Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Kamson 29.07.2015 21:51

https://www.youtube.com/watch?v=DBkDl0GoNUw

Życie to walka
a lech to pralka



:D

Kocur 29.07.2015 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1409348)
Ja to juz nie wiem czy cieszyc sie czy nie. Liga Mistrzow bedzie ciekawsza bez Lecha ale wkurza, że nas ciągle dymają bo karny dla Basel jesli już był to czerwona kartka z dupy.


Nas tyle razy wyruchali sędziowie w eliminacjach, że mi kompletnie kuchenek nie żal, podobnie jak legionistów sędziowie w ciula zrobią to poczują się jak my w zeszłym sezonie.

!!IRIVER!! 29.07.2015 21:56

Szkoda, że powieźli ich dzisiaj aż tak, bo może się okazać, że na nas zepną dupę. Gdyby jechali do Szwajcarii z nadziejami to Skorża by pewnie postawił na zmienników.
Szkolne błędy w obronie + wyruchanie przez sędziego.

radek2323 29.07.2015 22:03

Wynik podobny jak nasz parę lat temu tylko w drugą stronę :rotfl:

AYALA 29.07.2015 22:14

Bez skutecznego do bólu napadziora (Rudniev czy Franek lub Żuraw z dawnych lat) ciężko walczyć z takim nawet Basel, który był do ogrania.

Krav 30.07.2015 07:27

ja tam jestem zadowolony, bo Basel był zdecydowanie lepszy wczoraj - modelowy przykład jak powinno się golić frajerów - na chłodno, w końcu coś wpadnie.

Sytuacja z karnym ? Karny oczywisty, czerwonej bym nie dawał.

emj10 30.07.2015 09:10

Eurowpierodol - koniec aktu drugiego.

Jeśli ktoś spodziewał się innego obrazu meczu z mistrzem Szwajcarii to nieuważnie śledzi poczynania ekipy z Bazylei. Na pół gwizdka lajtowo opędzili chłopaków z Wronek i w rewanżu spokojnie mogą sobie dograć ostatnie 90 minut dwumeczu. Jeśli będą mieli chęć postrzelać to postrzelają, ale gdy będą leniwi to skończy się na marnym 2:0, bo po co się przemęczać.

Pan Jotka 30.07.2015 09:35

Chciałem remisu. Wtedy żyli by nadzieją i w meczu z Wisłą graliby myślami o LM. A tutaj gładkie 1:3 i po zawodach. Moga sie spiąć w sobotę, bo w LM nie zobacza w tym roku.

dynek.pl 30.07.2015 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1409380)
Eurowpierodol - koniec aktu drugiego.

Jeśli ktoś spodziewał się innego obrazu meczu z mistrzem Szwajcarii to nieuważnie śledzi poczynania ekipy z Bazylei. Na pół gwizdka lajtowo opędzili chłopaków z Wronek i w rewanżu spokojnie mogą sobie dograć ostatnie 90 minut dwumeczu. Jeśli będą mieli chęć postrzelać to postrzelają, ale gdy będą leniwi to skończy się na marnym 2:0, bo po co się przemęczać.

Roznie to sie moglo potoczyc bo do momentu czerwonej kartki jednak bylo 1:1, a i Lech mial dosyc dobre sytuacje.
Jak dla mnie nie bylo takiej dysproporcji jak miedzy nami i APOEL-em czy miedzy Legia, a Steaua.

Maciuś 30.07.2015 10:17

Amikorz myślał że jak kupią Dudkę i Robaka to LM się sama zrobi. A najlepsze jest to że jeżeli w tym roku nie zakwalifikują się do grupy Ligi Europy to za rok będą mieli ranking niższy niż... Śląsk Wrocław czyli będą rozstawieni tylko w I rundzie LE. Polska piłka klubowa to dno i katastrofa.
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...trank2016.html

ABGwislakABG 30.07.2015 10:19

Ja już wiedziałem, że po marzeniach wronek jak Thomalla spierrdolił wyśmienite podanie od Hamalainena.

sandomingo 30.07.2015 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1409385)
Jak dla mnie nie bylo takiej dysproporcji jak miedzy nami i APOEL-em czy miedzy Legia, a Steaua.

Ale APOEL i Steaua to była ostania runda eliminacji. A tutaj dopiero trzecia...

dynek.pl 30.07.2015 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1409389)
Ale APOEL i Steaua to była ostania runda eliminacji. A tutaj dopiero trzecia...

Tym się nie ma co sugerować bo wynikało tylko z faktu, ze już w 3 rundzie nie byli rozstawieni. Basel ma wiekszy wspolczynnik niz APOEL i Steaua razem wziete :)

Ogryzek 30.07.2015 11:40

Basel to inna półka niż Steua czy APOEL.

Amica zagrała na ile umiała ale to było za mało. Wstydem nie jest przegrać z Basel.

Chciałbym żebyśmy my mieli tak budowany zespół jak Amica z akademią i juniorami. Teraz jak im się noga powinie w IV eliminacji o wejście do LE (bo z Basel w tej rundzie już w zasadzie odpadli) - to sprzedadzą takiego Linettego czy Kownackiego za 3 mln euro i załatają dziurę budżetową.

kreseq 30.07.2015 11:49

Fakty są takie, że Basel zaczęło tak, jakby im się nie chciało :) Potem zauważyli że jednak trzeba trochę sił włożyć w mecz. Karny jak to karny ale czerwona z dupy. Posypało się wszystko i nikt nie mógł liczyć na cud.
Lech liczył na remis albo minimalną wygraną u siebie by postawić pierdyliard autobusów w rewanżu. W tej chwili czeka ich tylko wycieczka.
PS: To co zrobił jeden zawodnik Basel z Trałką... ;) Czekam na gifa z tej akcji bo się popłakałem.

63.5 Kg 30.07.2015 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1409399)
Fakty są takie, że Basel zaczęło tak, jakby im się nie chciało :) Potem zauważyli że jednak trzeba trochę sił włożyć w mecz. Karny jak to karny ale czerwona z dupy. Posypało się wszystko i nikt nie mógł liczyć na cud.
Lech liczył na remis albo minimalną wygraną u siebie by postawić pierdyliard autobusów w rewanżu. W tej chwili czeka ich tylko wycieczka.
PS: To co zrobił jeden zawodnik Basel z Trałką... ;) Czekam na gifa z tej akcji bo się popłakałem.

Ewidentna czerwona...
Chlopak idzie sam na sam...

szprotson 30.07.2015 12:26

jakby to była liga polska to Basel by pierwszą połowe kończyło w 10 lub mniej.

p.s. Robak słaby

regan 30.07.2015 12:26

A czy Basel grało przypadkiem w ćwierćfinale Ligi mistrzów?;)

Janusz 30.07.2015 12:59

Grało, a w rankingu UEFA są wyżej niż Sevilla i wiekszość włoskich "potęg"
Sędzi im spieprzył mecz, sytuacje mieli, nie wykorzystali. Prawi każdy (oprócz kilku) pojedynek 1;1 zawodnicy Bazel wygrywali, szybkościowo też trochę lepsi.
I żal Lecha bo na 1-3 nie zasłużyli.
Pytanie czy to sie na nas nie odbije bo teraz mogą się na lidze skoncentrować, przynajmniej do następnego dwumeczu...

brylant17 30.07.2015 13:00

Polskie kluby nigdy nie zagrają w LM jak nie zaczną inwestować w porządnych piłkarzy to samo tyczy się LE chodź tu może udać się fuksem gra w fazie grupowej

kerim1906 30.07.2015 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1409401)
Ewidentna czerwona...
Chlopak idzie sam na sam...

co najmniej cztery osoby wcześniej bezdyskusyjnie "nie dają" czerwonej , znają przepisy czy tylko tak piszą?

Janusz "I żal Lecha bo na 1-3 nie zasłużyli."

Ty tak na poważnie ? Basel na pół gwizdka o 2 klasy lepszy a Tobie żal ? pominę że to amikorz nie warty uwagi czy współczucia a Tobie żal ? czego ? tych mitycznych punktów do wirtualnego rankingu ,Panie kabaret, to jest kabaret , na stronie Wisły komuś żal amici , za chwilę będzie żal żydów i warszawki , kto tu pisze?

Janusz 30.07.2015 13:35

Żal w sensie że z przebiegu gry nie byli aż o tyle gorsi. Tak po obiektywnemu. I nie chodzi że Amica, czy inna Legia, po prostu z przebiegu meczu.
ps
O punktach nawet nie myślałem, bo chwilowo niestety nas to nie dotyczy. Niestety. I tu tż staram się patrzeć obiektywnie.
Czasami jest mecz że powinno być 5:0 a jest 3:1 a czasmi 1:1 a jest 3:1, niezależne kto gra.
Z tymi 2 klasami tez bym nie przesadzał, byli lepsi, alei co najważniejsze skuteczniejsi.

kerim1906 30.07.2015 13:50

może przesadziłem że o 2 klasy , ale to naprawdę przepaść , jak Basel przyśpieszyło to amica nie istniała, generalnie grali na pół gwizdka

szprotson 30.07.2015 13:57

UP:
Kerim od ktorej minuty mozna to przyspieszenie obejrzeć bo nie skupiałem sie na spotkaniu ?

kerim1906 30.07.2015 14:58

szprotson "jakby to była liga polska to Basel by pierwszą połowe kończyło w 10 lub mniej."

fakt nie skupiłeś się na spotkaniu, w sumie na czym tu się skupiać ? na amice

Janusz 30.07.2015 16:17

Kerim, dzięki sędziemu Lech grał w 10 od pewnego momentu, nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale to utrudnia.
Szczególnie z silniejszym przeciwnikiem.

FraMat 30.07.2015 16:18

Nie dzięki sędziemu tylko sam sobie był winien. A mam wrażenie, czy z Kędziorą czy bez, Basel i tak Amice wpakowałoby te gole.

kerim1906 30.07.2015 17:32

Janusz "dzięki sędziemu Lech grał w 10 od pewnego momentu"

już pisałem karny i czerwona podręcznikowa, no chyba że Wisła gra z warszawką wtedy to jest zagadka dlaczego sędzia tak a nie inaczej postąpił , lepszy numer jest z czerwoną dla Basel, wydaje się że gościu uciekał z nogami i nawet nie dotknął pyrzaka, tak to widziałem w powtórce a sędzia był bliżej

Festence 30.07.2015 19:52

W ogóle nie rozumiem narzekań na podyktowanie rzutu karnego i czerwonej kartki dla Kędziory.

Sami obrońcy Amiki przyznają, że faul był, ale "tylko żółta". Przecież w takiej sytuacji, gdy sędzia gwiżdże faul z automatu musi wyciągnąć czerwoną kartkę jako karę za pozbawienie 100% szansy na gola.

Co do czerwonej dla Bazylei, nie wiadomo, czy kontakt był, ale dzisiejsze przepisy są tak skonstruowane, że można ukarać za sam zamiar, a gość sunął z korkami na wysokości kolana...

Angmir 30.07.2015 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Festence (Post 1409459)
W ogóle nie rozumiem narzekań na podyktowanie rzutu karnego i czerwonej kartki dla Kędziory.

Sami obrońcy Amiki przyznają, że faul był, ale "tylko żółta". Przecież w takiej sytuacji, gdy sędzia gwiżdże faul z automatu musi wyciągnąć czerwoną kartkę jako karę za pozbawienie 100% szansy na gola.

Co do czerwonej dla Bazylei, nie wiadomo, czy kontakt był, ale dzisiejsze przepisy są tak skonstruowane, że można ukarać za sam zamiar, a gość sunął z korkami na wysokości kolana...

Legia Botosani - faul na Nikoliciu - karny - ale żadnej kartki ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl