![]() |
NOMINACJA!
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Bliżej 3 niż 1 z przodu. Nie bój się, taki młody już nie jestem. O "przygodzie" pt "Zibi selekcjoner s-kadry już nie pamiętamy? Takie wnioski po jednym meczu, moder czy admin na fali uniesienia zmienia nazwę tematu "bo im się należy". Dostaną od Szkotów to ponowna zmiana? Nawałka już nie taki cacy z piłkarzami? Wyłażą kompleksy wielkie jak Burj Dubai. |
Ludzie...
zwykły fuks, taki sam jak Jagielloni z nami, nawet przebieg meczu identyczny.... a wy się podniecacie jak naiwniaki. Zaraz przegrają bo fuksa nie będzie, słabszy mecz i po tej waszej atmosferze :D |
Kazdy kto choc troche ma cos wspolnego z ruchem kibicowskim w Polsce dobrze wie, ze reprezentacja PZPNu wziela sie nie tylko od farbowanych lisow. Amosfera z dopingiem na kadrze zostala pojebana przez kibicow glownie ze wzgledu na podejscie PZPNu do tematu. Liczy sie kasa.... i nic wiecej. Janki z powymalowanymi ryjami placa gruba kase, nic sie nie dzieje, krzykna raz na pol godziny, kazdy zadowolony. Kto szuka innych wrazen jedzie na wyjazd bo tam Januszow juz nie ma bo za daleko, bo organizowac czas trzeba to tamto i sramto, zupelnie jak na stadionach ekstraklasy z ta roznica, ze tutaj gramy z takimi Niemcami, Angolami itp itd a w ekstraklasie gramy z klubami pokroju jakichs Kazachow, Azerow albo i gorzej nie umniejszajac poziomowi druzyn z tych krajow.
|
Cytat:
Jutro za to nastąpi weryfikacja, czy potrafimy zagrać coś atakiem pozycyjnym, bo Szkoci na pewno nie będą tak cisnąć jak Niemiaszki i zarówno posiadanie jak i inicjatywa w grze powinna być po naszej stronie. Pewne jest jedno - zawodnicy wreszcie przełamali tę fatalną passę, niemiecką klątwę, której nie udało się zwyciężyć w najlepszych dla polskiej piłki czasach. Widać też, że mają wreszcie nieco inaczej ułożone w głowach, nie wiem czy to kwestia że dorośli, aby zacząć grać ZA KADRĘ, czy wreszcie pojawił się team spirit? Zobaczymy. Wierzę, że idą lepsze czasy dla repry. :alleluja: |
Cytat:
1) Ja nie porównuje poziomu gry w tych dwóch meczach do siebie, tylko porównuje przebieg wydarzeń. A był on identyczny. Nawet bramki padały w podobny sposób w podobnych minutach. strzałów było tyle samo chyba nawet, czy posiadanie piłki. 2) Prawda jest taka, że Niemcy mieli sytuacje na 0:2 do przerwy, a na 0:5 w meczu a my... 3 kontry z tego dwie skuteczne a tak się nie wygrywa na dłuższą metę i dlatego piszę, żeby się nie podniecać, bo teraz robicie z nich bohaterów, dlatego, że wygrali fuksem. Jak przegrają to napiszecie że go gnoje nieudacznicy, leserzy - polska specjalność. I tak będzie, coś przegrają w słabym stylu bo w przyrodzie szczęście musi się zgadzać. 3) Ja się nie cieszę meczami reprezentacji. Jakoś nie potrafię ;) |
Ale głupoty piszecie, szkoda się tutaj logować i tracić czasu na pisanie.
|
To może chociaż ten temat Cię zaciekawi:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...25#post1379825 http://www.youtube.com/watch?v=2PGIUBioGGU Zajrzyj zanim się wylogujesz. |
Próba gry ofensywnej i przejmowania inicjatywy w meczu z Niemcami skończyłaby się pewnie podobnie jak w meczu z Hiszpanią za kadencji Smudy. A że Nawałka jest widocznie mądrzejszy od Franka i zdaje sobie sprawę z róznicy w umiejętnościach, to wybrał jedyną słuszną taktykę, no i wreszcie się sprawdziła. Zresztą Niemcy nie mieli znowu aż tak dużo naprawdę stuprocentowych sytuacji, myślę, że znalazły by się 3-4. Reszta to był raczej podania do Szczęsnego.
Mecz w sumie był dość podobny do tego na MŚ w Niemczech (choć tam przewage mieli jednak większą), a już wtedy niewiele zabrakło do szczęścia. Cytat:
|
Cytat:
No i co z tego, że mieli? Liczy się to, co w sieci. Bronił im ktoś trafiać? :-) Za ten jebany 74' i wiele innych upokorzeń należało im się wreszcie dostać w pałę, choć i tym razem obijali nas jak chcieli. Na szczęście mur przetrwał. Ty już tak masz, że potrafisz się cieszyć tylko meczami Wisły. ;) No i ok, ale nie odbieraj innym, że czasem potrafią wyjść ponadto i podjarać się reprezentacją. Zwłaszcza, że stało się to po tyyyylu latach postu. Oby na mistrzostwo Polski Wiślaków nie trzeba było czekać tyle lat, co na miłe zwycięstwo Biało-Czerwonych. |
Euforia po dzisiejszym meczu troche mniejsza ale myslałem, ze bedzie gorzej.
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.ne...d6cd96fce54156 |
Szkoda tego słupka przy akcji Sebka Mili. Byłby to piękny gol. Dałby nam komfort w naszej grupie, ale O'Shea pozwolił nam łagodniej znieść rozczarowujący remis ze Szkotami. Miałem nadzieję, że u siebie zdobędziemy komplet punktów i z w 18 punktami awansujemy na EURO nie patrząc na mecze wyjazdowe (oprócz Gibków), no ale stało się inaczej. Piłka jest mega nieprzewidywalna.
PS. Lewy jest za słaby na kadrę, ale - na szczęście dla niego - poza Milikiem nie mamy lepszego napadziora. PS2. Brak Kuby zanadto widoczny. |
Teraz konieczne będą 3 punkty z Gruzją.
Ogólnie to 6 pkt z Gruzją, 3 z Gibraltarem i remisy z Irlandią i Szkocją mogą dać awans... |
Mnie ten wynik cieszy z dwóch powodów:
1) drużyna pozytywnie zareagowała na gola na 1:2, okazało się, ze potrafi narzucić swój styl gry, a gol Milika i akcja Mila-Grosicki to absolutny majstersztyk. Trzeba wierzyć, że będą ciułać kolejne oczka. Ważne, aby inne drużyny nawzajem się wykrwawiały. 2) media i "eksperci", którzy tych chłopaków ozlocili i kazali ęygrać 3-0 ze Szkocja, bo to przecież cieniasy. Nie, ten zimny kubeł był potrzebny natychmiast, niech nic nie dzieje się za szybko, a wszystko małymi ale pewnymi konkretnymi krokami. Dziś byl jeden z nich. ps. gdy zobaczylem, ze sędziuje Hiszpan, wiedziałem że nie bedzie to sędziowanie najwyższych lotów. Całe szczęście, że chłopaki nie zeszły połamane i że nie wyjebal jakiegoś kartofla z karnym z kapelusza. 2) |
Patrząc ogólnie na sędziowanie podczas tych eliminacji... chyba przestanę narzekać na naszą ligę. Tyle błędów w pozornie prostych sytuacjach (wejście prostą nogą na goleń... stopa na ziemi i noga połamana w cholerę), rózne nastawienie odnośnie podobnych fauli (raz nawet nie gwizdnie, raz da żółtą kartkę), u nas nawet problemy z doliczonym (przerwy w grze były, a 2 minuty się za same zmiany należały)...
|
Cytat:
Fakt jest jednak taki że nie wiem czemu go Nawałka trzymał cały mecz. Życzę Kubie jak najlepiej, ale myślę że na wiosnę będzie z niego dopiero pożytek. Trzymam mocno kciuki za niego. |
Błaszczykowski jest już w takim wieku, że wątpię, aby odegrał jeszcze jakąś rolę w reprezentacji. Raczej czeka go zjazd w BvB i zmiana klubu oraz rola zmiennika w reprze.
|
Cytat:
Co do Kuby - ile straci na szybkości i dynamice po takim urazie... No i jak psyche? |
Są już zagraniczne powołania na mecze z Gruzją i Szwajcarią
http://www.pzpn.pl/reprezentacje/rep...a-i-szwajcaria Bez niespodzianek, poza Piotrkiem Zielińskim, który jest rezerwowym w 17. drużynie Serie A. No zobaczymy, czy selekcjoner da mu zagrać. |
Cytat:
http://www.livesports.pl/mecz/KnzjbBVc/#szczegoly-meczu |
Gruzja - Polska 0:4
no no, ładnie :) |
Cytat:
|
Nie ma się co podniecać ale start mamy na razie odpukać idealny.
|
10 punktów zdobytych i 10 brakuje do awansu. Zakładając 3 pkt z Gibraltarem trzeba zdobyć jeszcze 7 w meczach z Gruzją i Irlandią u siebie oraz Irlandią i Szkocją na wyjeździe.
Ten awans jest naprawdę w zasięgu. |
Jeszcze wstrzymałbym się z huraoptymizmem. Na początku marca gramy w Irlandii, natomiast Szkocja zagra z Gibraltarem, a Niemcy grają w Gruzji. Równie dobrze może być taka sytuacja, że cała czwórka będzie mieć po 10 punktów po 5 kolejce.
|
Dokładnie, nie rozumiem tego hurraoptymizmu. Czyzby przeszlosc nas niczego nie nauczyla ? My jestesmy przeciez Polacy czyli potrafimy spieprzyć sytuację, która jest trudna do spieprzenia.
Podoba mi sie, że ta kadra walczy do pierwszej do ostatniej minuty - patrze akcja Lewego, po której podwyższyliśmy na 4:0. Ta grupa jest za silna. Jak patrzę na grupę z Węgrami, Rumunią, Irlandią Północną i Grecją to szkoda, że od nas nie mogą awansować 4 zespoły. |
Chyba po zwycięstwie z Niemcami, nieżłym meczu ze Szkocją i rozbiciu Gruzinów 4:0 trudno żeby się załamywać i myśleć, że nie awansujemy? Oczywiście wszystko jest możliwe ale w końcu można powiedzieć, że ta zbieranina kopaczy zaczyna przypominać piłkarzy i ta ich gra znowu cieszy. A tak już nie było dawno, w takiej sytuacji trzeba patrzeć z optymizmem na przyszłość. Myślę, że 9 pkt u siebie z Gibraltarem, Irlandią i Gruzją są jak najbardziej możliwe. Do tego mamy 3 wyjazdy, Niemcy, Szkocja, Irlandia. Tutaj nikogo 2 porażki nie zdziwią, nie załamią i nie powinny nam przeszkodzić w awansie, może z Irlandią jakis remisik, albo ze Szkocją?
|
Wszystko też zależy czy Adaś nie zacznie mieszać i kombinować ze składem.Oraz by piłkarze byli w formie i bez kontuzji to będzie dobrze.
|
AS Wywiadu 5 - Michał Kołodziejczyk
https://www.youtube.com/watch?v=j99a...ature=youtu.be |
Kołodzieja kojarzę zawsze z tego, że się często pozytywnie wypowiada na temat Wisły. Jeden z nielicznych dziennikarzy, którzy trzeźwo patrzą na naszą kopaną.
|
A o Gliku z dnia na dzień głośniej. Możemy być z niego dumni.
http://www............../2015/01/11/gl...fanow-il-toro/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl