![]() |
Cytat:
I ta radość całego zespołu po zwycięstwie... Złość Zdenka po kartce, która go wyeliminowała z meczu z Amiką.... Panowie - czapki z głów przed Wami !! |
Od kartki trzeba się odwołać. Tam w ogóle nie było kontaktu co pokazała powtórka. Gość zrobić takie padolino że to jest parodia.
|
Dokładnie. To nie zasługiwało na żółtą kartkę.
|
Dziękuję!! :)
|
Dzięki za grę.
|
tylko czy w tym klubie jest jeszcze ktos kto moze sprobowac sie odwolac od kartki ?? czy juz cala gangserka baluje za granica ??
|
Pewnie otwiera szampana swietujac upadek Wisły. Wez sie puknij w głowę.
Zastanówcie sie czasem dwa razy zanim coś napiszecie. Co innego nieudolne ratowanie klubu, co innego celowe działanie na jego niekorzyść, okradanie go. |
Dziękujemy!
|
Dziękuję.
Nie tylko za ten mecz ale za cały sezon. Sezon który od początku był trudny. Może nawet najtrudniejszy. Graliście wspaniale. Nigdy nie zapomnę tej drużyny. |
Ze względu na nasze kłopoty i atmosferę wokół Klubu, to wynik petarda. Zawodnicy zasługują na wielki szacunek. Niezależnie od tego jak się ta historia skończy, piłkarze zapisali się pozytywnie na zawsze. Zachowali się jak mężczyźni z charakterem i zasadami. Podobała mi się gra Kolara, Lisa i Arsenicia. Każdy jednak dał z wątroby ile miał. Bezwzględnie trzeba się odwołać od żółtej kartki Zdenka Ondraska, bo tam nic nie było. Jeszcze ten qtas z Płocka cały mecz grał ostro, a jak go przypadkowo Zdenek musnął to umarł na murawie. No i najważniejsze: oby takie mecze budowały pozytywną atmosferę wokół Klubu i dawały do myślenia o decyzji poważnym biznesmenom/inwestorom.
|
Ondrasek zdecydowanie najlepszy na boisku. Jak ten chłop zapi**dala... Walczy o każdą piłkę, pomaga w obronie
|
Dziękuję.
Wszystkim - BEZ WYJĄTKU! Zaangażowanie w takiej sytuacji ... |
Dla takiego poświecenia, walki i serca zostawionego na boisku warto bylo zmarznać w Płocku.
Panowie, dziękuje! BTW. Pozdrawiam kolegę będącego incognito, ktory podobnie jak ja upajał się chwila patrząc na radość chłopaków. |
Wielu piłkarzy pracuje na swoje przyszłe kontrakty w innych klubach. Zdenek nie zapie.dala, bo "kocha Wisłę", tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy i ma nadzieję, że u nowego pracodawcy w końcu będzie dostawał je regularnie.
|
Z......ać na przyszłe kontrakty można natomiast:
a) dawno mogli wypowiedzieć kontrakty b) zachowanie po meczu i po strzeleniu bramek jasno pokazuje że to nie tylko troska o przyszłe kontrakty oczywiście to jest ich praca, oczywiście że jak im nie zapłacimy to odejdą, oczywiście Wisła nie jest dla nich najważniejsza na świecie ale za to co zrobił Stolarczyk i za to co oni robią szacun i czapki z głów |
Cytat:
|
Gdyby chodziło tylko o pokazanie się przyszłemu pracodawcy, to nie zapierdalaliby aż TAK - wszak przy takiej intensywności pojawia się zawsze większa możliwość nabawienia się kontuzji, co raczej nie pomogłoby w znalezieniu nowego klubu. Tutaj ewidentnie chodzi o coś więcej i to jest piękne - szacunek panowie.
|
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
|
panowie piszecie historię , dziekujemy !
|
Cytat:
Sam byłem przekonany że odpuszczą, że zabraknie im cierpliwości - tym większy mam do nich szacunek za ten mecz. Zresztą, sądząc po artykułach i twitach cała piłkarska Polska jest pod wrażeniem. Pokazali charakter i to nie w jednym meczu tylko całej rundzie (plus mecze z kolejnej) przy braku wypłat i perspektyw. Wszyscy mamy zakodowane że profesjonalny piłkarz to głównie najemnik a nie sportowiec, nie bez powodu, a oni zachowali się zgodnie z duchem sportu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl