![]() |
Zna ktoś jakis serwis co zajmuje sie naprawą iphonów (chodzi o cene) Pozdrawiam.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wywalcie to gg i zainstalujcie aqq i zobaczycie ze polowe minej nerwow ;)
|
Cytat:
|
@pirat
ma się te metody nie? :D |
...a robi się to tak, na to zawsze gotowi...
ale trzeba było trzymać się wersji, że to pomoc jest :) Cytat:
|
Coś się tu na mnie robi dziwna nagonka:P
Co to ma być? :) |
Da sie przywrócić stan kompa z przed kilku dni mając XP?
|
chyba jest taka opcja jak ,,Przywracanie systemu".
Spróbuj podbić z tym do wujka Googla. |
bus do borku szlacheckiego
czy ktos ma pojecie skad i w jakich godzinach odjezdzaja busy do borku szlacheckiego obok skawiny w strone oswiecimia?pozdrawiam
|
Z Borku Fałeckiego jezdzi autobus MPK do Borku Szlacheckiego jakby co.
|
Cytat:
W xp nie pamietam.... Moja rada ma sens jesli nie wylaczyles ``przywracania`` ... W razie problemow pisz -pomoge bo nie raz to robilem u siebie w pracy... Pozdrawiam |
Cytat:
dzieki za odp |
Kolejne pytanie:czy Wiecie moze gdzie w dobre rece(swiety nie jestem raczej diabel bo do kosciola chodze na pogrzeby chrzty wesela) mozna oddac jakims zakonnym,biednym, itp damskie ubrania w porzadnym stanie po babci dziewczyny?najlepiej w okolicach srodmiescia itp -jest tego z pare worow a na allegro nie chce mi sie wystawiac ,dostac grosze,i zdjec robic itp ...??
Wiem ze na malborskiej napewno ale to 2 strona krk a przez telefon `siostrzyczka`` swietoJe...liwa mowi z laska ze moze przyjac .... Zalezy mi na tym aby ciuchy trafily w dobre miejsce -inaczej wole na smietnik wyniesc i oszczedzic czasu itp. Pozdrawiam |
potrzebuję jakiś wykaz nowych osiedli na terenie Krakowa, miejsc, gdzie powstaje dużo nowiutkich bloków. Proszę albo o privy, albo o odpowiedź w temacie. pzdr ! :)
|
mam pytanie wplacilem na konto na bet at home pieniadze wszystko wypelnilelem jak trzeba przeslalem pieniadze a na koncie ani zlotowki wplacilem 200zl ile sie czeka na wplate na konto ? alobo co zrobic jak pieniadze nie doszly piszcie na prive to weazne dlamnie bo 2 banieczki droga nie hodza co nie
|
chodzą? :>
Zależy jak wpłacaleś, jeśli zwykłym pzrelewem bankowym to kilka dni - kiedyś było do 5. Jeśli wpłaty dokonywałeś kartą, to do 5minut. Dokładniejsze info znajdziesz na ich stronie w zakładce wpłaty powinieneś mieć szczegółowo podane ile czekasz w zależności od rodzaju wpłaty...albo skontaktuj się z supportem, co nie? Palczi, te ubrania chcesz faktycznie oddać w dobre ręce, czy szukasz wymówki by je jednak wyrzucić? |
Cytat:
|
Cytat:
Tam masz placówki podane. Albo masz na większości osiedli pojemniki na ubrania. Zysk z ich sprzedaży idzie na zboźne cele. |
Cytat:
Nie ma ta firma od pojeników umowy z caritasem i ubrania idą na ... sprzedaż w "sekendhendach" co lepsze, a gorsze to nic tylko wyrzucają. Tak przynajmniej informowali jakiś czas temu w mediach. |
Palczi,busy do Wadowic przez Skawinę,Brzeźnicę jeżdżą przez Borek Szlachecki.Odjazdy masz z Ogrodowej,tak samo chyba busy do Oświęcimia przez Skawinę i Zator.
|
Mógłby ktoś, kto ma konto na torrentach, zarzucić mi linkiem do tego torrenta:
http://torrenty.org/torrent/271315 ? Z góry dzięki |
Cytat:
Zresztą wystarczy telefon do Caritasu i oni często nawet przyjadą po zbędne rzeczy. |
probuje wdrazyc sie w temat for na phpBB 3 i mam pewien klopot
chcialbym sie dowiedziec w ktorym pliku php powinienem szukac linijek odpowiedzialnych za umieszczanie pod tytulami tematów wszelkich znakow, innymi slowy chce usunac wszystko co sie tam znajduje, a na chwile obecną wyglada to tak: http://img194.imageshack.us/img194/4097/001ti.jpg bede wdzieczny za pomoc |
Cytat:
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Chyba tramwajką na plac inwalidów i 114. Albo pod biprostal i 194.Albo spod biprostalu 144 na rondo grunwaldzkie i cokolwiek co jedzie w stronę ruczaju ;)
|
Cytat:
|
To znaczy że zbyt dużo osób chce sciągnąc ten plik i że zachęcają cię abyś kupił konto premium lub spróbował za 2 minuty, robią to aby być w porządku do wszystkich innnych uzytkowników platformy. Ostatnio próbowałeś 13 sekund temu więc musisz jeszcze trochę poczekać.
Ja ze swej strony proponuje rsdown.pl do kupienia na allegro, czekać nie trzeba nie ma limitów kosztuję nie dużo, ja od wczoraj tego używam i jestem miło zaskoczony, po przejściu z getfile.pl gdzie ostatnio byly problemy. |
Posiada ktoś książkę 'Ja, ołówek' albo gdzieś się z nią zetknął w formie pdf? Bo znalazłam tylko jej skrót...
|
o ktorej jutro moze byc walka Adamka z golota ?!
nie o ktorej sie zaczyna to wszystko tylko sama walka ich bezposrednio |
W radio słyszałem dziś, że o 23 mają walczyć.
|
Cytat:
(10znaków) |
Da sie wystawic komentarz uzytkownikowi z allegro ktory ma zwieszone konto? Mi wyskakuje, ze nie ma takiej mozliwosci, ale dzis ten uzytkownik dostal kilka komentarzy...
|
Czy wam też strona SKWK od kilku tygodni ładuje się 5 minut ?
|
polski film.
nie tak dawno byla/bedzie premiera. biedne malzenstwo decyduje sie na zagranie w filmie porno. jaki tytul tego filmu? z gory dzieki. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl