Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

saklak1906 28.03.2010 22:40

Jak deszcz bedzie padal pionowo to dolna trybuba bedzie sucha , ale na zacinajacy deszcz z boku to nie ma takiej opcji chyba ze dach siegal by do polowy boiska.
A przy tak wielkim dachu po zamontowaniu musza sie zdarzyc przecieki ktore sie potem eliminuje, mogli wczesniej zrobis test deszczowy tylko po ch.j placic za wode jak mozna bylo poczekac na pierwszy deszcz.

filip74 28.03.2010 22:46

Historia z przeciekającym dachem się powtarza , tak samo było z dachem na E .
Jak pamiętam to już oddana była i kibicom na głowę padało , potem dach uszczelniali jakimś sylikonem.

crazykaro 28.03.2010 22:58

Chcialem tylko zauważyć że dach nie kończy się na równo z trybuną tylko wystaje nad fose i jeszcze na zakończeniu dachu jest ten skośny daszek. A co by było gdyby tego nie było?

Pablo84 28.03.2010 23:00

Ludzie, nie panikujcie już tak za wczasu.Stadion jeszcze nie jest oddany!.Przecież miasto nie przyjmie przeciekającego dachu, więc spokojnie.Poza tym, zważcie też na to, że spoko też da zamknięta bryła stadionu.

MatMario 29.03.2010 00:12

Stworzcie kolejna legendę że nam dach przecieka i pół stadionu jest mokre...

Arturo Qr2nów 29.03.2010 00:21

Trzeba wziąć poprawkę na:
-wiatr, który powoduje zacinanie deszczu.
-niezamkniętą bryłę stadionu, co powoduje, że wiatr swobodnie w nim hula.
-fakt, iż dach został zamontowany stosunkowo niedawno i może być po prostu nieukończony.

rafal777 29.03.2010 08:08

Kto oglądał mecz Chelsea-Aston Villa? Jak zaczał padać deszcz to około 8 pierwszych rzędów było zalanych. Specjalnie pokazali ludzi jak uciekali wyżej a niektórzy zostali i cieszyli się deszczem. Dach musiałby być całkiem zamknięty żeby nie padało na pierwsze rzędy. Ale to co jest wyżej to już żenada :D

Maciuś 29.03.2010 08:50

Ci co pala papieroski powinni siedziec w pierwszych rzedach zeby urosli.

Kuba 29.03.2010 12:15

krzesełka na 99,9 % składane, późnym wieczorem mały news na stronie SKWK ;)

arth_ur 29.03.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 878144)
krzesełka na 99,9 % składane, późnym wieczorem mały news na stronie SKWK ;)

No i elegancko ! O ile się nie mylę to na sektorach D i E krzesełek nie będą wymieniać ?

A wiadomo kiedy będą układać krzesełka na C ? W pierwszej opcji mieli je kompletować na C równocześnie z AiB. No ale teraz jak wiadomo koncepcje się pozmieniały.

Kuba 29.03.2010 12:31

na D i E zostają stare krzesełka

nowe będą instalowane najpierw na C póxniej na A i B

medyk 29.03.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 878151)
na D i E zostają stare krzesełka

nowe będą instalowane najpierw na C póxniej na A i B


jedno male pytanko mimo składanych pojemność trybun pozostanie taka sama?

7 kotów 29.03.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 878081)
Ci co pala papieroski powinni siedziec w pierwszych rzedach zeby urosli.

Na stadionie chyba bedzie obowiazywal zakaz palenia. Jak na calym cywilizowanym swiecie.

rafal777 29.03.2010 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 878163)
Na stadionie chyba bedzie obowiazywal zakaz palenia. Jak na calym cywilizowanym swiecie.

A powiedz mi kto to będzie egzekwował? Obowiązuje tez zakaz sikania poza toaletą...Moim marzeniem jest grupa porządkowych na każdym sektorze którzy interweniowali by w takich przypadkach. Ale o tym to można sobie pomarzyć. Róbta co chceta..

Bekas 29.03.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 878144)
krzesełka na 99,9 % składane, późnym wieczorem mały news na stronie SKWK ;)

Zaraz, zaraz, a co z napisami? Czy to nie zaszkodzi wizualnie napisom?

Fuks 29.03.2010 13:41

a to myslisz, ze krzesełko nieskładane koloru niebieskiego jest inne niz krzesełko składane koloru niebieskiego? jedno i to samo..

LukL 29.03.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 878156)
jedno male pytanko mimo składanych pojemność trybun pozostanie taka sama?

W projekcie są składane, więc ich liczba nie powinna ulec zmianie

Wicked 29.03.2010 14:43

Cytat:

Od poniedziałku na budowie stadionu przy Reymonta 22 zaszła poważna zmiana – teraz praca przy stawianiu trybun trwać będzie dwie zmiany. Robotnicy pojawiać się będą o godzinie 6, a schodzić z placu budowy będą o 22.
Reszta oraz nowa galeria na
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_dwie_zmiany/

Szkoda że nie ma żadnej fotorelacji z wnętrza wschodniej, ciekawy jestem jak tam idą prace

Arapaho 29.03.2010 14:51

Taaaa., od 1 marca miało być na 3 zmiany. No chyba że było na 3 a teraz będzie na 2 tylko jakoś tych 3 zmian nie widziałem - a 2 juz się zdarzały czasem.Więc nie wiem co uległo niby zmianie

SpoXsteR 29.03.2010 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 878192)
Reszta oraz nowa galeria na
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_dwie_zmiany/

Szkoda że nie ma żadnej fotorelacji z wnętrza wschodniej, ciekawy jestem jak tam idą prace

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...a_czesc_clxii/

tu jest kilka zdjęć..


PiotrG

to schody dla pilkarzy z ktorych beda wychodzic na murawe
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg dol
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg gora
?

a to między schodami?

Fuks 29.03.2010 14:54

a nie mialo byc na tym naszym stadionie gdzies ruchomych schodow przypadkiem? jak tak, to gdzie?

LukL 29.03.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 878192)

Szkoda że nie ma żadnej fotorelacji z wnętrza wschodniej, ciekawy jestem jak tam idą prace

http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2010-03-27

SpoXsteR 29.03.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 878203)
a nie mialo byc na tym naszym stadionie gdzies ruchomych schodow przypadkiem? jak tak, to gdzie?

Mialy byc... na A/B
http://tnij.info/ruchomeschody



tyle ze z naszym stadionem jest tak ze wiele rzeczy mialo byc..

marcin19876 29.03.2010 15:16

witam
 
wyżej ktos napisal ze na 99,9% w sektorach A B i C maja byc krzesełka składane, czy ktos z klubu tą informacje potwierdził?czy to kolejna super sensacja bez pokrycia...

Wrona 29.03.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 878212)
wyżej ktos napisal ze na 99,9% w sektorach A B i C maja byc krzesełka składane, czy ktos z klubu tą informacje potwierdził?czy to kolejna super sensacja bez pokrycia...


Jaka supersensacja? Od początku projekt zakładał, że będą składane.
Kuba napisał, że na stronie SKWK ma być dzisiaj coś więcej. Cierpliwości.

Tenzen 29.03.2010 15:26

no te ruchome schody nie będą dla kibiców na A/B tylko na środku dla VIPów.

marcin19876 - Z tymi nieskładanymi to chyba tylko majchrowski zamieszał... ale zobaczymy. No właśnie kiedy? Podobno już jakiś tydzień lub dwa temu je kupili także kiedy montaż?

PiotrG 29.03.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 878200)


PiotrG

to schody dla pilkarzy z ktorych beda wychodzic na murawe
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg dol
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg gora
?

a to między schodami?

To nie są schody na murawę, to schody zejścia z kondygnacji 00 na -1. Na murawę będzie się wychodzić bezpośrednio z kondygnacji -1.
Tu dobrze widać o czym mówię:

http://img130.imageshack.us/img130/1...parteru.th.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/5...yziemia.th.jpg

Schody ruchome w projekcie są, prowadzić mają z 00 na +1, dla VIPów oczywiście. Właśnie, są w projekcie bo jeśli ten się nie zmienił to zostanie pusta dziura, dostarczenie ich nie jest w zakresie wykonawcy (genialne, nie?)

Jeszcze co do gastronomii, to na kondygnacji +2 niestety wygląda to tak samo jak i na 00:
http://stadionwisly.info/files/gallery/244/16.jpg

PiotrG 29.03.2010 18:35

Szału faktycznie nie ma, widać że rolę odgrywała cena. Jednak lepsze to niż zwykłe siedziska, koniec ze staniem na krzesełkach i kurzem na nich.

krakus76 29.03.2010 18:41

Krzesełka dostosowane do tego jakie mają pełnić funkcje. Odporne na skakanie, obsikanie, zarzyganie .... Poza tym znajdą na pewno miłośników vlepkowania, pisania wodoodpornym pisakiem i ostrymi narzędziami.

Jak dla mnie krzesełko idealne.

SpoXsteR 29.03.2010 18:53

no, wydaja sie dosc spore.. wystarczy porownac do tych na Legii
http://legia.com/www/pliki/newsy/0601krzeslo6.JPG
te mocowania boczne mogą sporo kosztować.. (w sensie pojemnosci)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl