Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

ArturBarlinek 06.02.2017 20:59

Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.

ashkeczup 06.02.2017 21:01

Właśnie. PRÓBOWAŁEŚ KIEDYŚ PRZEŻYĆ MIESIĄC ZA 40 TYSIĘCY???!!!!!11!!1

Rob_Zombie 07.02.2017 09:08

Śmiejecie się z Cierzniaka a u nas w składzie Załuska który w wieku 34 lat rozgrywa drugi sezon bez grzania ławy. Przyganiał kocioł garnkowi...

Dariook 07.02.2017 09:37

Nie kumam tego wpisu :D

Dzieki :D

Rob_Zombie 07.02.2017 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1463713)
Nie kumam tego wpisu :D

Cierzniak hehe śmieszny bo poszedł za pieniądze grzać ławę.
Załuska całe życie grzał ławę byleby w kontrakcie się zgadzało i nikt się nie śmieje..

tomasz_19 07.02.2017 10:03

40 tyś zł miesięcznie to rzeczywiście śmieszne pieniądze, ledwo na czynsz i prąd pewnie mu starczało... jesteście bezduszni!

St Yabol 07.02.2017 10:12

Panowie zdaje sobie sprawe, że wielu piłakrzu jest stanowczo przepłacanych. Nie mówie tu tylko o Polakach w naszej śmiesznej lidze. ale na o wszystkich kopaczach na całym świecie. Kwoty idące w miliony miesięcznie, setki tysięcy tygodniowo. Dla większości z nas jedna taka wypłata starczyłaby, żeby ustawić sobie życie.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że taki piłkarz przez jakieś 15 lat musi zarobić kase na swoją bardzo długą emeryturę.

Co nie zmienia faktu, że większość i tak zarabia stanowczo za dużo

mitmichael 07.02.2017 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1463689)
Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.

Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy

ArturBarlinek 07.02.2017 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1463740)
Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy

plus ławka w LM, której u nas by nie miał. z Punktu biznesowego L była atrakcyjniejsza i nie ma o czym dyskutować. Czasem ambicje trzeba odłożyć i myśleć o przyszłości.

ashkeczup 07.02.2017 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1463718)

Trzeba jednak pamiętać o tym, że taki piłkarz przez jakieś 15 lat musi zarobić kase na swoją bardzo długą emeryturę.

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...e-dhl-w-anglii

Można też iść do pracy jak cywilizowany człowiek

R33 07.02.2017 19:28

Weźcie pod uwagę, że piłkarz też bardzo ryzykuje swoje zdrowie. Dla przykładu taki Batistuta i El Hajdi Diouf bo po zakończeniu kariery błagali lekarzy o amputacje nóg bo ponoć ból był nie do zniesienia.

Kordel. 07.02.2017 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1463787)
Weźcie pod uwagę, że piłkarz też bardzo ryzykuje swoje zdrowie. Dla przykładu taki Batistuta i El Hajdi Diouf bo po zakończeniu kariery błagali lekarzy o amputacje nóg bo ponoć ból był nie do zniesienia.

Podobna sytuacja była/ jest u Djibrila Cisse

arth_ur 08.02.2017 09:35

Nie wiem czy dobry temat ale w 2010 roky Keylor Navas (pierwszy bramkarz Realu Madryt) był bliski transferu do Wisły Kraków. Zamiast niego zdecydowaliśmy się na Milana Jovanicia. http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...o-wisly-krakow

wiesniak842 08.02.2017 10:01

Nie to zebym sie czepial ale to przeciez zadna nowosc;)

arth_ur 08.02.2017 11:11

Po wpisie na forum sprawdziłem że artykuł z listopada 2016. Widocznie umknęła mi formacja że Navas był przymierzany do Wisły. Co nie zmienia faktu że fajnie się taki "news" czyta :-)

wolfy 08.02.2017 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1463829)
Nie wiem czy dobry temat ale w 2010 roky Keylor Navas (pierwszy bramkarz Realu Madryt) był bliski transferu do Wisły Kraków. Zamiast niego zdecydowaliśmy się na Milana Jovanicia. http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...o-wisly-krakow

Widzisz, widocznie przy transferze Navasa nie dałoby się tyle zarobić na boku.

ashkeczup 08.02.2017 13:50

Real to nie ta półka. Jeśli znów chcemy grać o Mistrza to musimy ściągać jednak lepszych zawodników niż Navas

cfa 08.02.2017 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1463843)
Real to nie ta półka. Jeśli znów chcemy grać o Mistrza to musimy ściągać jednak lepszych zawodników niż Navas

Ale w 2010 roku grał w Saprissa czy Saprissie, nie umiem odmienić, dopiero później zaliczył zjazd sportowy, staczał się przez Albacete, Levante, aż wylądował w jakimś Realu ... o którym nikt nigdy nie słyszał ... bo w Madrycie jest tylko jeden klub, Rayo !! :)

R33 08.02.2017 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1463829)
Nie wiem czy dobry temat ale w 2010 roky Keylor Navas (pierwszy bramkarz Realu Madryt) był bliski transferu do Wisły Kraków. Zamiast niego zdecydowaliśmy się na Milana Jovanicia. http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...o-wisly-krakow

Takich piłkarzy w skali Polski pewnie by się znalazło. Dla przykładu bodajże w 2001 r. Wisła była zainteresowana Milanem Barosem, który potem poszedł do Liverpoolu.

TYSIAC906 09.02.2017 01:44

Tymczasem Lucas Guedes w 5. lidze portugalskiej :D

siedzenaganku2 09.02.2017 02:59

Robia ludzie kariery...

arth_ur 09.02.2017 12:36

Pamiętam jak była rozpacz jak odchodził do Lecha. Krytykowany był sztab że oddajemy świetnego grajka.

wolfy 09.02.2017 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1463937)
Pamiętam jak była rozpacz jak odchodził do Lecha.

O niego, Stolarskiego i Handzlika.

Szneka 09.02.2017 14:28

Chłopaki kto był ostatnim naszym juniorem który zrobił karierę?
Czy to u nas czy w innym klubie?
Naszym mam na myśli że został wychowany/ przyszedł w wieku max 18-19 lat.
Kuba Błaszczykowski?

Paweł 09.02.2017 15:02

Michał Chrapek?

brylant17 09.02.2017 17:27

Też mi się wydaje,że Chrapi

bridgeburner 09.02.2017 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1463938)
O niego, Stolarskiego i Handzlika.

a także Mateusza Brozia (bodajze V liga)
Sebastiana Leszczaka ( gra teraz zawodowo w futsal)
czy Mikołaja Kałudy (ten z kolei jest zawodnikiem... MMA)

Takie to kariery porobiły "talenty", do dawania szansy którym nawoływano

ABGwislakABG 09.02.2017 18:10

Kurva jego mać, a czy to jest wina samych zawodników, czy może również klubu, że chvja im dał, a nie warunki?

JrQ- 09.02.2017 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1463957)
Kurva jego mać, a czy to jest wina samych zawodników, czy może również klubu, że chvja im dał, a nie warunki?

jakby byli dobrzy, to by się przebili
ich największymi problemami były dziury w głowie

ABGwislakABG 09.02.2017 18:58

Chvj, że przez lata TF Cupiał miał w dupie szkolenie młodych, jakiekolwiek dla nich bazy, akademie huczne itd.

Sami mieli trenować, jak Rocky?

Problem w tym, że piłka nożna to sport zespołowy i oprócz jednego gra jeszcze dziesięciu.

Cytat:

jakby byli dobrzy, to by się przebili
ich największymi problemami były dziury w głowie
Aha.

Wszyscy mieli problemy z dziurą we łbie? Pogratulować "myślenia".

szprotson 09.02.2017 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1463963)
Chvj, że przez lata TF Cupiał miał w dupie szkolenie młodych, jakiekolwiek dla nich bazy, akademie huczne itd.

Sami mieli trenować, jak Rocky?

Problem w tym, że piłka nożna to sport zespołowy i oprócz jednego gra jeszcze dziesięciu.

Aha.

Wszyscy mieli problemy z dziurą we łbie? Pogratulować "myślenia".

Cupiał w dupie miał szkolenie (ale nie miał w dupie przepisów które nakazywały posiadanie grup młodziezowych.I te grupy miały trenerów...)
. Może napisz ze trenera nie mieli ani piłek czy koszulek, a hajs ktory otrzymywali to były pieniądze z monopoly.
A do Skotnik to jeździli leczyć kaca (apropo bazy)

p.s.
domniemuje ze kolega nie przeżył imprez w cieniu z dwójka i nie wieo co lotto z dziurami w głowie.

ABGwislakABG 09.02.2017 19:16

Cytat:

domniemuje ze kolega nie przeżył imprez w cieniu z dwójka i nie wieo co lotto z dziurami w głowie.
Potrafisz w polskim języku?

BBudowniczy 13.02.2017 09:52

Mariusz Stępiński, piękna bramka w meczu Nantes z Olympique Marsylia:

http://sport.interia.pl/ligue-1/news...go,nId,2351339

FraMat 13.02.2017 13:54

Jaka tam piękna? Rykoszet. Bez tego bramkarz by wyłapał.
A tak zwykły fuks nieudacznego piłkarza.
We Francji mają go zdecydowanie dosyć.

Ogryzek 13.02.2017 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1464312)
Jaka tam piękna? Rykoszet. Bez tego bramkarz by wyłapał.
A tak zwykły fuks nieudacznego piłkarza.
We Francji mają go zdecydowanie dosyć.

Kto ma go dosyć o "nieomylny wszechwiedzący"?

FraMat 13.02.2017 20:45

Francuscy kibice?
Na forum FC Nantes?
http://www.nantesforum.com/viewtopic...=5748&start=30

A jak Stępiński odchodził byłem szczęśliwy. Nic mnie nie boli.

ashkeczup 13.02.2017 20:49

A gardzisz tymi 2 milionami ojro, które Ruch za niego dostał? Wyjebałbyś do kosza jakbyś dostał?

serek.c2 13.02.2017 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1464369)
A gardzisz tymi 2 milionami ojro, które Ruch za niego dostał? Wyjebałbyś do kosza jakbyś dostał?

A ktoś pisze o pieniądzach?

FraMat 13.02.2017 20:54

A to zupełnie inny temat.
Prawda?
Kto bogatemu zabroni płacić za nieudaczników?

Ogryzek 13.02.2017 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1464373)
A to zupełnie inny temat.
Prawda?
Kto bogatemu zabroni płacić za nieudaczników?

Sam jesteś nieudacznik.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl