![]() |
wole ta binarna wladze i ich zasady ,niz prawilno-kumato-sztywno okradajaca wlasny klub i kibicow
|
Mysle ze liczba sprzedanych karnetow jest wprost proporcjonalna do poparcia dla osob ktore obecnie steruja klubem.
Dla tych ktorzy probuja rozmazac obraz, to poparcie jest ku*****ko duze :) |
Na razie wolisz zerojedynkowosc ale zobaczymy po paru meczach totalnej pyty na trybunach jakby to powiedzial klasyk na koniec dnia
|
Wolę pytę na trybunach i stabilność klubu niż hiper-super najlepszą na świecie atmosferę i klub na skraju upadku.
|
Kazdy ma swoje priorytety ja tam wole to i to
|
Głupota niektórych, patrz powyżej, po prostu poraża....co tu się dziwić, że klub jest na skraju upadku
|
dawno nic tu nie czytałem więc wszedłem z ciekawości...
przejrzałem po 2 strony pierwszych trzech tematów i czuję, że dostaję raka mózgu ludzie, opamiętajcie się kibice od siedmiu boleści |
Cytat:
Masz racje, będzie cisza na trybunach ludzie sie w....ią. To co sie dzieje na boisku nie będzie miało znaczenia prawda ? (nie ...) ale mam pytanie : ostatni kila razy derby na żydach, Wisła na czarno, dodatkowo z jakąs Elana?! Doping zero. Wiadomo ze pokazanie sie tam to dowód siły, itd itp, ale jeśli chodzi o atmosferę to mógłbyś coś przybliżyć Nam ślepym i głuchym na czym ona tam polega ? |
Za Sarapaci i Dukata nie do pomyślenia było, aby były jakiekolwiek protesty na trybunach, ach kiedy te czasy wrócą :)
|
Chcesz żeby dawne czasy wróciły? O to chyba jak będziemy wtedy w IV lidze. Co prawda na "mieście" słychać że dawna ekipa będzie chciała wrócić z przytupem ale sądząc po wsparciu od kibiców jakie maja nowe obecne władze będzie im ciężko.
|
Ja akurat musze sie pierwszy raz zgodzic z m.in. Coglinem i innymi bliskimi mu swiatopogladowo osobami -tak jak popieram w 1906% nowy zarzad, niech i nawet bedzie, ze binarnosc, tak nie wpuszczenie 500 parchatych i 1000 naszych na G2 to jest po prostu zwykly idiotyzm. Oznaka przezarcia mozgu obecnymi czasami, ktore wykluczaja jakakolwiek logike czy sens. Siatki na sekotrze gosci sa? Sa. Bufor na G3 jest? Jest. Opancerzona ochrona na G3 bedzie? Bedzie. To co ku*wa ma z tym wspolnego G2 i 500 parchow. Przeciez jedni i drudzy liczac bilety, jakis catering, pamiatki to tylko z tego meczu to bedzie kolo 80,000zl czystego zysku. Nie mowiac juz, ze dodatkowy tysiac naszych kibicow, z ktorych czesc moze by sie tak zafascynowala, ze zaczelaby regularnie na mecze chodzic. Rozumialbym gdyby to byla dyskusja o G3, ale ku*wa G2? WTF. Moze zrobmy bufor do E24 i A21, tak na wszelki wypadek. Ile tego buforu trzeba? 100 metrow? Co zmieni ten jeden sektor skoro i tak jeden caly bedzie ich oddzielal, na ktorym w dodatku beda staly zapory przeciwczlogowe. Paranoje wyje*alo w kosmos.
|
Troche masz juz dlugi staz i dziwne ze nie wiesz na czym polega ta atmosfera radze wiec abys na najblizszych derbach zerknal czasem na sektor gosci zobaczyl jak tamci wygladaja i posluchal nieco co spiewaja (choc mysle ze i tak bedzie dobrze slychac)i co na to My odpowiadamy moze cos zalapiesz na czym polega derbowa atmosfera
|
Cytat:
Cytat:
Nikt już nie pamięta jak 3 lata temu na mecz z Legią policja zezwoliła na imprezę masową na 20 tys osób i ani jednej? Taką macie krótką pamięć, serio? Teraz wszyscy się wypowiadają o sektorze G2 jakby mieli pełną wiedzę, analizę policji, opinię ochrony, głównego księgowego i sprzątaczek. I jakby większych problemów Wisła nie miała. Poza tym jaką Ty opancerzoną ochoronę masz na myśli? Te 58 letnie kobiety czy te osoby z grupą inwalidzką? |
Wisła 3
Cracovia 0 |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Rafał się boi tak samo jak mówił w wywiadach, żeboi się i czeka na pierwszy mecz na wiosne.
Oczywiście, że się boi - cały ten projekt może jeszcze jebnąć.a on jako Prezes zarządu ponosi za to odpowiedzialność prawną. |
Wszyscy tacy ....a odważni to trzeba było brać Wisłę i ratować, a nie strzępić ryja, że flagi jednej czy drugiej wnieść nie pozwalają.
|
Cytat:
Ludzie piszą o otwarciu sektora G2 i dodatkowych biletach dla żydów. |
Tomasz Kwiatkowski sędzią derbów. Podpadł Nam czymś?
|
jest po prostu ch*jowy
|
Cytat:
|
Widze ze ranga sektora G2 została uznana do miana być albo nie być ,a to raptem jakies tysiac miejsc.Jeszcze rozumialbym lament ze sektor zamknieto ludziom ktorzy normalnie tam stali ale jako ze przez 100% sezonu tego ,tamtego nawet ptaki tam nie srają bo nic sie tam nie dzieje a kibice tez wcale tam sie nie pchają.
Dyskusja o nim jest wrecz bezsensowna ,zreszta byly u nas juz rózne ograniczenia jak wlasnie tylko 20 tys na Legii keidys o czym wspomnial Karherop wiec dajcie juz sobie z tym spokoj. |
Kupie dwa bilety. Dajcie znać. Dzięki. Sektor obojętny.
|
Cytat:
|
Cytat:
- Wrzućcie swoje posty z wszystkich osatnich derbów na które wpuszczani byly goście, gdzie domagaliście się tego samego. A jeśli nie przeszkadzało wam, że ziomki miśki, czy wcześniej zarząd Cupiała, wpuszcza tylko regulaminową ilość, to co zmieniło się teraz? Czemu mamy robić wyjątek w skali kraju? Coś takiego miałoby tylko sens na zasadzie wzajemności - nie ma jednak szans, aby Filipiak wpuścił więcej naszych. Dlaczego więc, chcecie dać im szansę lepszego pokazania się na "wyjeździe", gdy my sami takiej okazji nie dostaniemy? |
Jak masz ochotę to szukaj. Ja nie mam zamiaru nic ci udowadniać.
Takie jest moje zdanie - sektor jest na 2000 osób, możemy i powinniśmy tyle wpuścić. Poza tym wcale nie zrobimy żadnego wyjątku w skali kraju. Przeszkadzało mi. Zawsze mi przeszkadza wpuszczanie okrojonej ilości kibiców przyjezdnych, jak są warunki, że może ich wejść więcej. Na podstawie czego twierdzisz, że miśki są moimi ziomkami? |
Bardzo dobrze,że nie dali im więcej biletów.Będzie łatwiej przeprowadzić kontrolę, prawie 1/4 mniej ludzi do sprawdzenia.
|
Cytat:
Czyli podsumowując:, gdy rządziła Sarapata i Dukat (kumaty), wpuszczaliśśmy na derby 1500 kibiców MKSu i nie przeszkadzało ci to na tyle, aby narzekać na zarząd. Ba, miałeś o nim dobrą opinię (ja również z początku, żeby nie było). Dziś, gdy nowy zarząd wpuszcza dokładnie taką samą liczbę gości, jest to dla ciebie duży problem. Na tyle duży, że kpisz gościa, który pożyczył Wiśle 1,5 miliona złotych... Dlaczego? Cytat:
Jeżeli twierdzisz, że to nie jest wyjatek to proszę o informacje na jakich to derbach kibice gości otrzymują więcej niż 5%. Dolicz inne "gorące mecze", jak Legia-Lech, itd... Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl