![]() |
Przestańcie, bo mecz był generalnie dobry. Skuteczność słaba, ale w końcówce Lewy odpalił.
|
Dwie rzeczy na plus - Pazdan pokazał, że Szukała i Cionek to tylko rezerwowi a Kuba, że kadra bez niego traci ogromną jakość. Mam nadzieję, że obaj zawitają w I składzie na dłużej.
|
w meczu z Grecją trzeba będzie zrobić conajmniej 7 zmian żeby mecz nie był liczony jako oficjalny, bo inaczej przed losowaniem MS2018 spadamy do trzeciego koszyka.
|
Cytat:
|
Celność podań miał 95%, Szukała w okolicach 80-85% chyba, może wynikało to z tego, że Pazdan nie grał na pałę, ale starał się właśnie szukać pomocników. A Mączyński sam właził na miny źle przyjmując piłkę z 5 czy 6 razy. Jakkolwiek wolałbym jeszcze zobaczyć Salamona i/lub Wasyla w kadrze - pierwszego na przyszłość, drugiego - bo go lubię :) Charakterny, twardy, zasługuje na pożegnanie z kibicami w reprze.
|
Wyniki losowania:
http://gfx.radiozet.pl/var/radiozetv...o-18.59.04.png Będzie sztuką to spierdzielić :) |
Polak potrafi...:)
4 drużyny na zbliżonym poziomie plus nieprzyjemna u siebie Armenia. Zobaczymy kto będzie miał jakie drużyny w okresie jesień 2016-jesień 2017. |
|
Kocur"Będzie sztuką to spierdzielić"
po nieprawdopodobnym sukcesie czyli awansie do euro, gdzie awansują praktycznie wszyscy grający, zderzenie z prawdziwymi eliminacjami będzie bolesne, bardzo bolesne, takie drużyny jak Rumunia, Dania czy Czarnogóra są najgorsze, nigdy nie odpuszczają jak tzw top , gra się z nimi gorzej i trudniej, do tego Armenia i Kazachstan zwłaszcza na wyjezdzie, |
Tylko te z Topu jakoś częściej wygrywają, i właśnie dlatego są topowe ;)
Wolałbyś Hiszpanie za Rumunów i Francję za Danię, no i Turcją za Czarnogórę? (w sumie Hiszpania już chyba nie jest głodna sukcesu, bo do niedawna zdobywali wzystko co było do zdobycia, Francja gra chimerycznie) Grupa wyrównana i mamy w miarę realne szanse na I miejsce, co w innym zestawieniu była by znacznie mniej prawdopodobna.... |
Jedna z łatwiejszych grup.
|
Obiektywnie trzeba stwierdzić, że chyba na tę chwilę jesteśmy faworytami naszej grupy.
|
Losowanie na plus. Dla mnie Polska, Rumunia i Dania to obecnie ten sam poziom (tj taka druga liga Europy). Będzie ciekawie, bo nie wierze, że jakaś ekipa zgarnie 12 pkt na wyjazdach do Kazachstanu, Armenii i Czarnogóry. I tu rozegra się sprawa awansu.
|
Cytat:
|
Hmm... jakby to powiedzieć, jeżeli mamy klękać przed Rumunią czy Czarnogórą, to w ogóle nie myślmy o Mundialu.
Faktem jest, że można było trafić jeszcze lepiej - grupa D. Ale mimo wszystko, nie mamy prawa narzekać. Pierwsze miejsce jest realne, zespoły owszem są niewygodne, jednak chcąc pojechać do Rosji nie możemy się obawiać takich "firm". Jestem optymistą, wraca koniunktura na reprezentację i jeśli po drodze nie wydarzy się jakiś 'kwas' w drużynie, to nadchodzą w tej kwestii naprawdę niezłe czasy dla naszego kraju. |
Awans w rankingu, zawodnicy na solidnym europejskim poziomie. Jeśli umoczymy taką grupę to lepiej niech się zajmą czymś pożytecznym :)
|
Jutro mecz z Niemcami, a tutaj taka cisza? :D Jaki wynik obstawiacie Panowie?
|
4:1 - za duże problemy z obroną mamy. Jak ja chciałbym się mylić....
A tak poza tym to coś czuję że Gruzja w piątek lub w poniedziałek jakiś punkcik zdobędzie :) |
Zaklad o tysiaka poszedl. Ja obstawilem szwabskie 1-0, kolega remis.
|
przegramy 2,3-0.raczej 2.
|
5:0 w plecy.
|
nie przegramy !
|
Islandia mogła u siebie wygrać 2:0 z faworyzowaną Holandią, a w rewanżu na wyjeździe pokonać tę samą Holandię 0:1.
Byłbym za tym, żeby ten rezultat się powtórzył. Niestety, to Niemcy są faworytem. |
Cytat:
Żaden bukmacher nie oglądał jak gra Islandiia. Grają rewelacyjną piłkę i wynik z Holandią nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie na darmo prowadzą w grupie i mają praktycznie zaklepany awans na euro. A dodajmy że w grupie mają Turcje, Czechy i w/w Holandie. Grupa Śmierci z której wychodzi na papierze najsłabsza drużyna. Papier na szczęście nie gra :) Cytat:
Nie zdziwi mnie ani zwycięstwo naszych, ani ich porażka. Obstawiam zwycięstwo. |
remis 2-2 i Szkoci na remis i będzie dobrze.
|
Cytat:
|
Cytat:
:> |
Dzisiaj nastąpi prawdziwa weryfikacja kadry Nawałki. W przypadku porażki Niemcy wyjdą na prowadzenie w grupie, a Szkoci(którzy dzisiaj ograją Gruzinów i tutaj nie mam wątpliwości) zrównają się z nami w punktach. Trzeba przypomnieć, że jak na razie, to raz wypadliśmy fenomenalnie(choć też sporo farta) w meczu z naszymi sąsiadami, ale z rywalami do awansu graliśmy fatalnie(z Irlandią 1 celny strzał?), a to 2 ostatnie mecze zadecydują, co i jak.
A co do dzisiejszego wyniku, to 3 : 0 lub 3 : 1. Niemcy są w zdecydowanie lepszej formie, a jak widzę te nazwiska: Mueller, Gotze, Kroos, Oezil, Schweinsteiger, Bellarabi, Gundogan, to naprawdę... Oklep gwarantowany ;). |
Cytat:
Cytat:
i na złość wygramy dzisiaj :P |
Kursy nie sa podawane w zlotych ile razy to mozna tlumaczyc..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl