![]() |
Cytat:
|
La Furia Dell' Est skoro pracujesz na budowie to może powiedz nam jak to jest z tym rzekomym opierda**niem się Polimexu przy budowie? Czemu nie pracują w weekendy i czemu nie mają ciśnienia na dotrzymywanie terminów? Pytam poważnie, bo chce mieć info z pierwszej ręki.
|
Cytat:
Szklo odpada. Chyba ze mleczne. VIP w kiecce moglby sie czuc “nieekskluzywnie” : ) To sa chyba najbardziej idiotycznie zaprojektowane “skyboxy” na swiecie. Zastanawiam sie czy autor byl na jakimkolwiek stadionie na swiecie. Ja widze jedno rozwiazanie na uratowanie “elitarnosci” skyboksow. Poswiecic 3 rzedy krzeselek pod nimi, i wydluzyc owe skyboxy w strone boiska o 1,5m. @PiotrG widze ze masz dostaep do projektu, dalbys rade wrzucic na jakis serwer paczke ? nie moge tego juz nigdzie w necie znalezc. Cytat:
(nie forumowy :) ) |
Cytat:
Wracając jeszcze do wyglądu zewn. stadionu, to będzie z nim jak z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie: Dlaczego z PKiN jest najładniejszy widok na stolicę? - Bo nie widać PKiN... |
Pytanko odnośnie tego nieszczęsnego murku, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.
Wypowiedź mav23 http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11754 ...Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm... Teraz projekt: http://img697.imageshack.us/img697/1884/ssssd.th.gif I jak byk jeśli się nie mylę jest to spełnione, 90+30 jak by nie liczyć jest 120. Po kiego więc wykonawca wylał aż o 30cm wyższą warstwę betonu? |
- To kompletna kompromitacja prezydenta miasta i jego służb - irytuje się miejski radny Grzegorz Stawowy.
Czy to aby nie ten sam radny który nie chciał przeznaczyć pieniędzy na inwestycję mówiąc że nie będzie się dorzucał na "budę dla psa"? |
Cytat:
|
Za SSC, trybuna wschodnia w promieniach słońca...
http://www.imgshack.info/images/5qzr...9ubdqggy0v.jpg |
Zachwycający widok :)
Wiecie kiedy mają zacząć robić murawę, kiedy będzie można trawę zobaczyć, heh ? e: dzięki Wichar87 |
Opis przy ostatniej fotorelacji na oficjalnej mówił coś takiego:
"Od środy natomiast na stadionie ma zacząć robić się zielono. Tego dnia zostanie przywieziona murawa." Więc jak dziś przywiozą, to niedługo powinni ją układać. A tu źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sciany_szatni/ Jedynym pozytywem pierwszego meczu na Suchych Stawach jest to, że jak przy czasie ułożą murawę, to będzie miała trochę czasu na to, żeby się dobrze zakorzenić. |
|
Olsza 2? dobrze widze? jakis zespol czy cos? :D
|
No właśnie sam się tak zastanawiałem paręnaście minut temu czy to tylko mi się tak wydaje czy jest ułożony napis z krzesełek "OLSZA 2" ;)
|
Olsza2 jak nic. Nudzą się tam widać :P. A co do obrazka jeszcze wyżej: jest tam godzina 21, trybuna wschodnia, więc to raczej nie słońce, tylko oświetlenie z wewnątrz.
|
I niżej chyba znowu coś "dopisują" :P
|
heh widac ze jak wiedza ze pierwszy mecz najwczesniej w sierpniu a nie w lipcu to sie bawią, smutne ale prawdziwe
|
a tym czasem za zachodnia prace rozpoczał nowy dzwig
|
http://img190.imageshack.us/img190/1305/krakow3.jpg
A propo ladnych widoków. Ale to chyba znaczy ze pracują :) Widzę ze PS też powtarza bzdury że gdyby stopnice były niższe to by barierek nie było :P |
Kamera 4 juz dziala
http://kamera2012.eu/krakow4/ Chlopaki sie dobrze bawią, Olsza2 a teraz leci chyba ABG:) |
ja pier***, ten napis ma być niby śmieszny?
Zamiast brać się do roboty to układają sobie napisy na trybunie, jak dzieci z klockami LEGO... H*j z terminami, przecież Wisła równie dobrze może zagrać na Hutniku Paranoja |
A może tak ma zostać. Może chłopaki z Olszy zostali nowym sposorem :-)
|
Rzeczywiście wielka różnica, że układają tak, a nie od góry do dołu, te (+,-) 5 minut zaważy na przyszłości stadionu..........:-/
|
Drugi Napis to "ABG" "d
|
Cytat:
5 minut tu, 5 minut tam i tak mamy już 7 miesięcy opóźnienia na wschodniej :> |
Bynajmniej nie chłopaki od krzesełek są winni temu opóźnieniu.
|
Niektórzy to wszędzie szukają problemów...Winni nie są robotnicy tylko miasto na czele z Prezydentem Majchrowskim
|
Cytat:
|
|
to jakies jaja ? :shock:
tam widnieje Olsza 2 ABG i na domiar zlego to ABG nie jest wysrodkowane , jak mawial Stanislaw Aniol "No i jak to teraz wygląda? Jak gówno w lesie" mam nadzieje ze tak dla jaj sobie to ukladaja, i zaraz calosc zapelnia :rotfl: |
Zamiast układać dla jaj jakieś wzorki niech lepiej się wezmą za montaż tych krzesełek bo strasznie sie to wlecze. Stadion ma opóżnienia jak h*j a tym sie na żarty zebrało:evil:
|
Cytat:
|
Ludzie zluzujcie juz, placzecie o ten napis jak po derbach. To, że zrobią taki wzór a potem uzupełnią luki nie jest chyba problemem a tym bardziej powodem do płaczu i zaśmiecania tematu
|
Mogliby sie chociaz oni wykazac jakims profesjonalizmem.. bo na prawde nikomu nie jest do smiechu, wzorki sobie beda ustawiac, niech jeszcze z dachu zrobia wzorek i sciany pomaluja w kwiatki..
|
Co wy chcecie od chłopaków?? beda miec zajebiste pamiątkowe zdjecie!!
A położenie wszystkich krzesełek i tak nie przyspieszy oddania trybuny wschodniej i zrobienia murawy od A do Z Apel do chłopaków ktorzy układaja krzesełka i czytaja forum aby tak zostawili na tydzien :p niech niektórym watroby powykreca może bedzie mniej bezsensownych komentarzy do czytania (dla mnie) |
To że nie zagramy pierwszego meczu w Lidze Europy na Reymonta nie wynika z tego , że krzesełka nie będą ułożone . Narzekanie w tym momencie na robotników jest bezsensowne.
Przynajmniej widać , że na budowie pracują także ludzie dla których ten stadion to coś więcej niż tylko kolejne zlecenie i jeżeli problemem w oddaniu stadionu do użytku byłyby krzesełka , to pewnie ułożyli by je w 1/4 czasu , który jest na to zwykle potrzebny. |
Cytat:
|
Dobra inicjatywa. Dla mnie może tak zostać :P (tzn. taki wzór a nie ilość zamontowanych krzesełek)
|
Zamiast pochwalić chłopaków za inicjatywe obywatelską to marudzicie :-D
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl