![]() |
Jak deszcz bedzie padal pionowo to dolna trybuba bedzie sucha , ale na zacinajacy deszcz z boku to nie ma takiej opcji chyba ze dach siegal by do polowy boiska.
A przy tak wielkim dachu po zamontowaniu musza sie zdarzyc przecieki ktore sie potem eliminuje, mogli wczesniej zrobis test deszczowy tylko po ch.j placic za wode jak mozna bylo poczekac na pierwszy deszcz. |
Historia z przeciekającym dachem się powtarza , tak samo było z dachem na E .
Jak pamiętam to już oddana była i kibicom na głowę padało , potem dach uszczelniali jakimś sylikonem. |
Chcialem tylko zauważyć że dach nie kończy się na równo z trybuną tylko wystaje nad fose i jeszcze na zakończeniu dachu jest ten skośny daszek. A co by było gdyby tego nie było?
|
Ludzie, nie panikujcie już tak za wczasu.Stadion jeszcze nie jest oddany!.Przecież miasto nie przyjmie przeciekającego dachu, więc spokojnie.Poza tym, zważcie też na to, że spoko też da zamknięta bryła stadionu.
|
Stworzcie kolejna legendę że nam dach przecieka i pół stadionu jest mokre...
|
Trzeba wziąć poprawkę na:
-wiatr, który powoduje zacinanie deszczu. -niezamkniętą bryłę stadionu, co powoduje, że wiatr swobodnie w nim hula. -fakt, iż dach został zamontowany stosunkowo niedawno i może być po prostu nieukończony. |
Kto oglądał mecz Chelsea-Aston Villa? Jak zaczał padać deszcz to około 8 pierwszych rzędów było zalanych. Specjalnie pokazali ludzi jak uciekali wyżej a niektórzy zostali i cieszyli się deszczem. Dach musiałby być całkiem zamknięty żeby nie padało na pierwsze rzędy. Ale to co jest wyżej to już żenada :D
|
Ci co pala papieroski powinni siedziec w pierwszych rzedach zeby urosli.
|
krzesełka na 99,9 % składane, późnym wieczorem mały news na stronie SKWK ;)
|
Cytat:
A wiadomo kiedy będą układać krzesełka na C ? W pierwszej opcji mieli je kompletować na C równocześnie z AiB. No ale teraz jak wiadomo koncepcje się pozmieniały. |
na D i E zostają stare krzesełka
nowe będą instalowane najpierw na C póxniej na A i B |
Cytat:
jedno male pytanko mimo składanych pojemność trybun pozostanie taka sama? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a to myslisz, ze krzesełko nieskładane koloru niebieskiego jest inne niz krzesełko składane koloru niebieskiego? jedno i to samo..
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_dwie_zmiany/ Szkoda że nie ma żadnej fotorelacji z wnętrza wschodniej, ciekawy jestem jak tam idą prace |
Taaaa., od 1 marca miało być na 3 zmiany. No chyba że było na 3 a teraz będzie na 2 tylko jakoś tych 3 zmian nie widziałem - a 2 juz się zdarzały czasem.Więc nie wiem co uległo niby zmianie
|
Cytat:
tu jest kilka zdjęć.. PiotrG to schody dla pilkarzy z ktorych beda wychodzic na murawe http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg dol http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg gora ? a to między schodami? |
a nie mialo byc na tym naszym stadionie gdzies ruchomych schodow przypadkiem? jak tak, to gdzie?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://tnij.info/ruchomeschody tyle ze z naszym stadionem jest tak ze wiele rzeczy mialo byc.. |
witam
wyżej ktos napisal ze na 99,9% w sektorach A B i C maja byc krzesełka składane, czy ktos z klubu tą informacje potwierdził?czy to kolejna super sensacja bez pokrycia...
|
Cytat:
Jaka supersensacja? Od początku projekt zakładał, że będą składane. Kuba napisał, że na stronie SKWK ma być dzisiaj coś więcej. Cierpliwości. |
no te ruchome schody nie będą dla kibiców na A/B tylko na środku dla VIPów.
marcin19876 - Z tymi nieskładanymi to chyba tylko majchrowski zamieszał... ale zobaczymy. No właśnie kiedy? Podobno już jakiś tydzień lub dwa temu je kupili także kiedy montaż? |
Cytat:
Tu dobrze widać o czym mówię: http://img130.imageshack.us/img130/1...parteru.th.jpg http://img163.imageshack.us/img163/5...yziemia.th.jpg Schody ruchome w projekcie są, prowadzić mają z 00 na +1, dla VIPów oczywiście. Właśnie, są w projekcie bo jeśli ten się nie zmienił to zostanie pusta dziura, dostarczenie ich nie jest w zakresie wykonawcy (genialne, nie?) Jeszcze co do gastronomii, to na kondygnacji +2 niestety wygląda to tak samo jak i na 00: http://stadionwisly.info/files/gallery/244/16.jpg |
Szału faktycznie nie ma, widać że rolę odgrywała cena. Jednak lepsze to niż zwykłe siedziska, koniec ze staniem na krzesełkach i kurzem na nich.
|
Krzesełka dostosowane do tego jakie mają pełnić funkcje. Odporne na skakanie, obsikanie, zarzyganie .... Poza tym znajdą na pewno miłośników vlepkowania, pisania wodoodpornym pisakiem i ostrymi narzędziami.
Jak dla mnie krzesełko idealne. |
no, wydaja sie dosc spore.. wystarczy porownac do tych na Legii
http://legia.com/www/pliki/newsy/0601krzeslo6.JPG te mocowania boczne mogą sporo kosztować.. (w sensie pojemnosci) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl