Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

filip74 05.07.2010 19:12

Obecnie kibiców Wisły zbulwersował pomysł wylania na przestrzeni pomiędzy murawą i trybunami asfaltu. Jak można było takie skandaliczne rozwiązanie zaakceptować już na poziomie projektu?
- Wisła brała udział w uzgodnieniach dokumentacji. W momencie, gdy rzeczywiście ze względów bezpieczeństwa projektant nie wyraził zgody na ułożenie tam kostki, to padła propozycja, żeby zrobić to z betonu. Analizujemy ten problem. To nie jest kwestia naszego uporu. Proszę pamiętać, że mamy "deadline" oddania nie możemy zaczynać projektowania od nowa.
http://images50.fotosik.pl/312/fc1cf15f27fc031dmed.jpg
No zaczym ten post zniknie z powodu że nie jest na temat bo wklejona jest fotka stadionu z Lubina , parę osób zdąży zobaczyć że można jednak wyłożyć kostkę w koło murawy na nowo budowanym stadionie w Polsce.

picasso 05.07.2010 19:15

można wyłożyć.tylko po co?żeby ktos na mokrej murawie robic wślizg zatrzymal się tej kostce,albo faulowany,wyrżnął glową?

To-Masz 05.07.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 928662)
Bodajrze Zielona Architektura

Czyli powtórka z rozrywki... Z tego co pamiętam pierwszą podgrzewaną murawę na R22 budowała właśnie Zielona Architektura. Nie pamiętam czy wytrzymała dwa sezony, po których została zerwana i od początku łącznie z instalacją budowała ją firma REHAU, bodajże z Austrii. Widzę, że u nas jednak da się wejść dwa razy do tej samej rzeki...

element 05.07.2010 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 928664)
A Wisła nie zauważyła?!
A skąd jakaś baba, która pewnie nigdy w życiu meczu nie widziała, ma wiedzieć, że nie robi się asfaltu wokół murawy?
Dlaczego zgłoszono poprawki w ostatniej chwili?!

To tego typu rzeczy należy kontrolować i składać w razie czego poprawki?
Nie wydaje mi się żeby Legia, Śląsk, Korona czy Zagłębie kontrolowała takie rzeczy. W ogóle stadion. Tylko u nas muszą się prosić, nalegać, pisać, dwoić się i troić żeby łaskawie stadion postawili.
Sądziłem że jest to logiczne i byle cymbał wie że takie rzeczy jak widok ze skyboxów musi być pierwszorzędny. I tak samo wokół murawy musi być choćby sztuczna murawa żeby piłkarze mieli gdzie się rozgrzewać. Nawet dla osoby, która nigdy meczu nie oglądała (swoją drogą mocny akcent - babka meczu na oczy nie widziała ale ma sporo do powiedzenia w kwestii naszego stadionu. To jakiś ewenement na skalę światową)
Ale jak się okazuje to Wisła musi ich przekonać co nie jest zresztą łatwe że żeby móc było usiąść na trybunie potrzebne są krzesełka. Żeby móc zagrać w piłkę potrzebna jest murawa. I jak się teraz okazuje żeby móc mieć dobry widok przede wszystkim ze skyboxów należy wykonać skyboxy w taki sposób żeby był dobry widok.
Człowieka śmiech ogarnia czytając o tym, bo te problemy są z dupy wzięte - jak widok ze skyboxów czy murawa na stadionie. Ja rozumiem mieć problem z jakimiś łamigłówkami gdzieś w piwnicach żeby złączyć ze sobą 5 tyś kabli. A tu są problemy dotyczące PODSTAWOWYCH rzeczy na stadionie. Wręcz najważniejszych i tak prostych do wykonania jak budowa cepa.

Ja mam tylko nadzieję że SA nie da się szantażować i nie wróci na stadion dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik. Inaczej strzelimy sobie w kolano. Oni wtedy tym wszystkim rzucą w ****u (jak rzucili trybuną D, która 4(?) rok stoi pusta) i zostawią Wisłę z tym wszystkim.
Telebimy - nie kupować.
Skyboxy - nie reperować.
itd

To jest zasrany obowiązek miasta oddać do użytku w pełni sprawny stadion. O klasie Elite. I Wisła złamanego grosza ma do tego nie przyłożyć.
Tak jak jest w dokumentacji. I tak jak obiecali.

Bąku1983 05.07.2010 19:21

morgenes masz dużo racji, ale przypuszczam, że w początkowej fazie projektowania i budowy stadionu zarząd Wisły miał pełne zaufanie do ludzi, którzy podobno mieli się znać na rzeczy i nie bardzo mogę sobie wyobrazić sytuację gdy ktoś przychodzi do biura architekta i miesza a projektach, bo wie lepiej jak to ma być zrobione. Tym bardziej, że właścicielem obiektu jest miasto, a nie Wisła. Najważniejsze to nie zamiatać teraz tych niedoróbek pod dywan tylko zrobić ile się da, aby po meczu otwarcia nie wyjść z niesmakiem z R22. Skoro Wisła zgłasza 104!!! poprawki ( przerażająca liczba), to znaczy, że coś jest nie tak i mam nadzieje, że odpowiedzialni za ten stan rzeczy zostaną ukarani (kary finansowe czy też dymisje). Jakbym ja dawał coś takiego ludziom to byłoby mi po prostu wstyd.

filip74 05.07.2010 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 928672)
można wyłożyć.tylko po co?żeby ktos na mokrej murawie robic wślizg zatrzymal się tej kostce,albo faulowany,wyrżnął glową?

No tak tylko u nas asfalt ma mieć bodajże 5 m szerokości i ma być wylany przy fosie a ile ma mieć przerwa między fosą a linią chyba wiesz.
No i raczej już będzie .

Bartii 05.07.2010 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 928507)
Majchrowskiemu i spółce trzeba będzie koniecznie w wyborach odpowiednio "podziękować" za wszystkie błedy, krętactwa, puste obietnice i klamstwa dotyczące naszego stadionu. Za katastrofalny nadzór, żałosne zapewnienia, iście komunistyczne podejście.

Dziwi mnie też po raz kolejny, dlaczego ani klub, ani media, ani nikt nie rozpętał jeszcze burzy dotyczącej braku jakiejkolwiek aktywności w dostosowaniu trybuny północnej do wymogów? Dlaczego ciągle pojawiające się wpadki, obnażana niekompetencja, tolerowanie opieszałości nie są nigdzie szeroko piętnowane? Dlaczego kibice nie robią nic, by cokolwiek tu zmienić, skoro wszyscy inni mają to głeboko w d.....ie?

Media juz powoli pisza, co do klubu o ile pamietam w Wisle jest zalecenie Cupiala by klubu nie mieszac do polityki. Przypomne sytuacje o zwolnieniu rzecznika Wisly po liscie otwartym w sprawie ustawy antyhazardowej.. wiec raczej to jest pytanie do Cupiala

anthony09 05.07.2010 19:24

No to trzeba zacząć akcje promocyjną stadionu ;]
Jedyne hasło, które jest adekwatne do poziomu tego stadionu to bubel
"Największy bubel o jakim marzyłeś!,
Stadion prawie klasy "elite" !
tylko tutaj zobaczysz:
- ograniczone miejsca vip.
- asfalt zamiast trawy dla rozgrzewających się piłkarzy
- karetka wjeżdżająca przez sale konferencyjną
a dodatkowo
darmowy skok na bungee z narożnika stadionu :)
tylko stadion Wisły jest pełen atrakcji !

willow 05.07.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 928676)
Ale Pani Niedziałkowska meczu nigdy nie oglądała. I taki ktoś ma dużo do powiedzenia w kwestii naszego stadionu.

I to faktycznie jest przerażające...

Cytat:

Ja mam tylko nadzieję że SA nie da się szantażować i nie wróci na stadion dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik. Inaczej strzelimy sobie w kolano. Oni wtedy tym wszystkim rzucą w ****u i zostawią Wisłę z tym wszystkim.
Telebimy - nie kupować.
Skyboxy - nie reperować.
itd

To jest zasrany obowiązek miasta oddać do użytku w pełni sprawny stadion. O klasie Elite. I Wisła złamanego grosza ma do tego nie przyłożyć.
Z tym też się zgadzam.

nt5 05.07.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 927417)
na takie buble - jak za wysoki murek, zaslaniajacy widok na boisko, czy ta nieszczesna "6", powinni tez zwrocic uwage panowie nadzorujacy z polimexu. bo takie problemy mozna bardzo latwo naprawic.
widocznie kadra kierownicza tez juz to wali i robi wszystko, zeby sie stad wyniesc.
niestety niezbyt dobrze to o nich swiadczy.

Panów z Polimexu obowiązuje projekt techniczny. Mogą składać uwagi, ale na własną rękę nie mają szans nic zrobić, bo Biuro Architektoniczne zapewnia sobie pełne prawa autorskie do projektu. Tyle w tej sprawie.

Coglin 05.07.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nt5 (Post 928685)
Panów z Polimexu obowiązuje projekt techniczny. Mogą składać uwagi, ale na własną rękę nie mają szans nic zrobić, bo Biuro Architektoniczne zapewnia sobie pełne prawa autorskie do projektu. Tyle w tej sprawie.

no ok. a zlozyli w tych sprawach?

1q2 05.07.2010 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 928681)
No to trzeba zacząć akcje promocyjną stadionu ;]
Jedyne hasło, które jest adekwatne do poziomu tego stadionu to bubel
"Największy bubel o jakim marzyłeś!,
Stadion prawie klasy "elite" !
tylko tutaj zobaczysz:
- ograniczone miejsca vip.
- asfalt zamiast trawy dla rozgrzewających się piłkarzy
- karetka wjeżdżająca przez sale konferencyjną
a dodatkowo
darmowy skok na bungee z narożnika stadionu :)
tylko stadion Wisły jest pełen atrakcji !

Do tego jedyny w swoim rodzaju dizajn stadionu, który szczególnie będzie można podziwiać od strony parku Jordana
- jedyne w swoim rodzaju barierki, których nie uświadczysz na żadnym innym stadionie, pozwalające uchwycić postindustrialny charakter 'teatru' na R22
- znakomicie rozwiązana sieć parkingów w okół stadionu która spowoduje szybsze bicie serca u kibica i pytanie - będzie samochód jak wrócę czy nie będzie
- najprawdopodobniej unikalny system wchodzenia na stadion, który pozwoli bardzo miło spędzić kilka godzin w kolejce i przypomnieć sobie czasy PRLU
-oraz najnowocześniejsze telebimy na świecie które będą niewidoczne dla kibica.

Fanatyk R22 05.07.2010 19:40

akurat z punktem... dotyczącym dizajnu stadionu zgodzić się nie mogę :D

widok z parku Jordana zapiera dech w piersiach w pozytywnym znaczeniu tego słowa :D

tomaslfc14 05.07.2010 19:42

Ja na miejscu Wisły nie wchodziłbym na stadion, póki go nie ukończą w 100%, a potem zarządał od miasta zwrotu straconych pieniedzy za gre poza Reymonta od czerwca 2010 (pierwotna data oddania stadionu)

Fanatyk R22 05.07.2010 19:43

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3343962001.jpg

wygląda na to, że cyferka "6" nie jest w żadnym wypadku ścięta :):):)
tylko troszkę zasłania ją barierka... :-/:-/:-/

radek2323 05.07.2010 19:47

oj tak czytam te wszystkie kometarze i chcialo by sie powiedziec co wy pier..... ale nietety macie racje. Za tyle kasy stadion powinien wygladac zupelnie inaczej no ale coz lepszy taki niz zaden

harthausen 05.07.2010 19:49

a są jakieś umowy między miastem klubem dotyczące wynajmu , opłat i terminów?
Jeżeli ich nie ma a tylko jakieś ustne obiecanki cacanki ubarwione przez dziennikarzy to se można żądać.

picasso 05.07.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 928699)
oj tak czytam te wszystkie kometarze i chcialo by sie powiedziec co wy pier..... ale nietety macie racje. Za tyle kasy stadion powinien wygladac zupelnie inaczej no ale coz lepszy taki niz zaden

nie chodzi o to by wyglądal inaczej,bo wygląd to rzecz gustu.chodzi o to by za tą kasę byl zrobiony po prostu dobrze,a nie żeby fuszerka gonila fuszerkę.

Fanatyk R22 05.07.2010 19:53

Kolejny mankament na stadionie Wisły na skalę światową!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230728030.jpg


Wykonawca nie przewidział w "kranach" kurka z zimną wodą.. zatem jesteśmy skazani tylko na gorącą wodę i zapewne częste poparzenia :-/:-/

SpoXsteR 05.07.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fanatyk R22 (Post 928709)
Kolejny mankament na stadionie Wisły na skalę światową!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230728030.jpg


Wykonawca nie przewidział w "kranach" kurka z zimną wodą.. zatem jesteśmy skazani tylko na gorącą wodę i zapewne częste poparzenia :-/:-/


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rotfl::rotfl:: rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

10 dla Ciebie!! !! jeszcze sie okaze ze masz racje, co jest wielce prawdopodobne :lol:
ale znajac ich pomyslowosc moze przewidzieli to tak ze 1 umywalka jest z goraca, druga obok z zimna.. i myc dlonie bedziemy na zmiane
ciekawe co bedzie w kabinach..

Cytat:

Problem skyboxow

... czyli szukamy rozwiązania

Dzień dzisiejszy był jednym z pierwszych kiedy mogliśmy na żywo zasiąść w fotelach przeznaczonych dla najbardziej zamożnych kibiców.
Jak informują nas osoby pracujące przy budowie trybuny wschodniej w pierwszym rzędzie foteli znajdujących się przy skyboxach kibice teoretycznie mający płacić dziesiątki tysięcy złotych za rundę nie będą mieli możliwości oglądania meczów w normalnych warunkach.
Murek oddzielający skyboxy od pozostałej części trybuny zasłania niższym kibicom widoczność na znaczną część boiska. Jedynie bardzo wysocy kibice, potrafiący się wychylać przez większą część meczu ze swojego siedzenia będą mieli możliwość oglądania całej murawy.

Czekamy na wasze propozycje dotyczące rozwiązania tego fatalnego problemu mogącego klubowi przynieść w przyszłości setki tysięcy złotych strat.
Na chwilę obecną prawdopodobnie zasugerujemy przedstawicielom miasta wstrzymanie montażu foteli i użycie specjalnych pił do cięcia betonu i zbrojeń w nim się znajdujących. Operacja miałaby polegać na wycięciu całego nieszczęsnego murka oddzielającego skyboxy od pozostałej części trybuny oraz wstawienie w to miejsce poręczy lub/i odpowiedniego przeszklenia (pozwalającego na widoczność tylko z jednej strony, tak jak lustro weneckie).
Aby lepiej zobrazować o jakim sprzęcie piszemy proponujemy wejście na stronę jednej z firm zajmujących się tego typu działalnością: http://www.artdiam.pl/?id=6

Czekamy również na wasze opinie i ew. rozwiązania.
Zapewniamy, że wszelkie interesujące propozycje będą dalej przekazywane.
Piszcie na maila: kuba.tsw@kibice wisly.pl (bez odstępu)
Zastrzegamy sobie prawo do nieodpowiadania na maile.


KUBA
SKWK / KUBA

Fanatyk R22 05.07.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 928706)
nie chodzi o to by wyglądal inaczej,bo wygląd to rzecz gustu.chodzi o to by za tą kasę byl zrobiony po prostu dobrze,a nie żeby fuszerka gonila fuszerkę.

ja bym tam od razu całego murku nie usuwał.. tylko jakieś 20 cm.. teoretycznie nie jest to ciężki zabieg jak się ma odpowiedni sprzęt do cięcia betonu :-)

o taki:
http://www.artdiam.pl/images/ciecie_1_m.jpg

willow 05.07.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fanatyk R22 (Post 928709)
Kolejny mankament na stadionie Wisły na skalę światową!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230728030.jpg


Wykonawca nie przewidział w "kranach" kurka z zimną wodą.. zatem jesteśmy skazani tylko na gorącą wodę i zapewne częste poparzenia :-/:-/


Hhehehehe, dobry żart :)

TymonPRO 05.07.2010 20:00

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...nie-ma,1501503

Paranoja jakaś ponad pół miliarda za stadion i taka lipa :(

radek2323 05.07.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 928706)
nie chodzi o to by wyglądal inaczej,bo wygląd to rzecz gustu.chodzi o to by za tą kasę byl zrobiony po prostu dobrze,a nie żeby fuszerka gonila fuszerkę.


nie zrozumiales mnie(sory) piszac "inaczej" nie mialem na mysli calkiem innego wygladu stadionu tylko sposob jego wykonania ktory pozostawia jak widac wiele do zyczenia

kriswisla 05.07.2010 20:04

Zgadzam sie w pełni z Elementem,dopóki nie beda zroboine i uwzglednione wszystkie poprawki ,babole i inne rzeczy nie moze WISŁA przejac stadionu nawet kosztem gry na hutniku.Zacaly stadion odpowiada miasto ,ma byc klasa elite i koniec.Wisla nie jest inwestorem,a to ze teraz Majchrowski i spółka szukaja oszczędnosci to ich problem.Dziwnym trafem po gorszej stronie błoń jakoś problemów nie maja.wISŁA JUZ IHC POWINNA SKARZYC ZA poniesione straty z tytulu nie rozgrywania meczów na reymonta.Zobaczycie ze jeszcze dlugo nie wejdziemy na R22 a z tego wszystkiego wyjdzie wielka afera i sprawy w sądach.

Fanatyk R22 05.07.2010 20:07

a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...

http://img257.imageshack.us/img257/268/blad.gif

pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach.. :-/
http://img257.imageshack.us/i/blad.gif/

dostuffca 05.07.2010 20:17

^^ większym problemem niż te dźwigary/ lewary czy co to tam jest jest odległość pomiędzy rzędami - popatrz na tego faceta który je montuje i wyobraź sobie, że ktoś siedzi na miejscu - przecież, żeby wyjść to trzeba będzie na swoją kolej czekać.. O wygodnym siedzeniu kogoś z długimi nogami już nie wspomnę

alkoholik 05.07.2010 20:19

Zobaczycie co się będzie dziac jak murawe położą oby tylko boisko było wymiarowe

Fanatyk R22 05.07.2010 20:22

odstęp pomiędzy pierwszym, a drugim rzędem w loży VIP jest taki jak pomiędzy rzędami w Cinema City - a tam się jakoś da wciskać na swoje miejsce nawet, gdy cały rząd jest już pełny :D

chyba najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie całego pierwszego rzędu i postawienie tam np. stolików lub jakiś innych atrakcji dla widzów z drugiego rzędu :) oczywiście przy dwukrotnym podniesieniu ceny za bilet :D

da się co nie :D

Darson1986 05.07.2010 20:27

To są nowoczesne baterie umywalkowe , głównie stosowane w miejscach publicznych , posiadaja system czasowy - woda leci ok 5-7 sekund co pozwala na oszczędność wody do 50%. Może z niej lecieć woda zimna lub mieszana więc bez paniki ;)

anthony09 05.07.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fanatyk R22 (Post 928723)
a teraz niestety kolejny mankament i już nie taki żartobliwy...

http://img257.imageshack.us/img257/268/blad.gif

pod względem estetyki nie wygląda to najlepiej.. tak samo jak schody żółte i białe na różnych trybunach tak i te zaznaczone części będą razić po oczach.. :-/
http://img257.imageshack.us/i/blad.gif/

Po prostu teraz odbywa się malowanie tego żelastwa według zaleceń przeciw-pożarowych ;] I nie wszystko wymalowali ;)

Fanatyk R22 05.07.2010 20:29

akurat nie mogę się z Tobą zgodzić, bo niby malują białe na niebieskie, czy niebieskie na białe?

na pierwszej budowanej trybunie wschodniej elementy od początku były niebieskie, a na zachodniej od początku są białe i o żadnym malowaniu nigdy nikt nie wspominał..

Oldpara 05.07.2010 20:31

Sposób w jaki jest realizowana inwestycja w stadion Wisły jest skandaliczny. Mam nadzieje, że Majchrowski na tym popłynie.


Chciałbym natomiast ostudzić nadzieje co poniektorych, że Wisła może czegokolwiek domagać się od miasta ze względu na opóźnienia, czy niezgodność Stadionu z obietnicami.

Prawda jest taka, że miasto buduje Stadion Miejski, na terenie należącym do miasta, a Wisła na razie nie ma do niego ŻADNYCH praw. Nie jest operatorem, nie jest właścicielem, nie jest najemcą. Na dzisiejszy dzień nie ma Wisły na Reymonta. Teoretycznie Majchrowski mógłby zdecydować, że operatatorem stadionu będzie np. Garbarnia Kraków, albo Prądniczanka, a nie Wisła. To, że Kraków buduje stadion Wiśle, to na razie tylko gentelmen agreement, i realizacja zapotrzebowania społecznego, a nie wynika to z żadnej umowy.

Jedyną siłę jaką ma Wisła w tym całym zamieszaniu jesteśmy My - kibice wyborcy. Tysiące kibiców, może dziesiątki tysięcy w Krakowie. Tylko troska o opinie publiczną może do czegoś zmusić mejskich urzędników. Tylko przez nas zrobienie jakiejś piramidalnej bzdury (jak np. oddanie stadionu Garnarni) całkowicie nie wchodzi w grę. Przecież zostali by zjedzeni, rozszarpani, spaleni i rzuceni psom na pożarcie (politycznie of course :) )

Mam jednak nadzieje, że nawet te nie-piramidalne bzdury jak opóźnienia, obietnice rzucane na wiatr, nieudolność i żałość w realizacji inwestycji, gówniany projekt przepchnięty po znajomości itp. sprawią, że aktualnie rządząca ekipa zostanie wysadzona ze stołków w tempie ekspresowym.

Tylko do tego trzeba IŚĆ DO WYBORÓW!

Markus 05.07.2010 20:32

Miarka naprawdę się przebiera. Zastanawiam się, co jeszcze musi nastąpić, jaki koszmarny i szkodliwy absurd się pojawić, jakie kłamstwo czy niekompetencja wypłynąć, by kibice Wisły w końcu gremialnie wyszli na ulicę i pod urzędem ZIKiT oraz UM zacząć walczyć o interes swojego klubu i wywiązanie się miasta z obietnic?

Nie chcę krytykować SKWK, kolejny raz klubu, dziennikarzy, ale na co czekają? Aż kolejna deklaracja i zapewnienie okaże się pustą farsą? Droga "białych rękawiczek" i ufania urzędnikom nic nie dała. Czas sięgnąć po bardziej wyraziste i zdecydowane działania, szczególnie, że wybory za pasem!

Fanatyk R22 05.07.2010 20:35

przydałoby się pojednanie wszystkich Wiślackich serwisów internetowych i newsy na głównej stronie o jakieś akcji! na pewno wiele osób by się przeszło pod ZIKiT.. ale póki co dużo się mówi, a żadna strona jeszcze tego nie podłapała..

skoro codziennie na tej stronie przebywa do kilku tysięcy osób co chwila, to na pewno udałoby się zebrać grupę 2,3 tysięcy chętnych..

trzeba tylko odpowiedniej reklamy..

ps. ja po 14 lipca zgłaszam swoją gotowość :D

nt5 05.07.2010 20:40

Liga Europy na Hutniku - link
Cytat:

Opóźnienia w zależności od części stadionu wahają się od czterech do ośmiu miesięcy, a co rusz wychodzą kolejne wady. Podczas montowania krzeseł na loży VIP okazało się, że z dolnego rzędu nie widać całej murawy. - Usterkę poprawiono dzięki ich podwyższeniu. Nie będę się upierała przy datach oddania kolejnych elementów. Istotne jest, by stadion w październiku był gotowy i pasował Wiśle - zapewnia dyrektorka ZIKiT-u.
No nie dziwie się, że już żadnego terminu nie potwierdzi...

Fanatyk R22 05.07.2010 20:47

skoro problem z widokiem z pierwszego rzędu VIP jest już rozwiązany to przydałby się jakieś zdjęcia z wykonanego zabiegu :D

element 05.07.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 928755)

Nie chcę krytykować SKWK, kolejny raz klubu, dziennikarzy, ale na co czekają? Aż kolejna deklaracja i zapewnienie okaże się pustą farsą? Droga "białych rękawiczek" i ufania urzędnikom nic nie dała. Czas sięgnąć po bardziej wyraziste i zdecydowane działania, szczególnie, że wybory za pasem!


Halo, tu ziemia. Bo od jakiegoś czasu strzelasz ślepakami. Zaglądasz na stronę SKWK? Chodzisz z nimi do miasta / projektanta? Więc na czym opierasz swoją tezę że nic nie robią.
Klub nic nie robi? 104 poprawki znikąd się pojawiły? To że nic nie piszą na Oficjalnej stronie nie jest niczym dziwnym. To jest oficjalna strona i muszą się powstrzymać od tego typu niusów do wglądu publiki. Choćby w formie chłodnego tekstu "Majchrowski znów nie dotrzymał obietnicy" itd. Tak samo nie wyobrażam sobie żeby oficjalne strony Legii / Widzewa / Śląska / Bełchatowa i multum innych klubów pisały tego typu niusy. Przynajmniej nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Ochalik też musi tonować emocje.
Na takie niusy mogą sobie pozwolić strony nieoficjalne lub 4fun pisząc tutaj na forum.
Co najwyżej Basałaj może pogadać z kim trzeba w cztery oczy, a to że o tym nie piszą na oficjalnej nie znaczy że nic nie robią. Nie tak dawno było spotkanie SKWK z Basałajem (wystarczy zajrzeć na stronę SKWK) i omawiano po raz kolejny problemy związane ze stadionem. Chodzą, robią co mogą, a Ty oczekujesz że za pomocą czarodziejskiej różdżki SKWK przekona miasto do wstawienia telebimów, murawy zamiast asfaltu czy poprawki miejsc w skyboxach. Czy tam klub. Bo oni tak chcą to tak miasto zrobi?
Na zasadzie, chwila.. coś nie poszło ze skyboxami.
telefon SKWK do Majchrowskiego
- Ty, do poprawki macie skyboxy
- Aha, zaraz poprawimy
- Dzięki , do usłyszenia.

Niestety nie jest tak różowo.

A dziennikarze jak będą mieli widzimisię to wstawią taki nius. Co najwyżej może to zrobić Białoński, prywatnie sympatyk Wisły.

rav 05.07.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 928664)
A Wisła nie zauważyła?!
A skąd jakaś baba, która pewnie nigdy w życiu meczu nie widziała, ma wiedzieć, że nie robi się asfaltu wokół murawy?
Dlaczego zgłoszono poprawki w ostatniej chwili?!
Bo wcześniej nie miał kto tego zrobić.

To kto powierza nadzór nad inwestycją za 500 mln zł babie, która nigdy w życiu meczu nie widziała?

Przy czym pisałem już, że wiele wskazuje na to, że ten asfalt to efekt cięć ZIKiT-u, a nie wymysł projektanta.

Wspominałem wcześniej, że Wisła także ma swój udział w tym całym bałaganie. Ale znacznie mniejszy niż piszesz.

To ZIKiT wydaje ciężkie pieniądze na stadion, dostał wiele lat temu książkę licencyjną PZPN i wytyczne UEFA, i miał obowiązek zrobić ten stadion zgodnie z wymogami.

Tak naprawdę, to Wisła powinna wyrażać życzenia ws. detali: wyposażenia niektórych wnętrz czy krzesełek. A nie uczyć ich, że asfalt dookoła murawy jest nieestetyczny i niebezpieczny.

Markus 05.07.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 928768)
Halo, tu ziemia. Bo od jakiegoś czasu strzelasz ślepakami. Zaglądasz na stronę SKWK? Chodzisz z nimi do miasta / projektanta? Więc na czym opierasz swoją tezę że nic nie robią.

Nie mówię, że nic nie robią. Mówię, że ich wysiłki i dotychczasowa strategia działania okazują się niewystarczające - nie udało się zabezpieczyć nią spraw najważniejszych, od terminów, aż po najbardziej podstawowe standardy. Dlatego zastanawiam się, czy już nie najwyższy czas ją zmienić na bardziej zdecydowaną (manifestacje, publiczne okazywanie wzburzenia itd.), bo jeśli sprawy nadal będą tak postępowały jak dotychczas, to i za rok stadion nie będzie w pełni gotowy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl