Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, niedziela 28 IV, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10164)

wiertar 29.04.2019 06:04

Ja nie wiem czy balaniuk kariery nie skończył... Od pół roku nie gra tam w ogóle plus większość czasu spędza w domu w oddesie..

Nic z niego nie bedzie

Karherop 29.04.2019 06:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1538816)
Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.

Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.

Wehrmacht 29.04.2019 07:23

W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.

Przed runda, wiedzac jakie mamy problemy kadrowe powiedzialem, ze przynajmniej to my zdecydujemy kto spadnie z ligi, ze nie liczac Korony bedzie to po prostu zespol, ktory z nami nie wygra. Wg mnie Slask wlasnie wczoraj zlecial z ligi.

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2019 08:05

kilka dni bez forum i od razu człowiek spokojniejszy :)


oczywiście wiekszość powyzszych opinii nadaje sie do kosza, nie czas na wieksze analizy napisze tylko

BRAWO CHLOPAKI !!!

BRAWO TRENER !!!

Karherop 29.04.2019 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1538820)
W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.

Życzyłbym sobie aby każdy stoper "grał na alibi" jak wczoraj Hoyo. Proponuję zobaczyć kto dograł piłkę na skrzydło przy akcji bramkowej.
Odwagi mu nie brakuje i to najważniejsze.

Co do Klemenza wyrabia się i ku mojemu zaskoczeniu mogą być z niego ludzie. Natomiast Sadlok raczej nie wróci na lewą obronę. Raz, że nie chce, a dwa że szykowany jest tam Grabowski z myślą o nowych przepisach.

wolfy 29.04.2019 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1538819)
Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.

Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.

gizmowisla 29.04.2019 09:08

Sezon w pelni zqliczony, jest utrzymanie i 2 x wygranie z tymi smiesznymi zydami , dla mnie sezon wypelniony

bridgeburner 29.04.2019 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1538824)
Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.

Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony

LucjuszWielki 29.04.2019 10:01

Brożek mnie irytował jak rozkładał ręce i psioczył na każde złe zagranie. Teraz tego nie robi bo zdaje sobie sprawę jakim składem gramy. W każdym razie podobał mi się po takiej przerwie, myślałem, że będzie gorzej.

Wiem, że nie czas teraz o tym, ale boję się o przyszły sezon, nie wiem co będzie z : Błaszczykowskim (zostani???), Bashą, Vukanem czy Pietrzakiem. Nie wiem, czy znajdą się chętni na Kubę z kolejnym urazem, być może jest to plus dla nas, ale i tak wszystko zależy od niego. Kuba w drużynie to jak heros pół człowiek - pół Bóg na polu bitwy.

Armin 29.04.2019 13:29

Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Gin 29.04.2019 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1538838)
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Co bylo na tym transparencie?

wolfy 29.04.2019 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1538826)
Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony

Możliwe, bo wyglądał świetnie i trzymał razem z Peszko naszą grę do przodu.

petred 29.04.2019 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1538838)
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Brożek jak dla mnie jest chyba najlepszym polskim napastnikiem który potrafi tak grać tyłem do bramki. Profesor w tej dziedzinie. Szkoda, że lata już nie te.

nero 29.04.2019 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1538840)
Co bylo na tym transparencie?

z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata

kopaczoholik 29.04.2019 17:17

Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.

szprotson 29.04.2019 19:43

dokladnie
Dla mnie najwazniejsze jest to ze mamy swoj styl, a druzyne da sie ogladac. Porownajcie konstrukcje akcji przez SLask i przez Wisle...
we Wrocku male wewnetrzne problemy, nikt ich z gory nie cisnie nie wiem czemu.Imho maja za dobrze.

fajnie ze Hoyo gra, juz w pierwszych sparingach mi sie podobal, ale na razie sie nie nadaje chyba. Fizycznie musi sie wzmocnic, taka gra w 1 lidze np sadze ze duzo by mu dala, najlepiej u boku jakiegos wyjadacza.

ciacho 29.04.2019 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1538844)
z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata

A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?

nero 29.04.2019 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1538849)
A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?

uuuu nie, nawet nie zauważyłem że coś wisiało.

Arkadiusz.Czerepach 30.04.2019 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1538847)
Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.

no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?

wolfy 30.04.2019 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538868)
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?

Sprowadzili emerytów bez ambicji (za to dobrze zarabiających), do tego nieustanne zmiany trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych. Patologia klubu utrzymywanego przez miasto.
Może w pierwszej lidze mniej będzie pieniędzy przejadał.

krysztal 30.04.2019 18:49

Patrząc przez pryzmat całego obecnego sezonu wcale bym sie nie zdziwił gdyby Stolarczyk tym składem nie przegrał już meczu do końca albo zaliczył jakiś spektakularny wynik jak w kielcach czy u siebie z legią.Ma Maciek jakąś taka łatwość w budowaniu zawodników .Bardzo szybko pokazują przy nim swoje najlepsze cechy

s1mone 30.04.2019 20:53

Zarówno Mączyński jak i Chrapek to byli imo dwaj najbardziej przereklamowani środkowi pomocnicy jakimi dysponowaliśmy w ostatnich latach.


Opchnięcie obydwu z nich za gotówkę uważam za strzał w środek tarczy.

wolfy 30.04.2019 22:40

Swoją drogą to jest żenujące że kolejny raz sędzia nie korzysta z Var-u i nie przyznaje nam ewidentnego karnego...
Tym razem na Brożku.

Piotr777 01.05.2019 00:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1538886)
Swoją drogą to jest żenujące że kolejny raz sędzia nie korzysta z Var-u i nie przyznaje nam ewidentnego karnego...
Tym razem na Brożku.

Czy to tylko przypadek, że żenujące sędziowanie przeciw nam, rozpoczęło się po spraniu dupska prostytutce z warszawy? W każdym kolejnym meczu (w sumie w pięciu), pomijając mecz w Lubinie, w którym "sędzia" nie musiał się wysilać, oszukiwali nas wielokrotnie. Gdy VAR mógł rozwiać wątpliwości na naszą korzyść, nie był wykorzystywany. Gdy tylko mógł nam zaszkodzić, korzystano z niego ochoczo. Zupełnie odwrotnie niż w meczach cwelki. Przypadek? Nie sądzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl