![]() |
Narazie Śląsk prowadzi, ale ich gra nie powala...
|
Cytat:
Nie dosc ze sedziowie wam sprzyjaja, to jeszcze chceliscie nas "zmotywowac" zeby z Lechem wygrac. Co z wami jest nie tak? Fair Play? mowi wam to cos? od 1993 nic sie nie nauczyliscie. |
Cytat:
|
Takie metody sa praktykowane na zachodzie, wiec nie wiem o co chodzi.
|
Tzn możesz podać przykład że np Bayern płaci Hercie żeby z Borussią zagrała najlepiej jak potrafi? :shock:
I jakiś przykład z sędziami też by się przydał, jak to sędziowie w jakiejś zachodniej lidze pomagają zdobyć jednej z drużyn kilkanaście pkt w sezonie tylko swoimi decyzjami. |
Jak to Moskal powiedział - bardzo ciekawe, że Dudka wie o tym, skoro na tym meczu z Amicą w ogóle go nie było :D
|
nie że bronię Dudki, ale w zespole był.
Szatnia, w końcu jakimś tam juniorem nie jest. |
No dzisiaj Jaga zagrała tak jak powinna zagrac z takim rywalem. Slask sie bardziej meczył ale chyba mieli bardziej wymagajacego rywala. Najwazniejszy jest jednak sam awans
|
wielkie brawa za wysoki wynik ....oby nie powtorzyli naszego 8-2 i 3-0 z Gruzinami - zeby w nastepnej rundzie sie skompromitowac z podobnymi pasterzami
|
Omonia Nikozja to już nie tacy pasterze :) Ciekawe jak się zaprezentuje nasz były gwiazdor Kirm.
|
z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly
|
Cytat:
|
Komuś się chyba pomyliło Dinamo Tibilisi z WIT Georgią Tibilisi.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tego Apoelu, co w sparingach zaliczył oklep kolejno od Arki, Lechii i Lecha? Co to się wzmacnia Astizem, Piątkowskim i Stilicem? No bez jaj. Cypryjskie drużyny na ten moment są na poziomie +/- austriackich, jeśli chce się cokolwiek ugrać w Europie, to trzeba je golić bez dwóch zdań i bez specjalnego stresu. No chyba, że my sami jesteśmy jeszcze słabsi, ale wtedy czego my w tych rozgrywkach szukamy?
|
Dlatego Apoel będzie łakomym kąskiem już w III rundzie do wylosowania.
|
Polskie kluby narazie dobrze nas reprezentuja. Zero wtop, same zwyciestwa. Oby tak dalej!!Musimy ciulac te punkciki do rankingu.
|
Tak jest- trzymajmy kciuki za wszystkie polskie zespoły ! :lol: Punkty do rankingu ponad wszystko ! :D
Davss875 chcesz Amicę w fazie grupowej Ligi Mistrzów ? |
Punkty do rankingu - fajna rzecz. Chciałbym żeby tak Wisełka stanęła na nogi w tym roku i w przyszłym wróciła do gry w pucharach. A jeśli chodzi o fazę grupową, to - pomijając % szans - całym sercem jestem za Jagiellonią. No i Śląskiem. Reszta mi obojętna.
|
Plan wykonany, szkoda kontuzji Linettego bardzo. Zobaczymy dzięki temu co Tetteh gra.
|
Gdzie Tetteh, jaki Tetteh? Dudka ....a :D Ktoś na TT dziś pięknie napisał - Dudka może być bardzo chujowym piłkarzem, ale jest równie chujowy na kilku pozycjach, więc czeka tylko na kontuzje w zespole (ŚO, DP szczególnie) i i tak gra :D
|
Punkty do rankingu fajna rzecz. Co Ci te punkty dadzą? W przyszlym sezonie uciete będą punkty zdobyte za Maaskanta/Moskala więc w najlepszym wypadku będziemy rozstawieni w pierwszej rundzie el. do LE, pomijając już samo zajęcie miejsca premiujacego grę w pucharach.
|
Cytat:
. Lech na dziś ma 7.650 i jeśli nie awansuje do których kolwiek rozgrywek grupowych nawet na rozstawienie w sezonie 16/17 w III r LE będzie miał ciężko |
Wszystko ladnie, pieknie ale ja sie nie ludze, ze zagramy w pucharach, tak po krotce puentujac:) Przynajmniej nie w przyszlym sezonie. Pozniej tak jak wczesniej pisalem te pukciki, ktore nam nabijaja inne polskie druzyny, praktycznie nic nam nie dadza.
|
Dudka, najlepszy nasz transfer tego lata. Patałach, darmozjad, cienias. Ja nawet bym go do rezerw nie wystawiał. Ten Skorża naprawde jest ślepy czy co? Chyba, że Dudka mu odpala dole w zamian za wpuszczanie na boisko;d
|
Nie wiadomo co z Linettym. Może to nic groźnego. Ogólnie mecz do zapomnienia. Ważna wygrana, punkty do rankingu i kolejna runda.
|
Z tym ciułaniem pkt to jak z jakimiś pojebanymi parytetami. Jak jesteś dobry to ci żadne punkty nie sa potrzebne. Zasługujesz na LM/LE to się zakwalifikujesz. Nie zasługujesz to w trakcie 2 czy 3 rund kwalifikacyjnych jakiś frajer z niższym współczynnikiem punktowym cię oklepie.
Sens to jedynie miała ta reforma, która sprawiła, że polskie kluby w kw LM nie trafiają na Reale, Barcelony czy inne Manchestery. Tu się można zgodzić, że to pomogło. Ale teraz jak się chce wejść do LM czy LE to wygrać trzeba czy z APOELem, Basel czy z jakimiś tam Bułgarami. |
LInetty - jest spora szansa, że wróci na kolejnego przeciwnika - mięsień nie został naruszony, to jest tylko nadciągnięcie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl