![]() |
Cytat:
|
No to tym bardziej powinniśmy coś włożyć grając z drugim składem... Zmyliła mnie postawa Lechii, która grała w tyle :/
|
Przed nami zdecydowanie trudniejsze spotkania, a Lechia myślami była już na czwartkowym spotkaniu pucharowym.
Brak kompletu punktów w najbliższy poniedziałek może sprawić, że w klubie zacznie się robić nerwowo, po meczu z Górnikiem czeka nas trudny wyjazd do Szczecina, gdzie tamtejsza Pogoń leje teraz wszystkich jak chce. |
Cytat:
|
Nie sądzę, żeby zrobiło się nerwowo. A z tą Pogonią to "leje wszystkich jak chce" jedynie patrząc na suchy wynik. Grają fajnie, ale jeśli ktoś oglądał mecze z Legią i Arką to oba wybronił im bramkarz. Wczoraj z Arką spokojnie mogli przegrać, z Legią podobnie - mają po prostu więcej farta póki co. To jest podsumowanie Ekstraklasy, gdzie mające komplet punktów Śląsk i Pogoń równie dobrze mogły mieć tych punktów 0 czy 1. Szczególnie Śląsk, który wygrał dzięki totalnemu frajerstwu Piasta, który zamiast wykorzystać jedną z 5 sytuacji na 2-0 to podarował im później 2 gole.
Także spokojnie z tym czarnowidztwem z kim to nam przyjdzie grać, Jaga wygrywa 3-0 w pierwszej kolejce, a w drugiej dostaje od Rakowa, który za to był beznadziejny na inaugurację. Tutaj serio przeciwnik średnio ma znaczenie. |
Cytat:
Naszym realnym celem maksimum jest wejście do ósemki, nie walka o mistrzostwo, ale nawet gdybyśmy chcieli paterę to i tak można wdupić 10+ meczy i do końca bić się o mistrza w tej lidze. Wypij melisę i spokojnie poczekaj aż nowy zespół nauczy się grać ze sobą. Teraz sprowadzimy jeszcze maks 1-2 zawodników, jeżeli będzie bardzo źle to w okienku zimowym będzie ściepa na ratowanie ligi, jak w Górniku sezon temu. Kultura gry zespołu jest dobra, problemem jest brak zgrania i słaba jakościowo kadra. |
Każdy kto potrafi po 2 kolejkach określić kto jakie miejsca zajmie i kto będzie walczył o utrzymanie w tej lidze nie jest chyba poważny czego przykłady mieliśmy w tej kolejce gdzie Raków pojechał z Jagiellonią, a ŁKS wygrał z faworyzowaną craxą no i my urwaliśmy punkty Lechii gdzie wedle niektórych jechaliśmy tylko nawdychac sie jodu.
Znów lodu na głowy i poczekajmy z opiniami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl