![]() |
eeeeeeeee, do dupy :)
|
Dzisiaj na UFC debiutuje Damian Grabowski.
Przy okazji zna ktoś może jakąś stronkę gdzie można obejrzeć - najlepiej jak najszybciej - walki z UFC z odtworzenia? Tzn np żeby dzisiejszą galę jutro czy pojutrze sobie oblukać w internecie. Jednak te gale do krótkich nie należą. Np Grabowski ma dzisiaj wyjść przed tą karta główną - jego "karta" zaczyna walki o 2 w nocy, karta główna walczy od 4-tej. Zarywać całą noc to trochę lipka. |
Podpytaj ludzi na jego profilu na Fejsie, może ktoś zna dokładną(przypuszczalnie) godzinę walki, z tego co wiem to w UFC nie ma dłuuuuugich przerw, przynajmniej tak było w Krakowie. BTW Canal + nie prowadzi transmisji z UFC? czy to jest tylko PPV?
P.S. :) na NC+ kanał 122 Extreme Sports Channel, pewnie gdzieś na kablówkach allbo CP też jest. Powtórka będzie pewnie gdzieś na youtube albo na stronach tematycznych, a na ESCH będzie w niedzielę o 21. Pzdr. |
Na Extreeme Sports ma podobno być. Piszą, że około 2:30-3:00 ma wyjść. Ale moje pytanie było bardziej ogólne, nie tylko odnośnie walki Polaka. Z chęcią bym pooglądał różne gale UFC ale wstawać po 2 w nocy i kłaść się spać koło 6-7 to lipa. Zarywać nockę żeby oglądać wejścia do ringu, reklamy to bez sensu. Stad własnie pytanie czy ktoś zna jakąś stronę gdzie te dzisiejsze walki będą w miarę jak najszybciej wrzucone do odtworzenia.
PS A dla Polaka wstać w nocy to nie taki problem ;) |
https://www.youtube.com/watch?v=PmM562k4Pt0
Cieniutko. To jest inny poziom. Jeden z najlepszych Polaków może tam jechać i niestety od średniaków amerykańskich czy innej narodowości zbiera baty. Jeszcze muszą minąć lata żeby Polak tak jak w boksie tak i w MMA mógł być w czołówce światowej. |
Fakt, różnica jest ogromna.
Może to powód że "nasz" Czeczen się tam nie pcha :) |
Czego wy sie spodziewaliscie po debiucie goscia w wieku 36 lat, ktory wczesniej walczac z ogorkami miewal problemy? Z Polski nie ma prawa sie nikt za bardzo wybic w sportach walki na najwyzszym poziomie bo nie ma do tego warunkow. Wyjazd za ocean w mlodym wieku jest jedyna szansa aby cos osiagnac w tym sporcie bedac Polakiem i zeby nie bylo - nie mam na mysli amatorskiego boksu, kb czy czego tam jeszcze bo w porownaniu do dzisiejszego UFC to amatorka. Najlepszy przyklad to nasi bokserzy. To samo jest z MMA, kiedys tam jeszcze jak raczkowalo na swiecie to moze i szanse by byly. Reasumujac 6 walk czy na ile on tam kontrakt podpisal i zawijamy interes niestety.
|
Nie chodzi konkretnie o Grabowskiego. J pisze w kontekście każdego Polaka. Nasi najlepsi zawodnicy tam jadą i dostają baty. Zauważ, że w boksie kiedyś mieliśmy Gołotę, który był w top'ie, Michalczewski, Włodarczyk, Adamek, Fonfara. Można powiedzieć, że boks jest dzisiaj u schyłku i najwięksi gladiatorzy walczą w MMA w UFC właśnie. I tu bym upatrywał tego, że im bardziej się rozwijało MMA a zwijał boks to te tytuły w boksie były dla Polaków osiągalne.
I teraz przekładając te polskie nazwiska na rynek MMA to polska czołówka tam jedzie i dostaje baty od średniaków, o walkach z topowymi zawodnikami nie ma co marzyć bo po co(?). Także muszą minąć lata zanim ten sport się u nas rozwinie, zanim się doczekamy godnego zawodnika. Obecnie uważam, że jesteśmy na takim pograniczu gdzie to MMA jest już bardzo spopularyzowane ale jeszcze wiele osób widzi nadzieję w boksie czy innych sztukach walki. MMA to jest przyszłość i teraźniejszość. Teraz moim zdaniem bardziej wartościowy jest tytuł najlepszego zawodnika UFC niż tytuł MŚ w boksie w WBC, WBA itd Także musza to nasi zawodnicy przedefiniować i przestać się rajcować boksem a iść w MMA. Wtedy może jakiś czempion się uchowa w kraju nad Wisłą. A czy tutaj w Polsce się można rozwinąć w MMA? Zapewne lepiej uciec za granicę i tam szlifować swój talent. To jest normalne. Jak się chce dobrze grać w piłę to się kopie w Europie, jak w kosza to w USA itd Między najlepszymi najłatwiej się uczyć i weryfikować swoją moc. A czego się spodziewałem? Nie spodziewałem się, że pierwszy lepszy zawodnik z PL zostanie od razu mistrzem UFC ale jednak fajnie by było gdyby jeden z lepszych Polaków potrafił sobie radzić ze średnią półką MMA - chociaż powiem szczerze, że o MMA pojęcia nie mam, o UFC tym bardziej i nie wiem jak ten Lewis jest postrzegany ale patrząc na jego osiągnięcia to nikt wielki to nie jest. |
MMA post-PRIDE to zabawa, a jeszcze folklor w wykonaniu naszego KSW, gdzie tylko wystarczy postawić stanowisko z kapiszonami i będziemy mieli prawdziwy jarmark.
|
|
Karolina Kowalkiewicz wygrywa na punkty walkę w UFC.
Już nie pierwszą walkę kobiet w UFC oglądam i jestem pod wrażeniem. To nie są "baby", które próbują nieudolnie naśladować mężczyzn ale dobre fighterki, z umiejętnościami, twardą szczeną i sercem do walki. UFC ciągle trwa, jak coś to macie linka: http://antenasport.org/stream3.html |
Bida w KSW aż piszczy - chyba PPV się nie sprzedało bo wymyślają już takie pierdoły jak walka pudziana z kokainistą popkiem...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...lko-fanow-mma/ |
Na Polsacie właśnie Materla wchodzi na ring.
|
I powalczył ....
Cytat:
|
Ostatnio się Czeczen skusił na pokaźny czek i ...
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl