![]() |
Cikos ..ludzie.. ,.to moze jeszcze niech Marek Penksa przyjdzie.
|
^^ niestety ale Turbo-Krasnal już raczej jest za stary , a szkoda
|
Boukhari byłby gites. Na jednodniowy kontrakt i wchodzi na ostatnie 15min w Derbach. Po czym Allah Akbar w 94min. Byłoby pięknie :)
A Uche? To kawał chuja był i nie wiem jak można w ogóle rozważać jego powrót na R22. |
|
|
jak tak szalejecie to ja też. Przydał by się środkowy napastnik? tak ? http://www.transfermarkt.pl/beto/profil/spieler/98745
|
Beeeetooo!!!
Dobrze by się ze Stiliciem na pewno dogadywał, idealnie mu dziurę w murze umiał zostawić. |
Uwielbiam Smudę, gdzieś dzisiaj czytałem,że do Łęcznej jest przymierzany....Fabian Burdenski a już mnie k...a nic nie zdziwi :lol:
|
MARCIN BASZCZYŃSKI: WYGLĄDALIŚMY JAK DICAPRIO PO WALCE Z NIEDŹWIEDZIEM
http://www.przegladsportowy.pl/magaz....html?pozycja= |
^^ Zawsze jak czytam te wywiady z ludźmi z tamtej Wisły to mam te mecze przed oczami. Wtedy widać było gołym okiem że to drużyna nie tylko na boisku, nie na instagramie, fejsie czy innych syfach ale jest przyjaźń poza boiskiem.
Z ciekawostek wywiad z Żurawiem. Osiedlił się w Zakopanem: http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...olem-strzelcow |
Cytat:
|
Cytat:
Najbardziej prócz sędziego winię oczywiście Dodę elektrodę, tzn łysiejącego Radka M. no i po części Zeińczuka za 2-3 super okazje z jego strony + można dopisać też lekko Frankowskiego bo jego gra wyglądała jakby przeszedł obok meczu... No ale jak widziałem gola Penksy i babole Majdana to pomyślałem, że chyba Radek głęboko maczał paluchy w tym syfie.... Bo co można myśleć po takich interwencjach?? Skumulowany pechozol? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chodzi mi to .... |
Stronę wcześniej masz ten wywiad :P
|
A co Panowie się stało z "młodym zdolny" Guedesem aka MłodyCleber?
poszedł do leszka, ale widzę że od czerwca głos po nim zaginął ktoś coś ? |
pewnie rezerwy :D :D
|
Co się dzieje z Dudu Bitonem? Przecież to był przekozak jak na naszą ligę. Nie można go wyciągnąć z tego Izraela? Czy już mocno obniżył loty?
|
Dudu jest doplerem i obecnie z tego co wiem ukrywa się w Novigradzie pod postacią Mengego
|
Daniel Sikorski podpisał kontrakt w Gaz Metan
|
Cytat:
a czy był takim kozakiem? Imho miał duzo szczescia z bramkami ktore mu wpadały. Sezon w Wiśle i 16 goli to jego sezon zycia. Po opuszczeniu Wisły praktycznie co poł roku zmieniał klub - to nie jest droga przekozaka. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba do Brazylii wrócił. |
Cytat:
|
Cytat:
Pawka jak wracał to sie cieszyłem, tak samo było jeśłi chodzi o Semira. Więc traumy nie było. p.s. Co do wątku, to jakby to był post facebuka to mam nadzieję ze Adam Mójta by go polubił :) |
Raczej nie, było go zostawić teraz to jedna wielka nie wiadoma....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pablo Alvarez gra gdzieś jeszcze?
|
Wg transfermarkt: http://www.transfermarkt.com/pablo-a.../spieler/56842
Gra w Boston River w Urugwaju ;) |
Szymanski odwolany!
|
Wywiad z Baszczyńskim
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...iedziem/2cbk8p |
|
Rozwija się chłopak :). Legia, Zagłębie, teraz rezerwy Legii. Jak tam dalej pójdzie następna będzie Jutrzenka Giebułtów. A miało być tak pięknie...
|
Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła
|
Cytat:
|
Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę :D |
Cytat:
|
To już bym wolał grać za 40 kawałków niż siedzieć na ławce za dwa razy tyle....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl