![]() |
Stępiński. Był, nie ma. Nie rozumiem całej tej dyskusji, jakby było kogo żałować. Wówczas się nie sprawdził i tyle.
|
Stępiński był do wykupu za 100 tyś. Tyle miał wpisane na umowie wypożyczenia.
|
W czym więc twoje zdziwienie jak my nikogo nigdy nie wykupiliśmy...
|
To tylko w ramach sprostowania, ktoś tam wyżej pisał o milionie.
|
No to teraz sprostowanie twojego sprostowania ze strony Wisły Kraków SA:
Cytat:
|
Cytat:
Porownaj sobie statystyki Stępinskiego i Brozka z ich pobytu w Wisle Krakow. Gowno mnie obchodzi co robi w muzułmanskiej Francji, gowno mnie obchodzi jego pobyt w Ruchu i ile teraz strzela bramek. Liczy sie to co pokazywal w Wisle, a Wisle byl je..ną pokraką pilkarską a'la Daniel Sikorski. Teraz to on moze zdobyc nawet Ligę Mistrzów. Mogl ją zobywać jak byl w Wisle Krakow. |
Cytat:
|
Cytat:
Było wyżej - powtórzę - jak grę np. 26 letniego Brożka (szczyt jego możliwości sportowych) porównać z grą Stępińskiego 19-letniego? W wieku 19 lat Brożek grał w GKS i w niczym lepszy nie był od Mariusza. Jeśli nie wiesz, a widzę ze nie wiesz - większość piłkarzy szczyt formy i umiejętności ma w późniejszym wieku niż 19 lat. Tu jest inny problem - nikt w Wiśle nie rozpoznał że Stępiński ma talent, na którym można zarobić kasę dając mu szansę gry w następnym sezonie. Zrobił to Ruch i skosił ponad 1 mln euro. Wg mnie mogliśmy ten szmal skosić My. |
Tylko Brożek miał i ma jedną gigantyczną przewagę - on po prostu chce grać dla Wisły, świetnie się tutaj czuje i nie ukrywa tego.
Z pracownika nie ma niewolnika, nie tylko w piłce nożnej. Gość nie wykazywał żadnych chęci gry w piłkę więc poleciał - a to że na nim nie zarobiliśmy to trudno. Ale nie ma co żałować że dalej u nas nie gra. |
aNouc, zapominasz chyba, że Stępiński był w Wiśle wystawiany przez Moskala głównie na skrzydle. Równie dobrze możesz sobie porównywać staty Popovica i powiedzieć, że jest chvjowy, bo nie zdobył tylu bramek, co Brożek.
Sezon w Chorzowie pokazał, jaka jest odpowiednia pozycja dla Stepińskiego. I nawet nie zaczynaj tu z tekstem, że "Stępiński nie pasował do taktyki", bo każdy normalny trener ma więcej niż JEDNĄ. Mariusz był u nas źle wykorzystywany i tyle. Brawo za myślenie. |
|
Piękny dzisiaj debiut Franza z Jagą taka ocena na 5 :D Łęczna nie spadnie akurat :lol:
|
Cytat:
Sarki zanim dostał kontuzjii byl dobrym grajkiem,kolejny w Wisle ktory nie "wypalił". |
|
Cytat:
|
Cytat:
Chłopak wszedł do Wisły w wieku 18 w takim stylu, że aż się prosiło go zostawić, dawać 20-30minut (i tak wszystkich rozwalaliśmy), i spokojnie rok później sprzedać Żurawia. Niestety - 2 czy 2,5 roku spędził nie wiadomo po co na zadupiach z dziadami. |
Sarki to teraz probowal sie u nas zachaczyć, ale nawet na testy ktore sam miał opłacic nie wyrazili zgody. Menadzer probował, działał ale e-klasa za wysokie progi
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do jego umiejętności do gry w piłkę - zagrał jeden mecz na poziomie, z Legią, w którym go znieśli na noszach. Co by było dalej, gdyby nie kontuzja, już nigdy się nie dowiemy. Niemniej bliżej mu było do przeciętniaka z szybkością i pojedynczymi przebłyskami niż do realnego wzmocnienia zespołu. |
Michał Nalepa od lipca w Lechii Gdansk.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziękuję. Tym razem czuję się zachęcony
|
http://m.100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,1
Cupial wrocil do 10 najbogatszych Polakow 3 krotnie powiekszajac majatek Wiadomo, ze to sa spekulacyjne wyliczenia tylko ale wyglada ze wyprowadzil swoj biznes na prosta Moglby zawodnika albo dwoch "zasponsorowac" :P |
ciekawe może cena kabli tak poszybowała w górę, albo kredyty jakie otrzymała TF (po spełnieniu warunku sprzedaży Wisły) odegrały tu główna rolę, bo może od majątku nie odliczają zadłużenia bieżącego spółki
|
|
Cytat:
Jak sie odciał od Kapki i innych pijawek tłustych ,to wyszedł na prostą :) |
Ja myśle że po prostu wpłynęły na jego konto pieniądze od Meresińskiego :D
|
Zając wypożyczony do Sandecji.
http://www.90minut.pl/news/275/news2...-Sandecji.html |
Michał Nalepa awans z Ferencvarosi do ćwierćfinału Pucharu Węgier ukoronował golem na 1-0. Mecz zakończył się wynikiem 2-0
|
szkoda, że nie próbowaliśmy zakontraktować Nalepy.
|
Konrad Handzlik został włączony do kadry Legii.
|
Ci nasi młodzi, uzdolnieni to robią zatrważające kariery. Buksa, Broz, Handzlik, Zajac,Szewczyk, Brud, Czekaj, Cleber....
|
O Mendziarze z Lechii.
Cytat:
|
A tutaj nasz były grajek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Xj0cWa-UnsQ |
A tutaj nasz były grajek ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Xj0cWa-UnsQ |
Jirsak też ładne bramki strzelał.
|
Romelll nie byl zly. Tylko ....a glupi
|
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_asxsqxh.png
Screen z Instagrama Maora Meliksona :) Chyba tęskni za Wisełką... Będąc wczoraj na meczu z Legią, przypomniały mi się te zachwyty na Odzidzią Ofołe, że niby najlepszy obcokrajowiec w historii ligi itd... Po zobaczeniu na żywo, buty Maorowi może czyścić :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl