![]() |
Cytat:
|
Po ukonczeniu budowy przydaloby sie jakas tablice upamietniajaca postawic w widocznym miejscu i wypisac na niej nazwiska wszystkich kanalii ktore przyczynily sie do takiego stanu rzeczy jaki mamy. Budowa naszego stadionu to chyba najwieksza farsa o jakiej slyszalem. Sa opoznienia, sa cyrki z 269 miejscami z ograniczona widocznoscia, jest beka z wjazdem dla kosiarek a to dopiero polowa niespodzianek. Pewnie jeszcze drugie tyle nas czeka.
|
od projektu, spapranego i nie przystającego do futbolowych wymogów.
Można dyskutować na estetyką stadionu bo to kwestia gustu ale nie rozumiem w czym on odbiega od futbolowych wymogów . Moim zdaniem akurat w tym temacie stadion będzie super .Typowo piłkarski , na którym można będzie stworzyć super atmosferę .Jestem też pewien że piłkarze będą zadowolonie . Ja staram się nie narzekać bo tyle lat czekałem nanowy stadion , że zwyczajnie cieszę się że wreszcie się go doczekałem ! Nie znaczy to jednak że nie dostrzegam jego wad , że nie dostrzegam amatorki prezydenta i osób odpowiedzialnych za budowe .Mnie też wiele rzeczy się nie podoba zaczynając od okrąglaka , który tam pasuje jak pięść do oka :) Nie podoba mi się rózna wysokość trybun i te mijające się dachy , nie podoba mi się to że trybuny za bramkami mają inną bryłe od tych wzdłuż boiska itp . Na pewno nasz stadion nie jest szczytem urody i pod tym względem do stadionu np.Legii to się nawet nie umywa . Ale z drugiej strony wiem że na takie rzeczy zwraca się uwagę głownie teraz czyli w trakcie budowy .Potem w trakcie użytkowania nikt o tym nie będzi pamiętał . Wtedy będzie się liczyć atmosfera na stadionie i jestem pewien , że na naszym nowym obiekcie ze wszystkimi jego wadami i tak będzie ona super . Teraz jest wiele płaczu o krzesełka i wzór napisów . Akurat z tym się zgadzam bo moim zdaniem totalnie to s*******ili . Juz na wiosnę jak zobaczyłem na stronie projekt tego napisu totalnie mi sie nie podobał .Jest pstrokaty całkowicie bez gustu . Legia ma zielone krzesełka i zwykły prosty napis i wygląda to super . U nas ktoś na siłe na krzesełkach chciał pokazać zbyt wiele rzeczy : barwy klubu , nazwę , rok powstania .Po jaką cholere ? MOżna było to samo zrobić w inny sposób np na C dać napis "wisła " na A i B "kraków" i jak już bardzo chcieli to "1906" dać na E . W takiej formie jak jest teraz te napisy jeszcze bardziej podkreślają fakt że stadion był sztukowany .To zwyczajnie wiedać :) |
wracając z uczelni przejeżdżałem koło stadionu, niedziela, myślę sobie terminy ich gonią to coś tam może będą dłubać. i co? żywego ducha na budowie... natomiast na dachu trybuny od ul Focha po gorszej stronie błoń naliczyłem 12 robotników....
|
Bo ich nikt nie goni, nie można ich pozwać za opóźnienia, bo powiedzą, że opóźnienia są spowodowane przez Obłutowicza, a Obłutowicz powie ze on z wszystkim się normalnie wyrabia... i tak w kółko.
Teraz to już mamy tak spierdzielony stadion, że głowa opada, trzeba było wziąć ten projekt wrzucić do kosza i tyle... Dać zlecenie porządnej firmie niemieckiej na projekt stadionu Kraków 2012 na 45 tys, jeżeli trzeba było zburzyć trybuny południową to trzeba było ją zburzyć ale wybudować stadion na Euro, bo strata 30 mln w porównaniu ze stratą dużo większą dla Krakowa to jest nic, bo promocja, zyski ze sprzedaży w czasie Euro będą liczone w setkach milionów, niestety nie dla nas ... ;/ |
Dla panów powyżej krzesełka się same układają.
Duchy nawiedziły nasz stadion:lol: |
A ja mam pytanie czy te niebieskie podpory, co podtrzymują górną trybunę będą czymś zamaskowane? Przy okazji też stopnie
http://galeria.wislakrakow.com/20100...n/DSC_9065.jpg |
Cytat:
Dla wielu na tym forum ważnyn problemem jest kolor krzesełek i utworzenie odpowiedniego napisu a to że czekamy na stadion który bez problemów mozna postawic w 2 lata( w tym wypadku starsi kibice i sympatycy mają ten okres wydłużony ok 20 lat!) tylko przez nieudolne i niedbałe zarządzanie miejskimi pieniędzmi wydłużyli czas budowy co najmniej 5 lat, to nikim nie wstrząsa . |
na takie buble - jak za wysoki murek, zaslaniajacy widok na boisko, czy ta nieszczesna "6", powinni tez zwrocic uwage panowie nadzorujacy z polimexu. bo takie problemy mozna bardzo latwo naprawic.
widocznie kadra kierownicza tez juz to wali i robi wszystko, zeby sie stad wyniesc. niestety niezbyt dobrze to o nich swiadczy. |
Cytat:
Chaos i burdel, co rusz zmiana koncepcji-dość powiedzieć że do dziś nie wiadomo oficjalnie i na 100% gdzie będzie sektor specjalny dla gości czy też jaki wzór ma być na trybunach A i B........OT.Jestem teraz na urlopie więc nie jestem na stadionie,i nie mam najświeższych informacji-ale słyszałem że białe i czerwone krzesełka już są na R22 i przyszłym tygodniu powinien być widoczny postęp prac.Pozdrawiam. |
Cytat:
Basałaj - do roboty! Bo jak na razie najlepiej Ci idzie sprzedawanie naszych najlepszych zawodników... |
Ludzie stadion nie taki zły w lidze Angielskiej niektóre są gorzezj zaprojektowane a przeciez grunt ze bedzie te 30000Tys miejsc by zrobic dobra atmosfere jak bedzie trzeba zawsze mozna przebudowac
|
Cytat:
|
szósteczka będzie dobrze wyglądała w TV, taką mam nadzieję na koniec. Ostatecznie nawet jedyneczka wygląda koślawo z poziomu murawy, czy tych płaskich rzędów pierwszego poziomu trybuny (ja bede kupować tyko na górną trybunę!)
|
Cytat:
A ja mam nadzieję, że nie będzie dobrze wyglądała w TV. Mam nadzieję, że będzie tyle ludzi, że nawet nie będzie jej widać ;) |
ruszyli z czerwonymi krzesełkami:)
|
A ja mam takie pytanko, czy schody na nowych trybunach będą koloru żółtego, tak jak jest to na D i E czy będą wyglądały jak teraz czyli goły beton ? W sumie sam nie wiem jak lepiej to wygląda ale pasowały by żeby na wszystkich trybunach były tego samego koloru, choć możliwe że żółty kolor to jakiś wymógł i będą musieli taki również zrobić na nowych trybunach ? nie wyobrażam sobie natomiast jak by na D i E były żółte a na nowych tak jak teraz czyli szare bo nie dość że trybuny zupełnie inne, krzesełka innych kolorów to jeszcze schody.
|
http://img709.imageshack.us/img709/8486/krakow2.jpg
Co to za idiotyczny pomysł żeby jedną kolumnę zrobić inną ?? |
Może niebieskich im brakło...
|
To są chyba jakieś żarty...
|
Siedzicie w tym wątku,nonstop krtykujecie a wyskakujecie,że jedna kolumna będzie czerwona a reszta niebieska... Ogarnijcie się.
PS Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi i nie muszę Wam tłumaczyć. |
|
Już sobie wyobrażam wycieczke z Caritasu naprzeciwko Vip-ów w Skyboxie hehe
|
Cytat:
|
Tylko tyle, że za miejscami dla niepełnosprawnych nie ma skyboksów. Skyboksy są jedynie w części centralnej trybuny, tam gdzie wybudowano balkony a teraz zamontowano fotele. Na północ od skyboksów jest restauracja, a w narożniku muzeum Wisły, na południe są sale konferencyjne i hall osób niepełnosprawnych.
|
Zwróciliście uwage na krzesełka w sektorze gdzie jest litera W? Cześć krzesełek jest ciemniejsza, a część jaśniejsza... Nie mówcie, że światło tak pada, bo wczoraj już to zauważyłem... Może to dlatego, że zamontowali siedzenia? Bo wcześniej były zamontowane same oparcia.
|
Cytat:
No przecież ten projekt tych krzesełek się całości nie trzyma. Nie może być tak że w jednym kwadraciku krzesełek jedna kolumna czerwona a dwa sektory obok 2 kolumny (o ile dobrze widzę) |
tu jestes w błędzie bo nad wejsciami wszedzie kolory beda łączone, u góry miedzy literami tez, nawet koło W widac ze niebieski nie jest do konca - a to daltego ze tak było w projekcie a nie ze brakło niebieskich.
gdyby tak sobie mogli zmieniac ze tu brakło tam dołozymy, to równie dobrze mogliby cała date podniesc o 1 rząd do góry omijając wjazd dla kosiarek, ale nie zrobili tego bo nie mogli, dostali projekt to układaja wg niego. ps!! rany boskie w Ł brakuje 5 białych, czy uzupełnią to czerwonym czy niebieskim??? |
z tego wynika ze tak to mialo wygladac
http://www.stadionwisly.info/files/n...ybrany_big.jpg aczkolwiek po lewej sa dwa rzeczy czerwonych (na prawo obok 9) a po prawej obok 6 jeden, ale moze z czasem to sie zmieni , zreszta na tym projekcie tego tak dokladnie nie widac i byc moze wszystko sie zgadza :> |
****a chyba wam zaloze osobny temat o krzeselkach, wzorkach i innych szlaczkach bo tu sie nie da znalezc konkretnych informacji w tym natloku bzdet.
|
Cytat:
|
22 lipca na stadionie Hutnika
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/ no to po ptokach........ |
No i z Litwinami gramy na stadionie Hutnika....
|
tego sie mozna było spodziewać :/
Tylko po co te zapenienia Majchrowskiego, że pierwszy mecz zagramy 22 lipca na Reymonta |
Ludzie ale macie problemy z tymi wzorkami, jakby to było akurat w tym momencie najistotniejsze. Może ja poruszę inny wątek, pewnie zabrzmi to fantastycznie, ale co sądzicie o wyburzeniu w przyszłości okrąglaka i zabudowania tego narożnika?
|
"Jeżeli w najbliższym czasie wydane zostaną wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty i stadion zostanie przekazany do użytkowania, Wisła Kraków będzie miała podstawę do zgłoszenia obiektu przy Reymonta 22 do UEFA."
A jak rozumiecie to zdanie? |
Skoro od 8 lat na zmiane kłamie i gada bzdury to czemu miałby nagle przestać?
|
Cytat:
Sorry za OT, ale musiałem :evil: |
Cytat:
ze na 2 dni przed meczem zacznie sie sprzedaz biletow? juz nie wspominam o uporzadkowaniu wszystkiego, takie rzeczy trzeba wiedziec duzo, duzo wczesniej, to nie jest sparing tylko mecz pucharowy, jest juz za pozno.. Majchrowski obiecal porzadek przed trybuna C (drogi dojscia , sciezki itp) na 30 czerwca, dzis mamy 5 lipca i dopiero kamyki zrzucaja.. zarzekal sie rowniez ze 3 trybuny beda na rewanz z Szawle, zwykla gierka pod publiczke i gra na zwloke, kiedy wiedzial ze sie osmieszyl zmienil zdanie mowiac ze NA 100% trybuna C ( i moze E) bedzie gotowa na rewanz.. nie ludzmy sie.. on przeciez "nigdy nie zejdzie na psy" morgenes Ty w kazdym swoim poscie zaciekle bronisz Majchrowskiego.. i watpie w to zeby Ci chodzilo o obiektywny sposob podejscia do tego.. Majchrowski za duzo wpadek zaliczyl zebym mogl uwierzyc w to ze jest bez winy, Ty masz jakis cel w bronieniu go.. czasem az przesadzasz.. robiac z niego najwiekszego biedaka, wielce pokrzywdzonego przez los.. |
spoxter, odpuść już sobie tego Majchrowskiego... On mówi to, co mu przekazują inne podmioty odpowiedzialne za stadion, bazuje na informacjach ZIKIT-u czy Polimexu. Widocznie ktoś mu musiał zagwarantować, że zdążymy na czas.
Jak chcesz kogoś winić, to taj, jak napisałem w innym temacie: Obtułowicz, ZIKIT i Wisła. Tak, niestety Wisła, bo skandalem dla mnie jest, że miasto przez tyle miesięcy nie miało w naszym klubie żadnego partnera do rozmów, póki nie zatrudniono Basałaja... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl