Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XI kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, niedziela 7 październik, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10012)

Kac 07.10.2018 13:51

dobrze, ze temat wrocil do tego jaki powinien byc

sandomingo 07.10.2018 18:54

Nie mam zamiaru omawiać tego meczu ani postawy poszczególnych grajków (choć logika ekstraklapy w przypadku Lisa zadziałała ewidentnie).
Najważniejsze: WISŁA KRAKÓW AEJAEJAOOOOO AEJAEJAOOOO
KAŻDY TO POWIE, WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!

brylant17 07.10.2018 18:56

Wisła PANY!!!

fansorina 07.10.2018 18:57

Brawo Jesus, brawo Lis (choć obawiałem się jak cholera, ale było spoko), brawo drużyna, brawo kibice :)

kbr 07.10.2018 19:02

Uroczyście zwracam honor Panu Bramkarzowi Mateuszowi Lisowi, przyznając się, że nie wierzyłem w jego dobrą postawę w dzisiejszym meczu. Dla swojej obrony dodam, że cały czas wierzyłem w Imaza i fajnie, że przełamał się akurat dzisiaj.

Gra, styl, to, że w drugiej połowie staliśmy i czekaliśmy co zrobi sąsiadka - nie ważne. Liczy się tylko piękny wynik :)

crux.a 07.10.2018 19:05

Wierzę w Jezusa i w Mateusza!!!!!

pepe72 07.10.2018 19:08

Połówka rozbita!
Jeszcze tylko 20 punktów do utrzymania się :)

Harcownik 07.10.2018 19:08

Tak jak pisałem, że ich pojedziemy, tak się stało. Status quo zachowany.

Niech podsumowaniem będzie cytat:
"Dzięki wygranej Wisła wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli i ma tylko punkt mniej od Legii i Lechii. cracovia cały czas jest ostatnia".


Miłego dnia!

Now 07.10.2018 19:09

Kraków jest nasz

FraMat 07.10.2018 19:11

W zasadzie to był najniższy wymiar kary dla sąsiadki.
Wisła grała na pół gwizdka, a w drugiej połowie to w zasadzie tylko od niechcenia, a i tak zwycięstwo jest nasze.
Nie było się czym podniecać (sportowo, rzecz jasna).

Kwik na sąsiednim forum wprawia mnie w zachwyt.

mitmichael 07.10.2018 19:12

Miasto - NASZE
DERBY - NASZE
Wszystko - NASZE

kolejne derby do przodu chociaz tym razem mielismy duzo szczescia ALE w Derbach najwazniejsze jest zwyciestwo i to sie nam udalo. KAZDY TO POWIE, WISEŁKA RZADZI W KRAKOWIE!!

Coglin 07.10.2018 19:13

Wisła PANY!!!

Garret 07.10.2018 19:14

Wspaniały wieczór. Kolejny!

Panowie, z całego serca DZIĘKUJĘ! :) Po raz pierwszy za mojego życia mam okazję świętować trzecie z rzędu zwycięstwo nad sąsiadką. Cudowne uczucie.

Jesus, jesteś MISTRZ!
Mateusz - rewelacyjny mecz, oby tak dalej!

Cała drużyna - czapki z głów!

Wisła Pany!

Kamson 07.10.2018 19:20

Imaz, wybaczam ci wszystkie spartolone setki w tym sezonie.
Lis dzisiaj 10/10.

Stadion w większości przejęty przez młodych Wiślaków - miód na moje uszy. Wedle opinii z pewnego forum nawet młyn został przejęty przez przedstawicieli ABG :)
W Krakowie bez zmian...

WISŁA PANY!!!

picasso 07.10.2018 19:26

chyba zrobie cos o czym nigdy nawet nie myslałem.wejdę na to koszerne forumpoczytam jak placzą :)

a ten wpis to miód na moje serce

22 minut(y) temu #242
***** dawno się nie czułem tak upokorzony, w....... i psy na młynie, ***** jak można do tego dopuścić, przecież przynajmniej opiekunów da się zweryfikować, a opiekunami były psy. Jakby mnie wielki spocony murzyn zgwałcił.

PvD 07.10.2018 19:30

Wisła Pany!

Kowalski 07.10.2018 19:32

Wisła pany!

AntyMod 07.10.2018 19:33

daktos l;inka do parchatego forum ??????? aaa , i jak tam szeryfy netowe odnosnie Lisa ??? nie ma was teraz

Kamson 07.10.2018 19:33

Z kałuży flety
Puszczają doping z kasety

:lol:

Jeszcze raz brawo Młoda ABG!

Elendil 07.10.2018 19:37

kilkanaście lat pracy z młodzieżą szkolną przynosi efekty! :D WISŁA PANY!

bódyń 07.10.2018 19:42

nerwow co niemiara. Do konca w niepewnosci ale wygrali. Druga polowa dramat ale szczescie przy nas. No i tak ma byc:)
Doping z glosnikow aby zagluszyc doping dla Wisly. Milo sie czyta takie rzeczy, ze nie maja swoich gardel.

David. 07.10.2018 19:42

Nie wiem czy szkoły coś płacą za sektor MABG ale klub powinien dotrzeć do tych dzieciaków, które tam dzisiaj były i zaprosić je na kolejny mecz do domu przy R22. A my wszyscy powinniśmy im podziękować bo w dużej mierze przyczyniły się do jeszcze większego upokorzenia parchów. Coś wspaniałego, dzięki dzieciaki.

Zawsze naD WAmi.

wolfy 07.10.2018 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1516057)
daktos l;inka do parchatego forum ??????? aaa , i jak tam szeryfy netowe odnosnie Lisa ??? nie ma was teraz

Mecz wygrany to i morda w kubeł.
Mam wrażenie że mamy na tym forum masę kryptoparchów. Ale dzisiaj świętujemy my :D

filipowski 07.10.2018 19:48

Brawa dla całej drużyny! Pozytywnie zaskoczył mnie Lis.Oby to był mecz, który zbuduje go na cały sezon.

kibic87 07.10.2018 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1515967)
Ja wierzę w Jezusa - zwłaszcza w tym meczu :)

:alleluja: Miałeś rację, to był JEGO mecz!

Fugiel 07.10.2018 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1516062)
Mecz wygrany to i morda w kubeł.
Mam wrażenie że mamy na tym forum masę kryptoparchów. Ale dzisiaj świętujemy my :D

Odezwe sie ja ;) Brawo Lis - super mecz !

Kristoferson 07.10.2018 20:12

Brawo Drużyna! Wisła Pany!

forthy 07.10.2018 20:19

Nie ma nic piękniejszego od płaczu parchatego ;>

Środek pola (Kort-Basha) w dołku od kilku spotkań, więc chociaż Kort to człowiek Stolara, to nie wiem czy powoli nie powinien być podmieniony na Tibora.

Arsenić musi grać, dla mnie Pietrzak na ławkę chyba...

TSWojtas 07.10.2018 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1515967)
Ja wierzę w Jezusa - zwłaszcza w tym meczu :)

Dziękuję dobranoc! Ave Wisła !

sandomingo 07.10.2018 20:31

Właśnie przywiozłem syna z meczu, gardło zachrypnięte:) Chłopaki się umówili i pod bluzami wszyscy w koszulkach Wisły, niektórzy nawet szaliki przemycili.
Ciekawostka - przed meczem rozdawali śpiewniki Cracovii...niewiele im to dało:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl