Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WislakWiDoK 22.10.2009 19:10

Zna ktoś jakis serwis co zajmuje sie naprawą iphonów (chodzi o cene) Pozdrawiam.

WISŁAZWE 22.10.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 806623)
Działa wam GG?

Nie 500 znaków.

pirat.z.karaibow 22.10.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 806623)
Działa wam GG?

Tak 600 znaków.

Rudi5555 22.10.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szyszunia_ABG (Post 806603)
Siema mam pytanko małe, w czym jest wada a mianowicie. Włączam mp3 jest chwile napis marki mp3 po czym samoistnie sie gasi, dodam ze bateria jest nowiutka. Będę wdzieczna za podpowiedzi

Może jednak coś z baterią. Albo w opcjach zobacz oszczędzanie energii czy cos takiego. I najlepiej to wyłącz.Może zadziała.:D A jak coś to pisz na priv może mamy te same modele.

DominoForza 22.10.2009 19:32

wywalcie to gg i zainstalujcie aqq i zobaczycie ze polowe minej nerwow ;)

pirat.z.karaibow 22.10.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 806639)
A jak coś to pisz na priv może mamy te same modele.

To teraz tak się podrywa :lol:

Rudi5555 22.10.2009 19:35

@pirat
ma się te metody nie? :D

pio 22.10.2009 19:38

...a robi się to tak, na to zawsze gotowi...
ale trzeba było trzymać się wersji, że to pomoc jest :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 806642)
wywalcie to gg i zainstalujcie aqq i zobaczycie ze polowe minej nerwow ;)

egzakli, aqq rządzi :)

Rudi5555 22.10.2009 19:39

Coś się tu na mnie robi dziwna nagonka:P
Co to ma być? :)

WiślakNH 22.10.2009 19:58

Da sie przywrócić stan kompa z przed kilku dni mając XP?

Rudi5555 22.10.2009 20:13

chyba jest taka opcja jak ,,Przywracanie systemu".
Spróbuj podbić z tym do wujka Googla.

palczi 22.10.2009 20:44

bus do borku szlacheckiego
 
czy ktos ma pojecie skad i w jakich godzinach odjezdzaja busy do borku szlacheckiego obok skawiny w strone oswiecimia?pozdrawiam

pawulon-82 22.10.2009 20:46

Z Borku Fałeckiego jezdzi autobus MPK do Borku Szlacheckiego jakby co.

palczi 22.10.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 806657)
Da sie przywrócić stan kompa z przed kilku dni mając XP?

da sie jak najbardziej z tym ze utracisz ``dane`` ktore zapisywales po ``utowrzeniu punktu`` -sprawdz panel sterowani-dawno nie mialem xp wiec konkretnej sciezki Ci nie podam bo mam malcolma 7 u siebie na lapie-u mnie : panel sterowanie/system/zakladka przywracanie systemu.
W xp nie pamietam....
Moja rada ma sens jesli nie wylaczyles ``przywracania`` ...
W razie problemow pisz -pomoge bo nie raz to robilem u siebie w pracy...
Pozdrawiam

palczi 22.10.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawulon-82 (Post 806693)
Z Borku Fałeckiego jezdzi autobus MPK do Borku Szlacheckiego jakby co.

wiem wiem,myslalem o jakims busie z pod galerii itp gdyz mam blizej i szukam bezposreniego polaczenia:)
dzieki za odp

palczi 22.10.2009 21:27

Kolejne pytanie:czy Wiecie moze gdzie w dobre rece(swiety nie jestem raczej diabel bo do kosciola chodze na pogrzeby chrzty wesela) mozna oddac jakims zakonnym,biednym, itp damskie ubrania w porzadnym stanie po babci dziewczyny?najlepiej w okolicach srodmiescia itp -jest tego z pare worow a na allegro nie chce mi sie wystawiac ,dostac grosze,i zdjec robic itp ...??
Wiem ze na malborskiej napewno ale to 2 strona krk a przez telefon `siostrzyczka`` swietoJe...liwa mowi z laska ze moze przyjac ....
Zalezy mi na tym aby ciuchy trafily w dobre miejsce -inaczej wole na smietnik wyniesc i oszczedzic czasu itp.
Pozdrawiam

!!IRIVER!! 22.10.2009 21:31

potrzebuję jakiś wykaz nowych osiedli na terenie Krakowa, miejsc, gdzie powstaje dużo nowiutkich bloków. Proszę albo o privy, albo o odpowiedź w temacie. pzdr ! :)

W.O.J.Z.I.N 22.10.2009 21:32

mam pytanie wplacilem na konto na bet at home pieniadze wszystko wypelnilelem jak trzeba przeslalem pieniadze a na koncie ani zlotowki wplacilem 200zl ile sie czeka na wplate na konto ? alobo co zrobic jak pieniadze nie doszly piszcie na prive to weazne dlamnie bo 2 banieczki droga nie hodza co nie

pio 22.10.2009 21:39

chodzą? :>
Zależy jak wpłacaleś, jeśli zwykłym pzrelewem bankowym to kilka dni - kiedyś było do 5. Jeśli wpłaty dokonywałeś kartą, to do 5minut. Dokładniejsze info znajdziesz na ich stronie w zakładce wpłaty powinieneś mieć szczegółowo podane ile czekasz w zależności od rodzaju wpłaty...albo skontaktuj się z supportem, co nie?


Palczi, te ubrania chcesz faktycznie oddać w dobre ręce, czy szukasz wymówki by je jednak wyrzucić?

iiYama 22.10.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.O.J.Z.I.N (Post 806718)
mam pytanie wplacilem na konto na bet at home pieniadze wszystko wypelnilelem jak trzeba przeslalem pieniadze a na koncie ani zlotowki wplacilem 200zl ile sie czeka na wplate na konto ? alobo co zrobic jak pieniadze nie doszly piszcie na prive to weazne dlamnie bo 2 banieczki droga nie hodza co nie

Po przelewie z mBanku 3-go dnia miałem na koncie.

Hamas_kr 22.10.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 806713)
Wiecie moze gdzie w dobre rece

http://www.krakowcaritas.pl/

Tam masz placówki podane.

Albo masz na większości osiedli pojemniki na ubrania. Zysk z ich sprzedaży idzie na zboźne cele.

Żmijka 22.10.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 806730)
Albo masz na większości osiedli pojemniki na ubrania. Zysk z ich sprzedaży idzie na zboźne cele.

Wróć, już nie ponoć niestety.

Nie ma ta firma od pojeników umowy z caritasem i ubrania idą na ... sprzedaż w "sekendhendach" co lepsze, a gorsze to nic tylko wyrzucają.

Tak przynajmniej informowali jakiś czas temu w mediach.

LuKaS TSW 22.10.2009 22:49

Palczi,busy do Wadowic przez Skawinę,Brzeźnicę jeżdżą przez Borek Szlachecki.Odjazdy masz z Ogrodowej,tak samo chyba busy do Oświęcimia przez Skawinę i Zator.

dj_ibutti 22.10.2009 22:53

Mógłby ktoś, kto ma konto na torrentach, zarzucić mi linkiem do tego torrenta:

http://torrenty.org/torrent/271315

?

Z góry dzięki

Hamas_kr 22.10.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 806748)
Wróć, już nie ponoć niestety.

Nie ma ta firma od pojeników umowy z caritasem i ubrania idą na ... sprzedaż w "sekendhendach" co lepsze, a gorsze to nic tylko wyrzucają.

Tak przynajmniej informowali jakiś czas temu w mediach.

Hmmm... wiem, że PCK się wycofał ze współpracy z tą firmą, ale oni chyba nadal jakiś procent zysku przekazują na organizacje zajmujące się potrzebującymi.

Zresztą wystarczy telefon do Caritasu i oni często nawet przyjadą po zbędne rzeczy.

Genio 22.10.2009 23:43

probuje wdrazyc sie w temat for na phpBB 3 i mam pewien klopot
chcialbym sie dowiedziec w ktorym pliku php powinienem szukac linijek odpowiedzialnych za umieszczanie pod tytulami tematów wszelkich znakow, innymi slowy chce usunac wszystko co sie tam znajduje, a na chwile obecną wyglada to tak:
http://img194.imageshack.us/img194/4097/001ti.jpg

bede wdzieczny za pomoc

dostuffca 23.10.2009 06:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 806507)
Ktoś zna knajpę w Zakopanym gdzie jest Orange Sport i będzie się dało w sobotę oglądnąć mecz?

z góry dzięki

podbijam...

someone_TSW 23.10.2009 06:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 806756)
Mógłby ktoś, kto ma konto na torrentach, zarzucić mi linkiem do tego torrenta:

http://torrenty.org/torrent/271315

?

Z góry dzięki

http://www.sendspace.pl/file/f8aa3b53f8f95cd296d1442

Zola 23.10.2009 11:50

do usunięcia

kokrys 23.10.2009 12:11

Chyba tramwajką na plac inwalidów i 114. Albo pod biprostal i 194.Albo spod biprostalu 144 na rondo grunwaldzkie i cokolwiek co jedzie w stronę ruczaju ;)

kubawislak 23.10.2009 17:34

Cytat:

Error

You want to download the following file: http://rapidshare.com/files/29066120...-Rip.part1.rar | 100431 KB
Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member
Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 13 seconds ago.
Create Premium Account

O co im K**** chodzi? Już drugi dzień tak mam!

MatMario 23.10.2009 17:49

To znaczy że zbyt dużo osób chce sciągnąc ten plik i że zachęcają cię abyś kupił konto premium lub spróbował za 2 minuty, robią to aby być w porządku do wszystkich innnych uzytkowników platformy. Ostatnio próbowałeś 13 sekund temu więc musisz jeszcze trochę poczekać.

Ja ze swej strony proponuje rsdown.pl do kupienia na allegro, czekać nie trzeba nie ma limitów kosztuję nie dużo, ja od wczoraj tego używam i jestem miło zaskoczony, po przejściu z getfile.pl gdzie ostatnio byly problemy.

Ola7 23.10.2009 19:56

Posiada ktoś książkę 'Ja, ołówek' albo gdzieś się z nią zetknął w formie pdf? Bo znalazłam tylko jej skrót...

West 23.10.2009 20:35

o ktorej jutro moze byc walka Adamka z golota ?!
nie o ktorej sie zaczyna to wszystko tylko sama walka ich bezposrednio

felipe 23.10.2009 20:37

W radio słyszałem dziś, że o 23 mają walczyć.

wisl@k_TS 23.10.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 807019)
o ktorej jutro moze byc walka Adamka z golota ?!
nie o ktorej sie zaczyna to wszystko tylko sama walka ich bezposrednio

Około 23.

(10znaków)

wislak_92 23.10.2009 21:14

Da sie wystawic komentarz uzytkownikowi z allegro ktory ma zwieszone konto? Mi wyskakuje, ze nie ma takiej mozliwosci, ale dzis ten uzytkownik dostal kilka komentarzy...

Mario Nh 23.10.2009 21:54

Czy wam też strona SKWK od kilku tygodni ładuje się 5 minut ?

nero 23.10.2009 22:22

polski film.
nie tak dawno byla/bedzie premiera.
biedne malzenstwo decyduje sie na zagranie w filmie porno.
jaki tytul tego filmu?
z gory dzieki.

ja_ka_ 23.10.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 807057)
Czy wam też strona SKWK od kilku tygodni ładuje się 5 minut ?

Wszystko jest ok, przynajmniej u mnie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl