![]() |
Jeszcze 45 minut. Bardzo dużo czasu na m.in. wprowadzenie nieuprawnionego zawodnika przez Ajax.
|
Ajax poprawia humor 100% w tym smutnym jak ....a dniu... :haha:
|
płaczki, nie płakać że warszawka Wiśle nie nabiła punktów do rankingu :lol:
|
E, chyba zamiast płakać to się cieszą, że reprezentant kraju Milik tak się rozstrzelał :)
|
Cytat:
|
Milik i tak ma w d..pie tych buraków.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale jak to, Legia miała grać w finale na narodowym, słyszałem jak bodajże Kołtoń tak mówił w cafe futbol :-/
|
Cytat:
co ty ....o |
To jest dowód na to, że te wszystkie Kołtonie to do orki w polu powinni iść a nie zajmować się komentowaniem meczów. Im się propaganda pomyliła z rzetelną relacją.
|
Gra Legii autentycznie była przygnębiająca. Nie chodzi o moje preferencje klubowe - wiadomo, generalnie w dupie miałem wynik i to, kto zagra dalej. Z jednej strony życzyłem im awansu, bo dalej lekceważyliby ligę - z drugiej, awans to dalsza promocja ich grajków, wpływy z pucharów itd.
Spadli z konia w sposób straszliwy. I tu nie chodzi o sam wynik, bo można przegrać 0:4 dwumecz. Ale styl był dzisiaj po prostu koszmarny. Nie wykazali się niczym, nic się nie kleiło, a Ajax wykorzystał swoje 2,5 okazji i strzelił 3 gole. Masakra. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No i dobrze,skonczy sie chłopak onanizować nad tą kwestią ,bo jednak co za duzo to niezdrowo dla jąder. |
Cytat:
ps. co do wczorajszego meczu cieszy fakt strzelenia przez Milika gola oraz handicap dla Ajaxu :) |
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że kiedyś Wisła czyli podobno najsłabszy mistrz w historii ledwo odpadł z kozojebcami którzy później odprawili jeszcze kilka solidnych ekip a wczoraj najlepszy mistrz kraju w historii dostał potworny oklep od Ajaxu, który najprawdopodobniej w kolejnej rundzie zbierze od byle kogo podobne baty. Ajax składa się z bramkarza, jednego pomocnika i Milika - reszta jest raczej średnia i chyba sami mają świadomość, że to była ich ostatnia wygrana runda.
|
Owszem to widowisko ze tak to powiem było żenujące .Ktoś tu bardzo trafnie napisał drużyna z Warszawy wyglądała jak stado BARANOW biegających po lace ,tylko ze na tej lace jest sporo siana ,brakuje dobrego trenera i dr sportowego i oby jak najdłużej bo reszta tej ligi będzie się śmiała ale baranim głosem .
|
Tez uwazam,ze 20%-30% porażki to było to co siedziało w nogach,a raczej w głowach piłkarzy,reszta to wina trenera.
|
Dobrą masakrę nam urządzili. Oby koniec rotacji i..... do zobaczenia w temacie od lipca :)
|
Oddajmy im Smude za darmo.
|
Nie wiem jak wy ale ja uważam żę do pierwszego gola naprawie odziwo ładnie grali. dla mnie było szokiem troche. Być może za bardzo się otworzyli i dla tego gol Milika chodź wszyscy bali się go zaatakować czy co ?
A Berg głupio piostępuje jak zamiast dawać drużynie pograć w lidze choćby dlatego że tak późno startuje to wystawił 2 skład... musiało się to odbić. To chyba że są tak słabi fizycznie że nie wytrzymują meczu ale to nie jest polska myśl szkoleniowa wtórej trzeba zapie*dalać :) |
Największa beka jest z tych rotacji, które docelowo miały przynieść dobre wyniki i w lidze i w pucharach, a wyszła jak zawsze kaszanka :) Oczywiście nie twierdzę, że te kilka punktów straconych w lidze jakoś Legię zaboli, ale nie zmienia to faktu, że jest śmiesznie ;)
Nie widziałam wczorajszego meczu, ale taki wynik mnie nie dziwi. Dobrze, że Arek pokazał tym wszystkim szczekającym na niego, że mogą sobie kłapać jęzorami dalej. A karawana będzie jechać dalej. Co do Kołtonia, to zupełnie mnie jego "spuszczanie się" nie dziwi. On tak już ma. |
Największy wstyd to jest szydera z Milika.
Dobrze ze im wjebał hattricka. Wygląda naprawde na napastnika ! lubie oglądać spotkania gdy gra "Legia o jakiej marzyłem" :) |
system rozwalił drewnożyrski , niedokładny cytat "byliśmy lepsi w trzech połowach ( sic!) dmumeczu" , dla niezorientowanych pierwszą połowę wczorajszego meczu też do tego zaliczył :shock:
|
Cytat:
Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem, ma dobrą sytuację wyjściową w pucharze polski (bramkowy remis i rewanż u siebie) oraz wystąpiła na wiosnę w pucharach (co od wielu, wielu lat jest maksymalnym etapem końcowym dla polskich klubów). Bilans w tegorocznych pucharach jest bardzo dobry. Jak patrzę kto został w LE w 1/8 finału to jasne jest dla mnie, że Legia tam kompletnie nie pasuje, ani wysokością budżetu ani wydatkami na transfery i pensje. Belgium Club Brugge England Everton Germany Wolfsburg Italy Fiorentina Italy Internazionale Italy Napoli Italy Roma Italy Torino Netherlands Ajax Russia Dynamo Moscow Russia Zenit Saint Petersburg Spain Sevilla Spain Villarreal Turkey Beşiktaş Ukraine Dnipro Dnipropetrovsk Ukraine Dynamo Kyiv Doszliśmy do ściany i tradycyjnie doszło do większej lub mniejszej katastrofy. Jakbyśmy awansowali to pewnie w następnej rundzie Besiktas wrzuciłby nam piątkę. A teraz czas na ligę, oby już bez dzieciaków w składzie. Sądzę, że zrobimy naszej konkurencji to co Ajax zrobił nam :) |
Milik przypomina mi z gry Żurawia sprzed 12-13 lat
|
"Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem" , ha , ha , to ile wpompowało iti i obleśny z tymi dwoma ? hę?
|
Cytat:
Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55. Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl