z Rakowem byl nawet galaktyczny. Zmiana trenera jednak przyniosla efekty, chocby w postaci lepszych SFG.
Chuca na nowej pozycji jeszcze sie rozkreci, Basha coraz lepiej, Brozek zostawia watrobe. No i Janicki tez dawal rade.

Szkoda tylko tego fatalnego przygotowania fizycznego, bo od 70 minuty znowu nerwowka. LKS bedzie bardziej pazerny na gole niz Pogon. Ale mamy dwa dni wiecej na regeneracje, wiec moze do czwartku sie pozbieramy.

gizmowisla 14.12.2019 00:56

Zwyciezcow sie nie sadzi , nareszcie sa punkty , o stylu nie ma co pisac .....ale tacy ludzie jak KUBA czy Brozio to wartaja zeby im pomniki stawiac ....wciaz jestem sceptyczny co do utrzymania .... mysle ze to mega (wkoncu) fuks i trafienie w zla forme dnia graczy Pogoni , jest promyk nadzieji - w dllluuggiimmm tunelu , ale zawsze jest ....jakkolwiek sie to skonczy , pamietajcie ze jestesmy w czasie herosow i tych legend ...szacun panie Kubusiu i panie Pawle

SlawekS 14.12.2019 02:39

Niedawno jechaliśmy do Szczecina jak po swoje - my na fali a śledzie w totalnym dołku. Co los nam zabrał wtedy to oddał dzisiaj.
Dawno nie widziałem tak walczącej Wisły.
Ciekawe co Skowronek wymyślił przed meczem. Tajemniczy był w wywiadzie. Cokolwiek to było - efekt był zaje ..fajny.
No i z tego co Kuba mówił znów niektórzy na prochach jechali. Ciekawe kto. Paweł na pewno. Szacun! Nie tylko dla Pawła i Kuby.

Savik 14.12.2019 08:28

Wszyscy zapczeczali ale siedziało w głowie strasznie.
Radość wczoraj jakbyśmy co najmniej awansowali do kolejnej rundy LM :)
Niezapomniane przeżycie - Sto Lat dla Kuby !!!
Warto było czekać i wierzyć !!

Eternit 14.12.2019 08:54

Boguski grający przez kilkanaście minut na DP po zejściu Bashy. Widziałem już wszystko w życiu...


PS Kocham ten Klub!!!


PS2 Brozio - szacunek.

PS3 oglądanie jak Kuba przyjmuje piłkę pod kryciem, podaje innym zawodnikom na "nos". Porównując do innych piłkarzy z ekstraklasy - kosmos.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2019 09:00

to teraz już z górki

Konrad. 14.12.2019 09:37

Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Ale odbiegając od samego meczu, to nie mogę zrozumieć tych wszystkich głosów o "ostatniej nadziei", "cudzie", "gwoździu do trumny", "resztkach nadziei" itp.

Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona.
A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście!

Np. Piast w ubiegłym roku po 19 kolejce tracił 9 punktów do Lechii, 6 punktów do Legii...

Nadrobienie 6 punktów (czy nawet 9) w 18 meczach nie jest żadnym cudem, zdarza się co roku w każdej lidze...

Jay jay 14.12.2019 09:44

no tylko, ze ten sezon Esktraklasy to cudaczny eksperyment PZPNiku, ktory wymyslil sobie spadek dla 3 zespolow.

wolfy 14.12.2019 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1548199)
Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Ale odbiegając od samego meczu, to nie mogę zrozumieć tych wszystkich głosów o "ostatniej nadziei", "cudzie", "gwoździu do trumny", "resztkach nadziei" itp.

Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona.
A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście!

Np. Piast w ubiegłym roku po 19 kolejce tracił 9 punktów do Lechii, 6 punktów do Legii...

Nadrobienie 6 punktów (czy nawet 9) w 18 meczach nie jest żadnym cudem, zdarza się co roku w każdej lidze...

Chodziło o to jak graliśmy, bo straty po serii porażek są śmiesznie małe. Nie utrzymamy się z obecną kadrą, to pewne. Potrzeba kilku transferów, przede wszystkim piłkarzy defensywnych. I to dobrych (jak na ekstraklasę).
W meczu z Pogonią za Bashę wszedł Boguski, za Chukę Wasilewski. Nie wymaga to chyba komentarza.

Co do samego meczu - zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy więcej groźnych sytuacji i całkowicie zneutralizowaliśmy ofensywę Pogoni.

Ten mecz pokazuje też ile są warci Kuba i Brożek. To kilka klas ponad resztą zespołu. Paweł dostaje piłkę pod koniec meczu i nagle odbiega całej defensywie Pogoni i ma sam na sam z bramkarzem. Nic dziwnego że nawet stojąc w okolicy koła środkowego wzbudza strach w drużynach ekstraklasy. Zdjęcie go w Zabrzu było poważnym błędem Skowronka, Zdybowicza mogli totalnie olać bez konsekwencji.

mitmichael 14.12.2019 10:34

Nareszcie wygrana, nareszcie bez błedow w obronie Janickiego, Klemenza czy Sadloka, pokazali ze moga zagrac dobrze i to z liderem, według statystyk najlepsza druzyna wyjazdową. Teraz kluczowy mecz z ŁKS-em, pasowałoby go wygrac zeby miec bardzo dobra pozycje wyjsciowa do ataku na wiosne. Szkoda wygranej Arki ale jeszcze sporo punktow do zdobycia. Wiele w tej lidze nie potrzeba, najwazniejsze jest zaangazowanie w kazdy mecz i pełne skupienie.

ciacho 14.12.2019 10:38

Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli

_ukoL 14.12.2019 10:44

Czy jest w ogóle jakaś statystyka, która pokazuje najszybszych w E-klapie? Paweł wczoraj wyglądał jak Bolt.

caucus 14.12.2019 11:06

To był jeden z takich meczów, gdy doping z trybun był po to, do czego został stworzony - do wsparcia piłkarzy. Każdy wiedział, że musi włożyć serducho w to, by dowieźć ten wynik do końca. Te momenty, gdy przesuwali się ostatkami sił, ale trybuny dawały im wsparcie, by zamknąć wolne przestrzenie ten jeszcze jeden raz.


Bardzo dobra gra w obronie zespołu. Średnia odległość strzału Pogoni od bramki? 22 metry. Teraz oby tak dalej.

Arked 14.12.2019 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1548204)
Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli

Ten lider strzelił 22 gole w 19 meczach. Zagrali dokładnie tak jak się spodziewałem. Z drużynami mozolnie wymęczającymi punkty można wygrywać przez przypadek i tak też się stało. Nie chce naszym niczego ujmować ale takie są fakty. Wynik tego meczu to była loteria.

Mam nadzieję, że to zwycięstwo zbawiennie wpłynie na głowy naszych zawodników. Bo potwornie plątały im się nogi w ostatnich kilku meczach.

Sylwus1988 14.12.2019 11:28

Fakty są takie że w końcu wygraliśmy mecz, w końcu zagraliśmy na zero z tyłu. W końcu strzelilismy gola ze stałego fragmentu gry, w końcu w większości wykonywał je ktoś inny niż Sadlok który w końcu zagrał na jako takim poziomie, może dlatego że się nie frustrował zjebanymi sfg i mu lepiej żarło. Na minus chowanie sie naszych za zawodnikami pogoni przy autach. Nie było komu rzucić bo wszyscy uciekali. Oby poprawić kolejne błędy i iść za ciosem po kolejne punkty

czaro 14.12.2019 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1548202)
Brożek

Kiedy 2 lata temu powtarzałem, że to nasz największy diament, traktowano to jako żart.

A przecież to właśnie Paweł powiedział kilka lat temu w wywiadzie dla PS: "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz".

guardian_angel 14.12.2019 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1548199)
Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Bez przesady tak można pisać, gdyby sytuacja Klemenza była jedyną w meczu, a przecież śmiało ze 3 bramy powinny paść (Chuca - VAR by pewnie uznał gola, Burliga na tym wślizgu sam chyba tylko wie jak nie dotknął piłki).

Do 80 min zagraliśmy po prostu świetny mecz.

Btw mógłby ktoś Buremu zasugerować wywalnie piłek w aut zamiast na sam środek na 20m pod nogi przeciwnika?

LucjuszWielki 14.12.2019 12:20

Ze względów zdrowotnych odpuściłem wczorajszy mecz pierwszy raz od 2016 roku - siedziałem w domu, nc+ wylaczone, specjalnie pracowałem, ale sledzilem na chacie co tam pisza.

Bardzo sie ciesze i jednoczesnie smuce, że straciliśmy mimo dobrej gry za Skowronka straciliśmy co najmniej: 1pkt ze Slaskiem, 1pkt z Lechia i 3pkt z Gornikiem...

Lvcas 14.12.2019 12:39

Nikt chyba nie zwrócił uwagi, ale wczoraj pierwszy raz od meczu z ŁKSem nie straciliśmy bramki a za tydzień gramy z... ŁKSem. :mysli: Przypadek? Nie sądze :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1548212)
Bez przesady tak można pisać, gdyby sytuacja Klemenza była jedyną w meczu, a przecież śmiało ze 3 bramy powinny paść (Chuca - VAR by pewnie uznał gola, Burliga na tym wślizgu sam chyba tylko wie jak nie dotknął piłki).

Do 80 min zagraliśmy po prostu świetny mecz.

Btw mógłby ktoś Buremu zasugerować wywalnie piłek w aut zamiast na sam środek na 20m pod nogi przeciwnika?

Dokładnie. Pogoń wczoraj mimo oddania 13 strzałów nie zrobiła ani pół groźniej sytuacji(no może jedną :D). Większość z tych strzałów to były wykopy po trybunach w końcówce meczu.

My natomiast poza bramką przynajmniej 3 groźne sytuacje, więc tak naprawdę wynik można uznać za przewrotny bo nie wygraliśmy wyżej niż 1:0

wolfy 14.12.2019 13:28

Burliga to chyba sam nie wie jakim cudem nie trącił tej piłki wślizgiem, a wtedy musiałby być gol. To już zwykły pech.

FraMat 14.12.2019 13:42

To co?
Idziemy na Mistrza?

leszekm 14.12.2019 14:27

"...Po meczu z Górnikiem Zabrze (2:4) trener Wisły Artur Skowronek musiał na nowo tchnąć życie w swoich piłkarzy. Musiał w jakiś sposób na nowo ich naładować. Wymyślił wyjątkowy film motywacyjny, w którego powstanie zaangażowano szeregowych pracowników klubu i rodziny zawodników. Na odprawie przedmeczowej piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radꀓ takie słowa muszą wzruszać i ładować. Ale było też wesoło. Jeden z pracowników pojawił się przed kamerą z otwartym opakowaniem Paprykarza Szczecińskiego. Ja już ich napocząłem, teraz kolej na was€“ brzmiało przesłanie. Podobny klip (ale na nim były nagrania tylko członków rodziny) zobaczyli piłkarze Realu Madryt przed zeszłorocznym finałem Ligi Mistrzów."

https://sport.tvp.pl/45791995/jakub-...szym-prezentem

ciacho 14.12.2019 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1548216)
Burliga to chyba sam nie wie jakim cudem nie trącił tej piłki wślizgiem, a wtedy musiałby być gol. To już zwykły pech.

Przecież on tam z metr do piłki jeszcze miał.

czaro 14.12.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1548218)
piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radꀓ takie słowa muszą wzruszać i ładować.

Gdyby znów przegrali, to przed ŁKS-em musiałby te dzieciaki chyba porwać, a okupem byłyby 3 punkty ;)

Arked 14.12.2019 16:01

Ten mecz wcale nie musiał skończyć się na zero z tyłu... Po prostu wreszcie mieliśmy trochę szczęścia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl