Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

Kocur 28.11.2015 23:53

eeeeeeeee, do dupy :)

Jaroo1 06.02.2016 21:17

Dzisiaj na UFC debiutuje Damian Grabowski.
Przy okazji zna ktoś może jakąś stronkę gdzie można obejrzeć - najlepiej jak najszybciej - walki z UFC z odtworzenia? Tzn np żeby dzisiejszą galę jutro czy pojutrze sobie oblukać w internecie. Jednak te gale do krótkich nie należą. Np Grabowski ma dzisiaj wyjść przed tą karta główną - jego "karta" zaczyna walki o 2 w nocy, karta główna walczy od 4-tej. Zarywać całą noc to trochę lipka.

TSWthedues 06.02.2016 22:51

Podpytaj ludzi na jego profilu na Fejsie, może ktoś zna dokładną(przypuszczalnie) godzinę walki, z tego co wiem to w UFC nie ma dłuuuuugich przerw, przynajmniej tak było w Krakowie. BTW Canal + nie prowadzi transmisji z UFC? czy to jest tylko PPV?

P.S. :) na NC+ kanał 122 Extreme Sports Channel, pewnie gdzieś na kablówkach allbo CP też jest. Powtórka będzie pewnie gdzieś na youtube albo na stronach tematycznych, a na ESCH będzie w niedzielę o 21.
Pzdr.

Jaroo1 06.02.2016 22:59

Na Extreeme Sports ma podobno być. Piszą, że około 2:30-3:00 ma wyjść. Ale moje pytanie było bardziej ogólne, nie tylko odnośnie walki Polaka. Z chęcią bym pooglądał różne gale UFC ale wstawać po 2 w nocy i kłaść się spać koło 6-7 to lipa. Zarywać nockę żeby oglądać wejścia do ringu, reklamy to bez sensu. Stad własnie pytanie czy ktoś zna jakąś stronę gdzie te dzisiejsze walki będą w miarę jak najszybciej wrzucone do odtworzenia.

PS A dla Polaka wstać w nocy to nie taki problem ;)

Jaroo1 07.02.2016 09:30

https://www.youtube.com/watch?v=PmM562k4Pt0

Cieniutko. To jest inny poziom. Jeden z najlepszych Polaków może tam jechać i niestety od średniaków amerykańskich czy innej narodowości zbiera baty. Jeszcze muszą minąć lata żeby Polak tak jak w boksie tak i w MMA mógł być w czołówce światowej.

Kocur 07.02.2016 10:26

Fakt, różnica jest ogromna.

Może to powód że "nasz" Czeczen się tam nie pcha :)

wiesniak842 07.02.2016 10:51

Czego wy sie spodziewaliscie po debiucie goscia w wieku 36 lat, ktory wczesniej walczac z ogorkami miewal problemy? Z Polski nie ma prawa sie nikt za bardzo wybic w sportach walki na najwyzszym poziomie bo nie ma do tego warunkow. Wyjazd za ocean w mlodym wieku jest jedyna szansa aby cos osiagnac w tym sporcie bedac Polakiem i zeby nie bylo - nie mam na mysli amatorskiego boksu, kb czy czego tam jeszcze bo w porownaniu do dzisiejszego UFC to amatorka. Najlepszy przyklad to nasi bokserzy. To samo jest z MMA, kiedys tam jeszcze jak raczkowalo na swiecie to moze i szanse by byly. Reasumujac 6 walk czy na ile on tam kontrakt podpisal i zawijamy interes niestety.

Jaroo1 07.02.2016 12:07

Nie chodzi konkretnie o Grabowskiego. J pisze w kontekście każdego Polaka. Nasi najlepsi zawodnicy tam jadą i dostają baty. Zauważ, że w boksie kiedyś mieliśmy Gołotę, który był w top'ie, Michalczewski, Włodarczyk, Adamek, Fonfara. Można powiedzieć, że boks jest dzisiaj u schyłku i najwięksi gladiatorzy walczą w MMA w UFC właśnie. I tu bym upatrywał tego, że im bardziej się rozwijało MMA a zwijał boks to te tytuły w boksie były dla Polaków osiągalne.

I teraz przekładając te polskie nazwiska na rynek MMA to polska czołówka tam jedzie i dostaje baty od średniaków, o walkach z topowymi zawodnikami nie ma co marzyć bo po co(?).
Także muszą minąć lata zanim ten sport się u nas rozwinie, zanim się doczekamy godnego zawodnika. Obecnie uważam, że jesteśmy na takim pograniczu gdzie to MMA jest już bardzo spopularyzowane ale jeszcze wiele osób widzi nadzieję w boksie czy innych sztukach walki.
MMA to jest przyszłość i teraźniejszość. Teraz moim zdaniem bardziej wartościowy jest tytuł najlepszego zawodnika UFC niż tytuł MŚ w boksie w WBC, WBA itd Także musza to nasi zawodnicy przedefiniować i przestać się rajcować boksem a iść w MMA. Wtedy może jakiś czempion się uchowa w kraju nad Wisłą.
A czy tutaj w Polsce się można rozwinąć w MMA? Zapewne lepiej uciec za granicę i tam szlifować swój talent. To jest normalne. Jak się chce dobrze grać w piłę to się kopie w Europie, jak w kosza to w USA itd Między najlepszymi najłatwiej się uczyć i weryfikować swoją moc.

A czego się spodziewałem? Nie spodziewałem się, że pierwszy lepszy zawodnik z PL zostanie od razu mistrzem UFC ale jednak fajnie by było gdyby jeden z lepszych Polaków potrafił sobie radzić ze średnią półką MMA - chociaż powiem szczerze, że o MMA pojęcia nie mam, o UFC tym bardziej i nie wiem jak ten Lewis jest postrzegany ale patrząc na jego osiągnięcia to nikt wielki to nie jest.

emj10 08.02.2016 09:05

MMA post-PRIDE to zabawa, a jeszcze folklor w wykonaniu naszego KSW, gdzie tylko wystarczy postawić stanowisko z kapiszonami i będziemy mieli prawdziwy jarmark.

Kocur 10.04.2016 20:41

https://www.youtube.com/watch?v=pAmJb_8Ey9I


Oglądnąłem 10 minut temu a jeszcze mnie szczęka boli ;)

Jaroo1 08.05.2016 19:40

Karolina Kowalkiewicz wygrywa na punkty walkę w UFC.
Już nie pierwszą walkę kobiet w UFC oglądam i jestem pod wrażeniem. To nie są "baby", które próbują nieudolnie naśladować mężczyzn ale dobre fighterki, z umiejętnościami, twardą szczeną i sercem do walki.
UFC ciągle trwa, jak coś to macie linka:
http://antenasport.org/stream3.html

Don Donson 31.05.2016 07:04

Bida w KSW aż piszczy - chyba PPV się nie sprzedało bo wymyślają już takie pierdoły jak walka pudziana z kokainistą popkiem...

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...lko-fanow-mma/

Kocur 01.10.2016 21:48

Na Polsacie właśnie Materla wchodzi na ring.

Kocur 14.12.2016 21:35

I powalczył ....


Cytat:

Znany zawodnik MMA Michał Materla usłyszał zarzuty prokuratorskie i - decyzją sądu rejonowego w Poznaniu - został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Obrońca sportowca mecenas Jakub Łysakowski złoży zażalenie na decyzję o aresztowaniu.

Kocur 09.03.2018 14:11

Ostatnio się Czeczen skusił na pokaźny czek i ...

Cytat:

KSW 42: Tomasz Narkun zadusił Mameda Khalidova trójkątem w 3 rundzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl