![]() |
Cytat:
hehehehe |
Ukraina nie będzie na pewno krokiem w tył, a z tamtejszej ligi można się równie dobrze wypromowac.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Przypadkiem nie nasi włodarze dali ciała z tym sparingiem ?
|
Wie ktoś co się dzieje z Erikiem Cikosem? Miał jakąś poważną kontuzję? W ubiegłym sezonie prawie w ogóle nie grał...
|
|
Mariusz Jop po operacji: http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ostatnie-lata/
|
Daniel Brud zaliczył 90 minut w meczu Sandecja Nowy Sącz - Okocimski Brzesko. Jego zespół pokonał Sandecję 2:0.
|
Info sprzed prawie miesiąca, ale dopiero teraz na nie trafiłam, a widzę, że nikt tu tego nie pisał: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,14...em_byl___.html
|
http://www.youtube.com/watch?v=j4zCU...ature=youtu.be
Można się wzruszyć trochę, szkoda, że będzie trzeba tak długo czekać na powrót do Wisły. |
Nasz były pomocnik (oraz Śląska) Piotr "pepe" Ćwielong zdobył 2 bramki dla Bochum w wyjazdowym meczu pucharu Niemiec z Bahlinger S.
|
duża nagonka ze strony portalu na Kubę Błaszczykowskiego. Wyluzujcie, gość powiedział to, co każdy myśli o tej sprawie, a tu takie wielkie halo.
|
o dziwo mocno mnie zaskoczyl ten portal ripostujac slowa Blaszczykowskiego.
Braku szacunku? takiego pozegnania nie mial zaden pilkarz na przestrzeni ostatnich 10 lat. ze strony klubu nie zauwazylem braku szacunku, tym bardziej ze strony kibicow. Wszystko odbylo sie w milej atmosferze. |
Jaki widziałeś szacunek za strony klubu? Pamiątkowe zdjęcie z Bednarzem i Mięttą-Mikołajewiczem było możliwe tylko dzięki splotowi okoliczności - wyboru nowego klubu przez Sobolewskiego (Górnika) i terminarza na ten sezon. Gdyby "Sobol" nie poszedł do Górnika, tylko np. do Pogoni, czy innego Widzewa, to pożegnanie odbyłoby się w środku sezonu? A gdyby tak poszedł grać do II Bundesligi, albo do Chin to nie byłoby go wcale? To samo, gdyby postanowił zakończyć karierę.
Taka uroczystość powinna zostać zorganizowana w ostatnim meczu tamtego sezonu przy R22, a i sam Radek powinien poznać decyzję o rozstaniu możliwie wcześniej, żeby dać mu jak największą szansę na znalezienie nowego klubu. Tak byłoby wobec niego w porządku. To pożegnanie zostało wymuszone na klubie przez terminarz i raczej nazwałbym to wybrnięciem z nieprzyjemnej sytuacji, którą samemu się spowodowało, a nie żadnym szacunkiem dla piłkarza. |
Jak widac Sobol pomimo swoich lat jest nadal pozyteczny. Przed chwila zdobyl dla gornika 3 punkty. Cale szczescie, ze mamy tak ogarnietych ludzi zarzadzajacych klubem bo jeszcze nie daj Boze Wisla wygladala by profesjonalnie.
|
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...?ticaid=111127 |
Cytat:
To jak wedlug Ciebie powinno wygladac pozegnanie zeby nadawalo sie do "szacunku" ? Cytat:
Ludzie dniami i nocam zapierdalją przy oprawie, zbierają fundusze a ten na sile szuka problemow... tak sie zlozylo ze poszedl do Gornika i tak sie zlozylo ze przyszlo mu grac 1 mecz u nas i zaprezentowano oprawe.. a gdyby mecz Gornik - Wisla byla 5 kolejek pozniej to tez bylaby oprawa i pamiatkowe zdjecie z Bednarzem i Mięttą. do tego wizyta pod domem Radka => wis.la/s13q0 , podziekowania od Radka za posrednictwem SKWK.. wszystko gra. Sam sie dziwil ze zgotowano mu takie pozegnanie.. |
Widzę, że nie zrozumiałeś ani wypowiedzi Kubu, ani tego co ja napisałem. Trudno.
|
Zbiera mnie na wymioty jak sobie przypomnę manewr Franciszka pt: Szczepanowicz-> Sobol
To interes porównywalny do wymiany starego banknotu 200zł na nowe prost z drukarni 5 dyszek... taki interes zrobił Franiu i jeszcze wmawia, że to właściwa decyzja.... MASAKRA |
Hristov piłkarzem tygodnia w amerykańskiej lidze, to w Wiśle ktoś taki był? :D
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ia_w_NASL.html |
Cytat:
|
Cytat:
No ale o czym ktoś taki jak ty będzie wtedy bełkotał na forum? |
Cytat:
|
Cytat:
Możesz przestać spolszczać jego nazwisko? On nie jest Szczepanowicz, tylko Stjepanović. Ja jestem optymistycznie nastawiony co do Ostoji, a to, że Sobol odszedł... cóż. Szkoda wielka, ale nie mam zamiaru z tego powodu nie doceniać jego następcy. |
Cezary Wilk byłym piłkarzem Wisły.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ja te zplakac nie bede. Ale jednak mogli go sprzedac za drobne. Wtedy by cos sie zarobilo.
|
Szkoda, bo klub nie zarobił na tym nic, ale żegnam bez żalu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl