Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, poniedziałek 18 II, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10108)

JacobCFC 19.02.2019 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1533990)

@krakus76_ odnośnie pkt c) - nie oceniam pozdrowień i gwizdów, zgodom przestałem poświęcać jakąkolwiek uwagę. Ale w temacie - z perspektywy G Śląsk był zupełnie niesłyszalny. Raz przez cały mecz słyszałem ich wrzut na Widzew i Śląsku ty nasz... Także niekoniecznie na e było słychać cokolwiek od nich zapewne.


Dziwne, że na G nie było słychać, a było to słychać dobrze na C. Ogólnie atmosfera była jakaś taka, hmmm smętna. Nie tylko na C, bo to samo słyszałem od osób, które były na innych sektorach.

mr_kwolf 19.02.2019 09:24

Brzydziej się wygrać nie da. Ale w tym momencie to nieistotne. Mega ważne 3 punkty.

Kilka przemyśleń:
Duży plus dla Stolarczyka. Zrozumiał po meczu z Górnikiem, że mamy słabą kadrę i gra na wymianę ciosów skończy się tak jak w Zabrzu. Postanowił mordować mecz ile się da i liczyć na tę jedną sytuację. Udało się.
Po raz pierwszy uwierzyłem, że Plewka jest w stanie pójść za grubą kasę. Ma przyspieszenie, minięcie przeciwnika. Jak tylko wyeliminuje głupie straty (w tym meczu było ze 2-3 razy blisko) to będzie solidnym pomocnikiem. Dalej uważam, że powinien grać wyżej. Może jak Savićević wróci to tak będzie grał.
Basha beznadziejny. Nie wiem co z nim, ale nie może wrócić do gry z jesieni.
Wojtkowski najlepszy w drugiej połowie w grze do przodu. Powinien grać w pierwszym składzie.

pan_premier 19.02.2019 09:31

Plewka zrobił dobre wrażenie bo dostawał trudne piłki, miał kierunkowe przyjęcie, przyspieszenie, mijał przeciwnika, szedł w wolne pole. Bardzo ważne cechy u ŚP. Możemy to porównać z Cywką który miał strat mniej ale zawsze podawał bezpiecznie a w trudnych sytuacjach kopał byle gdzie.

tas de fleia 19.02.2019 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1533996)
Dziwne, że na G nie było słychać, a było to słychać dobrze na C. Ogólnie atmosfera była jakaś taka, hmmm smętna. Nie tylko na C, bo to samo słyszałem od osób, które były na innych sektorach.

Nie mnie oceniać czy dziwne czy nie. Przedstawiłem stan faktyczny.

Ogryzek 19.02.2019 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1533990)
Plewka wg mnie najlepszy na boisku i też jego najlepszy mecz w Wiśle. Widać że ma niezły drybling, pracować musi nad podaniem, bo tego za bardzo nie było. Ale w 1 szej połowie to jako bodaj jedyny próbował brać na siebie grę i pokazywał się kolegom, a z piłka wyglądał całkiem nieźle. Basha jest w katastrofalnej dyspozycji, niecelne podania do najbliższego kolegi... Ale tu wiemy, że to brak formy bo piłkarz z niego b. dobry. Mimo fatalnej dyspozycji widać, że czyta grę po profesorsku, tylko że na ten moment tyle z tego dobrego co złego bo każde zagranie to strata. Peszko = Wojtkowski. Obydwaj robią dużo szumu, jest szybkość, potrafia nawet 1 na 1 pójśc, tylko efektów z tego żadnych. Z Wojtkowskim to jest coś nie tak, nie wiem czy problem w głowie leży, jak ma piłke to widać umiejętności, ale kompletnie nic z tego nie wychodzi. Chociaż nie wiem czy to on czy Kuba zagrywał w 2 giej połowie tą piłke do Peszki, jeśli on to było dobre podanie, gdyby Sławek dostrzegł Drzazgę to by była 100 jak się patrzy. Obrona cała nieźle, mimo że Śląsk nas przycisnął, to w większości neutralizowali ataki bez strachu. Słabiutko wyglądali Kolar i Kuba niestety. Widać że naszemu kapitanowi brakuje czucia piłki i gry. Ale tu się nie martwię, że będzie tylko lepiej. Zobaczymy co z Kolarem, szczerze mówiąc więcej się po nim spodziewałem jako po 1 szym napastniku. Dalej utrzymuję, że jeżeli są na to jakieklwiek fundusze, to musimy spróbowac pozyskać jakiego kreatywnego zawodnika do ofensywy, na którym będzie można w dużej części oprzeć grę i spodziewać się niespodziewanego. Najważniejsze że mamy bardzo ważne 3 punkty, tylko ten terminarz teraz...

@krakus76_ odnośnie pkt c) - nie oceniam pozdrowień i gwizdów, zgodom przestałem poświęcać jakąkolwiek uwagę. Ale w temacie - z perspektywy G Śląsk był zupełnie niesłyszalny. Raz przez cały mecz słyszałem ich wrzut na Widzew i Śląsku ty nasz... Także niekoniecznie na e było słychać cokolwiek od nich zapewne.

Byłem na E i słychać była dobrze jak Maliniaki po nas jechali. Kto chciał ten słyszał. Na pewno "sieroty" po TKWM miały zalane uszy woskiem żeby nie słyszeć, ale reszta słyszała.

btw
Też uważam że na Lisie możemy dobrze zarobić

TommyTSW 19.02.2019 09:55

.....error

TommyTSW 19.02.2019 09:56

Cytat:

E). Fajnie że poszła informacja ile poszło karnetów i że bijemy rekord. Mam nadzieję że te osoby które kupiły bilety kupią karnety przynajmniej przed derbami.

to będzie wręcz dla nich wskazane, karnety po dwóch meczach powinny spaść o te ceny biletów (najtańsze sektory do 150zł) koszt Derbów i Legii 80zł + Piast 30zl, potem dojdą jeszcze z 3 mecze, przy kontakcie z top8 w pierwszej ósemce (jeśli się uda) dojdzie kolejny szlagier, być może kolejne Derby, tak więc karnety powinni kupować nawet typowi kibice od święta i ci co liczą i kalkulują, 20k jest spokojnie do zrobienia;)

Kemot22 19.02.2019 10:21

Dobry mecz Drzazgi, kilka ładnych podań na skrzydła i większa pewność siebie. Podobna charakterystyka do dawnego RB9, przejmie po nim pałeczkę

szprotson 19.02.2019 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1534000)
Byłem na E i słychać była dobrze jak Maliniaki po nas jechali. Kto chciał ten słyszał. Na pewno "sieroty" po TKWM miały zalane uszy woskiem żeby nie słyszeć, ale reszta słyszała.

na A zupełnie niesłyszalni.
Z jakiej paki młyn pozdrawia Elane Toruń?

tas de fleia 19.02.2019 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1534000)
Byłem na E i słychać była dobrze jak Maliniaki po nas jechali. Kto chciał ten słyszał. Na pewno "sieroty" po TKWM miały zalane uszy woskiem żeby nie słyszeć, ale reszta słyszała.

btw
Też uważam że na Lisie możemy dobrze zarobić

To skoro byłeś na E to proponuje pisać czy tam słyszałeś. Jako że byłem na G to stwierdzam, że nie słyszałem. Być może teraz zrozumiesz. Sieroty po TKWM? Odetchnij człowieku.

pchelas 19.02.2019 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1534004)
na A zupełnie niesłyszalni.
Z jakiej paki młyn pozdrawia Elane Toruń?

no jak to jakiej, układ chuligański WRWE


Mecz piłkarsko do zapomnienia , łapiemy cenne punkty potrzebne do spokojnej wiosny.

szprotson 19.02.2019 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 1534006)
no jak to jakiej, układ chuligański WRWE


Mecz piłkarsko do zapomnienia , łapiemy cenne punkty potrzebne do spokojnej wiosny.

no właśnie jakoś wypadło mi z głowy przybicie tegoż układu. Kiedy to było, weź przypomnij sklerotykowi z łaski swojej ;)

tas de fleia 19.02.2019 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1534007)
no właśnie jakoś wypadło mi z głowy przybicie tegoż układu. Kiedy to było, weź przypomnij sklerotykowi z łaski swojej ;)

Coś mi się wydaje, że to już było jak rzeczników prasowych zabrakło :)

Ogryzek 19.02.2019 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1534004)
na A zupełnie niesłyszalni.
Z jakiej paki młyn pozdrawia Elane Toruń?

No po tym jak pożegnaliśmy Resovię poprawiły się nasze relację z Elaną. Znowu się lubimy.

TommyTSW 19.02.2019 11:16

nie wiem czy był jakiś przybity układ, tak czy inaczej Elana była już pozdrawiana na wyjeździe w Gdyni po rozłamie TKWM, ich flaga wisiała np na Derbach u sąsiadki.

Gunner1906 19.02.2019 11:29

Hahah fajnie wychwyciliście Burligę. Dokładnie mam takie samo wrażenie, jak wszedł na ostatnie minuty w Zabrzu to od razu rzuciło mi się w oczy jak on się dziwnie porusza. Mega słabo to wyglądało, jakby wszedł totalnie przypadkowy gościu z orlika. W dzisiejszym meczu zagrał trochę więcej, i można występ ocenić jako poprawny ( w niczym nie zawinił), natomiast nie widzę go do grania od początku w takiej dyspozycji ruchowej :D.

Karherop 19.02.2019 12:13

Burliga pewnie złapie jeszcze minuty ale podobnie nie podoba mi się jego koordynacja. Palcic nakrywa go czapka i fajnie jakby ustabilizował aktualna formę. Chłopaka skreslilem jeszcze na jesieni a tu okazuje się że będzie pierwszym z którym trzeba będzie negocjować przedłużenie kontraktu

Armin 19.02.2019 15:27

Podsumowując to spotkanie z punktu widzenia szarego piknika to gdyby nie ten dość przypadkowy karny to mecz skończyłoby się remisem 0:0. A gdyby sędzia był bardziej nawiedzony Peszko wylądowałby z drugą żółtą kartką i mogłoby być różnie. Śląsk drugim obok Zagłębia kandydatem do spadku. Najpewniejszym punktem drożyny wydaje sie być w obecnej chwili bramkarz.

lucker 19.02.2019 15:38

Obiektywnie patrząc daleko nam do tej Wisły z jesieni. Mecz z bardziej wymagającymi drużynami mogą się skończyć różnie, ale widać, że panowie mają chęci i wolę walki. Liczę ,ze z czasem poprawi się zgranie i zrozumienie, bo jak na razie widać, że tego bardzo brakuje. Dużo nieskuteczności przy "ostatnim podaniu" Oby Basha poprawił swoją grę, bo póki co słabo, a widać, że na nim chce opierać grę Stolarczyk. Jednak koniec narzekania. Trzeba cieszyć się tymi 3 pkt, bo ich naprawdę potrzebowaliśmy.

TommyTSW 19.02.2019 18:12

Cytat:

Podsumowując to spotkanie z punktu widzenia szarego piknika to gdyby nie ten dość przypadkowy karny to mecz skończyłoby się remisem 0:0. A gdyby sędzia był bardziej nawiedzony Peszko wylądowałby z drugą żółtą kartką i mogłoby być różnie. Śląsk drugim obok Zagłębia kandydatem do spadku. Najpewniejszym punktem drożyny wydaje sie być w obecnej chwili bramkarz.

Nie wiesz jakby się skończył bo obraz gry byłby inny.Co nie zmienia faktu że z przebiegu mecz zasłużył raczej na remis.

LucjuszWielki 19.02.2019 19:07

Jestem zadowolony z 3pkt oczywiście.

Bałem się trochę jak Kuba podchodził, widać było na telebimie, że ciąży wielka presja przy tym karnym. Brawo! Liczę na jego lepszą grę oczywiście.

Peszko... Jestem do chłopa uprzedzony, pisałem o tym 2 tyg temu i mnie nie zawiódł... Oczywiście żółta kartka i bliski czerwonej, brawo! Dokładnie takiej gry po nim się spodziewałem, czyli: nic poza szybkością - nie liczę na niego - zupełnie odwrotna sytuacja jak w przypadku Kuby.

Co do frekwencji i atmosfery - chodze na mecze ponad 20 lat i widziałem lepszą - rozumiem, że ta podnieta to brak flag wsh... które prędzej czy później moim zdaniem zawisną co oczywiście nic nie zmieni i nic nie oznacza. Liczyłem na fuul stadion mimo poniedziałku - zwróćmy uwagę na to, że przedostatni mecz jak marzenka mowila ze jest lipa z amica byl na podobnym poziomie widzow - tez okolo 21-22k. Czyli co? Dobra frekwencja bo poniedzialek czy jeszcze duzo osob sie nie przekonało co do nowych właścicieli. Myślałem, że powrót Kuby przyciągnie full.

Wojtas 19.02.2019 19:45

Ja nie liczylem na full ,,,33 tys ze Slaskiem w poniedzialek....no niezbardzo.
Liczylem za to na 20 a bylo prawie 22 wiec dla mnie kibice dali rade.pamietajmy ze gralismy w poniedzialek nie ma bardziej zje$banej pory na mecz,powinni juz dawno te mecze poniedzialkowe na zbity pysk wywalic,gra sie w weekendy a nie w tygodniu starą kolejke.

Teraz trzeba zrobic wszytsko zeby taka frekwencje podtrzymac,jak to wszytsko inaczej wyglada jak jest wiecej ludzi,stadion żyje,pilkarze jakby bardziej nakreceni.I nawet w wywiadach to podkreslają.

Napewno gra lepsza niz z Gornikiem,tu jest potencjał,ale widac ze brakło czasu i spokoju w grudniu/styczniu na spokojna prace.Z kazdym meczem mam wrazenie ze ten zespol bedzie sie rozkrecał.

Karherop 19.02.2019 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucker (Post 1534037)
Obiektywnie patrząc daleko nam do tej Wisły z jesieni. Mecz z bardziej wymagającymi drużynami mogą się skończyć różnie, ale widać, że panowie mają chęci i wolę walki. Liczę ,ze z czasem poprawi się zgranie i zrozumienie, bo jak na razie widać, że tego bardzo brakuje. Dużo nieskuteczności przy "ostatnim podaniu" Oby Basha poprawił swoją grę, bo póki co słabo, a widać, że na nim chce opierać grę Stolarczyk. Jednak koniec narzekania. Trzeba cieszyć się tymi 3 pkt, bo ich naprawdę potrzebowaliśmy.

Jednocześnie i na jesieni zdarzały nam się gorsze spotkania, żeby daleko nie szukać remis u siebie z Sosnowcem , porażki w Legnicy, Gliwicach, Gdyni czy bardzo słaby mecz w Szczecinie. Do najgorszego spotkania na jesień (1-4 z Arka) nam daleko .

s1mone 19.02.2019 21:36

Wracając do kolegów co tu krytykują Peszkę za 'faule' - wy se chyba jaja robicie :D

Pierwsze żółtko zasłużone - sanki, nie chciał zrobić krzywdy ale był spóźniony. Był to jego pierwszy faul.

Drugi odgwizdany 'faul', który tu niektórzy traktują jako pretekst do czerwa - PLZ. To nawet nie był faul.
Piłka Sławkowi uciekała to zaatakował ją ostrym wślizgiem - PIŁKĘ. Nikogo swoim wślizgiem nie dotknął, nikogo nie faulował. A spóźniony gracz Śląska się na leżącym po wślizgu Peszce po prostu wyj*bał. No to sorry to już nie jest problem Peszki, że ktoś jest ślepy i nie potrafi go przeskoczyć jak nie nadąża za akcją. Nawet widać jak po wybiciu Sławek dobrą chwilę się nie rusza na tej ziemi, żeby nie dać sędziemu pretekstu. A tu jeb - się Ślązak w niego wpakował jak świnia w pomidory:D i drugie jeb - gwizdek :D Jakby tam poszło czerwo to VAR by rozwiał wszelkie wątpliwości, bo że tam gwizdek poszedł w ruch dla Śląska to była żenada.

Jeżeli tam był jakikolwiek faul - to na Peszce. A sędzia jest cymbał, że tego nie widział. Poza tym Sławek sfaulował jeszcze raz przed naszym polem karnym. Delikatnie. Nie odcinało mu prądu, po prostu walczył. I chociaż za to mu się brawa należą.

To już więcej jego ukopali niż on ich. Trochę tych wolnych dla nas wywalczył :)

skarabeus 19.02.2019 22:43

Podzielam zdanie Simone. Obejrzalem mecz w telewizorni i ciezko dostrzec zeby sie gotowal. Raczej bylo po nim widac, ze czuje odpowiedzialnosc i uwaza zeby nie wylapac czerwa a jednoczesnie walczyl ile wlezie.
Prawda jest taka, ze w grze obronnej daje druzynie duzo wiecej niz Kostal. Ciezko ta nasza lewa strone sforsowac.

JacobCFC 19.02.2019 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1534004)
Z jakiej paki młyn pozdrawia Elane Toruń?

Pewnie z takiej samej, jak pozdrawiani są Ruch i Widzew i to już od dawna.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1534066)
Co do frekwencji i atmosfery - chodze na mecze ponad 20 lat i widziałem lepszą - rozumiem, że ta podnieta to brak flag wsh... które prędzej czy później moim zdaniem zawisną co oczywiście nic nie zmieni i nic nie oznacza.

Ludzie się cieszą, że flaga rekinów nie wisiała na meczu, tylko nawet nie zdają sobie sprawy, ilu z aktywnych szarakanów siedziało obok nich na sektorze E ;)

s1mone 19.02.2019 23:51

Cytat:

Ludzie się cieszą, że flaga rekinów nie wisiała na meczu, tylko nawet nie zdają sobie sprawy, ilu z aktywnych szarakanów siedziało obok nich na sektorze E ;)

Dopóki siedzą i kibicują to raczej nikomu nie przeszkadzają. Właśnie o to chodziło.

Blixa 20.02.2019 14:22

22 tys w poniedzialek o 18 na Slask to jest swietny wynik. Gdyby ten mecz byl w sobote to napewno jeszcze ekstra 2-3K by przyszlo. Jezeli chodzi o Peszko widac ze jeszcze ma gaz ale jak zwykle ma problem z ostatnim podaniem. W pierwszej polowie mial swietny rajd ale dobiegl do pola karnego i bezmyslnie rzucil pilke na druge strone gdzie nikgo nie bylo.

Proud 20.02.2019 14:44

22 tys. było na trybunach.

Ale ile osób było uprawnionych do wejścia? Jest gdzieś taka informacja?

Kaan 20.02.2019 15:25

Myślę, że podali właśnie ilość sprzedanych biletów i karnetów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl