![]() |
Ej mam 22Lata ciekawe czy dożyje kolejnej przebudowy stadionu:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja *******e czy wy nie macie w ogóle poczucica humoru ? Chłopaki sobie ułozyli napis , wiślacki zresztą , ale wam jak zwykle wszystko przeszkadza . A zastanawialiście się jaka to różnica ? Czy ułozą nie wiem ,powiedzmy że 100 krzesełek rząd po rzędzie czy ułożą te same 100 krzesełek tworząc napis ? To naprawdę robi wam jakąs różnice ???? Może sobie chcieli pyknąć fotkę a może chcieli pokazać taki idiotom jak Wy że na stadionie pracują wiślacy . Jeśli to drugie to niestety przecenili waszą iteligencje . Żałosne to jest ! Nie ten napis jest problemem .Problemem jest to że do 22 lipca należy zgłosić stadion do 2 rundy pucharów .A jak widać nie ma na to szans . Zamiast narzekać na byle pierdół narzekajcie na to co istotne . Mam nadzieję że ten stadion z takim czy innym opóźnieniem jednak kiedyś zakończą .Ale mam tez nadzieję że osoby odpowiedzialne za tej bajzel też poniosą konsekwencje . |
Cytat:
"Do ciebie i tobie podobnych, forumowych malkontentów. Ułożenie samego krzesełka to kilka sekund. Bardziej pracochłonne jest przygotowanie dziurek we wspornikach, bo w co 3 krzesełku trzeba było piłować, bo nie chciały wejść, co zajmowało w ****u więcej czasu. Może to jest większy problem? Tak cie to boli i drażni, że zamiast pójść na przerwę śniadaniową zrobiliśmy sobie wrór swojego oseidla, czym aż o 0 (słownie: zero) minut opóźniliśmy prace na stadionie? (czas opóźnienia to zsumowany czas: wpadnięcia na pomysł, przerobienia wzorku, zaproponowania go ziomkowi, zatwierdzenia go przez ziomka - to wszystko trwa przecież) Nie no, ****, że niebieskie krzesła nie były zrobione na czas i było 5 dni do tyłu. Najgorsze, że ci, opierdalający się robotnicy ośmielili sobie z nas, szanownych forumowiczów zażartować! Czerwone krzesełka zamiast, jak Pan Bóg przykazał od lewej do prawej (a na stadionie żydów od prawej do lewej) układać, ośmielili się jakiś wzorek ułożyć. Jeszcze ABG nie po środku! Dobrze to skomentował jeden z tych, co 11 godzin, tylko się 'obija'. Dać takiemu wiertarkę na pół godziny, to by już głupot nie *******ił. Zawodowy opóźniacz robót na stadionie z Olszy 2 pozdrawia tych wiecznie niezadowolonych z życia forumowiczów." |
M-M jemu nie ma nawet co tłumaczyc bo i tak nie zrozumie ;)
|
Cytat:
|
M-M, a co z tymi dwoma miejscami, które zaznaczyłem na wyżej dołączonym zdjęciu? liczba "0" i "9" zostaną naprawione?
ps. ja się wzorka nie czepiam - mi się podoba :D |
Oj ja w tym temacie nie siedzę.
Bekowy tekst wrzuciłem grzecznościowo . |
Cytat:
:lol: ;) Moje pytania czy obawy sa czesto absurdalne, ale to dlatego ze ta budowa to jeden wielki absurd i czlowiek drzy o kazda rzecz bo kazdego dnia jest zaskakiwany nowymi absurdami jeden z ostatnich przykladow mav23 bodaj jest z biura architektonicznego Oblutowicza, pytam o szczeliny w dachach, odpowiedz pada Cytat:
takze jak ktos ma jakies obawy, komus cos nie pasuje, wydaje mu sie ze cos jest s*******one niech smialo o tym pisze, robimy za informatorow bo sami nie poradziliby sobie z wieloma rzeczami |
to prawda o dzisiejszym wieczornym teście jupiterów?
|
No juz widac że sie pod dachem swiecą ;)
No chyba że to tylko odbijające sie słonce. |
Cytat:
Bo ja na Twoje lęki znam jedną rade : daj sobie spokój , nie denerwuj się , nie pisz , nie przeżywaj ! Poczekaj aż skończą i pójdziesz sobie na meczyk /jak Cię mama puści / gwarantuje , że będziesz zachwycony . A tak stresujesz się jakąs szczeliną :) A możesz być pewien że nikt , nawet Obtułowicz nie projektuje dachu z dziurami .Jęsli tak jest to powstała w wyniku jakiegoś błędu . A błędy i niedoróbki zdarzają się na każdej budowie bo tego się nie da uniknąć .Po to jest na końcu odbiór techniczny itp A ty się już teraz denerwujesz i jeszcze się wrzodów dorobisz :) Po co Ci to ? |
Cytat:
Nie mierz innych swoją miarą. To, że tobie zajęłoby to godzinę, bo już w podstawówce uciekałeś z lekcji, na których układało się klocki logicznego myślenia, to nie znaczy, że innym to tyle zajmuje. Dostałem info od chłopaków, że miał być gotyk, ale znowu byłoby narzekanie 'eee znowu ten gotyk' :rotfl: |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
super jest nie? przeciez my nie mamy tyle kasy co Bayern zeby postawic fajny stadion jak wspomniales... co tam pol miliarda zlotych i to minimum, nic lepszego nie dalo sie postawic a przynajmniej na biezaco unikac bledow, trzeba obowiazkowo posiadac tyle co kasy co Bayern.. siedzmy cicho i udawajmy ze wszystko jest ok, mozna i tak pod warunkiem ze stadion kosztuje 30 baniek i stawiany jest dla Piasta Gliwice , a nie 12 krotnego Mistrza Polski ktory demoluje Polska lige od ponad 10 lat posiadajacy rzesze fanow w calej Polsce i poza nia tylko po wszystkim nie pisz "zal" :lol: |
Ja się zastanawiam dlaczego czerwone krzesełka między 1 i 9 są fajnie podzielone na pół z niebieskimi nad wejsciem, a na sektorze z 6 w stronę E zrobili jakiś jeden rząd czerwonych. Analogia by się sprzydała w tym miejscu. tak samo poprwić ten dół zera bo to razi.
|
Mam pytanie do zorjentowanych, ta wartwa która teraz kładą pod murawę to co to jest? ;)
|
gleba pod murawę :) tak nazwana: ziemią :)
|
Cytat:
|
Dywan z ziemi, a potem już tylko dywan z trawą ;) Do piątku już powinno być wszystko pod rolki z trawą gotowe, na moje oko.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Sorry za OT |
Cytat:
No patrz Pan, niby to takie proste, a mimo to Zielona Architektura jak do tej pory każdą murawę potrafiła spitolić :shock: |
|
Jeśli trawa faktycznie już przyjechała, to muszą pracować całą noc, zwłaszcza przy takich temperaturach. Inaczej trawa może być bezużyteczna, bo po prostu uschnie :/
Nie wiem, czy pamiętacie, jakie były jaja, jak ostatnio nam kładki trawę. Upały były podobne, a trawa jechała z Niemiec, specjalnymi ciężarówkami. W obawie przed długą kontrolą graniczną, wojewoda małopolski zadzwonił do wojewody dolnośląskiego, a ten załatwił ze strażą graniczną, że przepuścili ciężarówki bez kontroli :) I trawa natychmiast po przywiezieniu była kładziona. Jestem również ciekawy, w jak dużych rolkach jest ta trawa, bo im większe "płaty", tym lepiej. Trawa w małych kawałkach trudniej się przyjmuję, łatwiej ją wyrwać i ma tendencję do tworzenia nierówności. |
Ależ się prezentuje trybuna C przy tych jupiterach. Wzór krzesełek... tym można cieszyć oczy do rana!
|
Wyglada ladnie ale to tylko czesc oswietlenia, wiec normalnie bedzie jasniej. Mam nadzieje ze efekt bedzie podobny jak na nowym stadionie Legii. Mocne oswietlenie daje bardzo duzo do ogolnego wygladu stadionu/meczu.
|
moze ktos z Was sie orientuje, czy schody na wszystkich trybunach będą żółte czy jak? Bo czytałem gdzieś że na C mają zostać takie jakie są.. to co, z E przemalują czy poprostu każda trybuna to inny świat? :P
|
|
Cytat:
|
Nooo. Wygląda zajebiście :)
|
Od razu powiało optymizmem. ;)
To żeby podtrzymać atmosferę (bo tu ciągle może i słuszne narzekania!) chciałbym z takich plusów naszego stadionu podkreślić, wręcz ogromną ilość miejsca wewnątrz trybun. Jeśli będzie to dobrze zagospodarowane to naprawdę większość mankamentów pójdzie w kąt. |
Z kasą na halę zrobili, jak uprzedzali, to i ze stadionowymi pięniedzmi zrobią to samo. Szkoda, że już nikt nie chce umierać za Wisłę, zwłaszcza za halę sportową :-/ Czuję się tak, jakby włodarze miejscy mnie oszukali i to tak życiowo i perfidnie :evil:
Ps. Majchrowski z radnymi z PiS zrobili, to co mówiłem, tylko na raty. Kto daje i odbiera, ten się po piekle poniewiera i tego życzę wszystkim tym, którzy z Wisły zrobili sobie pośmiewisko miejskie, tak z halą, jak i ze stadionem. A prawdziwych kibiców Wisły, chyba już nie ma ?? . :D |
Myślę, że ten nieszczęsny asfalt to cos takiego jak na stadionie Chesterfield
http://img412.imageshack.us/img412/4246/stadiony.jpg Uploaded with ImageShack.us |
Jeśli ktoś bacznie przyglada się kładzeniu ostaniej warstwy pod murawe to łatwo zauważy że niewiele sie zmieniło w porównaniu ze stanem z dnia wczorajszego w godzinach popołudniowych , pewnie też dziś nic sie nie zazieleni na R22 mimo iz całą noc doświetlali się pracownicy i ich dzieło . Pytanie do dobrze zorientowanych ile osób liczy załoga pracująca przy budowie stadionu na chwilę obecną ?
|
http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html kładą trawe!!!
|
Wydaje mi się że demontują niebieskie krzesełka (od dołu) pod cyfrą 0. Jaki jest tego powód ?
|
Ciekawe, jaki będzie efekt.
Te pasy jako żywo przypominają mi murawę, jaką nam położyli po dwumeczu z Lazio :/ Czym się to skończyło, wszyscy pamiętamy... |
Nie gadaj ze jestes w stanie rozkminic rodzaj murawy na podstawie obrazy z kamery.
Szacunek! |
.............................
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl