![]() |
Jest to piwko nadal dostępne w restauracji bez problemu?
|
Dobra wiadomość na Święta :)
Przygotowujemy się do drugiej edycji Białej Gwiazdy, druga edycja - tym razem Pils ponieważ Vox Populi Vox Dei, więc przychylamy się do licznych próśb właśnie o ten styl piwa. Nowa edycja Białej Gwiazdy będzie już nieco bardziej komercyjna, bowiem rozpoczęliśmy współpracę z zaprzyjaźnioną krakowską hurtownią Marbe, dzięki której butelki trafią do większej ilości miejsc w Krakowie i okolicach. W związku ze współpracą z hurtownią ten projekt będzie bardziej komercyjny ale i bardziej profesjonalny i z większym zasięgiem. Złotówka od każdej sprzedanej butelki będzie przeznaczona na Socios Wisła :) Nie możemy jeszcze określić ceny hurtowej ani ilości tego piwa, ale hurtownia będzie pracować na 15% marży co jest kwotą symboliczną. Chcemy po prostu aby Wisła miała swoje piwo i podłożyć podwaliny na większe inicjatywy. I teraz prośba do kibiców Wisły :) Może macie swoje zaprzyjaźnione sklepy osiedlowe, które byłyby zainteresowane kartonem lub dwoma Białej Gwiazdy? Zarówno w Krakowie jak i w Olkuszu, Bochni, Chrzanowie , Wadowicach, Myślenicach, Skawinie, Nowym Targu, Limanowej, Mszanie Dolnej, Kalwarii, Wieliczce, Golkowicach, Trzebini, Miechowie, Wolbromiu itp. Sami wiecie o co chodzi. Proszę o ewentualną wiadomość na pw. Pozwoli nam to określić zapotrzebowanie a co za tym idzie nakład i cenę :) Na zdrowie i Wesołych Świąt! |
Bardzo dobra wiadomość Ela. Mam nadzieję, że klasyczne piwko dobrze się przyjmie. Wesołych Świąt!
|
Będziemy można zamówić ze 2 kartony na wysyłkę?
|
Cytat:
Tym razem będziemy mieli większe pole manewru :) Dziękuję Barti za dobre słowo. Wesołych Świąt! |
kurier kurierem ważne że porządnego piwka się napiję
|
Wstępna wizualizacja etykiety. Biała Gwiazda Pils.
I ponawiam prośbę oraz zapytanie: "I teraz prośba do kibiców Wisły :) Może macie swoje zaprzyjaźnione sklepy osiedlowe, które byłyby zainteresowane kartonem lub dwoma Białej Gwiazdy? Zarówno w Krakowie jak i w Olkuszu, Bochni, Chrzanowie , Wadowicach, Myślenicach, Skawinie, Nowym Targu, Limanowej, Mszanie Dolnej, Kalwarii, Wieliczce, Golkowicach, Trzebini, Miechowie, Wolbromiu itp. Sami wiecie o co chodzi. Proszę o ewentualną wiadomość na pw. Pozwoli nam to określić zapotrzebowanie a co za tym idzie nakład i cenę :) http://i64.tinypic.com/ixbb7t.png |
Oczywiście wypytam w Chrzanowie :)
|
Cytat:
|
Gotowa jest już etykieta Białej Gwiazdy. Pils. Autorem jest nieoceniony Shady :)
Piwo będzie warzone 25 maja w Pracowni Piwa w Modlniczce a rozlew do butelek powinien nastąpić pod koniec czerwca lub na początku lipca. Cały czas liczę na pomoc w dystrybucji tak aby piwo trafiło do jak największej ilości punktów w Krakowie i okolicach a co za tym idzie aby jak największa ilość kibicow mogła wychylić toast za Najjaśniejszą z Gwiazd ;) Złotówka od każdej sprzedanej butelki zasili konto Socios Wisły Kraków. http://i64.tinypic.com/i77903.png |
Będzie opublikowana lista wszystkich sklepów/barów gdzie można kupić ?
|
Cytat:
|
Stało się. Druga edycja, Biała Gwiazda Pils, została uwarzona w Pracowni Piwa :)
https://twitter.com/FaLucinska/statu...59883563134976 Teraz jeszcze koło miesiąca aż będzie gotowa. Jeśli chodzi o miejsca gdzie można ją będzie nabyć to na razie publikuję sklepy, które się zdeklarowały i zrobiły konkretne zamówienie na daną ilość. jest to: Świat Kraftu, Meissnera 19 Supermarket SPAR w Liszkach Zainteresowanie jest jednak większe :) |
Tak na szybko.
Zamówienie na Białą gwiazdę złożyły 3 markety sieci Carrefour. Są to: Carrefour Galeria Krakowska, Czyżyny i Zakopianka :) |
No i pięknie!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Do punktów, w których będzie można nabyć Białą Gwiazdę dołączają :
1. Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała. 2. Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Miechowska; Wolbrom. 3. Carrefour Express ul. Dietla 40; Kraków. 4. Carrefour Express ul. Dietla 72; Kraków. 5. Carrefour Express ul. Karmelicka 62; Kraków. 6. Carrefour Express ul. Bosacka 11; Kraków. 7. Carrefour Express ul. Stradomska 25; Kraków. Oraz Carrefour ul Witosa 7. :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
A kiedy można się udać do wybranych sklepów? :D
|
Cytat:
Będę informować. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Totalnie mi temat umknął, a tu proszę jakie dobre wieści!
Już się nie mogę doczekać. Fajnie też, że wybraliście pilsa, bo ostatnio chyba przesadzałem z DDH IPA i resztą "intensywnych" piw. ;) Acz, warzenie na początku czerwca i piwo w sklepie w połowie lipca, to jak na pilsa trochę zaskakujące terminy. |
Są konkrety!
Premiera piwa w następną sobotę, 13 lipca w Non Iron na Marka. Bardzo fajny dobór lokalu - lubię to miejsce, a lata już tam nie byłem. |
A słowo stało się ciałem ;)
"Mamy zaszczyt zaprosić na premierę drugiej edycji wiślackiego piwa - Biała Gwiazda Pils, która odbędzie się w sobotę 13 lipca w Non Iron na ul. Św. Marka 27. Start o godzinie 19.00. Piwo zostało uwarzone w rzemieślniczym browarze Pracownia Piwa w Modlniczce koło Krakowa. Jest to pils, chmielony amerykańskim chmielem centennial. Podczas premiery będzie można degustować Białą Gwiazdę zarówno w wersji lanej jak i butelkowej. Złotówka od każdej sprzedanej butelki będzie przeznaczona na Socios i wesprze nasz ukochany klub 🙂 Połączmy przyjemne z pożytecznym! Do zobaczenia w sobotę 13 lipca!" https://www.facebook.com/events/2379665832301694/ |
A co z ewentualnym zwiedzaniem browaru (i degustacją z tanka :D ) ? ;)
Bardzo chętnie bym zobaczył jak wygląda browar od środka, bo (jak każdy piwowar domowy pewnie) marzę o otwarciu swojego kiedyś tam. ;) |
Cytat:
Dziś po południu będę rozmawiać w tej sprawie z Pracownia Piwa i po ustaleniu szczegółów będę informować oficjalnie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl