Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Wojtas 17.01.2017 20:47

Cikos ..ludzie.. ,.to moze jeszcze niech Marek Penksa przyjdzie.

Arkadiusz.Czerepach 18.01.2017 00:10

^^ niestety ale Turbo-Krasnal już raczej jest za stary , a szkoda

luke1906 18.01.2017 07:39

Boukhari byłby gites. Na jednodniowy kontrakt i wchodzi na ostatnie 15min w Derbach. Po czym Allah Akbar w 94min. Byłoby pięknie :)

A Uche? To kawał chuja był i nie wiem jak można w ogóle rozważać jego powrót na R22.

szczepans21 18.01.2017 09:37

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-w-dol/zrpmwz

Nic się nie zmienia Ajwen..

duch1989 18.01.2017 10:14

Diaz może wrócić do Polski.

http://ligabedzieciekawsza.pl/2017/0...y-w-niemczech/

marek2a 18.01.2017 22:44

jak tak szalejecie to ja też. Przydał by się środkowy napastnik? tak ? http://www.transfermarkt.pl/beto/profil/spieler/98745

Maciek17 19.01.2017 06:22

Beeeetooo!!!
Dobrze by się ze Stiliciem na pewno dogadywał, idealnie mu dziurę w murze umiał zostawić.

brylant17 19.01.2017 20:58

Uwielbiam Smudę, gdzieś dzisiaj czytałem,że do Łęcznej jest przymierzany....Fabian Burdenski a już mnie k...a nic nie zdziwi :lol:

leszekm 22.01.2017 21:12

MARCIN BASZCZYŃSKI: WYGLĄDALIŚMY JAK DICAPRIO PO WALCE Z NIEDŹWIEDZIEM
http://www.przegladsportowy.pl/magaz....html?pozycja=

Pero 22.01.2017 21:58

^^ Zawsze jak czytam te wywiady z ludźmi z tamtej Wisły to mam te mecze przed oczami. Wtedy widać było gołym okiem że to drużyna nie tylko na boisku, nie na instagramie, fejsie czy innych syfach ale jest przyjaźń poza boiskiem.

Z ciekawostek wywiad z Żurawiem. Osiedlił się w Zakopanem:
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...olem-strzelcow

cfa 23.01.2017 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1462094)
jak tak szalejecie to ja też. Przydał by się środkowy napastnik? tak ? http://www.transfermarkt.pl/beto/profil/spieler/98745

Wow 10 goli w karierze, do niedawna po boiskach eklapy biegali "napastnicy" którzy tyle nie strzelili, a zawsze jakiś klub potrafili sobie znaleźć.

LucjuszWielki 24.01.2017 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1462338)
MARCIN BASZCZYŃSKI: WYGLĄDALIŚMY JAK DICAPRIO PO WALCE Z NIEDŹWIEDZIEM
http://www.przegladsportowy.pl/magaz....html?pozycja=

Szkoda wracać do tego. Pamiętam jak rewanż oglądałem w polskim barze w Chicago gdzie jak właściciel się dowiedział o meczu to zbierał 20 dolców od głowy ...

Najbardziej prócz sędziego winię oczywiście Dodę elektrodę, tzn łysiejącego Radka M. no i po części Zeińczuka za 2-3 super okazje z jego strony + można dopisać też lekko Frankowskiego bo jego gra wyglądała jakby przeszedł obok meczu...

No ale jak widziałem gola Penksy i babole Majdana to pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach?? Skumulowany pechozol?

wislak2214 24.01.2017 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1462390)
Szkoda wracać do tego. Pamiętam jak rewanż oglądałem w polskim barze w Chicago gdzie jak właściciel się dowiedział o meczu to zbierał 20 dolców od głowy ...

Najbardziej prócz sędziego winię oczywiście Dodę elektrodę, tzn łysiejącego Radka M. no i po części Zeińczuka za 2-3 super okazje z jego strony + można dopisać też lekko Frankowskiego bo jego gra wyglądała jakby przeszedł obok meczu...

No ale jak widziałem gola Penksy i babole Majdana to pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach?? Skumulowany pechozol?

Co za pi*******e .....

LucjuszWielki 24.01.2017 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1462391)
Co za pi*******e .....

Faktycznie, masz racje, Majdan rozgrywał mecz życia.

wislak2214 24.01.2017 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1462454)
Faktycznie, masz racje, Majdan rozgrywał mecz życia.

pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach Skumulowany pechozol?

Chodzi mi to ....

brylant17 25.01.2017 09:29

Stronę wcześniej masz ten wywiad :P

filoo 26.01.2017 15:21

A co Panowie się stało z "młodym zdolny" Guedesem aka MłodyCleber?
poszedł do leszka, ale widzę że od czerwca głos po nim zaginął
ktoś coś ?

wazka 26.01.2017 21:18

pewnie rezerwy :D :D

gregor07 31.01.2017 16:19

Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?

ashkeczup 31.01.2017 16:32

Dudu jest doplerem i obecnie z tego co wiem ukrywa się w Novigradzie pod postacią Mengego

brylant17 31.01.2017 17:18

Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan

szprotson 31.01.2017 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gregor07 (Post 1463053)
Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?

Kopie w pilke w Hapoelu Tel-Aviv

a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia.
Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.

PhantomRanger 31.01.2017 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 1462530)
A co Panowie się stało z "młodym zdolny" Guedesem aka MłodyCleber?
poszedł do leszka, ale widzę że od czerwca głos po nim zaginął
ktoś coś ?

Pół roku temu dostał kopa z leszka i słuch o nim zaginął.

X-Ray 31.01.2017 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1463061)
Pół roku temu dostał kopa z leszka i słuch o nim zaginął.

Właśnie potwierdził mi to będący blisko z Lechem dziennikarz Maciej Henszel.

Chyba do Brazylii wrócił.

wolfu 31.01.2017 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1463060)
Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia. Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka.

No popatrz. Musiałeś w takim razie przeżywać traumę, gdy zza granicy wracał Brożek, Małecki i Stilić. Bo pragnę przypomnieć, że każdy z nich u nas wymiatał, a wracał z podkulonym ogonem. Biton był zajebisty jeśli chodzi o naszą ligę, i chętnie bym go tutaj przyjął.

szprotson 31.01.2017 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1463071)
No popatrz. Musiałeś w takim razie przeżywać traumę, gdy zza granicy wracał Brożek, Małecki i Stilić. Biton był zajebisty jeśli chodzi o naszą ligę, i chętnie bym go tutaj przyjął.

Małecki był za granica? juz zapomniałem nawet.
Pawka jak wracał to sie cieszyłem, tak samo było jeśłi chodzi o Semira.
Więc traumy nie było.

p.s. Co do wątku, to jakby to był post facebuka to mam nadzieję ze Adam Mójta by go polubił :)

brylant17 31.01.2017 19:16

Raczej nie, było go zostawić teraz to jedna wielka nie wiadoma....

_ukoL 31.01.2017 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1463059)
Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan

Ewidentnie jest chłopak w gazie. :rotfl:

picasso 01.02.2017 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1463092)
Ewidentnie jest chłopak w gazie. :rotfl:

drogę do cracovii po takim kontrakcie ma juz ewdentnie zamknietą :D

laurence 03.02.2017 08:51

Pablo Alvarez gra gdzieś jeszcze?

hawaiisurfer 03.02.2017 09:05

Wg transfermarkt: http://www.transfermarkt.com/pablo-a.../spieler/56842

Gra w Boston River w Urugwaju ;)

Jam55 03.02.2017 23:21

Szymanski odwolany!
 
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...nowiska/cre649

bódyń 05.02.2017 20:58

Wywiad z Baszczyńskim
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...iedziem/2cbk8p

zim zum 06.02.2017 14:44

http://www.90minut.pl/news/274/news2...ach-Legii.html

Konradowi coś nie idzie. :) :) :)

staszek2309 06.02.2017 14:59

Rozwija się chłopak :). Legia, Zagłębie, teraz rezerwy Legii. Jak tam dalej pójdzie następna będzie Jutrzenka Giebułtów. A miało być tak pięknie...

mitmichael 06.02.2017 15:03

Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła

zim zum 06.02.2017 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1463650)
Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła

Myślę, że nie jest specjalnie tym zmartwiony.

c. 06.02.2017 17:59

Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D

ashkeczup 06.02.2017 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1463662)
Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D

Podobno u nas dostawał podwyżkę do 40k miesięcznie, a w stolycy dostał 2x tyle.

brylant17 06.02.2017 20:54

To już bym wolał grać za 40 kawałków niż siedzieć na ławce za dwa razy tyle....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl