Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

c. 22.07.2013 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1323759)
10000 znaków

https://www.facebook.com/photo.php?f...t=like&theater
hehehehe

cfa 22.07.2013 13:01

Ukraina nie będzie na pewno krokiem w tył, a z tamtejszej ligi można się równie dobrze wypromowac.

duce! 22.07.2013 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1323860)
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Kijow_za.html

Marcelo odejdzie do Dynamo Kijów ? Mamy tam jakiś procent od kolejnej sprzedaży?

Były tylko doniesienia medialne:
Cytat:

[...] Wisła zagwarantowała sobie dodatkowe profity od kwoty transferowej w przypadku dalszej sprzedaży Marcelo z holenderskiego klubu. Mówi się nawet o 20 procentach. [...]
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23406

felipe 22.07.2013 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez duce! (Post 1323883)

Tak samo jak za sprzedaż Błaszczykowskiego mielismy m.in. zagrać sparing z BVB...

master17 22.07.2013 16:18

Przypadkiem nie nasi włodarze dali ciała z tym sparingiem ?

Lacrima 22.07.2013 18:39

Wie ktoś co się dzieje z Erikiem Cikosem? Miał jakąś poważną kontuzję? W ubiegłym sezonie prawie w ogóle nie grał...

Cisse99 23.07.2013 00:15

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rzela_jak.html

borsuk 28.07.2013 09:31

Mariusz Jop po operacji: http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ostatnie-lata/

WISŁAZWE 28.07.2013 10:34

Daniel Brud zaliczył 90 minut w meczu Sandecja Nowy Sącz - Okocimski Brzesko. Jego zespół pokonał Sandecję 2:0.

gypsy 28.07.2013 12:38

Info sprzed prawie miesiąca, ale dopiero teraz na nie trafiłam, a widzę, że nikt tu tego nie pisał: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,14...em_byl___.html

grogoriogreg 02.08.2013 12:40

http://www.youtube.com/watch?v=j4zCU...ature=youtu.be

Można się wzruszyć trochę, szkoda, że będzie trzeba tak długo czekać na powrót do Wisły.

Krav 03.08.2013 19:40

Nasz były pomocnik (oraz Śląska) Piotr "pepe" Ćwielong zdobył 2 bramki dla Bochum w wyjazdowym meczu pucharu Niemiec z Bahlinger S.

mistico 03.08.2013 23:09

duża nagonka ze strony portalu na Kubę Błaszczykowskiego. Wyluzujcie, gość powiedział to, co każdy myśli o tej sprawie, a tu takie wielkie halo.

c. 04.08.2013 12:25

o dziwo mocno mnie zaskoczyl ten portal ripostujac slowa Blaszczykowskiego.


Braku szacunku? takiego pozegnania nie mial zaden pilkarz na przestrzeni ostatnich 10 lat.
ze strony klubu nie zauwazylem braku szacunku, tym bardziej ze strony kibicow.
Wszystko odbylo sie w milej atmosferze.

Paweł 04.08.2013 12:48

Jaki widziałeś szacunek za strony klubu? Pamiątkowe zdjęcie z Bednarzem i Mięttą-Mikołajewiczem było możliwe tylko dzięki splotowi okoliczności - wyboru nowego klubu przez Sobolewskiego (Górnika) i terminarza na ten sezon. Gdyby "Sobol" nie poszedł do Górnika, tylko np. do Pogoni, czy innego Widzewa, to pożegnanie odbyłoby się w środku sezonu? A gdyby tak poszedł grać do II Bundesligi, albo do Chin to nie byłoby go wcale? To samo, gdyby postanowił zakończyć karierę.

Taka uroczystość powinna zostać zorganizowana w ostatnim meczu tamtego sezonu przy R22, a i sam Radek powinien poznać decyzję o rozstaniu możliwie wcześniej, żeby dać mu jak największą szansę na znalezienie nowego klubu. Tak byłoby wobec niego w porządku.

To pożegnanie zostało wymuszone na klubie przez terminarz i raczej nazwałbym to wybrnięciem z nieprzyjemnej sytuacji, którą samemu się spowodowało, a nie żadnym szacunkiem dla piłkarza.

Laszi 04.08.2013 16:32

Jak widac Sobol pomimo swoich lat jest nadal pozyteczny. Przed chwila zdobyl dla gornika 3 punkty. Cale szczescie, ze mamy tak ogarnietych ludzi zarzadzajacych klubem bo jeszcze nie daj Boze Wisla wygladala by profesjonalnie.

Lukasz 05.08.2013 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1326114)
Jak widac Sobol pomimo swoich lat jest nadal pozyteczny. Przed chwila zdobyl dla gornika 3 punkty. Cale szczescie, ze mamy tak ogarnietych ludzi zarzadzajacych klubem bo jeszcze nie daj Boze Wisla wygladala by profesjonalnie.

Troche peanów na cześć Radka jest na wp_pl "Sobol" - stary, ale jary i niezbędny!
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...?ticaid=111127

c. 05.08.2013 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1326084)
Jaki widziałeś szacunek za strony klubu? Pamiątkowe zdjęcie z Bednarzem i Mięttą-Mikołajewiczem


To jak wedlug Ciebie powinno wygladac pozegnanie zeby nadawalo sie do "szacunku" ?

Cytat:

. Gdyby "Sobol" nie poszedł do Górnika, tylko np. do Pogoni, czy innego Widzewa, to pożegnanie odbyłoby się w środku sezonu? A gdyby tak poszedł grać do II Bundesligi, albo do Chin to nie byłoby go wcale? To samo, gdyby postanowił zakończyć karierę.
To pojechalbys do Chin z oprawą.. a gdyby sie potknal o kraweznik i zmalal noge to poszedlbys z oprawa do szpitala.. glupkowate porownania.


Ludzie dniami i nocam zapierdalją przy oprawie, zbierają fundusze a ten na sile szuka problemow... tak sie zlozylo ze poszedl do Gornika i tak sie zlozylo ze przyszlo mu grac 1 mecz u nas i zaprezentowano oprawe.. a gdyby mecz Gornik - Wisla byla 5 kolejek pozniej to tez bylaby oprawa i pamiatkowe zdjecie z Bednarzem i Mięttą.

do tego wizyta pod domem Radka => wis.la/s13q0 , podziekowania od Radka za posrednictwem SKWK.. wszystko gra. Sam sie dziwil ze zgotowano mu takie pozegnanie..

Paweł 05.08.2013 20:44

Widzę, że nie zrozumiałeś ani wypowiedzi Kubu, ani tego co ja napisałem. Trudno.

LucjuszWielki 05.08.2013 22:09

Zbiera mnie na wymioty jak sobie przypomnę manewr Franciszka pt: Szczepanowicz-> Sobol


To interes porównywalny do wymiany starego banknotu 200zł na nowe prost z drukarni 5 dyszek... taki interes zrobił Franiu i jeszcze wmawia, że to właściwa decyzja.... MASAKRA

St Yabol 07.08.2013 08:56

Hristov piłkarzem tygodnia w amerykańskiej lidze, to w Wiśle ktoś taki był? :D
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ia_w_NASL.html

_ukoL 07.08.2013 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1326462)
Hristov piłkarzem tygodnia w amerykańskiej lidze, to w Wiśle ktoś taki był? :D
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ia_w_NASL.html

Fantastyczny piłkarz. Szkoda, że już go nie ma we Wiśle. Bednarz, Kapka, Smuda!?

Tarann 07.08.2013 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1326283)
Zbiera mnie na wymioty jak sobie przypomnę manewr Franciszka pt: Szczepanowicz-> Sobol


To interes porównywalny do wymiany starego banknotu 200zł na nowe prost z drukarni 5 dyszek... taki interes zrobił Franiu i jeszcze wmawia, że to właściwa decyzja.... MASAKRA

K..wa! Już mnie to zaczyna denerwować. Tak Sobolewski odszedł. Nie wiem dlaczego. Ale go nie ma. Został pożegnany w sposób na jaki zasługiwał. Koniec. W zamian za niego przyszedł gościu młodszy, który nie osiągnął wiele mniej, i nas na niego stać. Mamy do wyboru dołączyć do chóru warszawskich dziennikarzy i dop...ć swojemu piłkarzowi i płakać bo nie chce być Radkiem, i maksymalnie utrudnić mu aklimatyzację, albo dać mu czas, zamknąć na razie paszcze i spokojnie poczekać nawet jeśli zdarzy się ze Sobol dla Górnika zagra dobry mecz ( lepszy niż każdy w Wiśle w zeszłym sezonie) a Ostoi nie wyjdzie i zostanie słusznie zmieniony.

No ale o czym ktoś taki jak ty będzie wtedy bełkotał na forum?

piotrek06 07.08.2013 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1326462)
Hristov piłkarzem tygodnia w amerykańskiej lidze, to w Wiśle ktoś taki był? :D
wis.la/gq8m1

NASL to liga w której( jak na razie) radzi sobie nawet Zahorski to zupełnie inny poziom niz MLS

rafalek 07.08.2013 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1326283)
Zbiera mnie na wymioty jak sobie przypomnę manewr Franciszka pt: Szczepanowicz-> Sobol


To interes porównywalny do wymiany starego banknotu 200zł na nowe prost z drukarni 5 dyszek... taki interes zrobił Franiu i jeszcze wmawia, że to właściwa decyzja.... MASAKRA


Możesz przestać spolszczać jego nazwisko? On nie jest Szczepanowicz, tylko Stjepanović.
Ja jestem optymistycznie nastawiony co do Ostoji, a to, że Sobol odszedł... cóż. Szkoda wielka, ale nie mam zamiaru z tego powodu nie doceniać jego następcy.

Mario Nh 07.08.2013 11:47

Cezary Wilk byłym piłkarzem Wisły.

LucjuszWielki 07.08.2013 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 1326468)
K..wa! Już mnie to zaczyna denerwować. Tak Sobolewski odszedł. Nie wiem dlaczego. Ale go nie ma. Został pożegnany w sposób na jaki zasługiwał. Koniec. W zamian za niego przyszedł gościu młodszy, który nie osiągnął wiele mniej, i nas na niego stać. Mamy do wyboru dołączyć do chóru warszawskich dziennikarzy i dop...ć swojemu piłkarzowi i płakać bo nie chce być Radkiem, i maksymalnie utrudnić mu aklimatyzację, albo dać mu czas, zamknąć na razie paszcze i spokojnie poczekać nawet jeśli zdarzy się ze Sobol dla Górnika zagra dobry mecz ( lepszy niż każdy w Wiśle w zeszłym sezonie) a Ostoi nie wyjdzie i zostanie słusznie zmieniony.

No ale o czym ktoś taki jak ty będzie wtedy bełkotał na forum?

Po pierwsze paszcze to może masz ty, po drugie nie będę cicho siedział jak wywala się legendę klubu, który bardzo dobrze sobie radził mimo większego wieku bo tobie się tak podoba.

sayek89 07.08.2013 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1326490)
Cezary Wilk byłym piłkarzem Wisły.

Jakoś płakać nie zamierzam po nim ;) Mało co się u Nas rozwinął od kąt przyszedł, ambicji mu nie brakowało na boisku racja, ale jakiś wielki grajek to nie był. Zwiał bo pieniędzy nie ma ;)

bódyń 07.08.2013 12:32

ja te zplakac nie bede. Ale jednak mogli go sprzedac za drobne. Wtedy by cos sie zarobilo.

PhantomRanger 07.08.2013 12:36

Szkoda, bo klub nie zarobił na tym nic, ale żegnam bez żalu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl