Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Wichar87 08.07.2010 09:32

A pod "0" dopiero montują, a nie demontują, bo wczoraj jeszcze tam stelarza nie było jeśli dobrze kojarze. :P

krakus76 08.07.2010 09:34

Zgadza się :) Mój błąd.

willow 08.07.2010 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 930227)
Nie gadaj ze jestes w stanie rozkminic rodzaj murawy na podstawie obrazy z kamery.

Szacunek!

chodzi o długość i szerokość tych pasów, a nie o rodzaj murawy :)
Jak nam za drugim razem robili murawę, to pewnie pamiętasz, rozwijali ją z takich potężnych walców i to było ok. Im większe pasy, tym lepiej. Mniejsze ryzyko nierówności i szybsze związanie z podłożem.

As 08.07.2010 09:47

To fakt. Dwa tygodnie dla trawy to chyba wystarczajacy czas zeby sie zakorzenila a jesli sie nie myle to tyle wlasnie maja czasu przed pierwszym meczem.

crazykaro 08.07.2010 10:21

22 lipca nie gramy na Reymonta wiec będzie znacznie wiecj niż 2 tygodnie. A co do tych pasów to bym nie generalizował. Ważniejsza jest mieszanka oraz hodowanie trawy a nie to z jakich pasów jest rozwijana a ryzyko nierów ności jest gł związane z podłożem a nie samą rolką trawy.

licoo 08.07.2010 11:04

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z wszystkich kamerek, mam z wolny net żeby mi zadziałały:/ Z góry dzięki:)

KA*M*IL 08.07.2010 11:10

Poproszę o to samo, co licoo :)

pawelwislak 08.07.2010 11:29

Pierwszy mecz jaki zagramy na R22 to na 99% będzie pierwszy ligowy więc trawa będzie miała dość czasu, żeby zgłosić nasz stadion do 3R LE trzeba mieć przynajmniej cześć papierów 21 lipca co jest mało realne za dużo roboty im zostało. Więc pewno i 3 rundę zagramy na Hutniku choć jest mała szansa że się uda oddać częściowo R22.

A co do samej murawy to teraz wykładają chyba przed ostatnią warstwę muszą równo ziemie rozwieźć i potem ją "przetlenic" i na to murawa z dużych rolek jak dużych to się przekonamy

KoPer 08.07.2010 11:40

coś nagle duzo robotników pojawiło się na wsch. moze chcą jednak zdażyć na 21 ?

Sami 08.07.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 930224)
Wydaje mi się że demontują niebieskie krzesełka (od dołu) pod cyfrą 0. Jaki jest tego powód ?

Pisalem o tym wcześniej. Zamiast 4 krzesełek w dolnym rogu było tylko 1.

Arturo Qr2nów 08.07.2010 11:52

Z oficjalnej:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wy_rozpoczete/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...5815394527.jpg

edit: A widząc to zdjęcie...

http://img205.imageshack.us/img205/7...tualny1024.jpg

... zastanawiam się, czy faktycznie nie dałoby się zbudować stadionu bez tych bądź, co bądź paskudnych wysięgników oświetleniowych.

Tenzen 08.07.2010 13:32

To oprócz fosy będzie jeszcze płot? Co to jest?

http://img291.imageshack.us/img291/354/dscn5179p.th.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/2626/dscn5187.th.jpg

foto.SKWK

Sami 08.07.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 930425)

Foto. SKWK

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
Przy okazji uspokajamy wszystkich kibiców: budowane w tym momencie ogrodzenie od strony trybuny zachodniej jest tylko czasowe. Będzie ono miało za zadanie oddzielić teren budowy, który już niedługo stanowić będzie wyłącznie trybuna zachodnia, od reszty stadionu. Po zakończeniu prac zostanie ono oczywiście zdemontowane.

Dziesięć znaków

someonewisp 08.07.2010 13:35

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wy_rozpoczete/
Umiesz czytać?
Mała wskazówka - ostatnie zdanie. Skąd wy się bierzecie? Nie przeczytacie najpierw a potem siejecie te bzdury.

Fanatyk R22 08.07.2010 13:35

tu bedzie asfalt wylany :)
aż do tego krawężnika :)

nie panikujcie tak.. mamy przecież 17 metrów do zagospodarowania!

4 metry asfalt (czyli od trybuny do krawężnika. i pozostałe 13.. zielona trawa :)

Krzysiek 08.07.2010 13:46

Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.


E: Dzięki Panowie

klusek106 08.07.2010 13:47

http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html

krakus76 08.07.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 930440)
Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.

E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.

A na jakiej przeglądarce chcesz oglądać ? W operze mam z tym problem ale już IE takiego problemu nie ma. Sprawdź sobie na różnych przeglądarkach.

maxx304 08.07.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 930440)
Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.
http://telewizor.eu/interaktywna.html
E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.

to ta?

kamera2012.eu/krakow5/

Po otwarciu w Internet Explorer działa, na FF nie za bardzo.

krakus76 08.07.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 930468)
to ta?

http://kamera2012.eu/krakow5/

Po otwarciu w Internet Explorer działa, na FF nie za bardzo.

Tak, to ta kamera.

alkoholik 08.07.2010 16:36

Ej czy ta murawa musi byc zielona uefa tylko taki kolor uznaje???

63.5 Kg 08.07.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 930530)
Ej czy ta murawa musi byc zielona uefa tylko taki kolor uznaje???

Dopuszczalny kolor jest tez ultramaryna i szafir blekitny ale tylko gdy mecz jest do godziny 18...

Angmir 08.07.2010 16:55

orientuje sie ktos czemu zdemontowano niektóre krzesełka ?? (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0"

andrzej 08.07.2010 16:56

http://sport.onet.pl/wideo/biala-gwi...3,2,klip.html#

dostuffca 08.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 930536)
Dopuszczalny kolor jest tez ultramaryna i szafir blekitny ale tylko gdy mecz jest do godziny 18...

Jak się nie znasz, to nie pieprz głupot! UEFA nie wprowadziła żadnych ograniczeń godzinowych ani tym bardziej nie dopuściła szafiru!

Ultramaryna może być niezależnie od pory dnia - liczy się odległość od trybun od linii i ih kąt nachylenia, tak by ludziom wydawało się, że jest to partyzancki zielony. Ultramaryna dużo lepiej wygląda na LEDowych telewizorach HD, a jak wiemy jest to przyszłość. Niestety na naszym stadionie, pomimo odpowiednich odległości i kątów miasto przycięło koszty i poszło w zieleń zwykłą. Na Lechu ma być ultramaryna, przez co w C+ transmisje będą nie tylko z meczów, ale nawet z treningów i nawadniania!

dla wszystkich zbulwersowanych >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Konrad. 08.07.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 930590)
Niestety na naszym stadionie, pomimo odpowiednich odległości i kątów miasto przycięło koszty i poszło w zieleń zwykłą.

Dramat, nawet tak ważny element stadionu jak murawa nie może być nowoczesny... :evil:

Poważnie zastanawiam się nad kupnem karnetu, bo zwykłą zieleń to ja mam na A-klasie za darmo...

VanBasten 08.07.2010 18:03

Oni wszystko wiedza i widzą , są w stanie powiedzieć które źbła trawy ukłądają się w złą stronę :) Poczekaj cierpliwie , trawę dopiero zaczeli układać .Ale gwarantuje Ci że tak do dwóch dni zrobi się tu spory temacik o złej trawie i spisku Majchrowskiego . Osobiście nie trawię Majchra bo to komuch nawet jeśli się kiedyś wypisał z LSD-i :) Ale przypisywanie mu całego zła to już przesada .Jak najbardziej powinien beknąć za całokształt inwestycji ale przypisywanie mu byle pierdółki graniczy z obłędem . Powinni się go rozliczyć szczególnie z obietnic które skłądał a wcale nie musiał .

GJ1906 08.07.2010 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 930544)
orientuje sie ktos czemu zdemontowano niektóre krzesełka ?? (środkowy czerwony sektor i dolna częśc sektora z "0"

A widziałeś żeby one kiedykolwiek były zamontowane...?

Angmir 08.07.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GJ1906 (Post 930682)
A widziałeś żeby one kiedykolwiek były zamontowane...?

Hmm fakt po ciemku nie zwróciłem uwagi ... - w takim razie dlaczego jeszcze ich nie zamontowano ?

Jean_Paulista 08.07.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 930776)
Hmm fakt po ciemku nie zwróciłem uwagi ... - w takim razie dlaczego jeszcze ich nie zamontowano ?

żeby tacy jak Ty mieli zagwozdkę...

zig 08.07.2010 19:07

Jak ten pająk dalej będzie tak dopieprzał na 5 kamerze to nam stadion do soboty skończy. :rotfl:
Majchrowski ucz się jak budować!

http://kamera2012.eu/krakow5/

_gilardino_ 08.07.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 930651)
Dramat, nawet tak ważny element stadionu jak murawa nie może być nowoczesny... :evil:

Poważnie zastanawiam się nad kupnem karnetu, bo zwykłą zieleń to ja mam na A-klasie za darmo...

Masz racje, chyba lepiej zostań w domu:lol:

South 08.07.2010 22:33

wygląd na to że machnęli już wszystkie krzesełka

Emilio 08.07.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 930949)
wygląd na to że machnęli już wszystkie krzesełka

Chyba jednak nie...

KOMINEK 09.07.2010 07:10

a walec walcuje :-)

gromaders 09.07.2010 07:57

no i pięknie, będzie ewenement na skalę światową, będziemy mieli tor wyścigowy na stadionie :)

Simao1 09.07.2010 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 931055)
no i pięknie, będzie ewenement na skalę światową, będziemy mieli tor wyścigowy na stadionie :)

Możecie już przestać wylewać swoje gorzkie żale? Tego naprawdę nie da się czytać. Będzie sztuczna trawa, nie zobaczycie tego "toru".

Wembley:
http://www.football-wallpapers.com/w..._1280x1024.jpg

San Siro (sztuczna murawa, jak jest planowane u nas):
http://farm1.static.flickr.com/203/4...99a1737477.jpg

Stade de France (kostka dookoła):
http://www.ambafrance-co.org/local/c...rand-41060.jpg

Na Wembley i Stade de France jest tylko wylewka/kostka brukowa. U nas zapowiadają, że będzie to przykryte... I nie tłumaczcie mi tego, że stadiony jak Wembley czy Stade de France są wykorzystywane do innych imprez...

dynek.pl 09.07.2010 08:49

Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.

kotlet06 09.07.2010 09:16

Patrząc na trybunę wschodnią wydaje mi się, że krzesełka na górnej trybunie między "S" i "Ł" są zamontowane niezgodnie z projektem. Powinny być pół na pół niebieskie i czerwone, tak jak między "W" i "I", a są same czerwone.

Czarny 09.07.2010 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 931096)
Mysle, ze nie ma juz co sie stresowac tym stadionem - bedzie kiedy bedzie.
Patrzac na nasza ofensywe transferowa, wyniki sparnigow przypuszczalnie bedziemy prezenetowac taki poziom,
ze ta jedna duza trybuna spokojnie wystarczy dla najwierniejszych fanow.


Świetnie to podsumowałeś. Jeśli tak dalej pójdzie stadion Wiśle nie będzie potrzebny. Co roku równamy w dół,a klub prowadzi rabunkową, wyniszczającą politykę.

Jeśli chodzi o stadion, to nie mam nic przeciwko 4 m pasowi drogi serwisowej, nie jest to już nic szokującego. Z pierwszej podanej informacji wynikało, że cały 17 m pas ma być pokryty asfaltem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl