![]() |
|
Kurto szaleje... już nawet gole strzela...
|
Mączyński miał ofertę z Wisły Kraków. Wolał Zabrze...
W ostatnich sezonach Krzysztof Mączyński nie należał do faworytów kibiców Górnika Zabrze. Wielu z tych, którzy pojawiali się na Roosevelta widząc nieudane zagrania środkowego pomocnika dostawało palpitacji serca i w krzycząc w kierunku ławki rezerwowych żądało zmiany zawodnika. Ten jednak miał u Adama Nawałki bardzo silną pozycję i po faktycznie słabszym okresie zaczął kredyt zaufania spłacać. W pierwszych kolejkach bieżących rozgrywek Mączyński był jednym z wyróżniających się zawodników Górnika. Otrzymał nawet opaskę kapitańską, pod nieobecność kontuzjowanego Adama Dancha i z zadaniem przywódcy drużyny również radzi sobie bez zastrzeżeń. Co ciekawe, "Mąki" mogłoby dziś w Zabrzu już nie być. Latem miał on bowiem bardzo poważną ofertę powrotu do Wisły Kraków, gdzie stawiał pierwsze kroki w futbolu. Propozycję z Reymonta jednak odrzucił. - Dobrze się czuję w Zabrzu, mam zaufanie sztabu szkoleniowego. No i jestem temu klubowi coś winien. Pamiętam, że to on dał mi poważną szansę - przekonuje Mączyński. Przypomnijmy, że przychodząc do Zabrza zawodnik o Wiśle wypowiadał się w bardzo ostrych słowach. Z jego ust padło m.in. oskarżenie, że krakowski klub nie szanuje swoich wychowanków i robi wszystko, by blokować im kariery. Miało to związek z fiaskiem negocjacji pomiędzy Wisłą a ŁKS-em Łódź w sprawie transferu wypożyczonego wcześniej do Łodzi piłkarza. |
Mati Borek na Twitterze :
Cytat:
|
A dlaczego by miała dostać? Tam by grał za darmo z sentymentu, w końcu to w Amice zaczynał karierę.
|
A u nas ją kontynuował i wybił się do zagranicznego klubu...
|
Cytat:
|
Taki żart.. Amica = Lech, wicie rozumicie...
|
http://www.futbolnews.pl/informacje/...t-i-basta.html
Ciekawy artykuł o byłym niszczycielu Wisły i jego wyczynach jako pierwszego propagandzisty Bońka. Mnie to nie dziwi, bo Boniek jest najgorszym prezesem od dawna, ale o tym prawie nigdzie nie można się dowiedzieć, bo przekonał w wiadomy sposób ludzi z najważniejszych piłkarskich ośrodków medialnych. Jakie to szczęście, że ci skompromitowani bracia odeszli z Wisły, ale trzeba uważać, żeby się nie mścili na Wiśle, bo jak widać mają wiele do gadania w naszej piłce i są bezwzględnymi ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym. |
Z kolei ten artykuł to coś w stylu "Boniek złym prezesem jest i basta". Bo to że Boniek daje kase na media w celu 'ocieplenia' wizerunku PZPNu to żadna tajemnica ani chyba ujma...
Cytat:
|
Cytat:
|
3 dni temu we Francji pomógł mi z Damian Nurkowski, kiedy miałem problem z samochodem, pewnie mało kojarzy, bo odległe lata 1975-84 piłkarz Wisły, teraz pracuje we Francji, wiem, ze przez jakiś czas próbował swoich sił w OL, ale chyba w rezerwach kopał, super człowiek tak jak jego syn ! taka ciekawostka :)
|
Jacek Kmiecik. Co to za człowiek?
|
Cytat:
|
|
Daniel Sikorski zerwał więzadła. W debiucie. W rezerwach.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ie-w-rezerwach |
Cytat:
Wracaj do zdrowia Daniel! |
Daniel zawsze chciał i widać to było ale jak dostał piłkę to nagle nogi jak z waty i du.a
ZDROWIA DANIEL ! W Krakowi jeszcze pamietamy o tb. |
Siara w wykonaniu gwiazdek reprezentacji. Co cieszy, jako jeden z nielicznych na poziomie zachował się Kuba Błaszczykowski.
|
Cytat:
dziwię się że nie grał u nas za darmo... Daniel wracaj do Wisły! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasz były rezerwowy bramkarz rozegrał w pt i wczoraj 2 mecze w swojej reprezentacji.
|
Wisla przegrala odwolanie o WIlka
http://www.weszlo.com/news/16970-Zar...aconej_pozycji |
Cytat:
|
Cytat:
1.Wisła 2. Kołakowski. Co do samej sprawy, to jeśli nasz klub miał możliwość na tej ucieczce zarobić, lub jesli uznano że nie do końca rozegrano to fair, to tylko przyklasnąć. Niedopomyślenia było by odpuścić i zrezygnować z możliwości jak nam przsługiwała. Kogo to interesuje jak i gdzie gra ta ciota? Cytyjąc pudelka : Cytat:
Cytat:
Jeśli Wisła wygrała by odwołanie to jedyną osobą postawioną przed wielkim problemem był by sam Czaruś. Racja, nie zagrał by w innym zespole i nie został by sprzedany do innego klubu, naprawdę ciężko o to...gdy rozwiązuje się kontrakt z WINY ZAWODNIKA. Lubiałem Weszło, wiedziałem kiedy, z kim i gdzie chlał wódę lato...więcej, nawet jakiego mial porannego stolca i z kim się rżneła pani rzecznik A teraz nawet nie wiem czy Rudy .... knuje, kolor włosów na to wskazuje, jednak brak przecieków czy taśm martwi. Wiem za to trzy rzeczy: 1. Następną bibę w alkohol, koks i dupeczki zaopatruje Nawałka, na koszt związku, cele statutowe. 2. Nawałka jest lepszy niż Lippi, Trapatoni, Mancini czy Bielsa. Dziękujmy Bogu że Adam jest Polakiem. 3. Chciał bym mieć na imię Adam, na nazwisko np. Nawałka. Fajnie dzisiaj bylo by nim być. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl