![]() |
Cytat:
Konflkty pomiędzy różnymi pamięciami się zdarzają, ale są to marginalne przypadki. |
Rzecz w tym, ze ja chce calkowicie pozbyc sie starej 2x4GB i zamienic ja na 2x8GB. Problem w tym, ze z taktowaniem moich starych kosci, nowych juz nie znajdziesz. Kiedys za lebka, jak potrafilem skrecic/rozkrecic PCeta z zamknietymi oczami, podkrecalo sie recznie(zworki) taktowania procesora. Jak za duzo sie podkrecilo to plyta glowna nie dawala rady i nawet Windowsa nie szlo zaladowac:D Nie mam niestety pojecia jak to sie ma w laptopach z koscmi RAMu. Jakby to byla tania rzecz to bym kupil i sprawdzil ale nie chce mi sie wydawac okolo 600 zlotych i sie zdziwic:D Wolalbym juz ewentualnie kupic jakies uzywane 2x8GB z podobnym taktowaniem do moich i miec spokoj. Nie wiem czy nawet tak nie postapie i czy to nie bedzie najlepsza dla mnie opcja.
|
Zna sie ktos na monitorach? wlaczylem monitor, normalnie byl obraz a po sekundzie ciemno, jak wylaczylem to byl obraz na 2 sekundy i znowu ciemno, sprawdzilem na starym monitorze i wszystko jest ok, dioda swieci normalnie, moglby sie np kabel ktorym laczymy monitor z komputerem s.......ic? jezeli nie to pewnie monitor szlag trafia
|
Mógłby.
Mogło paść wejście, może masz drugie to sprawdż. A monitor jak masz zasilany? Bezposrednio czy z zasilacza kompa? Może zasilacz. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Ale ma tylko jedno wejście? Może ma dsub i vga?
|
Jak nie ma wyjścia HDMI to pewnie jest tylko jedno połączenie
|
Czy ktoś z Was ma monitor ACER 22 K222HQLbid ?
Link do przykładowej aukcji Allegro- oczywiście nie mojej, nie reklama, choć z Krakowa. |
Pytanie na szybko. Zainstalowalem na jednym laptopie po calkowitym formacie Windowsa. Czyli komputer jest "czysciutki". Dokupilem RAM( w sumie to zamienilem na wiecej, bedzie pasowa, bedzie hulal itp itd) ale ma to jakies znaczenie dla Windowsa teraz, czy lepiej po zmianie RAMu znowu od nowa instalowac system. Na moje oko to nie powinno byc problemu ale nie jestem pewien:D
|
Nie, no co ty nic nie musisz instalować na nowo :) Ja jak dorzucałem do swojego PC zasyfionego to od razu była różnica :)
|
Cytat:
|
Planuję kupić dysk zewnętrzny 1 TB (zakładałem 500 MB ale różnica cenowa pomiędzy 500 a 1 TB jest niewielka), zwykłe 2.0 USB, i w cenie trochę ponad 200 zł mam:
- Toshiba - Seagate - Adata Która firma bardziej godna uwagi w tym względzie? Czy szukać czegoś innego? |
Ja mam Adate, ze względu na wstrząso-odporność. Jak na razie działa, choć jakoś piękna nie jest.
|
Używa ktoś Android Boxa do TV i mógłby coś polecić?
Zastanawiam się między Xiaomi Mi Box 4K a Ferguson FBOX ATV. Może coś innego, co będzie miało jakiekolwiek wsparcie producenta w przyszłości. Kasa do 400 zł. |
Bierz Xiaomi Mi Box 4K cholera gdzieś oglądałem o tym program i to właśnie Xiaomi wypadł najlepiej i miażdżył konkurencję chodź mało pamięci wbudowanej
|
Chyba mi padł zasilacz w komputerze , może ktos polecic jakis dobry sklep/serwis komputerowy ,zeby wymienic część ?
|
W jakiej części Krakowa? Myślę że każdy sklep gdzie składają komputery. Pcprojekt albo Bit computer to na 100% zadzwonił bym tylko czy mają czas.
|
Szukam dla siebie Powerbanka wybór padł na Xiaomi ktoś coś ? który lepszy 10000 czy 20000 Głównie potrzebuję do ładowania telefonu
|
Co lepsze? Zależy jak duży potrzebujesz.
Sam kupiłem niedawno xiaomi powerbank 10000 2s. Szybkie ładowanie z certyfikatem qualcomma, mogę spokojnie polecić. w bonarce za ok sto złotych. |
Czy ktoś zna program Baltie (poziom gimnazjalny)? Miałbym małe zlecenie :) Kontakt priv.
|
Zewnętrzny dysk twardy WD 10TB My Book Desktop USB 3.0 [amazon.com] za ok.450zł:
https://www.mydealz.de/deals/wd-10tb...hread-comments https://www.amazon.com/gp/offer-list...7CMH78R5?tag=1 |
Potwierdzam, SSD za 100 zł zrobi już różnice względem HDD
|
chyba najblizej ten temat
na prawde prosty program do tworzenia filmow ? przycinanie, izolowanie audio, nakladanie audio, synchrozacja audio z video itd. |
Hej,
szukam laptopa ale się nie znam do końca. W gry nie gram, czasem jakiś film, ale głównie programy do pracy (średnio obciążające system), net itp. 14 cali i ekran dotykowy. Coś godnego polecenia...? Cena 2500-3500 zł. rankingi są opłacane więc sobie daruję... pozdro |
Ja kiedyś zastanawiałem się nad jakimś po leasingowym laptopem z komisu. Jakiejś porządnej marki.
|
gdzie dostanę pakiet office za free?? może być starsza wersja...
|
Najprostszym sposobem jest chyba Open Office. Darmowy i w pełni kompatypibilny z Officem
|
Giełda ul. Balicka, nawet najnowszą wersję dostaniesz... tylko nie za free... jakieś 30zł...
|
Cytat:
|
Jak to jest, że w sklepie pakiet Office kosztuje kila stówek a na A... można kupić klucz za 30 zł? Nie pogryzie się z oryginalną Windą?
Nie znam się na tym, a muszę do nowego komputera zapakować edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny. Nie biorę pod uwagę OpenOffica ponieważ dużo czasu zajmuje mi znajdowanie tych samych funkcji. |
Pytanie co to za klucz. Ja kiedyś w jednym korpo miałem promocję dla pracowników i kupiłem cały pakiet za bodajże 50 zł.
Klucz działa pewnie do dzisiaj - ale w warunkach licencji było że mogę używać tak długo jak pracuję w tym konkretnym korpo. Tak samo są licencje akademickie - może ktoś ma klucz z AGH itp - działający ale w licencji jest napisane że do użytku do celów naukowych itp. Wiele jest rodzajów licencji i cholera wie na co akurat trafiłeś :) |
Office365 jest na 5 komputerów jedna licencja
|
Dobry program do odzyskiwania danych z dysku/karty pamięci?
|
Cytat:
- z darmowych np. Recuva, TestDisk & PhotoRec - z pół darmowych np. z chomika ;) - Ontrack EasyRecovery |
Jak pisze Coglin to zdecydowanie Ontrack EasyRecovery Polecam w 100% odzyskałem dane z karty SD bez problemu
|
W temacie laptopów marki Dell. Ktoś coś może polecić w przedziale cenowym 3,5-4 tyś zł? Jest tak szeroki wachlarz modeli w tych widełkach, że ciężko się zdecydować ;)
Dzięki! |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl