Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

MiksonWS 15.06.2015 10:20

Przestańcie, bo mecz był generalnie dobry. Skuteczność słaba, ale w końcówce Lewy odpalił.

PiVoSH92 15.06.2015 20:10

Dwie rzeczy na plus - Pazdan pokazał, że Szukała i Cionek to tylko rezerwowi a Kuba, że kadra bez niego traci ogromną jakość. Mam nadzieję, że obaj zawitają w I składzie na dłużej.

robert777 15.06.2015 21:15

w meczu z Grecją trzeba będzie zrobić conajmniej 7 zmian żeby mecz nie był liczony jako oficjalny, bo inaczej przed losowaniem MS2018 spadamy do trzeciego koszyka.

IncognitoTSW 15.06.2015 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1404706)
Dwie rzeczy na plus - Pazdan pokazał, że Szukała i Cionek to tylko rezerwowi a Kuba, że kadra bez niego traci ogromną jakość. Mam nadzieję, że obaj zawitają w I składzie na dłużej.

Moim zdaniem Pazdan zbyt często chaotycznie zagrywał do przodu, wsadzał na minę pomocników.

PiVoSH92 15.06.2015 23:50

Celność podań miał 95%, Szukała w okolicach 80-85% chyba, może wynikało to z tego, że Pazdan nie grał na pałę, ale starał się właśnie szukać pomocników. A Mączyński sam właził na miny źle przyjmując piłkę z 5 czy 6 razy. Jakkolwiek wolałbym jeszcze zobaczyć Salamona i/lub Wasyla w kadrze - pierwszego na przyszłość, drugiego - bo go lubię :) Charakterny, twardy, zasługuje na pożegnanie z kibicami w reprze.

Kocur 25.07.2015 20:15

Wyniki losowania:


http://gfx.radiozet.pl/var/radiozetv...o-18.59.04.png


Będzie sztuką to spierdzielić :)

arti 26.07.2015 05:05

Polak potrafi...:)
4 drużyny na zbliżonym poziomie plus nieprzyjemna u siebie Armenia.
Zobaczymy kto będzie miał jakie drużyny w okresie jesień 2016-jesień 2017.

fansorina 26.07.2015 10:48

https://pbs.twimg.com/media/CK1JdFQUcAA302_.jpg Terminarz.

kerim1906 26.07.2015 13:45

Kocur"Będzie sztuką to spierdzielić"

po nieprawdopodobnym sukcesie czyli awansie do euro, gdzie awansują praktycznie wszyscy grający, zderzenie z prawdziwymi eliminacjami będzie bolesne, bardzo bolesne, takie drużyny jak Rumunia, Dania czy Czarnogóra są najgorsze, nigdy nie odpuszczają jak tzw top , gra się z nimi gorzej i trudniej, do tego Armenia i Kazachstan zwłaszcza na wyjezdzie,

Janusz 26.07.2015 15:25

Tylko te z Topu jakoś częściej wygrywają, i właśnie dlatego są topowe ;)
Wolałbyś Hiszpanie za Rumunów i Francję za Danię, no i Turcją za Czarnogórę?
(w sumie Hiszpania już chyba nie jest głodna sukcesu, bo do niedawna zdobywali wzystko co było do zdobycia, Francja gra chimerycznie)
Grupa wyrównana i mamy w miarę realne szanse na I miejsce, co w innym zestawieniu była by znacznie mniej prawdopodobna....

silver03 26.07.2015 19:38

Jedna z łatwiejszych grup.

Kamson 26.07.2015 20:39

Obiektywnie trzeba stwierdzić, że chyba na tę chwilę jesteśmy faworytami naszej grupy.

felipe 26.07.2015 21:46

Losowanie na plus. Dla mnie Polska, Rumunia i Dania to obecnie ten sam poziom (tj taka druga liga Europy). Będzie ciekawie, bo nie wierze, że jakaś ekipa zgarnie 12 pkt na wyjazdach do Kazachstanu, Armenii i Czarnogóry. I tu rozegra się sprawa awansu.

arti 27.07.2015 05:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1408961)
Losowanie na plus. Dla mnie Polska, Rumunia i Dania to obecnie ten sam poziom (tj taka druga liga Europy). Będzie ciekawie, bo nie wierze, że jakaś ekipa zgarnie 12 pkt na wyjazdach do Kazachstanu, Armenii i Czarnogóry. I tu rozegra się sprawa awansu.

Myślę, że żadna tam tyle nie zgarnie...;)

!!IRIVER!! 27.07.2015 07:17

Hmm... jakby to powiedzieć, jeżeli mamy klękać przed Rumunią czy Czarnogórą, to w ogóle nie myślmy o Mundialu.
Faktem jest, że można było trafić jeszcze lepiej - grupa D. Ale mimo wszystko, nie mamy prawa narzekać. Pierwsze miejsce jest realne, zespoły owszem są niewygodne, jednak chcąc pojechać do Rosji nie możemy się obawiać takich "firm". Jestem optymistą, wraca koniunktura na reprezentację i jeśli po drodze nie wydarzy się jakiś 'kwas' w drużynie, to nadchodzą w tej kwestii naprawdę niezłe czasy dla naszego kraju.

kreseq 27.07.2015 13:19

Awans w rankingu, zawodnicy na solidnym europejskim poziomie. Jeśli umoczymy taką grupę to lepiej niech się zajmą czymś pożytecznym :)

Zooey_Deschanel 03.09.2015 12:47

Jutro mecz z Niemcami, a tutaj taka cisza? :D Jaki wynik obstawiacie Panowie?

swiety37 03.09.2015 13:13

4:1 - za duże problemy z obroną mamy. Jak ja chciałbym się mylić....
A tak poza tym to coś czuję że Gruzja w piątek lub w poniedziałek jakiś punkcik zdobędzie :)

ABGwislakABG 03.09.2015 19:13

Zaklad o tysiaka poszedl. Ja obstawilem szwabskie 1-0, kolega remis.

arti 04.09.2015 04:59

przegramy 2,3-0.raczej 2.

rubens 04.09.2015 08:03

5:0 w plecy.

szprotson 04.09.2015 09:03

nie przegramy !

FraMat 04.09.2015 09:06

Islandia mogła u siebie wygrać 2:0 z faworyzowaną Holandią, a w rewanżu na wyjeździe pokonać tę samą Holandię 0:1.

Byłbym za tym, żeby ten rezultat się powtórzył. Niestety, to Niemcy są faworytem.

Karherop 04.09.2015 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1413241)
Islandia mogła u siebie wygrać 2:0 z faworyzowaną Holandią, a w rewanżu na wyjeździe pokonać tę samą Holandię 0:1.

Byłbym za tym, żeby ten rezultat się powtórzył. Niestety, to Niemcy są faworytem.

Holandia była faworytem tylko na papierze (kurs na Islandie 12 zł lol).

Żaden bukmacher nie oglądał jak gra Islandiia. Grają rewelacyjną piłkę i wynik z Holandią nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie na darmo prowadzą w grupie i mają praktycznie zaklepany awans na euro. A dodajmy że w grupie mają Turcje, Czechy i w/w Holandie. Grupa Śmierci z której wychodzi na papierze najsłabsza drużyna. Papier na szczęście nie gra :)



Cytat:

Pierwotnie napisane przez rubens (Post 1413237)
5:0 w plecy.

A czemu nie 8:0? idz do buka mając takie pewniaki.

Nie zdziwi mnie ani zwycięstwo naszych, ani ich porażka. Obstawiam zwycięstwo.

konradnh81 04.09.2015 12:10

remis 2-2 i Szkoci na remis i będzie dobrze.

szprotson 04.09.2015 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1413244)
Holandia była faworytem tylko na papierze (kurs na Islandie 12 zł lol).

Żaden bukmacher nie oglądał jak gra Islandiia. Grają rewelacyjną piłkę i wynik z Holandią nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie na darmo prowadzą w grupie i mają praktycznie zaklepany awans na euro. A dodajmy że w grupie mają Turcje, Czechy i w/w Holandie. Grupa Śmierci z której wychodzi na papierze najsłabsza drużyna. Papier na szczęście nie gra :)
A czemu nie 8:0? idz do buka mając takie pewniaki.

Nie zdziwi mnie ani zwycięstwo naszych, ani ich porażka. .

Pokaż kupon panie jak to zagrałeś na Islandie :)

FraMat 04.09.2015 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1413244)
Holandia była faworytem tylko na papierze (kurs na Islandie 12 zł lol).

a jaki dzisiaj kurs na Polskę?
:>

For_FuN_ 04.09.2015 13:52

Dzisiaj nastąpi prawdziwa weryfikacja kadry Nawałki. W przypadku porażki Niemcy wyjdą na prowadzenie w grupie, a Szkoci(którzy dzisiaj ograją Gruzinów i tutaj nie mam wątpliwości) zrównają się z nami w punktach. Trzeba przypomnieć, że jak na razie, to raz wypadliśmy fenomenalnie(choć też sporo farta) w meczu z naszymi sąsiadami, ale z rywalami do awansu graliśmy fatalnie(z Irlandią 1 celny strzał?), a to 2 ostatnie mecze zadecydują, co i jak.

A co do dzisiejszego wyniku, to 3 : 0 lub 3 : 1. Niemcy są w zdecydowanie lepszej formie, a jak widzę te nazwiska: Mueller, Gotze, Kroos, Oezil, Schweinsteiger, Bellarabi, Gundogan, to naprawdę... Oklep gwarantowany ;).

Karherop 04.09.2015 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1413280)
Pokaż kupon panie jak to zagrałeś na Islandie :)

Nie gram już u buka. Po prostu śmieszą mnie kursy bukmacherów którzy nawet nie sprawdzają w jakiej formie jest Islandia i jakie miejsce zajmują w grupie. A ludzie jak te pelikany stawiają na "pewniaki".


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1413285)
a jaki dzisiaj kurs na Polskę?
:>

7.5 zł

i na złość wygramy dzisiaj :P

fialo 04.09.2015 14:08

Kursy nie sa podawane w zlotych ile razy to mozna tlumaczyc..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl