Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10232)

ciacho 09.11.2019 22:12

Co Ci parodysci odpierdalaja w obronie to się w palę nie mieści.

Fugiel 09.11.2019 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1545824)
Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.

wg mnie jest gorszy niz Kowalski.

Levis88 09.11.2019 22:15

Dziady cz. VII

gizmowisla 09.11.2019 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1545824)
Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.


Klemenz jest elektryczny , pozbawiony choc minimum techniki piolkarskiej , jedyne jego dobre zagrania to dzidy przed siebie , ogolnie jest zwrotny jak woz z weglem , i elastyczny jakby nigdy nie mial nawet lekcji w-f u - , o charakterystyke innych parodystow mnie nie pytaj - bo nie chce sie pastwic nad nieudacznikami ...ale najgorsze jest to ze w druzynie WISLY sa jeszzce gorsi parodysci ...i to juz jest dramat

bridgeburner 09.11.2019 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1545825)
Sadlok 84 SFG - piłka ani razu na głowe
Kuba 1 rzut rożny w doliczonym - strzał głową i ratuje obrońca świni.

I co ciekawe strzelał Sadlok, szok jeden z najwyższych w drużynie lepeij się sprawdza jako cel niż jako wykonawca :rotfl:
Kuba się w....il i odesłał Wojtkowskiego który w duecie z Sadlokiem popsuli już 1576 stałych fragmentów w tym sezonie

Delgado 09.11.2019 22:24

ffqs Klemenz tylko przy Janickim wygląda jak piłkarz, w rzeczywistości to paralityk

Konrad. 09.11.2019 22:33

Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :

https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html

Dramat. Pora się najebac

Fugiel 09.11.2019 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1545844)
Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :

https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html

Dramat. Pora się najebac

Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

gizmowisla 09.11.2019 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545859)
Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

20x w tygodniu ???? :haha: , juz Petrescu mowil wieki temu czego brakuje zeby w Polsce byla zawodowa liga i zawodowi pilkarze

Ma_niek 09.11.2019 23:06

Gaście światło i kończymy nasz piękny dawny sen. A stolar to czlowiek bez honoru po tym co on .......i na konferencji pomeczowrj

Fugiel 09.11.2019 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1545862)
20x w tygodniu ???? :haha: , juz Petrescu mowil wieki temu czego brakuje zeby w Polsce byla zawodowa liga i zawodowi pilkarze

Inaczej - to jest ich zawod maja treningi codziennie, moze dwa razy dziennie. Nie ma progresu - kazdy gra pyte. Co oni wiec robia na tych treningach ?

Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ?

Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla.

wolfy 09.11.2019 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545859)
Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

Janicki i Niepsuj to parodyści. Klemenz to drewno, ale przynajmniej wygrywa główki i wybija na pałę jak trzeba. Sadlok powinien grać na stoperze za Janickiego, ale wtedy musiałby grać parodysta Grabowski. W ogóle Sadlok był dzisiaj najlepszy z obrony, kilka razy nam dupę uratował. Liczę że w następnym meczu zagra Burliga na prawej.

Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego.

Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków.

El'kabat 09.11.2019 23:20

Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.

Oprócz gola:
- bomba Vejinovicia od poprzeczki
- Sadlok z 3. metrów nad własną bramką
- setka Antonika
- nieuznany gol Maghomy
- nieuznany gol Schirtladze
- poprzeczka Vejinovicia

PAJACE - https://pbs.twimg.com/media/EI9eN5aW...name=4096x4096

Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..

Pulpet 09.11.2019 23:21

Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:

- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY
- do tego były DWIE POPRZECZKI

Dziękuję

Fugiel 09.11.2019 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1545871)
Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.

Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..

A ja uwazam, ze jest szansa, by bylo lepiej. Maja dwa tygodnie niech je dobrze wykorzystaja.

Fugiel 09.11.2019 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545870)
Janicki i Niepsuj to parodyści. Klemenz to drewno, ale przynajmniej wygrywa główki i wybija na pałę jak trzeba. Sadlok powinien grać na stoperze za Janickiego, ale wtedy musiałby grać parodysta Grabowski. W ogóle Sadlok był dzisiaj najlepszy z obrony, kilka razy nam dupę uratował. Liczę że w następnym meczu zagra Burliga na prawej.

Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego.

Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków.

Jak to sie mowi - druzyne buduje sie od tylu i tyle.

ciacho 09.11.2019 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1545872)
Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:

- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY
- do tego były DWIE POPRZECZKI

Dziękuję

+ z 5 takich kotłów pod naszą bramką, że to też powinny być bramki, ale że Arka ma równie wybitnych piłkarzy co my to bramek nie było.

wolfy 09.11.2019 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545881)
Jak to sie mowi - druzyne buduje sie od tylu i tyle.

U nas się buduje na odpadach.
Widać że w tym składzie personalnym dobrze nie będzie. I nie sądze żeby ktokolwiek w klubie miał jeszcze wątpliwości co do Janickiego, Grabowskiego, Burligi, Niepsuja, Wojtkowskiego, Wasilewskiego etc.

luke1906 09.11.2019 23:36

Przejebaliśmy 8 mecz z rzędu. Na chłopski rozum po którejś kolejnej wtopie próbujesz coś zmienić.

Ktoś zauważył jakieś zmiany, jakieś próby czegoś innego, czegoś nowego?
Bo ja widzę ciągle ten sam skład, ten sam sposób gry (gry?), taki sam chaos przy każdej wrzutce w naszą szesnastkę, te same błędy przy wyprowadzaniu piłki, te same straty z dupy, te same fatalne stałe fragmenty.
I to samo pier.dolenie o niczym po kolejnej porażce.

Garret 09.11.2019 23:43

@luke1906

I jak nienawidzę tej 'statystyki', tak kolejny raz heatmapa wygląda tak samo żałośnie - na czerwono świeci się Buchalik.

Zrzucanie odpowiedzialności ze sztabu szkoleniowego na system gry, przygotowanie fizyczne, dopasowanie taktyki do potencjału zawodników to szaleństwo. Śmiechu wartym jest fakt, że mając gorszą drużynę i piłkarzy od - tfu! - sąsiadki, chcemy grac w teorii bardziej ambitną piłkę. To jest po prostu, kurva, niemądre.

Harcownik 09.11.2019 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1545887)
Przejebaliśmy 8 mecz z rzędu. Na chłopski rozum po którejś kolejnej wtopie próbujesz coś zmienić.

Ktoś zauważył jakieś zmiany, jakieś próby czegoś innego, czegoś nowego?
Bo ja widzę ciągle ten sam skład, ten sam sposób gry (gry?), taki sam chaos przy każdej wrzutce w naszą szesnastkę, te same błędy przy wyprowadzaniu piłki, te same straty z dupy, te same fatalne stałe fragmenty.
I to samo pier.dolenie o niczym po kolejnej porażce.

Hehe, w punkt.
Niestety, tu trzeba podchodzić do tego z dystansem.

Jaroo1 09.11.2019 23:47

Ktoś jeszcze wątpi, ze oni grają na zwolnienie trenera? Jestem pewien, że od razu jak przyjdzie inny trener to się gra poprawi o 100%.

Jesteśmy przewidywalni dla rywala bo mamy 3 schematy gry
1. Wymiana piłki między obrońcami na swojej połowie
2. podania do rywala, i tutaj paradoks bo czasami gramy bardzo dobre piłki i potrafimy oszukać swoją obronę. Także może czas poważniej zarotować składem i np Klemenza czy Janickiego dać na ofensywnego pomocnika i niech podają ale pod bramkę rywala.
3. Zero ambicji i walki

W efekcie jesteśmy rozpracowani idealnie przez rywala bo nie zmieniamy tych schematów, a tamci widocznie mają dobry przegląd przed meczem i jesteśmy w dupie po prostu przez to.

A tak serio to, że Stolarczyk do dymisji się nie podaje i, że zarząd go nie wywali to jest kosmos.

Cycu 09.11.2019 23:52

Wielki strateg, trener Maciej Stolarczyk i jego myśl szkoleniowa zapisze się w historii Wisły Kraków jako ten któremu uda się doprowadzić klub do spadku z Ekstraklasy!

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...qTGdQodAyA.jpg


Stać nas na opłacanie kontraktu- 75 tysięcy złotych miesięcznie dla Wasilewskiego, a nie stać nas na porządnego trenera?

krzywy 10.11.2019 00:04

Jak można było takiemu piłkarskiemu analfabecie jak stolar powierzyć prawie wszystkie sportowe sprawy Wisły??? Wychodzi brak wiedzy u naszych dobrodziejów. Nie ma w Wiśle ani pół osoby, która miałaby jakiekolwiek pojęcie o futbolu w naszym przaśnym wydaniu.

krzywy 10.11.2019 00:10

A można było dyletanta zmienić już po ległej i było by pare punktów więcej.

leszekpw 10.11.2019 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1545900)
Jak można było takiemu piłkarskiemu analfabecie jak stolar powierzyć prawie wszystkie sportowe sprawy Wisły??? Wychodzi brak wiedzy u naszych dobrodziejów. Nie ma w Wiśle ani pół osoby, która miałaby jakiekolwiek pojęcie o futbolu w naszym przaśnym wydaniu.

Dokładnie, za futbol, zarządzanie (poza Błaszczykowskim) powinny zabierać się osoby które zjadły zęby na piłce, a przynajmniej mają cokolwiek doświadczenia w tej materii.
A tak to są efekty.

Najgorzsze jest to, że my kibice g.... możemy w tym momencie, musimy patrzeć na upadek Wisły przez takiego dyletanta jakim jest trener i przez brak odwagi w podjęciu męskiej decyzji przez zarząd, który zapisze się na kartach Wisły jako ten który spuścił Wisłę z ekstraklasy na długo...

caucus 10.11.2019 01:07

Z pozytywów: Grabowski w końcu jest już na poziomie Sadloka. Ale niestety przez degrengoladę Maćka.

Przypadkowa drużyna, przypadkowe sytuacje, nieprzypadkowo tracone bramki. Bez pomysłu, bez agresji, bez sensu. Brylujący w Piaście Rymaniak czy Milewski u nas graliby takie samo gówno jak Janicki i Wojtkowski.

To niestety idzie na konto Stolara. Zmiana jest tutaj potrzebna i to natychmiastowa. Koniec z kolesiostwem i poklepywaniem się po plecach. Wiślackość jest super, ale z wiślackością nie może iść w parze kumpelstwo.

leszekpw 10.11.2019 01:16

Guzik zmienią. Zarząd i trener to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Tyle.

Stelio 10.11.2019 01:23

Stolarczyk jest niezatapialny, co innego klub :D

Patryko 10.11.2019 01:53

Kto miałby tu w jego miejsce przyjść ciosać kłody pokroju Janickiego, Klemenza czy Niepsuja? Jaki trener jest w stanie zapewnić nam utrzymanie z taką linią obrony? Przecież to są goście na poziomie Branco czy Mójty.

Nikt poważny tutaj nie przyjdzie trenować - z jednej strony mamy kaleki w obronie, z drugiej weteranów rozsypujących się co drugie spotkanie. Dostaniemy kolejnego wuefistę albo wynalazek typu Ojrzyński, który nie gwarantuje w naszej sytuacji tak naprawdę niczego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl