![]() |
Dajcie mu w końcu bana, bo chyba inaczej nie wyjdzie z piłkarskich forów z tą nachalną reklamą.
|
Szczęsny, Szukała i Jędrzejczyk. Kadra powoli się rozsypuje.
|
Jutro mecz kadry, kolejny bez Kuby. bez Kuby zdrowego. Już się z nikim nie utożsamiam w tej kadrze, zrobiła się dla mnie obojętna. ....a jakichś kołków powołał a Błaszcza pominął. Jebnięty, no jebnięty.
|
Trudno żeby go nie pominął skoro nie gra.
|
"ł" zgubiłeś w ostatnim słowie twojego zdania. Klopp powoli wprowadzał Kubę do gry wpuszczając go na ostatnie 20-30 minut, a w ostatnim meczu zagrał już pełne 90 minut. Nie wymagam żeby Kuba zagrał od początku z Irlandią, ale czy na końcówkę meczu taki przebojowy zawodnik by się nie przydał kadrze?
|
Przecież Kuba nie został powołany bo obraził się o to, że Lewandowski został na stałe kapitanem. Jego forma nie ma tu nic do rzeczy, bo nawet Kuba bez formy zjada wszystkich innych polskich skrzydłowych na śniadanie.
Naprawdę miałem go zawsze za normalnego gościa. Nie rozumiem jak można odmówić gry dla reprezentacji tylko dlatego, że opaskę kapitana będzie nosił ktoś inny - nawet ktoś, kogo zbytnio się nie lubi. Ogromna strata dla naszej kadry, ale nic na siłę. Kuby mimo wszystko lubić nie przestanę, bo to Wiślak z krwi i kości. Mam nadzieję, że zmądrzeje i wróci do kadry. |
Cytat:
Selekcjoner się znalazł. Od siedmiu boleści. |
Zapomniałeś dodać: "pedale jeb.any!" Do czego to doszło, żeby wiślak wiślaka obrażał na forum Wisły.
Uważam, że pominiecie Kuby to duży błąd i to się zemści. |
Niestety Kuba chyba trochę odpłynął. Funkcja kapitana jest tylko funkcją prestiżową i nic więcej. Nie jest to funkcja dożywotnia. Zgadzam się, że sportowo na dzień dzisiejszy się nadaje ale czy mentalnie też? Rozumiem Nawałkę, że nie chce wprowadzać fermentu do w miarę chyba zgranej grupy. On jest trenerem i on bierze odpowiedzialność. Chce mieć święty spokój nawet kosztem być może obniżenia jakości na jednej pozycji.
|
Cytat:
Masakra, to forum upada, hipokryta. |
Jak na razie Nawałkę bronią wyniki, więc niech facet ma święty spokój i pozwólcie mu decydować o tym, kogo powołuje. Do tej pory w tych eliminacjach szło mu to bardzo dobrze, więc bez gadania wspierajmy naszą kadrę, choćby w niej grali sami Legioniści.
|
Dziś trzeba grać o pełną pulę, bo już oddaliśmy punkty u siebie ze Szkocją. Porażka, to będzie katastrofa, bo jakie wyjazdy nas jeszcze czekają(a ten dzisiejszy jest teoretycznie najłatwiejszy). Nawałka ma szczęście w odróżnieniu od swoich poprzedników ;).
|
Cytat:
|
....a, druga połowa powinna być przykładem jak nie grać meczu.
No i dostali kopa w dupę a już się witali z gąską :/ |
Trzeba ten remis przyjąć z szacunkiem.
Są spore szanse by awansować. Z Gruzją trzeba koniecznie wygrać. Ze Szkocją przynajmniej zremisować. Na koniec możemy myśleć o Irlandii. U siebie to będzie inne spotkanie. |
Szkoda tego meczu, bo generalnie można było uniknąć straty punktow i postawić się w mega komfortowej sytuacji. A tak, rozkład gier jest taki, że każdy w ciemno powinien dopisać po 6pkt za Gruzję i Gibraltar, zaś my gramy zaledwie jeden "trudny" mecz u siebie i to na sam koniec eliminacji. Co więcej, ta skreslana Irlandia, ma zarowno Szkotow jak i Niemcow u siebie, więc śmiało może jeszcze powalczyć. Kluczem do awansu wydaje się byc wywalczenie jakichkolwiek punktow z Niemcami lub Szkocja.
|
No i wróciliśmy do punktu wyjścia, a wygrana z Niemcami wiele nam jak widać nie dała. Tabela spłaszczona jak w ekstraklasie, a że nasi znani są z "mocnej" psychy to trzeba liczyć na awans z 3 miejsca.
|
Nie no, do punktu wyjscia to bysmy wrocili jakysmy przegrali. Jak Niemcy sie ogarna i na jesieni zlapia forme zwyciezajac Szkocje czy Irlandie na wyjezdzie to te 3 punkty na nich moga okazac sie kluczowe.
Wczorajszy mecz okropny, ciezki do oceny - niby wygrana byla blisko, a jednak daleko. Zabraklo jakiejs reakcji z lawki w II polowie. Raczej liczylismy, ze dowieziemy no nie dowiezlismy. Z drugiej strony Nawalka to ma jednak nosa do personaliow. Wczoraj Peszko mu odpalil, wczesniej Milik, Mila, Maczynski. W sumie dobry trener musi miec tez szczescie. Pamietacie eliminacje do euro 2008. Ogralismy Portugalie w swietnym stylu ale na przyklad z taka Finlandia na wyjezdzie gralismy obrone Czestochowyy, a jednak udalo sie wtedy i byl awans. |
Haha a czego wy oczekujecie? Łatwych wygranych z drużyną, której prawie 100% zawodników gra w Premier League :D ? Podczas gdy w Polsce panuje ogólne podniecenie gdy Wasilewski zagra w niej 6 minut w koncowce :D ? A jak już raz dobił do pustej to byl ogolnokrajowy orgazm :D
Jako kraj jesteśmy piłkarsko beznadziejni, to cud ze z takimi pilkarzami w pierwszej jedenastce jak Peszko, Rybus, Szukała, Olkowski, Jodlowiec czy Wawrzyniak (50 % składu) jesteśmy w stanie naciulac kilka punktów. Nasi zawodnicy nic nie znaczą na arenie międzynarodowej, grają w jakichś słabych klubach i to jest naprawdę dziwne, że taka Irlandia nie włożyła im 3-4 goli. Można to tłumaczyć chyba tylko specyfika reprezentacji narodowych, bo patrząc na skład Serbów, a patrząc na nasz to jest różnica jakichś 3 klas, a w tabeli jest ta sama różnica, tylko w druga stronę. Podsumowując - jak awansujemy do Francji to Adaś Nawalka powinien zostać kanonizowany, bo doknal cudu z pilkarzami trzecioligowymi. |
2 połowa to była typowa: obrona Częstochowy, pomoc drogowa i atak serca. Brawa dla Irlandii, minimalizm trzeba karać.
|
Szkoda, że tak późno straciliśmy bramkę bo gdybyśmy stracili bramkę w 50-75min to wtedy wzieliby się do walki i mogliby wygrać to spotkanie a tak bronić się praktycznie cały czas to musiało się tak skończyć..
Irlandczycy grali bardzo agresywnie musieli to zremisować aby podjąć walkę o awans do ME. |
Cytat:
|
Naprawdę żenujące widowisko w naszym wykonaniu, szczególnie w 2 połowie, kiedy to Irlandczycy wyglądali przy naszych jak wirtuozi futbolu.
|
Cytat:
To tak jakby ktoś porównał osiłków tłukących się na wiejskim weselu do Holyfielda i Tysona. |
^^ No widzisz... a wczoraj tak graliśmy, że wyglądali.
|
Ciekawe czemu my w ogole nie gramy meczow towarzyskich ? Nie dosc, ze i tak jest mniej terminow to jeszcze tego w ogole nie wykorzystujemy. Nie dziwne, ze potem jak wypadmnie pare osob ze skladu to nie sa w stanie paru podan wymienic.
Dzisiaj jest termin, w czerwcu jest tez termin to pewnie nie zagramy zeby nie bylo kontuzji przed mecze z Gruzja. A lepsi od nas graja -> http://www.thefa.com/england/mens-seniors/fixtures |
Polska wygrała 4:0, a w temacie cisza. Wstyd mi za Was...
|
Domyślnie: Kuba za Peszkę, Linetty za Mączyńskiego i Glik za Szukałę. W pierwszej połowie 11 sytuacji bramkowych a janusze gwiżdżą.
|
Cytat:
|
I połowa świetna w naszym wykonaniu. Niestety raził brak skuteczności. II połowa fatalna i mieliśmy dużo szczęścia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl