Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

ABGwislakABG 26.02.2015 19:54

Jeszcze 45 minut. Bardzo dużo czasu na m.in. wprowadzenie nieuprawnionego zawodnika przez Ajax.

63.5 Kg 26.02.2015 20:00

Ajax poprawia humor 100% w tym smutnym jak ....a dniu... :haha:

kerim1906 26.02.2015 20:52

płaczki, nie płakać że warszawka Wiśle nie nabiła punktów do rankingu :lol:

Gwiaździsty 26.02.2015 21:22

E, chyba zamiast płakać to się cieszą, że reprezentant kraju Milik tak się rozstrzelał :)

kerim1906 26.02.2015 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1391629)
E, chyba zamiast płakać to się cieszą, że reprezentant kraju Milik tak się rozstrzelał :)

słyszałem co śpiewali , kompromitacja :help:

Gwiaździsty 26.02.2015 21:49

Milik i tak ma w d..pie tych buraków.

mitmichael 26.02.2015 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1391632)
słyszałem co śpiewali , kompromitacja :help:

Oni spiewali a Milik sie zabawił. Milik - Legia 3-0

kerim1906 26.02.2015 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1391638)
Oni spiewali a Milik sie zabawił. Milik - Legia 3-0

zgoda , ale to wstyd, ja rozumiem śpiewać na jakiegoś prowokatora , dupka , ale na Milika, toć to grzeczny i ułożony chłopak, i jeszcze strzela 3 :lol:

Fugiel 26.02.2015 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1391638)
Oni spiewali a Milik sie zabawił. Milik - Legia 3-0

Co takiego spiewali ?

Zwitter 26.02.2015 22:20

Ale jak to, Legia miała grać w finale na narodowym, słyszałem jak bodajże Kołtoń tak mówił w cafe futbol :-/

LanceTS 26.02.2015 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1391643)
Co takiego spiewali ?

Milik
co
ty ....o

Gwiaździsty 26.02.2015 22:33

To jest dowód na to, że te wszystkie Kołtonie to do orki w polu powinni iść a nie zajmować się komentowaniem meczów. Im się propaganda pomyliła z rzetelną relacją.

!!IRIVER!! 26.02.2015 22:36

Gra Legii autentycznie była przygnębiająca. Nie chodzi o moje preferencje klubowe - wiadomo, generalnie w dupie miałem wynik i to, kto zagra dalej. Z jednej strony życzyłem im awansu, bo dalej lekceważyliby ligę - z drugiej, awans to dalsza promocja ich grajków, wpływy z pucharów itd.
Spadli z konia w sposób straszliwy. I tu nie chodzi o sam wynik, bo można przegrać 0:4 dwumecz. Ale styl był dzisiaj po prostu koszmarny. Nie wykazali się niczym, nic się nie kleiło, a Ajax wykorzystał swoje 2,5 okazji i strzelił 3 gole. Masakra.

Fugiel 26.02.2015 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1391645)
Milik
co
ty ....o

Ło matko co za wiocha :/ :) ale czego się spodziewac :D? A przecież koralik chciałby aby grał u niego ... :D

Fugiel 26.02.2015 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1391644)
Ale jak to, Legia miała grać w finale na narodowym, słyszałem jak bodajże Kołtoń tak mówił w cafe futbol :-/

No ja też nie mogę się emocjonalnie pozbierać :D

Wojtas 27.02.2015 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1391644)
Ale jak to, Legia miała grać w finale na narodowym, słyszałem jak bodajże Kołtoń tak mówił w cafe futbol :-/



No i dobrze,skonczy sie chłopak onanizować nad tą kwestią ,bo jednak co za duzo to niezdrowo dla jąder.

Matejas_ 27.02.2015 06:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1391655)
No i dobrze,skonczy sie chłopak onanizować nad tą kwestią ,bo jednak co za duzo to niezdrowo dla jąder.

Zawsze w obwodzie ma najlepszą ligę świata... Bundesligę nad którą z Kołtun z Workiem mają pytostój...

ps. co do wczorajszego meczu cieszy fakt strzelenia przez Milika gola oraz handicap dla Ajaxu :)

rafkur 27.02.2015 07:57

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że kiedyś Wisła czyli podobno najsłabszy mistrz w historii ledwo odpadł z kozojebcami którzy później odprawili jeszcze kilka solidnych ekip a wczoraj najlepszy mistrz kraju w historii dostał potworny oklep od Ajaxu, który najprawdopodobniej w kolejnej rundzie zbierze od byle kogo podobne baty. Ajax składa się z bramkarza, jednego pomocnika i Milika - reszta jest raczej średnia i chyba sami mają świadomość, że to była ich ostatnia wygrana runda.

wikink1 27.02.2015 09:40

Owszem to widowisko ze tak to powiem było żenujące .Ktoś tu bardzo trafnie napisał drużyna z Warszawy wyglądała jak stado BARANOW biegających po lace ,tylko ze na tej lace jest sporo siana ,brakuje dobrego trenera i dr sportowego i oby jak najdłużej bo reszta tej ligi będzie się śmiała ale baranim głosem .

Griszka30KR 27.02.2015 09:53

Tez uwazam,ze 20%-30% porażki to było to co siedziało w nogach,a raczej w głowach piłkarzy,reszta to wina trenera.

0 22 27.02.2015 10:13

Dobrą masakrę nam urządzili. Oby koniec rotacji i..... do zobaczenia w temacie od lipca :)

wiesniak842 27.02.2015 10:15

Oddajmy im Smude za darmo.

jendrus 27.02.2015 10:31

Nie wiem jak wy ale ja uważam żę do pierwszego gola naprawie odziwo ładnie grali. dla mnie było szokiem troche. Być może za bardzo się otworzyli i dla tego gol Milika chodź wszyscy bali się go zaatakować czy co ?
A Berg głupio piostępuje jak zamiast dawać drużynie pograć w lidze choćby dlatego że tak późno startuje to wystawił 2 skład... musiało się to odbić. To chyba że są tak słabi fizycznie że nie wytrzymują meczu ale to nie jest polska myśl szkoleniowa wtórej trzeba zapie*dalać :)

gypsy 27.02.2015 11:40

Największa beka jest z tych rotacji, które docelowo miały przynieść dobre wyniki i w lidze i w pucharach, a wyszła jak zawsze kaszanka :) Oczywiście nie twierdzę, że te kilka punktów straconych w lidze jakoś Legię zaboli, ale nie zmienia to faktu, że jest śmiesznie ;)
Nie widziałam wczorajszego meczu, ale taki wynik mnie nie dziwi. Dobrze, że Arek pokazał tym wszystkim szczekającym na niego, że mogą sobie kłapać jęzorami dalej. A karawana będzie jechać dalej.
Co do Kołtonia, to zupełnie mnie jego "spuszczanie się" nie dziwi. On tak już ma.

szprotson 27.02.2015 11:48

Największy wstyd to jest szydera z Milika.
Dobrze ze im wjebał hattricka. Wygląda naprawde na napastnika !

lubie oglądać spotkania gdy gra "Legia o jakiej marzyłem" :)

kerim1906 27.02.2015 12:32

system rozwalił drewnożyrski , niedokładny cytat "byliśmy lepsi w trzech połowach ( sic!) dmumeczu" , dla niezorientowanych pierwszą połowę wczorajszego meczu też do tego zaliczył :shock:

0 22 27.02.2015 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1391676)
Największa beka jest z tych rotacji, które docelowo miały przynieść dobre wyniki i w lidze i w pucharach, a wyszła jak zawsze kaszanka :)

Kaszanka czyli?

Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem, ma dobrą sytuację wyjściową w pucharze polski (bramkowy remis i rewanż u siebie) oraz wystąpiła na wiosnę w pucharach (co od wielu, wielu lat jest maksymalnym etapem końcowym dla polskich klubów). Bilans w tegorocznych pucharach jest bardzo dobry.

Jak patrzę kto został w LE w 1/8 finału to jasne jest dla mnie, że Legia tam kompletnie nie pasuje, ani wysokością budżetu ani wydatkami na transfery i pensje.

Belgium Club Brugge
England Everton
Germany Wolfsburg
Italy Fiorentina
Italy Internazionale
Italy Napoli
Italy Roma
Italy Torino
Netherlands Ajax
Russia Dynamo Moscow
Russia Zenit Saint Petersburg
Spain Sevilla
Spain Villarreal
Turkey Beşiktaş
Ukraine Dnipro Dnipropetrovsk
Ukraine Dynamo Kyiv

Doszliśmy do ściany i tradycyjnie doszło do większej lub mniejszej katastrofy. Jakbyśmy awansowali to pewnie w następnej rundzie Besiktas wrzuciłby nam piątkę.

A teraz czas na ligę, oby już bez dzieciaków w składzie. Sądzę, że zrobimy naszej konkurencji to co Ajax zrobił nam :)

AYALA 27.02.2015 13:22

Milik przypomina mi z gry Żurawia sprzed 12-13 lat

kerim1906 27.02.2015 13:23

"Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem" , ha , ha , to ile wpompowało iti i obleśny z tymi dwoma ? hę?

0 22 27.02.2015 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1391697)
"Bo Legia jest liderem ligi żadnym kosztem" , ha , ha , to ile wpompowało iti i obleśny z tymi dwoma ? hę?

ITI to wiele lat temu i nie za bardzo wiem co to ma wspólnego z obecnym sezonem. Obsrany zaś raczej do Legii nie dokładna :>

Poza tym chodziło o kwestie kondycji kopaczy. My nie gramy 37 meczów w sezonie tylko 55.




Zresztą o czym jest ta gadka - wszyscy w lidze chcieliby być na naszym miejscu i tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl