![]() |
A pod "0" dopiero montują, a nie demontują, bo wczoraj jeszcze tam stelarza nie było jeśli dobrze kojarze. :P
|
Zgadza się :) Mój błąd.
|
Cytat:
Jak nam za drugim razem robili murawę, to pewnie pamiętasz, rozwijali ją z takich potężnych walców i to było ok. Im większe pasy, tym lepiej. Mniejsze ryzyko nierówności i szybsze związanie z podłożem. |
To fakt. Dwa tygodnie dla trawy to chyba wystarczajacy czas zeby sie zakorzenila a jesli sie nie myle to tyle wlasnie maja czasu przed pierwszym meczem.
|
22 lipca nie gramy na Reymonta wiec będzie znacznie wiecj niż 2 tygodnie. A co do tych pasów to bym nie generalizował. Ważniejsza jest mieszanka oraz hodowanie trawy a nie to z jakich pasów jest rozwijana a ryzyko nierów ności jest gł związane z podłożem a nie samą rolką trawy.
|
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z wszystkich kamerek, mam z wolny net żeby mi zadziałały:/ Z góry dzięki:)
|
Poproszę o to samo, co licoo :)
|
Pierwszy mecz jaki zagramy na R22 to na 99% będzie pierwszy ligowy więc trawa będzie miała dość czasu, żeby zgłosić nasz stadion do 3R LE trzeba mieć przynajmniej cześć papierów 21 lipca co jest mało realne za dużo roboty im zostało. Więc pewno i 3 rundę zagramy na Hutniku choć jest mała szansa że się uda oddać częściowo R22.
A co do samej murawy to teraz wykładają chyba przed ostatnią warstwę muszą równo ziemie rozwieźć i potem ją "przetlenic" i na to murawa z dużych rolek jak dużych to się przekonamy |
coś nagle duzo robotników pojawiło się na wsch. moze chcą jednak zdażyć na 21 ?
|
Cytat:
|
Z oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wy_rozpoczete/ http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...5815394527.jpg edit: A widząc to zdjęcie... http://img205.imageshack.us/img205/7...tualny1024.jpg ... zastanawiam się, czy faktycznie nie dałoby się zbudować stadionu bez tych bądź, co bądź paskudnych wysięgników oświetleniowych. |
To oprócz fosy będzie jeszcze płot? Co to jest?
http://img291.imageshack.us/img291/354/dscn5179p.th.jpg http://img180.imageshack.us/img180/2626/dscn5187.th.jpg foto.SKWK |
Cytat:
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wy_rozpoczete/
Umiesz czytać? Mała wskazówka - ostatnie zdanie. Skąd wy się bierzecie? Nie przeczytacie najpierw a potem siejecie te bzdury. |
tu bedzie asfalt wylany :)
aż do tego krawężnika :) nie panikujcie tak.. mamy przecież 17 metrów do zagospodarowania! 4 metry asfalt (czyli od trybuny do krawężnika. i pozostałe 13.. zielona trawa :) |
Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.
E: Dzięki Panowie |
|
Cytat:
|
Cytat:
kamera2012.eu/krakow5/ Po otwarciu w Internet Explorer działa, na FF nie za bardzo. |
Cytat:
|
Ej czy ta murawa musi byc zielona uefa tylko taki kolor uznaje???
|
Cytat:
|
orientuje sie ktos czemu zdemontowano niektóre krzesełka ?? (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0"
|
|
Cytat:
Ultramaryna może być niezależnie od pory dnia - liczy się odległość od trybun od linii i ih kąt nachylenia, tak by ludziom wydawało się, że jest to partyzancki zielony. Ultramaryna dużo lepiej wygląda na LEDowych telewizorach HD, a jak wiemy jest to przyszłość. Niestety na naszym stadionie, pomimo odpowiednich odległości i kątów miasto przycięło koszty i poszło w zieleń zwykłą. Na Lechu ma być ultramaryna, przez co w C+ transmisje będą nie tylko z meczów, ale nawet z treningów i nawadniania! dla wszystkich zbulwersowanych >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia |
Cytat:
Poważnie zastanawiam się nad kupnem karnetu, bo zwykłą zieleń to ja mam na A-klasie za darmo... |
Oni wszystko wiedza i widzą , są w stanie powiedzieć które źbła trawy ukłądają się w złą stronę :) Poczekaj cierpliwie , trawę dopiero zaczeli układać .Ale gwarantuje Ci że tak do dwóch dni zrobi się tu spory temacik o złej trawie i spisku Majchrowskiego . Osobiście nie trawię Majchra bo to komuch nawet jeśli się kiedyś wypisał z LSD-i :) Ale przypisywanie mu całego zła to już przesada .Jak najbardziej powinien beknąć za całokształt inwestycji ale przypisywanie mu byle pierdółki graniczy z obłędem . Powinni się go rozliczyć szczególnie z obietnic które skłądał a wcale nie musiał .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak ten pająk dalej będzie tak dopieprzał na 5 kamerze to nam stadion do soboty skończy. :rotfl:
Majchrowski ucz się jak budować! http://kamera2012.eu/krakow5/ |
Cytat:
|
wygląd na to że machnęli już wszystkie krzesełka
|
Cytat:
|
a walec walcuje :-)
|
no i pięknie, będzie ewenement na skalę światową, będziemy mieli tor wyścigowy na stadionie :)
|
Cytat:
Wembley: http://www.football-wallpapers.com/w..._1280x1024.jpg San Siro (sztuczna murawa, jak jest planowane u nas): http://farm1.static.flickr.com/203/4...99a1737477.jpg Stade de France (kostka dookoła): http://www.ambafrance-co.org/local/c...rand-41060.jpg Na Wembley i Stade de France jest tylko wylewka/kostka brukowa. U nas zapowiadają, że będzie to przykryte... I nie tłumaczcie mi tego, że stadiony jak Wembley czy Stade de France są wykorzystywane do innych imprez... |
Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom, ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow. |
Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.
|
Cytat:
Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę. Jeśli chodzi o stadion, to nie mam nic przeciwko 4 m pasowi drogi serwisowej, nie jest to już nic szokującego. Z pierwszej podanej informacji wynikało, że cały 17 m pas ma być pokryty asfaltem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl