![]() |
Co Ci parodysci odpierdalaja w obronie to się w palę nie mieści.
|
Cytat:
|
Dziady cz. VII
|
Cytat:
Klemenz jest elektryczny , pozbawiony choc minimum techniki piolkarskiej , jedyne jego dobre zagrania to dzidy przed siebie , ogolnie jest zwrotny jak woz z weglem , i elastyczny jakby nigdy nie mial nawet lekcji w-f u - , o charakterystyke innych parodystow mnie nie pytaj - bo nie chce sie pastwic nad nieudacznikami ...ale najgorsze jest to ze w druzynie WISLY sa jeszzce gorsi parodysci ...i to juz jest dramat |
Cytat:
Kuba się w....il i odesłał Wojtkowskiego który w duecie z Sadlokiem popsuli już 1576 stałych fragmentów w tym sezonie |
ffqs Klemenz tylko przy Janickim wygląda jak piłkarz, w rzeczywistości to paralityk
|
Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :
https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html Dramat. Pora się najebac |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gaście światło i kończymy nasz piękny dawny sen. A stolar to czlowiek bez honoru po tym co on .......i na konferencji pomeczowrj
|
Cytat:
Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ? Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla. |
Cytat:
Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego. Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków. |
Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki. Oprócz gola: - bomba Vejinovicia od poprzeczki - Sadlok z 3. metrów nad własną bramką - setka Antonika - nieuznany gol Maghomy - nieuznany gol Schirtladze - poprzeczka Vejinovicia PAJACE - https://pbs.twimg.com/media/EI9eN5aW...name=4096x4096 Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry. Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety.. |
Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:
- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY - do tego były DWIE POPRZECZKI Dziękuję |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Widać że w tym składzie personalnym dobrze nie będzie. I nie sądze żeby ktokolwiek w klubie miał jeszcze wątpliwości co do Janickiego, Grabowskiego, Burligi, Niepsuja, Wojtkowskiego, Wasilewskiego etc. |
Przejebaliśmy 8 mecz z rzędu. Na chłopski rozum po którejś kolejnej wtopie próbujesz coś zmienić.
Ktoś zauważył jakieś zmiany, jakieś próby czegoś innego, czegoś nowego? Bo ja widzę ciągle ten sam skład, ten sam sposób gry (gry?), taki sam chaos przy każdej wrzutce w naszą szesnastkę, te same błędy przy wyprowadzaniu piłki, te same straty z dupy, te same fatalne stałe fragmenty. I to samo pier.dolenie o niczym po kolejnej porażce. |
@luke1906
I jak nienawidzę tej 'statystyki', tak kolejny raz heatmapa wygląda tak samo żałośnie - na czerwono świeci się Buchalik. Zrzucanie odpowiedzialności ze sztabu szkoleniowego na system gry, przygotowanie fizyczne, dopasowanie taktyki do potencjału zawodników to szaleństwo. Śmiechu wartym jest fakt, że mając gorszą drużynę i piłkarzy od - tfu! - sąsiadki, chcemy grac w teorii bardziej ambitną piłkę. To jest po prostu, kurva, niemądre. |
Cytat:
Niestety, tu trzeba podchodzić do tego z dystansem. |
Ktoś jeszcze wątpi, ze oni grają na zwolnienie trenera? Jestem pewien, że od razu jak przyjdzie inny trener to się gra poprawi o 100%.
Jesteśmy przewidywalni dla rywala bo mamy 3 schematy gry 1. Wymiana piłki między obrońcami na swojej połowie 2. podania do rywala, i tutaj paradoks bo czasami gramy bardzo dobre piłki i potrafimy oszukać swoją obronę. Także może czas poważniej zarotować składem i np Klemenza czy Janickiego dać na ofensywnego pomocnika i niech podają ale pod bramkę rywala. 3. Zero ambicji i walki W efekcie jesteśmy rozpracowani idealnie przez rywala bo nie zmieniamy tych schematów, a tamci widocznie mają dobry przegląd przed meczem i jesteśmy w dupie po prostu przez to. A tak serio to, że Stolarczyk do dymisji się nie podaje i, że zarząd go nie wywali to jest kosmos. |
Wielki strateg, trener Maciej Stolarczyk i jego myśl szkoleniowa zapisze się w historii Wisły Kraków jako ten któremu uda się doprowadzić klub do spadku z Ekstraklasy!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...qTGdQodAyA.jpg Stać nas na opłacanie kontraktu- 75 tysięcy złotych miesięcznie dla Wasilewskiego, a nie stać nas na porządnego trenera? |
Jak można było takiemu piłkarskiemu analfabecie jak stolar powierzyć prawie wszystkie sportowe sprawy Wisły??? Wychodzi brak wiedzy u naszych dobrodziejów. Nie ma w Wiśle ani pół osoby, która miałaby jakiekolwiek pojęcie o futbolu w naszym przaśnym wydaniu.
|
A można było dyletanta zmienić już po ległej i było by pare punktów więcej.
|
Cytat:
A tak to są efekty. Najgorzsze jest to, że my kibice g.... możemy w tym momencie, musimy patrzeć na upadek Wisły przez takiego dyletanta jakim jest trener i przez brak odwagi w podjęciu męskiej decyzji przez zarząd, który zapisze się na kartach Wisły jako ten który spuścił Wisłę z ekstraklasy na długo... |
Z pozytywów: Grabowski w końcu jest już na poziomie Sadloka. Ale niestety przez degrengoladę Maćka.
Przypadkowa drużyna, przypadkowe sytuacje, nieprzypadkowo tracone bramki. Bez pomysłu, bez agresji, bez sensu. Brylujący w Piaście Rymaniak czy Milewski u nas graliby takie samo gówno jak Janicki i Wojtkowski. To niestety idzie na konto Stolara. Zmiana jest tutaj potrzebna i to natychmiastowa. Koniec z kolesiostwem i poklepywaniem się po plecach. Wiślackość jest super, ale z wiślackością nie może iść w parze kumpelstwo. |
Guzik zmienią. Zarząd i trener to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Tyle.
|
Stolarczyk jest niezatapialny, co innego klub :D
|
Kto miałby tu w jego miejsce przyjść ciosać kłody pokroju Janickiego, Klemenza czy Niepsuja? Jaki trener jest w stanie zapewnić nam utrzymanie z taką linią obrony? Przecież to są goście na poziomie Branco czy Mójty.
Nikt poważny tutaj nie przyjdzie trenować - z jednej strony mamy kaleki w obronie, z drugiej weteranów rozsypujących się co drugie spotkanie. Dostaniemy kolejnego wuefistę albo wynalazek typu Ojrzyński, który nie gwarantuje w naszej sytuacji tak naprawdę niczego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl