Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

VanBasten 07.07.2010 05:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 929526)
Ty tak na poważnie?Bo nie wiem czy się smiać czy płakać.
Jeśli chodzi o ostatnie zdanie, to najlepiej będzie jak spytasz pana Tajstera.

Polecam słownik i słowo "ironia" .

Gordian 07.07.2010 06:22

La Furia Dell' Est skoro pracujesz na budowie to może powiedz nam jak to jest z tym rzekomym opierda**niem się Polimexu przy budowie? Czemu nie pracują w weekendy i czemu nie mają ciśnienia na dotrzymywanie terminów? Pytam poważnie, bo chce mieć info z pierwszej ręki.

7 kotów 07.07.2010 07:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 929316)
http://img697.imageshack.us/img697/1884/ssssd.th.gif
To wyjaśni problem.
Balkon zaprojektowano tak, aby widz (tylko nie wiem jakiej wysokości) siedzący w pierwszym rzędzie niemal na styk widział linię boczną i dalszą część boiska zza murku. Wszystko co wcześniej (od trybuny do linii bocznej) będzie niewidoczne. Problem nasuwa się w chwili, gdy widz nie spełnia założonej przez projekt wysokości, czy proporcji ciała.
Co do samego muru to no comment - taniej i estetycznej wyszłaby barierka, czy też szklana balustrada. Ktoś niestety zapragnął budować mur berliński dla VIP'ów.

Na przekroju murek ma 90cm, a wybudowano 120 ? Barierka tez ogranicza widocznosc, wiec przekroj jest falszywy.
Szklo odpada. Chyba ze mleczne. VIP w kiecce moglby sie czuc “nieekskluzywnie” : )

To sa chyba najbardziej idiotycznie zaprojektowane “skyboxy” na swiecie.
Zastanawiam sie czy autor byl na jakimkolwiek stadionie na swiecie.

Ja widze jedno rozwiazanie na uratowanie “elitarnosci” skyboksow. Poswiecic 3 rzedy krzeselek pod nimi, i wydluzyc owe skyboxy w strone boiska o 1,5m.




@PiotrG
widze ze masz dostaep do projektu, dalbys rade wrzucic na jakis serwer paczke ?
nie moge tego juz nigdzie w necie znalezc.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nt5 (Post 929247)
Symetria jest estetyką głupców - Marek Hłasko

Chyba raczej Picasso ?
(nie forumowy :) )

rav 07.07.2010 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 929549)
Na przekroju murek ma 90cm, a wybudowano 120 ? Barierka tez ogranicza widocznosc, wiec przekroj jest falszywy.
Szklo odpada. Chyba ze mleczne. VIP w kiecce moglby sie czuc “nieekskluzywnie” : )

Ja widze jedno rozwiazanie na uratowanie “elitarnosci” skyboksow. Poswiecic 3 rzedy krzeselek pod nimi, i wydluzyc owe skyboxy w strone boiska o 1,5m.

A obniżenie betonowej barierki o 40 cm i wstawienie tam szkła przyciemnionego od zewnątrz?

Wracając jeszcze do wyglądu zewn. stadionu, to będzie z nim jak z Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie:
Dlaczego z PKiN jest najładniejszy widok na stolicę?
- Bo nie widać PKiN...

iiYama 07.07.2010 08:05

Pytanko odnośnie tego nieszczęsnego murku, poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.

Wypowiedź mav23 http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11754

...Murek spełnia minimum normy czyli (pion+poziom) 120cm...

Teraz projekt:

http://img697.imageshack.us/img697/1884/ssssd.th.gif

I jak byk jeśli się nie mylę jest to spełnione, 90+30 jak by nie liczyć jest 120.


Po kiego więc wykonawca wylał aż o 30cm wyższą warstwę betonu?

joshi 07.07.2010 08:49

- To kompletna kompromitacja prezydenta miasta i jego służb - irytuje się miejski radny Grzegorz Stawowy.

Czy to aby nie ten sam radny który nie chciał przeznaczyć pieniędzy na inwestycję mówiąc że nie będzie się dorzucał na "budę dla psa"?

SB 07.07.2010 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 929576)
- To kompletna kompromitacja prezydenta miasta i jego służb - irytuje się miejski radny Grzegorz Stawowy.

Czy to aby nie ten sam radny który nie chciał przeznaczyć pieniędzy na inwestycję mówiąc że nie będzie się dorzucał na "budę dla psa"?

zbliżają się wybory...

iiYama 07.07.2010 09:09

Za SSC, trybuna wschodnia w promieniach słońca...


http://www.imgshack.info/images/5qzr...9ubdqggy0v.jpg

jurukuru 07.07.2010 09:15

Zachwycający widok :)
Wiecie kiedy mają zacząć robić murawę, kiedy będzie można trawę zobaczyć, heh ?

e: dzięki Wichar87

Wichar87 07.07.2010 09:21

Opis przy ostatniej fotorelacji na oficjalnej mówił coś takiego:
"Od środy natomiast na stadionie ma zacząć robić się zielono. Tego dnia zostanie przywieziona murawa."
Więc jak dziś przywiozą, to niedługo powinni ją układać.
A tu źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sciany_szatni/
Jedynym pozytywem pierwszego meczu na Suchych Stawach jest to, że jak przy czasie ułożą murawę, to będzie miała trochę czasu na to, żeby się dobrze zakorzenić.

Mareq 07.07.2010 09:43

Ciekawy ,,wzór'' pojawił się pod ,,S'' hehe ;)

http://img412.imageshack.us/img412/7794/olsza2.jpg

MarciN90 07.07.2010 09:58

Olsza 2? dobrze widze? jakis zespol czy cos? :D

kasperr 07.07.2010 10:00

No właśnie sam się tak zastanawiałem paręnaście minut temu czy to tylko mi się tak wydaje czy jest ułożony napis z krzesełek "OLSZA 2" ;)

mIcHaL666 07.07.2010 10:19

Olsza2 jak nic. Nudzą się tam widać :P. A co do obrazka jeszcze wyżej: jest tam godzina 21, trybuna wschodnia, więc to raczej nie słońce, tylko oświetlenie z wewnątrz.

Wichar87 07.07.2010 10:22

I niżej chyba znowu coś "dopisują" :P

MarciN90 07.07.2010 10:30

heh widac ze jak wiedza ze pierwszy mecz najwczesniej w sierpniu a nie w lipcu to sie bawią, smutne ale prawdziwe

bravelukas 07.07.2010 10:40

a tym czasem za zachodnia prace rozpoczał nowy dzwig

crazykaro 07.07.2010 10:42

http://img190.imageshack.us/img190/1305/krakow3.jpg

A propo ladnych widoków. Ale to chyba znaczy ze pracują :)

Widzę ze PS też powtarza bzdury że gdyby stopnice były niższe to by barierek nie było :P

KuKoC 07.07.2010 10:48

Kamera 4 juz dziala

http://kamera2012.eu/krakow4/


Chlopaki sie dobrze bawią, Olsza2 a teraz leci chyba ABG:)

wislacki 07.07.2010 10:54

ja pier***, ten napis ma być niby śmieszny?
Zamiast brać się do roboty to układają sobie napisy na trybunie, jak dzieci z klockami LEGO...
H*j z terminami, przecież Wisła równie dobrze może zagrać na Hutniku

Paranoja

KOMINEK 07.07.2010 10:57

A może tak ma zostać. Może chłopaki z Olszy zostali nowym sposorem :-)

Szymek_R22 07.07.2010 10:58

Rzeczywiście wielka różnica, że układają tak, a nie od góry do dołu, te (+,-) 5 minut zaważy na przyszłości stadionu..........:-/

vip2008 07.07.2010 11:01

Drugi Napis to "ABG" "d

wislacki 07.07.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 929657)
Rzeczywiście wielka różnica, że układają tak, a nie od góry do dołu, te (+,-) 5 minut zaważy na przyszłości stadionu..........:-/


5 minut tu, 5 minut tam i tak mamy już 7 miesięcy opóźnienia na wschodniej :>

Szymek_R22 07.07.2010 11:03

Bynajmniej nie chłopaki od krzesełek są winni temu opóźnieniu.

_gilardino_ 07.07.2010 11:23

Niektórzy to wszędzie szukają problemów...Winni nie są robotnicy tylko miasto na czele z Prezydentem Majchrowskim

anthony09 07.07.2010 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 929675)
Niektórzy to wszędzie szukają problemów...Winni nie są robotnicy tylko miasto na czele z Prezydentem Majchrowskim

Otóż to ;) jest końcówka to chcą przynajmniej dobrze powspominać czasy gdy budowali R22 ;) mają pamiątkowe zdjęcie. Lepiej już, że stadion budują Wiślacy niż Craxowiacy ;p chociaż w sumie jak się tak dobrze zastanowić to stadion budują nam craxowiacy ;] z Majchrowskim na czele ;]

Tenzen 07.07.2010 11:52

ABG ;)

http://img819.imageshack.us/img819/588/abg.th.png

Uploaded with ImageShack.us

SpoXsteR 07.07.2010 11:53

to jakies jaja ? :shock:
tam widnieje
Olsza 2
ABG

i na domiar zlego to ABG nie jest wysrodkowane , jak mawial Stanislaw Aniol
"No i jak to teraz wygląda? Jak gówno w lesie"
mam nadzieje ze tak dla jaj sobie to ukladaja, i zaraz calosc zapelnia :rotfl:

kolarz90 07.07.2010 11:59

Zamiast układać dla jaj jakieś wzorki niech lepiej się wezmą za montaż tych krzesełek bo strasznie sie to wlecze. Stadion ma opóżnienia jak h*j a tym sie na żarty zebrało:evil:

Donki 07.07.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 929695)
Zamiast układać dla jaj jakieś wzorki niech lepiej się wezmą za montaż tych krzesełek bo strasznie sie to wlecze. Stadion ma opóżnienia jak h*j a tym sie na żarty zebrało:evil:

POwiedz Mi co sie stanie jak krzesełka bedą ulożone troch pózniej ?? jest jakis mecz czy co ??

vabanq 07.07.2010 12:07

Ludzie zluzujcie juz, placzecie o ten napis jak po derbach. To, że zrobią taki wzór a potem uzupełnią luki nie jest chyba problemem a tym bardziej powodem do płaczu i zaśmiecania tematu

SpoXsteR 07.07.2010 12:07

Mogliby sie chociaz oni wykazac jakims profesjonalizmem.. bo na prawde nikomu nie jest do smiechu, wzorki sobie beda ustawiac, niech jeszcze z dachu zrobia wzorek i sciany pomaluja w kwiatki..

sawko 07.07.2010 12:07

Co wy chcecie od chłopaków?? beda miec zajebiste pamiątkowe zdjecie!!

A położenie wszystkich krzesełek i tak nie przyspieszy oddania trybuny wschodniej i zrobienia murawy od A do Z

Apel do chłopaków ktorzy układaja krzesełka i czytaja forum aby tak zostawili na tydzien :p niech niektórym watroby powykreca może bedzie mniej bezsensownych komentarzy do czytania (dla mnie)

Mareq 07.07.2010 12:11

To że nie zagramy pierwszego meczu w Lidze Europy na Reymonta nie wynika z tego , że krzesełka nie będą ułożone . Narzekanie w tym momencie na robotników jest bezsensowne.
Przynajmniej widać , że na budowie pracują także ludzie dla których ten stadion to coś więcej niż tylko kolejne zlecenie i jeżeli problemem w oddaniu stadionu do użytku byłyby krzesełka , to pewnie ułożyli by je w 1/4 czasu , który jest na to zwykle potrzebny.

Szali 07.07.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 929699)
Co wy chcecie od chłopaków?? beda miec zajebiste pamiątkowe zdjecie!!

A położenie wszystkich krzesełek i tak nie przyspieszy oddania trybuny wschodniej i zrobienia murawy od A do Z

Dokładnie ;) I tak lecą w ****a ze stadionem i terminami, więc te (choćby) kilka godzin nic nie zmieni.

Mixu 07.07.2010 12:16

Dobra inicjatywa. Dla mnie może tak zostać :P (tzn. taki wzór a nie ilość zamontowanych krzesełek)

JAR0 07.07.2010 12:18

Zamiast pochwalić chłopaków za inicjatywe obywatelską to marudzicie :-D

nt5 07.07.2010 12:24

Mamy czas do 21 lipca

Uda się, czy nie. Obstawiamy?

anthony09 07.07.2010 12:24

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...s_do_21_lipca/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl