Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

alkoholik 07.07.2010 17:40

Ej mam 22Lata ciekawe czy dożyje kolejnej przebudowy stadionu:)

Sami 07.07.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fanatyk R22 (Post 929870)
http://img683.imageshack.us/img683/4845/obrazeknt.png

- dlaczego liczba "9" jest jakaś taka koślawa, a nie jest odwrotnością liczby "6"
- dlaczego liczba "0" jest niesymetryczna w dolnym prawym rogu

to są kpiny :foch:

"9" wydaje się być dobrze zrobiona. Gorzej z cyfrą 0 - jej prawy dolny róg nie jest wykonany tak jak pozostałe. Zamiast zamontowania czterech niebieskich krzesełek (3 w poziomie, 2 w pionie) jest tylko 1. Lepiej widoczne jest to na zdjęciu, które wrzucał mav23.

VanBasten 07.07.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 929691)
to jakies jaja ? :shock:
tam widnieje
Olsza 2
ABG

i na domiar zlego to ABG nie jest wysrodkowane , jak mawial Stanislaw Aniol
"No i jak to teraz wygląda? Jak gówno w lesie"
mam nadzieje ze tak dla jaj sobie to ukladaja, i zaraz calosc zapelnia :rotfl:

E nie ! Pewnie tak zostanie . To pewnie Majchrowski im kazał tak zrobić żebyście mieli następny temat do narzekania . Na dzień dzisiajeszy nie ma jeszcze papieru toaletowego więc nie możecie ponarzekać to że jest w niewłaściwym kolorze dlatego wymyślił coś takiego .
Ja *******e czy wy nie macie w ogóle poczucica humoru ? Chłopaki sobie ułozyli napis , wiślacki zresztą , ale wam jak zwykle wszystko przeszkadza . A zastanawialiście się jaka to różnica ? Czy ułozą nie wiem ,powiedzmy że 100 krzesełek rząd po rzędzie czy ułożą te same 100 krzesełek tworząc napis ? To naprawdę robi wam jakąs różnice ???? Może sobie chcieli pyknąć fotkę a może chcieli pokazać taki idiotom jak Wy że na stadionie pracują wiślacy . Jeśli to drugie to niestety przecenili waszą iteligencje . Żałosne to jest !
Nie ten napis jest problemem .Problemem jest to że do 22 lipca należy zgłosić stadion do 2 rundy pucharów .A jak widać nie ma na to szans . Zamiast narzekać na byle pierdół narzekajcie na to co istotne . Mam nadzieję że ten stadion z takim czy innym opóźnieniem jednak kiedyś zakończą .Ale mam tez nadzieję że osoby odpowiedzialne za tej bajzel też poniosą konsekwencje .

M-M 07.07.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 929728)
mi chodzi o profesjonalne podejscie do wykonywania swojej pracy..
o nic wiecej, ciebie to smieszy, mnie nie.. za duzo nerwow stracilem z powodu tego stadionu, a im sie jeszcze na wzorki zbiera

od kolegi, współwinowajcy całego SKANDALU:

"Do ciebie i tobie podobnych, forumowych malkontentów.
Ułożenie samego krzesełka to kilka sekund. Bardziej pracochłonne jest przygotowanie dziurek we wspornikach, bo w co 3 krzesełku trzeba było piłować, bo nie chciały wejść, co zajmowało w ****u więcej czasu. Może to jest większy problem?

Tak cie to boli i drażni, że zamiast pójść na przerwę śniadaniową zrobiliśmy sobie wrór swojego oseidla, czym aż o 0 (słownie: zero) minut opóźniliśmy prace na stadionie? (czas opóźnienia to zsumowany czas: wpadnięcia na pomysł, przerobienia wzorku, zaproponowania go ziomkowi, zatwierdzenia go przez ziomka - to wszystko trwa przecież)

Nie no, ****, że niebieskie krzesła nie były zrobione na czas i było 5 dni do tyłu. Najgorsze, że ci, opierdalający się robotnicy ośmielili sobie z nas, szanownych forumowiczów zażartować! Czerwone krzesełka zamiast, jak Pan Bóg przykazał od lewej do prawej (a na stadionie żydów od prawej do lewej) układać, ośmielili się jakiś wzorek ułożyć. Jeszcze ABG nie po środku!

Dobrze to skomentował jeden z tych, co 11 godzin, tylko się 'obija'. Dać takiemu wiertarkę na pół godziny, to by już głupot nie *******ił.

Zawodowy opóźniacz robót na stadionie z Olszy 2 pozdrawia tych wiecznie niezadowolonych z życia forumowiczów."

Donki 07.07.2010 18:25

M-M jemu nie ma nawet co tłumaczyc bo i tak nie zrozumie ;)

-78- 07.07.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 929908)
Ej mam 22Lata ciekawe czy dożyje kolejnej przebudowy stadionu:)

nawet biorąc pod uwagę nasz stadion i władze, to patrząc na twój nick-nie sądzę.:)

Fanatyk R22 07.07.2010 18:26

M-M, a co z tymi dwoma miejscami, które zaznaczyłem na wyżej dołączonym zdjęciu? liczba "0" i "9" zostaną naprawione?

ps. ja się wzorka nie czepiam - mi się podoba :D

M-M 07.07.2010 18:34

Oj ja w tym temacie nie siedzę.
Bekowy tekst wrzuciłem grzecznościowo .

SpoXsteR 07.07.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 929922)
E nie ! Pewnie tak zostanie .

Szkoda ze nie napisales o tym wczesniej, czyzbys sie czego obawial?
:lol:
;)

Moje pytania czy obawy sa czesto absurdalne, ale to dlatego ze ta budowa to jeden wielki absurd i czlowiek drzy o kazda rzecz bo kazdego dnia jest zaskakiwany nowymi absurdami

jeden z ostatnich przykladow

mav23 bodaj jest z biura architektonicznego Oblutowicza, pytam o szczeliny w dachach, odpowiedz pada
Cytat:

Nie mam zielonego pojęcia - szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło że tam coś takiego jest i że trzeba to jakoś zasłonić
i badz madry i pisz wiersze.. tak poza tym to daje sobie leb uciac ze o wielu bledach itp dowiadywali sie z tego forum, np. ktos robil foto, wrzucil a oni "o, a co to jest?"
takze jak ktos ma jakies obawy, komus cos nie pasuje, wydaje mu sie ze cos jest s*******one niech smialo o tym pisze, robimy za informatorow bo sami nie poradziliby sobie z wieloma rzeczami

massoud 07.07.2010 19:05

to prawda o dzisiejszym wieczornym teście jupiterów?

Donki 07.07.2010 19:15

No juz widac że sie pod dachem swiecą ;)
No chyba że to tylko odbijające sie słonce.

VanBasten 07.07.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 929944)
Szkoda ze nie napisales o tym wczesniej, czyzbys sie czego obawial?
:lol:
;)

Moje pytania czy obawy sa czesto absurdalne, ale to dlatego ze ta budowa to jeden wielki absurd i czlowiek drzy o kazda rzecz bo kazdego dnia jest zaskakiwany nowymi absurdami

jeden z ostatnich przykladow

mav23 bodaj jest z biura architektonicznego Oblutowicza, pytam o szczeliny w dachach, odpowiedz pada
i badz madry i pisz wiersze.. tak poza tym to daje sobie leb uciac ze o wielu bledach itp dowiadywali sie z tego forum, np. ktos robil foto, wrzucil a oni "o, a co to jest?"
takze jak ktos ma jakies obawy, komus cos nie pasuje, wydaje mu sie ze cos jest s*******one niech smialo o tym pisze, robimy za informatorow bo sami nie poradziliby sobie z wieloma rzeczami

A powiedz mi co Twój lekarz na to ?
Bo ja na Twoje lęki znam jedną rade : daj sobie spokój , nie denerwuj się , nie pisz , nie przeżywaj ! Poczekaj aż skończą i pójdziesz sobie na meczyk /jak Cię mama puści / gwarantuje , że będziesz zachwycony .
A tak stresujesz się jakąs szczeliną :) A możesz być pewien że nikt , nawet Obtułowicz nie projektuje dachu z dziurami .Jęsli tak jest to powstała w wyniku jakiegoś błędu . A błędy i niedoróbki zdarzają się na każdej budowie bo tego się nie da uniknąć .Po to jest na końcu odbiór techniczny itp A ty się już teraz denerwujesz i jeszcze się wrzodów dorobisz :) Po co Ci to ?

M-M 07.07.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 929716)
to teraz zaczna zapie.. z tymi krzeselkami, zeby chociaz od srodka na murawie trybuna wygladala jak powinna
bo we wzorki to oni sie moga bawic gdy przescigaja terminy o kilka miesiecy, a na dzis dzien zostalismy po raz kolejni wyje... i nikomu nie jest do smiechu, zamiast w 2 godziny zapelnic jeden sektor to godzine traca na rozkminianie jak ulozyc literke A.. niech UEFA widzi ze nam zalezy.. a nie kpimy z siebie samych i nich

jeszcze coś od siebie dodam.
Nie mierz innych swoją miarą. To, że tobie zajęłoby to godzinę, bo już w podstawówce uciekałeś z lekcji, na których układało się klocki logicznego myślenia, to nie znaczy, że innym to tyle zajmuje.

Dostałem info od chłopaków, że miał być gotyk, ale znowu byłoby narzekanie 'eee znowu ten gotyk' :rotfl:

SpoXsteR 07.07.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 925969)
A tak przy okazji to dzisiaj zobaczyłem sobie to : http://ekstraklasa.wp.pl/gid,1243777...iazdjecie.html
i tak sobie myślę jak to jest że tam się dało wybudować piękny piłkarski stadion w tak krótkim czasie a u nas trwa to 10 lat i efekt końcowy jednak mocno odbiega od stadionu Legii . Żal .

Cytat:

Teraz jest wiele płaczu o krzesełka i wzór napisów . moim zdaniem totalnie to s*******ili . Juz na wiosnę jak zobaczyłem na stronie projekt tego napisu totalnie mi sie nie podobał .Jest pstrokaty całkowicie bez gustu . Legia ma zielone krzesełka i zwykły prosty napis i wygląda to super . U nas ktoś na siłe na krzesełkach chciał pokazać zbyt wiele rzeczy : barwy klubu , nazwę , rok powstania .Po jaką cholere ? MOżna było to samo zrobić w inny sposób np na C dać napis "wisła " na A i B "kraków" i jak już bardzo chcieli to "1906" dać na E . W takiej formie jak jest teraz te napisy jeszcze bardziej podkreślają fakt że stadion był sztukowany .To zwyczajnie wiedać :)
Cytat:

.Mnie też wiele rzeczy się nie podoba zaczynając od okrąglaka , który tam pasuje jak pięść do oka :) Nie podoba mi się rózna wysokość trybun i te mijające się dachy , nie podoba mi się to że trybuny za bramkami mają inną bryłe od tych wzdłuż boiska itp .
A tam, stresujesz się jakimis krzeselkami, wzorkiem, ze stadion buduja 10 lat, ze jest brzydszy od tego w Warszawie, jakimis okraglakiem, nierownymi dachami, trybunami za bramkami. Jesli tak jest to powstalo w wyniku jakiegos bledu . A bledy i niedorobki zdarzaja sie na kazdej budowie bo tego się nie da uniknac .Po to jest na koncu odbior techniczny itp A ty sie już teraz denerwujesz i jeszcze sie wrzodow dorobisz :) Po co Ci to ?

Cytat:

Ale mam tez swoje pytanie : czy na stadionie mają być dwa telebimy ??? Bo z tego co słysze to nie ma kto kupić nawet jednego .
co sie pytasz.. nie stresuj sie, wez jakies leki, poczekaj az skoncza i wtedy obudzisz sie z reka w nocniku bo wczesniej nikt tego nie naglasnial i polozyl lachona na to

super jest nie? przeciez my nie mamy tyle kasy co Bayern zeby postawic fajny stadion jak wspomniales... co tam pol miliarda zlotych i to minimum, nic lepszego nie dalo sie postawic a przynajmniej na biezaco unikac bledow, trzeba obowiazkowo posiadac tyle co kasy co Bayern..

siedzmy cicho i udawajmy ze wszystko jest ok, mozna i tak pod warunkiem ze stadion kosztuje 30 baniek i stawiany jest dla Piasta Gliwice , a nie 12 krotnego Mistrza Polski ktory demoluje Polska lige od ponad 10 lat posiadajacy rzesze fanow w calej Polsce i poza nia

tylko po wszystkim nie pisz "zal" :lol:

MatMario 07.07.2010 20:15

Ja się zastanawiam dlaczego czerwone krzesełka między 1 i 9 są fajnie podzielone na pół z niebieskimi nad wejsciem, a na sektorze z 6 w stronę E zrobili jakiś jeden rząd czerwonych. Analogia by się sprzydała w tym miejscu. tak samo poprwić ten dół zera bo to razi.

Donki 07.07.2010 20:21

Mam pytanie do zorjentowanych, ta wartwa która teraz kładą pod murawę to co to jest? ;)

Fanatyk R22 07.07.2010 20:30

gleba pod murawę :) tak nazwana: ziemią :)

zbymak 07.07.2010 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 929990)
Mam pytanie do zorjentowanych, ta wartwa która teraz kładą pod murawę to co to jest? ;)

Ziemia bo juz dzis mieli klasc trawe.Podobno o 22g maja testować telebim:lol:

spinnaker 07.07.2010 20:32

Dywan z ziemi, a potem już tylko dywan z trawą ;) Do piątku już powinno być wszystko pod rolki z trawą gotowe, na moje oko.

Fanatyk R22 07.07.2010 20:36

http://www.zielonaarchitektura.info..../fibreturf.png

dokładnie tak to wygląda :)

blackluk 07.07.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 929996)
Ziemia bo juz dzis mieli klasc trawe.Podobno o 22g maja testować telebim:lol:

Zbymak teraz tylko hece sobie robi :P zamiast info podawać :(, a tak było ciekawie jak podawaliście wiadomości, a teraz taka nuda na tym forum . No szkoda

czera84 07.07.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blackluk (Post 930001)
Zbymak teraz tylko hece sobie robi :P zamiast info podawać :(, a tak było ciekawie jak podawaliście wiadomości, a teraz taka nuda na tym forum . No szkoda

Noo ludzie na forum już nie mają o czym gadać tylko dyskutują nie wiadomo o czym.Jutro żadnego transferu pewnie nie będzie i lipa:(A czy całą noc będą tą ziemie robić??
Sorry za OT

willow 07.07.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fanatyk R22 (Post 930000)


No patrz Pan, niby to takie proste, a mimo to Zielona Architektura jak do tej pory każdą murawę potrafiła spitolić :shock:

zbymak 07.07.2010 20:56

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isly,id,t.html

willow 07.07.2010 21:11

Jeśli trawa faktycznie już przyjechała, to muszą pracować całą noc, zwłaszcza przy takich temperaturach. Inaczej trawa może być bezużyteczna, bo po prostu uschnie :/

Nie wiem, czy pamiętacie, jakie były jaja, jak ostatnio nam kładki trawę. Upały były podobne, a trawa jechała z Niemiec, specjalnymi ciężarówkami.
W obawie przed długą kontrolą graniczną, wojewoda małopolski zadzwonił do wojewody dolnośląskiego, a ten załatwił ze strażą graniczną, że przepuścili ciężarówki bez kontroli :)
I trawa natychmiast po przywiezieniu była kładziona.

Jestem również ciekawy, w jak dużych rolkach jest ta trawa, bo im większe "płaty", tym lepiej. Trawa w małych kawałkach trudniej się przyjmuję, łatwiej ją wyrwać i ma tendencję do tworzenia nierówności.

Mario Nh 07.07.2010 21:44

Ależ się prezentuje trybuna C przy tych jupiterach. Wzór krzesełek... tym można cieszyć oczy do rana!

sqallpl 07.07.2010 21:54

Wyglada ladnie ale to tylko czesc oswietlenia, wiec normalnie bedzie jasniej. Mam nadzieje ze efekt bedzie podobny jak na nowym stadionie Legii. Mocne oswietlenie daje bardzo duzo do ogolnego wygladu stadionu/meczu.

choyrak 07.07.2010 22:02

moze ktos z Was sie orientuje, czy schody na wszystkich trybunach będą żółte czy jak? Bo czytałem gdzieś że na C mają zostać takie jakie są.. to co, z E przemalują czy poprostu każda trybuna to inny świat? :P

sayek89 07.07.2010 22:13

Coś pięknego ;)

http://img205.imageshack.us/img205/7...tualny1024.jpg

Emilio 07.07.2010 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 930081)

A jak dojdzie do tego zielona murawa i trybuny wypełnione po brzegi... Bajka!:)

dj_ibutti 07.07.2010 23:13

Nooo. Wygląda zajebiście :)

Snow 07.07.2010 23:20

Od razu powiało optymizmem. ;)
To żeby podtrzymać atmosferę (bo tu ciągle może i słuszne narzekania!) chciałbym z takich plusów naszego stadionu podkreślić, wręcz ogromną ilość miejsca wewnątrz trybun. Jeśli będzie to dobrze zagospodarowane to naprawdę większość mankamentów pójdzie w kąt.

kot 08.07.2010 01:41

Z kasą na halę zrobili, jak uprzedzali, to i ze stadionowymi pięniedzmi zrobią to samo. Szkoda, że już nikt nie chce umierać za Wisłę, zwłaszcza za halę sportową :-/ Czuję się tak, jakby włodarze miejscy mnie oszukali i to tak życiowo i perfidnie :evil:

Ps. Majchrowski z radnymi z PiS zrobili, to co mówiłem, tylko na raty. Kto daje i odbiera, ten się po piekle poniewiera i tego życzę wszystkim tym, którzy z Wisły zrobili sobie pośmiewisko miejskie, tak z halą, jak i ze stadionem. A prawdziwych kibiców Wisły, chyba już nie ma ?? . :D

andrzej 08.07.2010 01:55

Myślę, że ten nieszczęsny asfalt to cos takiego jak na stadionie Chesterfield
http://img412.imageshack.us/img412/4246/stadiony.jpg

Uploaded with ImageShack.us

kohprzem'68 08.07.2010 05:52

Jeśli ktoś bacznie przyglada się kładzeniu ostaniej warstwy pod murawe to łatwo zauważy że niewiele sie zmieniło w porównaniu ze stanem z dnia wczorajszego w godzinach popołudniowych , pewnie też dziś nic sie nie zazieleni na R22 mimo iz całą noc doświetlali się pracownicy i ich dzieło . Pytanie do dobrze zorientowanych ile osób liczy załoga pracująca przy budowie stadionu na chwilę obecną ?

silver1906ts 08.07.2010 08:51

http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html kładą trawe!!!

krakus76 08.07.2010 09:27

Wydaje mi się że demontują niebieskie krzesełka (od dołu) pod cyfrą 0. Jaki jest tego powód ?

willow 08.07.2010 09:28

Ciekawe, jaki będzie efekt.
Te pasy jako żywo przypominają mi murawę, jaką nam położyli po dwumeczu z Lazio :/
Czym się to skończyło, wszyscy pamiętamy...

As 08.07.2010 09:30

Nie gadaj ze jestes w stanie rozkminic rodzaj murawy na podstawie obrazy z kamery.

Szacunek!

krakus76 08.07.2010 09:32

.............................


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl