Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

emj10 25.06.2010 11:21

Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc. :)
Nowe Ł3 się udało to fakt, ale nie wiem kto będzie siedział na trybunach. Karnety idą tragicznie, sprzedano może ze 3 tys. i ze 2 tys. są zarezerowane. Kibic będzie się czuł na trybunach jak na porannym seansie w kinie.

ToTylkoJa 25.06.2010 11:24

Nie ma co za bardzo narzekać, ale wg mnie wyglądałoby to jeszcze lepiej, gdyby krzesełka ułożone były bez tych udziwnień (mieszanie kolorów na piętrze).

Kolejna sprawa to miejsce dla kamery na samym środku(na górze dolnej trybuny) nowej ''Żylety''. Głupota.

Sporo osobom nie podobają się barierki na górnej trybunie. Mi wręcz przeciwnie. Jak dla mnie dodaje to uroku stadionowi (na Wisle również pomysł z barierkami mi się podoba)

No i te płoty rozdzielające poszczególne sektory(szczególnie w narożnikach), które ograniczają widoczność.

Ale ogólnie jest ok.

krwawy 25.06.2010 11:24

Nie ma co przenosić Euro bo przecież w stolicy i tak będzie na narodowym, przy którym stadion Legii będzie malutki.

SZYMEK_TSW 25.06.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 920513)
Ja bym zabrał Euro Poznaniowi i oddał to miejsce Legii.
Naprawdę dobry stadion, wykończenie światowe.

Jakby dodał stadion Legii w Warszawie, nasz i Ślaski to sami byśmy zrobili to Euro :)

A sam stadion Legii, nie ma co naprawde bardzo ładny, tak to jest jak się buduje stadion od nowa i jeszcze przy udziale poważnej firmy architektonicznej, a nie składa puzzle jak w Krakowie czy Poznaniu. Co do stadionu Lecha trybuny główne w miarę fajne, tylko mi strasznie nie podoba się taki straszny chaos tam w narożnikach.

SpoXsteR 25.06.2010 11:32

Stadion w miare zeby nie bylo ze sie rzucam, ale te odcienie od zewnatrz na trybunach wygladaja jak jakas plesn czy zarosla na betonie..

crazykaro mnie uprzedzil ;)

QBAS 25.06.2010 16:37

Trzeba przyznać, że znakomicie prezentuje się nowa arena Legii. Mimo, że sam stadion nie jest wg mnie najładniejszy to bardzo dużym atutem jest jego wykończenie (nawet najdrobniejsze elementy) oraz zagospodarowanie jego otoczenia. Nic tylko wysłać taką galerię Majchrowskiemu, niech wie że chcieć znaczy móc.

A te podświetlane barierki i trawa przed wejściami to już klasa światowa. Widać, że ITI i miastu zależało na tym, by nowy stadion był prawdziwą wizytówką stolicy.

Jaroo1 25.06.2010 17:00

Nom stadion Legii wyglada jak na obrazku, jak namalowany. Jeszcze niech ta ostatnia trybune skoncza to wtedy efekt sie dopelni. Nic tylko na takich stadionikach mecze rozgrywac i kibicowac. Na takim stadionie (najlepiej zeby jeszcze ze 20 tys ludzi na niego chodzilo) to przeciez grac sie chce o wiele bardziej i nawet slabsze widowisko budzi wiecej emocji :)

0 22 25.06.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 920521)
Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc. :)

To może warto sprobować? :)

emj10 25.06.2010 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 920727)
To może warto sprobować? :)

Weszlo albo jakiś inny Fuckt musiałoby puścić taką famę :P

Martinho 25.06.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 920496)

Ja i pewnie nie tylko ja zaciera ręcę na najbliższy wyjazd na Legię.


Pytanie do zorientowanych. Sektor gości będzie jeszcze zwiększony??

tomo 25.06.2010 19:34

Byłem w Warszawie ze 2 tygodnie temu, wtedy już kosmetyka im została i stadion na prawdę robił wrażenie. Teraz widzę po tych zdjęciach, że robi wrażenie robi jeszcze większe.
Gratuluję. Dlaczego u nas tak szybko i składnie nie może pójść... .

btw: Tak wtrące jeszcze o stadionie Polonii: :lol:

harthausen 25.06.2010 19:46

co do kolorystyki górnego poziomu trybun na Legii to można mieć różne zdanie, bo podobanie się nie jest do zmierzenia metrówką czy wagą. Tak jak z dziewczynami , jednemu tylko blondynki podchodzą, innemu rude a trzeci na teściową patrzeć nie może :).

Dla mnie może być, jeśli idzie o piękno to neutralne. Zresztą nie moje ule.
Tam chyba o co innego chodziło.
Już jest złudzenie optyczne, że siedzą ludzie, jakoś tam w barwy klubu poprzebierani. Być może o to chodziło projektantowi, w czasie transmisji nie będzie wrażenia pustki na trybunach przy mniej obleganych meczach.
I nie mówcie, że ktoś tam zadziałał złośliwie i przeforsował ilość głosów w necie. Tam już wizki przed budową takie były. To i wynik polla nie mógł być inny. Dajcie mnie poprowadzić jakieś głosowanie i tylko powiedzcie jaki wynik chcecie :D
Wygląda na to , że w Gdańsku była większa siła przebicia kibiców, skoro tam bursztynowe krzesełka nie przeszły.

0 22 25.06.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 920803)

Już jest złudzenie optyczne, że siedzą ludzie, jakoś tam w barwy klubu poprzebierani. Być może o to chodziło projektantowi, w czasie transmisji nie będzie wrażenia pustki na trybunach przy mniej obleganych meczach.

Dokładnie o to chodziło.


Cytat:

Wygląda na to , że w Gdańsku była większa siła przebicia kibiców, skoro tam bursztynowe krzesełka nie przeszły.
Raczej wygląda na to, że w Gdańsku kibice są potrzebni.

kreseq 25.06.2010 20:00

Wykonczenie swietne, plesn i inne podswietlenia ujda...tylko kto to cholerstwo zapelni ? Moze jakas promocja czyli do biletu szalik i 3 kielbaski :D ?

Stadion w Poznaniu przypomina mi posepnego wielkoluda... Duzy,ale jakis taki smutno nijaki.

0 22 25.06.2010 20:27

Dobrze, że zmieniłeś avatar na kogoś poważnego :)

kreseq 25.06.2010 20:36

Zajechales offtopem :D Mialem zamiar juz dawno ale lenistwo to straszny troll ktory nie daje zyc ;)

Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic.

element 25.06.2010 20:53

Pytanie za 100 punktów. Czy na stadionie po drugiej stronie Błoń będzie oczojebny napis "Stadion Miejski",
najlepiej w formie przyciętej blachy utwierdzonej do elewacji jak to ma u nas miejsce?
Bo jak na razie zanosi się na podświetlany napis Spadkovia.

Czyli kolejne s****ysyństwo. Dla jednych pikuś, dla mnie irytujący dodatek.

Arturo Qr2nów 25.06.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 920860)
Pytanie za 100 punktów. Czy na stadionie po drugiej stronie Błoń będzie oczojebny napis "Stadion Miejski",
najlepiej w formie przyciętej i utwierdzonej do elewacji jak to ma u nas miejsce?
Bo jak na razie zanosi się na podświetlany napis Spadkovia.

Sam sobie odpowiedziałeś :-)

sq 25.06.2010 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 920844)
Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic.

Sektor kibiców gości będzie w narożniku IV trybuny. Trzeba obliczyć procent teraz ;)

GemHZR 25.06.2010 22:27

Telebimy trochę małe, ale może na stadionie będą akurat. Stadionik taki standardowy jaki powinien być, poprostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do norm zachodnich ;p . Dopiero stadion w Gdańsku i Narodowy to będzie coś.

http://narodowy.eu/kamerka/narodowy2...2010-15-30.jpg
^na żywo to robi kolosalne wrażenie
http://narodowy.eu/kamerka/gdansk/gd...2010-17-00.jpg
to pewnie też, ale nie miałem przyjemności :)

skttrbrain 26.06.2010 05:47

Testy oświetlenia w Poznaniu:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15537

Emilio 26.06.2010 12:30

Nowe zdjęcia od Carte.

http://lh6.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TC...0/IMG_5970.JPG

http://lh4.ggpht.com/_2WvTC3qq8c0/TC...0/IMG_6006.JPG

http://picasaweb.google.pl/Caartee.stadion4/26Czerwca#

Jaroo1 26.06.2010 15:52

Ladnie wyglada ten stadion w Poznaniu chociaz ma tez sporo wad. Jak juz bylo pisane te trybuny dosztukowywane wygladaja lipnie no i mnie osobiscie ta biala "plachta" sie nie podoba. Nie tworzy spojnej calosci. Ale najwiekszy minus to bedzie ta murawa. Naprawde na jesieni to moim zdaniem bedzie koszmar. Nawet jak beda wymieniac ja co pol roku to mysle ze w listopadzie po kilku miesiacach jej egzystencji to bedzie stan tragiczny do grania

harthausen 26.06.2010 17:02

chociaż jest jedna zaleta, że nasze trybuny są troszkę dalej odsunięte od trybun i że dach niej jest za wysoko (u nas w granicach 25 metrów, a średnio 50 metrów w Poznaniu. Murawa u nas jest w większym stopniu nasłoneczniona niż tam i przez to natura sama jej pomaga.
Oczywiście i nas jest słabszy obszar, trawa przy bramce od strony Błoń widzi tego słońca mniej ale to i tak nieporównywalne do studni w Poznaniu.

Wojtas 26.06.2010 23:11

Stadion Legii jesli chodzi o estetyke ,wykonczenie -naprawde super.

Wewnatrz te trybuny podobne do stadionu Korony ,nic ciekawego ,fajnie zrobione podswietlenie dachu.

crazykaro 26.06.2010 23:18

A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.

zOOn 26.06.2010 23:31

Na Legii super to wyglada!
Ale poznanski stadion wewnatrz to ma klimat dworca kolejowego. I moze o to im chodzilo...

Ofsajd 26.06.2010 23:44

http://www.fotopodroze.pl/ber/dworzec.jpg

jakby wyciąć dziurę w dachu to faktycznie prawie jak stadion w Poznaniu ;)

ps. na zdjęciu Berlin Hauptbahnhof.

SkMk 26.06.2010 23:52

W Poznaniu efekt psuje trybuna wybudowane wcześniej. W sumie podobna sytuacja co u nas. Też zmieniano projekty w trakcie budowy i efektem jest sporo niedociągnięć. Inna sprawa to w jaki sposób promuje się stadion w Poznaniu.

krwawy 27.06.2010 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 921435)
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.

Skyboxy będą na krytej. tej co jest teraz dopiero burzona zdjęcia będą za niecałe pół roku:)

Pan Jotka 27.06.2010 06:37

Stadion Legii pierwsza klasa. Pomyślcie, że w tym roku pojedziemy na Koronę, Lubin, Lecha, Cracovię, Legię... No naprawdę w końcu człowiek nie będzie jak bydlęcie oglądać meczu na Ł3 z poziomu murawy, pól kilometra od od murawy. Choc przyznam, że korci mnie żeby olac wyjazd na Legiunię z powodu matołeckich cen biletu dla przyjezdnych i konieczności noszenia kasku ochronnego dzięki ustytułowaniu sektora gości.

QBAS 28.06.2010 05:26

Estadio Amici robi wrażenie swoim rozmiarem, to fakt. Jednak jakoś mi do gustu nie przypada. Trybuny są bardzo wysokie i piłkarze przeciwnej drużyny mogą czuć mocno to co dzieje się na murawie..

Cieszy fakt, że już w najbliższym sezonie, liga otworzy kilka stadionów z prawdziwego zdarzenia: Amica, Craxa, Wisła, Legia. Kolejne budują się lub mają takowe plany: Zagłębie, Jaga, Arka, Lechia, Śląsk

FevPL 28.06.2010 07:19

Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p

_gilardino_ 28.06.2010 10:05

Ogarnij się z tym avatarem :/

klusek106 28.06.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 920974)


Powiem szczerze ze umarlem zobaczywszy te jupitery.
Przeciez to bd zaslanialo widocznosc :rotfl:


edit:
sory, w takim razie tematu nie bylo :D

banasik 28.06.2010 10:30

Przecież one zostaną zdemontowane, a oświetlać będą jupitery pod dachem

skttrbrain 29.06.2010 23:10

Stadion i 'slumsy' wokół niego, o których tak zaciekle kiedyś dyskutowaliście ;)
http://img683.imageshack.us/img683/2670/dsc0140vf.jpg

http://img682.imageshack.us/img682/7333/dsc0115on.jpg

by sky.ehreii ssc


imo wygląda jak wielki robak co dodaje mu uroku :D

emj10 29.06.2010 23:17

Z zewnątrz stadion mi się podoba, ale środek już mniej :P
Największym plusem jest to, że może być w pełni zepłniony.

Pablo84 29.06.2010 23:39

Gdyby tak dodać takie 4 nadmuchiwane powietrzem rury po bokach stadionu, obiekt ten przypominałby gigantycznego robala

Jaroo1 30.06.2010 00:14

Ta, albo dorobic dziob, pomalowac na czarno i bedzie wronka :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl