![]() |
Wreszcie ...
|
Cytat:
|
WISELKO KOCHAM CIE!! TYLKO TY dajesz takie EMOCJE!!! co tam manczestery reale barki OGLADAJAC CIEBIE TO CIARY PRZECHODZA!!DZIEKUJE ULTRASOM za SWIETNY DOPING ! WALCZYMY DALEJ !!,WIOSNA NASZA!!
|
|
Kiedy już straciłem nadzieję...
|
Z kazdym meczem widac progres. Dzisiaj dobre nastawienie i wielka walecznosc. Obiektywnie to nie byl to jakis superdobry futbol, ale w porownaniu do meczu z Rakowem byl nawet galaktyczny. Zmiana trenera jednak przyniosla efekty, chocby w postaci lepszych SFG.
Chuca na nowej pozycji jeszcze sie rozkreci, Basha coraz lepiej, Brozek zostawia watrobe. No i Janicki tez dawal rade. Szkoda tylko tego fatalnego przygotowania fizycznego, bo od 70 minuty znowu nerwowka. LKS bedzie bardziej pazerny na gole niz Pogon. Ale mamy dwa dni wiecej na regeneracje, wiec moze do czwartku sie pozbieramy. |
Zwyciezcow sie nie sadzi , nareszcie sa punkty , o stylu nie ma co pisac .....ale tacy ludzie jak KUBA czy Brozio to wartaja zeby im pomniki stawiac ....wciaz jestem sceptyczny co do utrzymania .... mysle ze to mega (wkoncu) fuks i trafienie w zla forme dnia graczy Pogoni , jest promyk nadzieji - w dllluuggiimmm tunelu , ale zawsze jest ....jakkolwiek sie to skonczy , pamietajcie ze jestesmy w czasie herosow i tych legend ...szacun panie Kubusiu i panie Pawle
|
Niedawno jechaliśmy do Szczecina jak po swoje - my na fali a śledzie w totalnym dołku. Co los nam zabrał wtedy to oddał dzisiaj.
Dawno nie widziałem tak walczącej Wisły. Ciekawe co Skowronek wymyślił przed meczem. Tajemniczy był w wywiadzie. Cokolwiek to było - efekt był zaje ..fajny. No i z tego co Kuba mówił znów niektórzy na prochach jechali. Ciekawe kto. Paweł na pewno. Szacun! Nie tylko dla Pawła i Kuby. |
Wszyscy zapczeczali ale siedziało w głowie strasznie.
Radość wczoraj jakbyśmy co najmniej awansowali do kolejnej rundy LM :) Niezapomniane przeżycie - Sto Lat dla Kuby !!! Warto było czekać i wierzyć !! |
Boguski grający przez kilkanaście minut na DP po zejściu Bashy. Widziałem już wszystko w życiu...
PS Kocham ten Klub!!! PS2 Brozio - szacunek. PS3 oglądanie jak Kuba przyjmuje piłkę pod kryciem, podaje innym zawodnikom na "nos". Porównując do innych piłkarzy z ekstraklasy - kosmos. |
to teraz już z górki
|
Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...
Ale odbiegając od samego meczu, to nie mogę zrozumieć tych wszystkich głosów o "ostatniej nadziei", "cudzie", "gwoździu do trumny", "resztkach nadziei" itp. Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona. A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście! Np. Piast w ubiegłym roku po 19 kolejce tracił 9 punktów do Lechii, 6 punktów do Legii... Nadrobienie 6 punktów (czy nawet 9) w 18 meczach nie jest żadnym cudem, zdarza się co roku w każdej lidze... |
no tylko, ze ten sezon Esktraklasy to cudaczny eksperyment PZPNiku, ktory wymyslil sobie spadek dla 3 zespolow.
|
Cytat:
W meczu z Pogonią za Bashę wszedł Boguski, za Chukę Wasilewski. Nie wymaga to chyba komentarza. Co do samego meczu - zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy więcej groźnych sytuacji i całkowicie zneutralizowaliśmy ofensywę Pogoni. Ten mecz pokazuje też ile są warci Kuba i Brożek. To kilka klas ponad resztą zespołu. Paweł dostaje piłkę pod koniec meczu i nagle odbiega całej defensywie Pogoni i ma sam na sam z bramkarzem. Nic dziwnego że nawet stojąc w okolicy koła środkowego wzbudza strach w drużynach ekstraklasy. Zdjęcie go w Zabrzu było poważnym błędem Skowronka, Zdybowicza mogli totalnie olać bez konsekwencji. |
Nareszcie wygrana, nareszcie bez błedow w obronie Janickiego, Klemenza czy Sadloka, pokazali ze moga zagrac dobrze i to z liderem, według statystyk najlepsza druzyna wyjazdową. Teraz kluczowy mecz z ŁKS-em, pasowałoby go wygrac zeby miec bardzo dobra pozycje wyjsciowa do ataku na wiosne. Szkoda wygranej Arki ale jeszcze sporo punktow do zdobycia. Wiele w tej lidze nie potrzeba, najwazniejsze jest zaangazowanie w kazdy mecz i pełne skupienie.
|
Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli
|
Czy jest w ogóle jakaś statystyka, która pokazuje najszybszych w E-klapie? Paweł wczoraj wyglądał jak Bolt.
|
To był jeden z takich meczów, gdy doping z trybun był po to, do czego został stworzony - do wsparcia piłkarzy. Każdy wiedział, że musi włożyć serducho w to, by dowieźć ten wynik do końca. Te momenty, gdy przesuwali się ostatkami sił, ale trybuny dawały im wsparcie, by zamknąć wolne przestrzenie ten jeszcze jeden raz.
Bardzo dobra gra w obronie zespołu. Średnia odległość strzału Pogoni od bramki? 22 metry. Teraz oby tak dalej. |
Cytat:
Mam nadzieję, że to zwycięstwo zbawiennie wpłynie na głowy naszych zawodników. Bo potwornie plątały im się nogi w ostatnich kilku meczach. |
Fakty są takie że w końcu wygraliśmy mecz, w końcu zagraliśmy na zero z tyłu. W końcu strzelilismy gola ze stałego fragmentu gry, w końcu w większości wykonywał je ktoś inny niż Sadlok który w końcu zagrał na jako takim poziomie, może dlatego że się nie frustrował zjebanymi sfg i mu lepiej żarło. Na minus chowanie sie naszych za zawodnikami pogoni przy autach. Nie było komu rzucić bo wszyscy uciekali. Oby poprawić kolejne błędy i iść za ciosem po kolejne punkty
|
Cytat:
A przecież to właśnie Paweł powiedział kilka lat temu w wywiadzie dla PS: "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz". |
Cytat:
Do 80 min zagraliśmy po prostu świetny mecz. Btw mógłby ktoś Buremu zasugerować wywalnie piłek w aut zamiast na sam środek na 20m pod nogi przeciwnika? |
Ze względów zdrowotnych odpuściłem wczorajszy mecz pierwszy raz od 2016 roku - siedziałem w domu, nc+ wylaczone, specjalnie pracowałem, ale sledzilem na chacie co tam pisza.
Bardzo sie ciesze i jednoczesnie smuce, że straciliśmy mimo dobrej gry za Skowronka straciliśmy co najmniej: 1pkt ze Slaskiem, 1pkt z Lechia i 3pkt z Gornikiem... |
Nikt chyba nie zwrócił uwagi, ale wczoraj pierwszy raz od meczu z ŁKSem nie straciliśmy bramki a za tydzień gramy z... ŁKSem. :mysli: Przypadek? Nie sądze :D
Cytat:
My natomiast poza bramką przynajmniej 3 groźne sytuacje, więc tak naprawdę wynik można uznać za przewrotny bo nie wygraliśmy wyżej niż 1:0 |
Burliga to chyba sam nie wie jakim cudem nie trącił tej piłki wślizgiem, a wtedy musiałby być gol. To już zwykły pech.
|
To co?
Idziemy na Mistrza? |
"...Po meczu z Górnikiem Zabrze (2:4) trener Wisły Artur Skowronek musiał na nowo tchnąć życie w swoich piłkarzy. Musiał w jakiś sposób na nowo ich naładować. Wymyślił wyjątkowy film motywacyjny, w którego powstanie zaangażowano szeregowych pracowników klubu i rodziny zawodników. Na odprawie przedmeczowej piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radę takie słowa muszą wzruszać i ładować. Ale było też wesoło. Jeden z pracowników pojawił się przed kamerą z otwartym opakowaniem Paprykarza Szczecińskiego. Ja już ich napocząłem, teraz kolej na was brzmiało przesłanie. Podobny klip (ale na nim były nagrania tylko członków rodziny) zobaczyli piłkarze Realu Madryt przed zeszłorocznym finałem Ligi Mistrzów."
https://sport.tvp.pl/45791995/jakub-...szym-prezentem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ten mecz wcale nie musiał skończyć się na zero z tyłu... Po prostu wreszcie mieliśmy trochę szczęścia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl