Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Matejas_ 02.07.2015 20:29

Narazie Śląsk prowadzi, ale ich gra nie powala...

coni 03.07.2015 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1406488)
Zmienię w maju, nie martw się :)


Nie dosc ze sedziowie wam sprzyjaja, to jeszcze chceliscie nas "zmotywowac" zeby z Lechem wygrac. Co z wami jest nie tak? Fair Play? mowi wam to cos? od 1993 nic sie nie nauczyliscie.

AntyMod 03.07.2015 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1406550)
Nie dosc ze sedziowie wam sprzyjaja, to jeszcze chceliscie nas "zmotywowac" zeby z Lechem wygrac. Co z wami jest nie tak? Fair Play? mowi wam to cos? od 1993 nic sie nie nauczyliscie.

nie Fair Play - Oni maja LetFootballWin :rotfl:

qqq_b 03.07.2015 11:03

Takie metody sa praktykowane na zachodzie, wiec nie wiem o co chodzi.

Janusz 04.07.2015 14:45

Tzn możesz podać przykład że np Bayern płaci Hercie żeby z Borussią zagrała najlepiej jak potrafi? :shock:
I jakiś przykład z sędziami też by się przydał, jak to sędziowie w jakiejś zachodniej lidze pomagają zdobyć jednej z drużyn kilkanaście pkt w sezonie tylko swoimi decyzjami.

AdrianoZKS 04.07.2015 15:43

Jak to Moskal powiedział - bardzo ciekawe, że Dudka wie o tym, skoro na tym meczu z Amicą w ogóle go nie było :D

Janusz 04.07.2015 21:23

nie że bronię Dudki, ale w zespole był.
Szatnia, w końcu jakimś tam juniorem nie jest.

mitmichael 09.07.2015 21:23

No dzisiaj Jaga zagrała tak jak powinna zagrac z takim rywalem. Slask sie bardziej meczył ale chyba mieli bardziej wymagajacego rywala. Najwazniejszy jest jednak sam awans

AntyMod 09.07.2015 22:38

wielkie brawa za wysoki wynik ....oby nie powtorzyli naszego 8-2 i 3-0 z Gruzinami - zeby w nastepnej rundzie sie skompromitowac z podobnymi pasterzami

ichigo 09.07.2015 23:06

Omonia Nikozja to już nie tacy pasterze :) Ciekawe jak się zaprezentuje nasz były gwiazdor Kirm.

AntyMod 09.07.2015 23:24

z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

_ukoL 10.07.2015 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1407280)
z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

Jak się okazało Dinamo Tbilisi to nie tacy pasterze jak się wówczas wydawało. Z resztą klub z bogatą historią. Zlekceważony z opłakanymi skutkami.

Mario Nh 10.07.2015 21:21

Komuś się chyba pomyliło Dinamo Tibilisi z WIT Georgią Tibilisi.

AYALA 11.07.2015 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1407280)
z podobnymi pasterzami - chodzilo mi nie o Omonie- tylko nasze gwiazdy - ktore pozniej sie skompromitowaly

Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM https://www.youtube.com/watch?v=dz_QQEA3olA

MichaelMyers 11.07.2015 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1407424)
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM https://www.youtube.com/watch?v=dz_QQEA3olA

Kiedy to bylo wtedy mistrz cypru byl na piziomie I liga.Teraz to juz nie sa tacy kelnerzy.Chociaz to i tak slabe druzyny z wyjatkiem Apoelu.

jova 11.07.2015 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1407424)
Omonie rozjechaliśmy na luziku w walce o LM

Pierwszy mecz to faktycznie był piknik, ale w rewanżu trochę nas postraszyli. Szczególnie, że chyba dość wcześnie złapaliśmy jakąś czerwoną kartkę. Gdyby Żurawski nie był wtedy w kapitalnej formie, to różnie mogłoby być.

skttrbrain 11.07.2015 16:06

Tego Apoelu, co w sparingach zaliczył oklep kolejno od Arki, Lechii i Lecha? Co to się wzmacnia Astizem, Piątkowskim i Stilicem? No bez jaj. Cypryjskie drużyny na ten moment są na poziomie +/- austriackich, jeśli chce się cokolwiek ugrać w Europie, to trzeba je golić bez dwóch zdań i bez specjalnego stresu. No chyba, że my sami jesteśmy jeszcze słabsi, ale wtedy czego my w tych rozgrywkach szukamy?

qqq_b 11.07.2015 16:19

Dlatego Apoel będzie łakomym kąskiem już w III rundzie do wylosowania.

Davss875 14.07.2015 22:16

Polskie kluby narazie dobrze nas reprezentuja. Zero wtop, same zwyciestwa. Oby tak dalej!!Musimy ciulac te punkciki do rankingu.

heoij 14.07.2015 22:26

Tak jest- trzymajmy kciuki za wszystkie polskie zespoły ! :lol: Punkty do rankingu ponad wszystko ! :D

Davss875 chcesz Amicę w fazie grupowej Ligi Mistrzów ?

el Nuero 14.07.2015 22:59

Punkty do rankingu - fajna rzecz. Chciałbym żeby tak Wisełka stanęła na nogi w tym roku i w przyszłym wróciła do gry w pucharach. A jeśli chodzi o fazę grupową, to - pomijając % szans - całym sercem jestem za Jagiellonią. No i Śląskiem. Reszta mi obojętna.

skttrbrain 14.07.2015 23:05

Plan wykonany, szkoda kontuzji Linettego bardzo. Zobaczymy dzięki temu co Tetteh gra.

PiVoSH92 14.07.2015 23:57

Gdzie Tetteh, jaki Tetteh? Dudka ....a :D Ktoś na TT dziś pięknie napisał - Dudka może być bardzo chujowym piłkarzem, ale jest równie chujowy na kilku pozycjach, więc czeka tylko na kontuzje w zespole (ŚO, DP szczególnie) i i tak gra :D

wiesniak842 15.07.2015 05:11

Punkty do rankingu fajna rzecz. Co Ci te punkty dadzą? W przyszlym sezonie uciete będą punkty zdobyte za Maaskanta/Moskala więc w najlepszym wypadku będziemy rozstawieni w pierwszej rundzie el. do LE, pomijając już samo zajęcie miejsca premiujacego grę w pucharach.

Dani 15.07.2015 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1407740)
Punkty do rankingu fajna rzecz. Co Ci te punkty dadzą? W przyszlym sezonie uciete będą punkty zdobyte za Maaskanta/Moskala więc w najlepszym wypadku będziemy rozstawieni w pierwszej rundzie el. do LE, pomijając już samo zajęcie miejsca premiujacego grę w pucharach.

Tak się jednak składa że punkty zdobywane przez polskie kluby w tym sezonie są jeszcze z korzyścią dla Wisły . W poprzednim sezonie nie graliśmy a przybył nam prawie 1.000 ptk . Przed sezonem mieliśmy 11.400 przy dobrej grze polskich drużyn w euro pucharach mamy nawet szanse na 12,400 co daje nam przynajmniej rozstawienie w III rundzie LE w sezonie 2016/2017 . Za rok tracimy 9.3250
. Lech na dziś ma 7.650 i jeśli nie awansuje do których kolwiek rozgrywek grupowych nawet na rozstawienie w sezonie 16/17 w III r LE będzie miał ciężko

wiesniak842 15.07.2015 09:39

Wszystko ladnie, pieknie ale ja sie nie ludze, ze zagramy w pucharach, tak po krotce puentujac:) Przynajmniej nie w przyszlym sezonie. Pozniej tak jak wczesniej pisalem te pukciki, ktore nam nabijaja inne polskie druzyny, praktycznie nic nam nie dadza.

Davss875 15.07.2015 10:10

Dudka, najlepszy nasz transfer tego lata. Patałach, darmozjad, cienias. Ja nawet bym go do rezerw nie wystawiał. Ten Skorża naprawde jest ślepy czy co? Chyba, że Dudka mu odpala dole w zamian za wpuszczanie na boisko;d

qqq_b 15.07.2015 11:40

Nie wiadomo co z Linettym. Może to nic groźnego. Ogólnie mecz do zapomnienia. Ważna wygrana, punkty do rankingu i kolejna runda.

Jaroo1 15.07.2015 17:36

Z tym ciułaniem pkt to jak z jakimiś pojebanymi parytetami. Jak jesteś dobry to ci żadne punkty nie sa potrzebne. Zasługujesz na LM/LE to się zakwalifikujesz. Nie zasługujesz to w trakcie 2 czy 3 rund kwalifikacyjnych jakiś frajer z niższym współczynnikiem punktowym cię oklepie.
Sens to jedynie miała ta reforma, która sprawiła, że polskie kluby w kw LM nie trafiają na Reale, Barcelony czy inne Manchestery. Tu się można zgodzić, że to pomogło. Ale teraz jak się chce wejść do LM czy LE to wygrać trzeba czy z APOELem, Basel czy z jakimiś tam Bułgarami.

skttrbrain 15.07.2015 20:28

LInetty - jest spora szansa, że wróci na kolejnego przeciwnika - mięsień nie został naruszony, to jest tylko nadciągnięcie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl