Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kha1 29.11.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1019533)
Jak uważacie warto brać bonus powitalny ? Niby to 2 x więcej kasy, ale trzeba całość 3 x obrócić, więc jakieś tam ryzyko jest :) Jak to widzicie ?

To zależy czy liczysz na szybką grę czy po prostu chcesz sobie pograć na dłuższą metę. Bo jeśli to drugie to bierz, prędzej czy później albo przegrasz wszystko albo obrócisz :-p

El'kabat 29.11.2010 16:11

Ja nigdy nie bralem,jak wiesz ze chcesz grac powaznie ako 1.3,2 albo 3 ,single czy duble czy triple i masz na to pomysl to wplac kapital i graj,a nie baw sie w jakies bonusy.

mszwagier 29.11.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 1019515)
Barcelona - Real Madrid (Liczba spalonych) (Poniżej/powyżej: 5.5) over kurs 1,72

Tours - Le Mans (Double Chance) 1x kurs 1,29

@ 2,22

co to za buk?

Speedy 29.11.2010 17:13

Real Madryt @3,4 bet365

i radze wam się nad tym poważnie zastanowić! :-P

El'kabat 29.11.2010 17:50

Heh ja tam wole dzis siasc i ogladnac dobry mecz z DUZA iloscia goli :D zeby over 2,5 siadl heh chociaz osobiscie wole Barce ;)

Junior_Battle 29.11.2010 17:50

http://www.right2bet.net/pl/

Garbaż1906 29.11.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1019574)
Ja nigdy nie bralem,jak wiesz ze chcesz grac powaznie ako 1.3,2 albo 3 ,single czy duble czy triple i masz na to pomysl to wplac kapital i graj,a nie baw sie w jakies bonusy.

tak też właśnie uważam dlatego z bonusu zrezygnuję

nbp 29.11.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 1019497)
Barcelona - Real Madrid over 1.5

ako 1.16

u którego buka obstawiłeś jeśli można ?

Ja się pokusiłem i mój typ to:

Barcelona v Real Madryt
(Suma goli)Powyżej 2.5Kurs 1.72

Maxior 29.11.2010 19:52

Pokusze sie jeszcze na jedno:D

Barcelona - Reaal Madrid 1x (W czym sie zasugerowałem:D Barcelona Guardioli nigdy nie przegrała oficjalnego meczu grając w pełnym składzie:
Sezon 2008-09: Numancia 0:1 (brak Pique), Espanyol 1:2 (brak Puyola i Iniesty) Atletico Madryt 3:4 (brak Pique i Iniesty), Mallorca 1:2, Osasuna 0:1, Szachtar 2:3 (grały rezerwy)
Sezon 2009-10: Atletico Madryt 1:2 (brak Pique i Alvesa), Rubin Kazań 1:2 (brak Puyola), Inter Mediolan 1:3 (brak Iniesty), Sevilla 1:2 (grały rezerwy)
Sezon 2010-11:Hercules 0:2 (brak Alvesa, Puyola i Xaviego), Sevilla 1:3 (grały rezerwy) Ta drużyna w pełnym składzie jest niepokonana. Wygrać z nią można tylko, jak któryś z kluczowych graczy jest kontuzjowany. )

ako 1.30

nbp, gram na expekt:)

Garbaż1906 29.11.2010 20:12

a ja zagram całkiem inaczej :) za drobne:

FC Barcelona - Real Madrid
Gole łącznie - Typ: 1 bramka
kurs: 5,7 zł

Spodziewam się raczej nudnego meczu, a zamiast wielu bramek - piłkarskich szachów. Mam nadzieję, że będzie inaczej, bo kupon za grosze postawiony, a wolałbym obejrzeć dobre widowisko. Stawiam na 1 bramkę w meczu, żebym nie był zawiedziony jak mecz będzie nudny i skończy się właśnie takim rezultatem :)

JAN ZEMBRZYCKI 29.11.2010 20:38

Barcelona - Real 1 (1,95)
Messi gol (1,9)

DarekK_11 29.11.2010 20:39

A ja zagram Barcelona - Real (-1)
@6,50 na Expekt.com

WISŁAZWE 29.11.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 1019718)
Barcelona - Real 1 (1,95)
Messi gol (1,9)

Tak spytam, na jakim buku grasz, gdzie można strzelców typować ?? :)

Donki 29.11.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1019730)
Tak spytam, na jakim buku grasz, gdzie można strzelców typować ?? :)

Nie wiem gdzie JAN gra, ale strzelców mozna typowac np. w Betclicku

MłodePokolenie 29.11.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1019733)
Nie wiem gdzie JAN gra, ale strzelców mozna typowac np. w Betclicku


SportingBet na ten mecz przygotował 116 możliwośći zakładów. Są strzelcy.

DarekK_11 29.11.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 1019720)
A ja zagram Barcelona - Real (-1)
@6,50 na Expekt.com

Szybko nastąpiła weryfikacja :P

nbp 29.11.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1019446)
Atl. Huracan - Lanus Lanus DNB 1.70
Lugano - Aarau 1 1.70
Leicester - Nottingham 1 2.10

Leicester C.0 - 0Nottingham F.
nadal byś postawił 1 na Leicester ? Bo muszę jeszcze stówką obrócić u buka, żeby móc wypłacić kaskę. Więc obstawiłbym na żywo ten mecz na becie365. Tylko czy jesteś pewien gospodarzy ?

dziękuje za odp.

Junior_Battle 29.11.2010 22:02

kurs na Real w przerwie 21:D

Można zagrać za symboliczne 100zł:P

nbp 29.11.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 1019793)
kurs na Real w przerwie 21:D

Można zagrać za symboliczne 100zł:P

teraz masz 34 zł na Real
I ja postawie złotówę. Bo w razie wygranej Królewskich - wygrywam więcej niż postawiłem kasy na Barcę.

Więc tak czy siak się opłaca

WislakWiDoK 29.11.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1019446)
Atl. Huracan - Lanus Lanus DNB 1.70
Lugano - Aarau 1 1.70
Leicester - Nottingham 1 2.10


Lanus rusza za 15 minut.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1019778)
Leicester C.0 - 0Nottingham F.
nadal byś postawił 1 na Leicester ? Bo muszę jeszcze stówką obrócić u buka, żeby móc wypłacić kaskę. Więc obstawiłbym na żywo ten mecz na becie365. Tylko czy jesteś pewien gospodarzy ?

dziękuje za odp.

Nie widziałem twoje posta, jednym okiem śledziłem ten mecz i przewaga Leicesteru przez cały mecz, pytaniem było czy uda sie wcisnąć jakąs brame, udało sie.


Argentinos Jrs - Colon 1 2.05

Maxior 29.11.2010 23:01

Po tych meczu, kibice realu uciszą sie na chwile:D:D

Na noc:)

Argentinos Juniors - Colón de Santa Fe gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.25

Kamson 29.11.2010 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1019348)
Barcelona - Real Madryt 1

2.05

I teraz pluje sobie w brode, że w ostatniej chwili odpuściłem handicap...

Jakieś pomysły na jutro? Puchar Anglii i Włoch odpuszczam

Szarny 29.11.2010 23:50

Nie wiecie może skąd buki czerpią statystyki do rozliczania zakładów?

Coś mi się wydaje, że Pinnacle leci ze mną w kulki bo bet na ilość spalonych - over 5.5 rozliczyli mi jako przegrany. Stawka symboliczna, normalnie bym to olał, ale wszedzie na stronkach widzę, że w spalonych było 5-2 dla Barcy, więc...?:)

Grał ktoś zakład na ilość spalonych w dzisiejszym meczu u tego albo innego buka?

Siwy_89 30.11.2010 01:52

może zagrałeś over 5,5 ale np. w określonym czasie?

bo linia over 5,5 na cały mecz byłaby zbyt niska moim zdaniem :)

Szarny 30.11.2010 08:01

Właśnie dlatego zagrałem ten over, bo linia też była wg. mnie za nisko :)

A po 1 mailu poprawili błąd i zakład rozliczyli jako wygrany, tak więc Pinnacle nadal jest no.1 wśród buków :D

WislakWiDoK 30.11.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1019854)
Argentinos Jrs - Colon 1 2.05

Wczoraj 5/5

Cheltenham - Southend 1 2.32 |własnie doszło info że przełożony|


West Ham - Manchester Utd (-0,5 -1) 2 1.83
- tutaj ostrożnie bo nie wiadomo jaki skład wyjdzie.
Co do meczu to ''* United wygrało ostatnie sześć spotkań przeciwko West Ham. Wszystkie pojedynki rozegrano w lidze, a w pięciu z nich, gracze Fergusona nie stracili bramki.''

Redditch - Nuneaton x2 1.95

Lukko - Jyväskylä Jyväskylä (0) 2 1.80

nbp 30.11.2010 12:20

Może i nie odważnie, ale za porządną kwotę.

Jagiellonia - Śląsk - 1x.

Wydaje się, że Jaga dostała już zadyszki. Nie oczekiwanie wysoka pozycja w tabeli, treningi , sparingi i mecze na wysokich obrotach grają, stąd wydaje mi się, że tracą już siły. Patrz - mecz w Chorzowie ze słabym Ruchem i tylko remis.

Po co podpórka ? Śląsk Lenczyka zaczyna nie dość, że mniej tracić bramek ( wyjątkiem jest mecz w Gdyni ), to jeszcze zaczynają strzelać. No i Wołczek gra w końcu na swojej nominalnej pozycji.

A że Jaga na 7 meczy u siebie wszystkie wygrała, uważam że są faworytem, ale wrocławianie mogą sprawić niespodziankę.


cracovia : Legia x2

jakby nie patrzeć, to icki sobie przypomniały jak wygląda bramka przeciwników i jak tam wpakować piłki. Ale jednak obrona pasów nie istnieje. Tam jakaś mesa gra i ludzie z łapanki chyba.

Legia gra w kratkę, i to dosłownie. 8 meczy wyjazdowych - 4 wygrane i 4 porażki. Dostają mega baty od nas, a ze słabszą Polonią Bytom męczą się przez 90 minut i tylko jedną bramę zdobywają


Bet365:

Duble
1.43



ps. może ktoś ma jakieś swoje przemyślenia co do pozostałych meczy naszej ekstraligi ?

_gilardino_ 30.11.2010 13:11

http://insiderbet.pl/showthread.php?p=44112#post44112 Na poprawę humoru :)

Bolzano - Asiago 1 1.80

Goście grali 3 mecze 27,28 i 29 w pucharze Kontynentalnym więc można spodziewać się dzisiaj zmienników, do tego h2h przemawia na gospodarzy + 2 zawodników jest zawieszonych a jednemu skończył się kontrakt.

Göttingen BG 74 - Hemofarm Vrsac KK 1 1.90

U gości dwóch podstawowych zawodników kontuzjowanych, obie drużyny do tej pory bilans 2-0, atut własnego parkietu i osłabienia powinny przechylić szalę zwycięstwa w stronę gospodarzy:p

Lech-Juventus 2 2.20

Kurs już trochę spadł ale pograłem wczoraj w Boylesports. Krótko mówiąc to już nie ten Juventus z pierwszego meczu, w ostatnim czasie osiągali dobre wyniki, mają na rozkładzie Milan czy remis z Interem na wyjazdach a jak Lech każdy widzi :) Kalkulacji ze strony Włochów nie będzie bo ratuje ich tylko zwycięstwo.

Cracovia-Legia 2 2.10
Nic dwa razy się nie zdarza, Cracovia przez 85 minut grała katastrofalnie ze słabym na wyjazdach Bełchatowem a to co się stało ciężko wytłumaczyć, nikt mi nie powie że Krzywicki jest dobrym piłkarzem :) a to głównie dzięki niemu żydki wygrały. Dwaj napastnicy z jakimś potencjałem czyli Matusiak i Ślusarski dalej siedzą w ME a Legia poza porażką z Wisłą nie traci w ostatnim czasie punktów.


nbp - po takim kursie Jagi bym nie grał, w tym meczu wszystko się może zdarzyć :P



nbp 30.11.2010 14:56

@ _gilardinio_ - słyszałeś, że po meczu z Gieksą, na Kałuży ustawiono prowizoryczną ścianę płaczu - i płakali , błagali o kolejną wygraną :P. A tak na serio, to według mnie cuda się zdarzają i na prawdę mogą zabrać te 2 punkty Legii i może być remis na K1. Także ja tam wolę z podpórkami.





Young Boys - VFB Stuttgart - 1
http://www.vfb.de/de/aktuell/news/2010/39769.php
Goście wystąpią w rezerwowym składzie, niemcy są pewni awansu, a gospodarze będą gryźć trawę, bo wygrana daje im awans do kolejnej rundy.

Manchester City - FC Salzburg - 1
' Red bulle ' mają co prawda iluzoryczne szanse na awans - ale w Manchasterze nie wygrają, a następny mecz grają u siebie z Lechem. Więc na pewno nie zdobędą 6 pkt dzięki którym mogli by awansować. Także wyjdą na boisko i dostaną baty.

Rapid Wiedeń
- Fc Porto - x2
Rapid na 4 mecze, przegrał aż 3 i stracił najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn w swojej grupie. To Porto walczy o utrzymanie pierwszego miejsca w grupie. Wiedeńczycy jednak potrafili sprawić sporo problemów Besiktasowi i CSKA Sofia - stąd ta podpórka.


CSKA Sofia - Besiktas Stambuł - x2
U bługarów szwankuje atak, tylko 2 bramy jak do tej pory. I jeśli Turcy chcą być pewnie awansu dalej nie mogą zgubić punktów po prostu.




także taki kuponik sobie zrobiłem i na bet365 postawiłem:


http://i51.tinypic.com/5n4y0m.jpg

Kamson 30.11.2010 16:11

Na dziś z braku laku, dla zabawy poszły jednak te puchary (rymowania nie planowałem :lol:). Oby obyło się bez niespodzianek :)

Arsenal, Manchester, Fiorentina, Chievo i do tego zasugerowane przez _gilardino_ Bolzano. Ako 8,87.

A jeśli chodzi o LE:

Atletico Madrid - Aris Thessaloniki 1.30
Metalist Kharkiv - Debreceni VSC (+1) 1.50

ako 1,95

Manchester City - Red Bull Salzburg 1 1.20
Lech Poznan - Juventus Turin 2 2.00 (szkoda, że kurs już tak w dół poleciał)
ako 2,40

CF Villarreal - NK Dinamo Zagreb 1 1.35
US Palermo - AC Sparta Praga 1 1.65
ako 2,23

może coś jeszcze dorzuce. informacje nt. drużyn które mają w planach wystawić rezerwy mile widziane :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl