Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

_ukoL 15.02.2017 22:31

Stępiński. Był, nie ma. Nie rozumiem całej tej dyskusji, jakby było kogo żałować. Wówczas się nie sprawdził i tyle.

azkaz 15.02.2017 23:32

Stępiński był do wykupu za 100 tyś. Tyle miał wpisane na umowie wypożyczenia.

brylant17 16.02.2017 10:03

W czym więc twoje zdziwienie jak my nikogo nigdy nie wykupiliśmy...

azkaz 16.02.2017 12:32

To tylko w ramach sprostowania, ktoś tam wyżej pisał o milionie.

zibi7 16.02.2017 13:37

No to teraz sprostowanie twojego sprostowania ze strony Wisły Kraków SA:

Cytat:

Rzecznik Maksymilian Michalczak ujawnił, że Wisła nie zawarła w umowie o wypożyczenie Stępińskiego klauzuli odstępnego. Będzie ona negocjowana po wygaśnięciu okresu wypożyczenia.

aNouc 16.02.2017 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1464543)
Do wsystkich krytyków Stępińskiego i wielbicieli skillsów Brozia: dajcie porównanie statystyk obu panów za granicą. Może liga francuska jest jednak słabsza od szkockiej, 2 hiszpańskiej czy tureckiej?



Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow.

Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski.

Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow.

ashkeczup 16.02.2017 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1464599)
Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow.

Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski.

Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow.

Szczyt idiotyzmu.

Ogryzek 16.02.2017 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1464599)
Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow.

Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski.

Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow.

Skąd ta agresja? Giez cie w dupę ugryzł?

Było wyżej - powtórzę - jak grę np. 26 letniego Brożka (szczyt jego możliwości sportowych) porównać z grą Stępińskiego 19-letniego?

W wieku 19 lat Brożek grał w GKS i w niczym lepszy nie był od Mariusza. Jeśli nie wiesz, a widzę ze nie wiesz - większość piłkarzy szczyt formy i umiejętności ma w późniejszym wieku niż 19 lat.

Tu jest inny problem - nikt w Wiśle nie rozpoznał że Stępiński ma talent, na którym można zarobić kasę dając mu szansę gry w następnym sezonie. Zrobił to Ruch i skosił ponad 1 mln euro. Wg mnie mogliśmy ten szmal skosić My.

Kocur 17.02.2017 10:49

Tylko Brożek miał i ma jedną gigantyczną przewagę - on po prostu chce grać dla Wisły, świetnie się tutaj czuje i nie ukrywa tego.

Z pracownika nie ma niewolnika, nie tylko w piłce nożnej. Gość nie wykazywał żadnych chęci gry w piłkę więc poleciał - a to że na nim nie zarobiliśmy to trudno. Ale nie ma co żałować że dalej u nas nie gra.

Revolver 17.02.2017 12:04

aNouc, zapominasz chyba, że Stępiński był w Wiśle wystawiany przez Moskala głównie na skrzydle. Równie dobrze możesz sobie porównywać staty Popovica i powiedzieć, że jest chvjowy, bo nie zdobył tylu bramek, co Brożek.

Sezon w Chorzowie pokazał, jaka jest odpowiednia pozycja dla Stepińskiego. I nawet nie zaczynaj tu z tekstem, że "Stępiński nie pasował do taktyki", bo każdy normalny trener ma więcej niż JEDNĄ.

Mariusz był u nas źle wykorzystywany i tyle.

Brawo za myślenie.

opolan 17.02.2017 13:26

https://twitter.com/janekx89/status/832560080063229952

Tak dla informacji ��

brylant17 17.02.2017 20:28

Piękny dzisiaj debiut Franza z Jagą taka ocena na 5 :D Łęczna nie spadnie akurat :lol:

Wojtas 17.02.2017 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez opolan (Post 1464754)


Sarki zanim dostał kontuzjii byl dobrym grajkiem,kolejny w Wisle ktory nie "wypalił".

azkaz 18.02.2017 00:24

https://www.instagram.com/p/BQfBjZ_jHJ1

dziki co zakutasił w białej bierze slub

brylant17 18.02.2017 06:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1464819)
Sarki zanim dostał kontuzjii byl dobrym grajkiem,kolejny w Wisle ktory nie "wypalił".

Serio ? przypomnij mi jego dobry mecz ? ja pamiętam jedynie ten z Legią

arti 18.02.2017 06:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1464601)
Skąd ta agresja? Giez cie w dupę ugryzł?

Było wyżej - powtórzę - jak grę np. 26 letniego Brożka (szczyt jego możliwości sportowych) porównać z grą Stępińskiego 19-letniego?

W wieku 19 lat Brożek grał w GKS i w niczym lepszy nie był od Mariusza. Jeśli nie wiesz, a widzę ze nie wiesz - większość piłkarzy szczyt formy i umiejętności ma w późniejszym wieku niż 19 lat.

Tu jest inny problem - nikt w Wiśle nie rozpoznał że Stępiński ma talent, na którym można zarobić kasę dając mu szansę gry w następnym sezonie. Zrobił to Ruch i skosił ponad 1 mln euro. Wg mnie mogliśmy ten szmal skosić My.

Po co Smuda i Kasperczak Go wypożyczali do tych ŁKS-ów i GKS-ów to nigdy nie zrozumiem.
Chłopak wszedł do Wisły w wieku 18 w takim stylu, że aż się prosiło go zostawić, dawać 20-30minut (i tak wszystkich rozwalaliśmy), i spokojnie rok później sprzedać Żurawia. Niestety - 2 czy 2,5 roku spędził nie wiadomo po co na zadupiach z dziadami.

szprotson 18.02.2017 12:09

Sarki to teraz probowal sie u nas zachaczyć, ale nawet na testy ktore sam miał opłacic nie wyrazili zgody. Menadzer probował, działał ale e-klasa za wysokie progi

wolfy 18.02.2017 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1464843)
Po co Smuda i Kasperczak Go wypożyczali do tych ŁKS-ów i GKS-ów to nigdy nie zrozumiem.
Chłopak wszedł do Wisły w wieku 18 w takim stylu, że aż się prosiło go zostawić, dawać 20-30minut (i tak wszystkich rozwalaliśmy), i spokojnie rok później sprzedać Żurawia. Niestety - 2 czy 2,5 roku spędził nie wiadomo po co na zadupiach z dziadami.

Kasperczak tak prowadził drużynę. Był tylko pierwszy skład. Prawdą jest że trochę braci zmarnował.

Patryko 18.02.2017 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1464854)
Sarki to teraz probowal sie u nas zachaczyć, ale nawet na testy ktore sam miał opłacic nie wyrazili zgody. Menadzer probował, działał ale e-klasa za wysokie progi

Dziwię się, że on miał jakiekolwiek nadzieje z zahaczeniem się właśnie w Wiśle. Co jak co, ale tutaj to jego profesjonalne podejście do uprawiania zawodu poznali aż za dobrze.

A co do jego umiejętności do gry w piłkę - zagrał jeden mecz na poziomie, z Legią, w którym go znieśli na noszach. Co by było dalej, gdyby nie kontuzja, już nigdy się nie dowiemy. Niemniej bliżej mu było do przeciętniaka z szybkością i pojedynczymi przebłyskami niż do realnego wzmocnienia zespołu.

radek2323 21.02.2017 13:05

Michał Nalepa od lipca w Lechii Gdansk.

LuKaS TSW 21.02.2017 15:03

https://www.youtube.com/watch?v=qwFgeflWdwY

FraMat 21.02.2017 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1465134)

Co jest pod tym linkiem?

X-Ray 21.02.2017 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1465135)
Co jest pod tym linkiem?

Wywiad z Radkiem Kałużnym.

FraMat 22.02.2017 10:51

Dziękuję. Tym razem czuję się zachęcony

bridgeburner 23.02.2017 11:29

http://m.100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,1
Cupial wrocil do 10 najbogatszych Polakow
3 krotnie powiekszajac majatek
Wiadomo, ze to sa spekulacyjne wyliczenia tylko ale wyglada ze wyprowadzil swoj biznes na prosta
Moglby zawodnika albo dwoch "zasponsorowac" :P

rafaello56 23.02.2017 11:46

ciekawe może cena kabli tak poszybowała w górę, albo kredyty jakie otrzymała TF (po spełnieniu warunku sprzedaży Wisły) odegrały tu główna rolę, bo może od majątku nie odliczają zadłużenia bieżącego spółki

X-Ray 24.02.2017 13:56

Kalu Uche znalazł nowy klub.

https://twitter.com/U_D_Almeria/stat...59530375512064

Wojtas 24.02.2017 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1465251)
http://m.100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,1
Cupial wrocil do 10 najbogatszych Polakow
3 krotnie powiekszajac majatek
Wiadomo, ze to sa spekulacyjne wyliczenia tylko ale wyglada ze wyprowadzil swoj biznes na prosta
Moglby zawodnika albo dwoch "zasponsorowac" :P


Jak sie odciał od Kapki i innych pijawek tłustych ,to wyszedł na prostą :)

Pero 25.02.2017 15:21

Ja myśle że po prostu wpłynęły na jego konto pieniądze od Meresińskiego :D

Patryk_185 26.02.2017 18:47

Zając wypożyczony do Sandecji.
http://www.90minut.pl/news/275/news2...-Sandecji.html

mitmichael 01.03.2017 22:28

Michał Nalepa awans z Ferencvarosi do ćwierćfinału Pucharu Węgier ukoronował golem na 1-0. Mecz zakończył się wynikiem 2-0

Herbi1303 02.03.2017 12:57

szkoda, że nie próbowaliśmy zakontraktować Nalepy.

Virusman 03.03.2017 17:36

Konrad Handzlik został włączony do kadry Legii.

laurence 03.03.2017 23:23

Ci nasi młodzi, uzdolnieni to robią zatrważające kariery. Buksa, Broz, Handzlik, Zajac,Szewczyk, Brud, Czekaj, Cleber....

abcabc 04.03.2017 03:33

O Mendziarze z Lechii.

Cytat:

Mandziarę bronią wyniki, ale jest też jego drugie oblicze. Bezwzględnego menedżera, o którym wielu byłych piłkarzy nie ma najlepszego zdania, którego często można było spotkać w salach sądowych (proces z Wisłą Kraków ciągnął się jedenaście lat) i mściwego, o czym przekonał się Grzegorz Mielcarski.

Bogusław Cupiał ufał młodemu agentowi i liczył, że sprowadzi inwestora z Niemiec, który odciąży go od wydatków na Wisłę, a w przyszłości być może przejmie klub. Zielone światło, by firma Mandziary obsługiwała na wyłączność klub przy transferach, to był ewenement. Ale właściciel Białej Gwiazdy liczył, że dobrze na tym wyjdzie i pojawi się wspomniany inwestor.

Pojawienie się w klubie Grzegorza Mielcarskiego, nowego dyrektora sportowego, zaogniło sytuację. – Zastałem pewne mechanizmy, które funkcjonowały od lat. Być może istniała jakaś umowa między Cupiałem i Mandziarą, że temu drugiemu należą się pieniądze z transferów. Nie we wszystkich rozmowach brałem udział. Były dziwne zapisy, które mi się nie podobały i dlatego kilku faktur nie zaakceptowałem. Nie mogłem zgodzić się na należności dla Mandziary za transfer Błaszczykowskiego z KS Częstochowa, skoro wiedziałem, że prowadziłem go z prezesem Januszem Basałajem. Dziwne wydało mi się też sprzedawanie Żurawskiego do Celticu Glasgow przez Kapkę i Mandziarę z pominięciem dyrektora sportowego. Z etycznego punktu widzenia to budziło wiele wątpliwości – opowiada Mielcarski.

Dziennikarz Gazety Wyborczej opisał scysję między Mielcarskim i Mandziarą. Ten drugi miał mu powiedzieć: „Ja cię i tak załatwię, że wylecisz z Wisły”.


sebanop 05.03.2017 16:32

A tutaj nasz były grajek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Xj0cWa-UnsQ

sebanop 05.03.2017 16:34

A tutaj nasz były grajek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Xj0cWa-UnsQ

R33 05.03.2017 17:23

Jirsak też ładne bramki strzelał.

wiertar 05.03.2017 19:18

Romelll nie byl zly. Tylko ....a glupi

sobol024 13.03.2017 01:20

http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_asxsqxh.png

Screen z Instagrama Maora Meliksona :) Chyba tęskni za Wisełką... Będąc wczoraj na meczu z Legią, przypomniały mi się te zachwyty na Odzidzią Ofołe, że niby najlepszy obcokrajowiec w historii ligi itd... Po zobaczeniu na żywo, buty Maorowi może czyścić :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl