![]() |
Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc. :)
Nowe Ł3 się udało to fakt, ale nie wiem kto będzie siedział na trybunach. Karnety idą tragicznie, sprzedano może ze 3 tys. i ze 2 tys. są zarezerowane. Kibic będzie się czuł na trybunach jak na porannym seansie w kinie. |
Nie ma co za bardzo narzekać, ale wg mnie wyglądałoby to jeszcze lepiej, gdyby krzesełka ułożone były bez tych udziwnień (mieszanie kolorów na piętrze).
Kolejna sprawa to miejsce dla kamery na samym środku(na górze dolnej trybuny) nowej ''Żylety''. Głupota. Sporo osobom nie podobają się barierki na górnej trybunie. Mi wręcz przeciwnie. Jak dla mnie dodaje to uroku stadionowi (na Wisle również pomysł z barierkami mi się podoba) No i te płoty rozdzielające poszczególne sektory(szczególnie w narożnikach), które ograniczają widoczność. Ale ogólnie jest ok. |
Nie ma co przenosić Euro bo przecież w stolicy i tak będzie na narodowym, przy którym stadion Legii będzie malutki.
|
Cytat:
A sam stadion Legii, nie ma co naprawde bardzo ładny, tak to jest jak się buduje stadion od nowa i jeszcze przy udziale poważnej firmy architektonicznej, a nie składa puzzle jak w Krakowie czy Poznaniu. Co do stadionu Lecha trybuny główne w miarę fajne, tylko mi strasznie nie podoba się taki straszny chaos tam w narożnikach. |
Stadion w miare zeby nie bylo ze sie rzucam, ale te odcienie od zewnatrz na trybunach wygladaja jak jakas plesn czy zarosla na betonie..
crazykaro mnie uprzedzil ;) |
Trzeba przyznać, że znakomicie prezentuje się nowa arena Legii. Mimo, że sam stadion nie jest wg mnie najładniejszy to bardzo dużym atutem jest jego wykończenie (nawet najdrobniejsze elementy) oraz zagospodarowanie jego otoczenia. Nic tylko wysłać taką galerię Majchrowskiemu, niech wie że chcieć znaczy móc.
A te podświetlane barierki i trawa przed wejściami to już klasa światowa. Widać, że ITI i miastu zależało na tym, by nowy stadion był prawdziwą wizytówką stolicy. |
Nom stadion Legii wyglada jak na obrazku, jak namalowany. Jeszcze niech ta ostatnia trybune skoncza to wtedy efekt sie dopelni. Nic tylko na takich stadionikach mecze rozgrywac i kibicowac. Na takim stadionie (najlepiej zeby jeszcze ze 20 tys ludzi na niego chodzilo) to przeciez grac sie chce o wiele bardziej i nawet slabsze widowisko budzi wiecej emocji :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pytanie do zorientowanych. Sektor gości będzie jeszcze zwiększony?? |
Byłem w Warszawie ze 2 tygodnie temu, wtedy już kosmetyka im została i stadion na prawdę robił wrażenie. Teraz widzę po tych zdjęciach, że robi wrażenie robi jeszcze większe.
Gratuluję. Dlaczego u nas tak szybko i składnie nie może pójść... . btw: Tak wtrące jeszcze o stadionie Polonii: :lol: |
co do kolorystyki górnego poziomu trybun na Legii to można mieć różne zdanie, bo podobanie się nie jest do zmierzenia metrówką czy wagą. Tak jak z dziewczynami , jednemu tylko blondynki podchodzą, innemu rude a trzeci na teściową patrzeć nie może :).
Dla mnie może być, jeśli idzie o piękno to neutralne. Zresztą nie moje ule. Tam chyba o co innego chodziło. Już jest złudzenie optyczne, że siedzą ludzie, jakoś tam w barwy klubu poprzebierani. Być może o to chodziło projektantowi, w czasie transmisji nie będzie wrażenia pustki na trybunach przy mniej obleganych meczach. I nie mówcie, że ktoś tam zadziałał złośliwie i przeforsował ilość głosów w necie. Tam już wizki przed budową takie były. To i wynik polla nie mógł być inny. Dajcie mnie poprowadzić jakieś głosowanie i tylko powiedzcie jaki wynik chcecie :D Wygląda na to , że w Gdańsku była większa siła przebicia kibiców, skoro tam bursztynowe krzesełka nie przeszły. |
Cytat:
Cytat:
|
Wykonczenie swietne, plesn i inne podswietlenia ujda...tylko kto to cholerstwo zapelni ? Moze jakas promocja czyli do biletu szalik i 3 kielbaski :D ?
Stadion w Poznaniu przypomina mi posepnego wielkoluda... Duzy,ale jakis taki smutno nijaki. |
Dobrze, że zmieniłeś avatar na kogoś poważnego :)
|
Zajechales offtopem :D Mialem zamiar juz dawno ale lenistwo to straszny troll ktory nie daje zyc ;)
Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic. |
Pytanie za 100 punktów. Czy na stadionie po drugiej stronie Błoń będzie oczojebny napis "Stadion Miejski",
najlepiej w formie przyciętej blachy utwierdzonej do elewacji jak to ma u nas miejsce? Bo jak na razie zanosi się na podświetlany napis Spadkovia. Czyli kolejne s****ysyństwo. Dla jednych pikuś, dla mnie irytujący dodatek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Telebimy trochę małe, ale może na stadionie będą akurat. Stadionik taki standardowy jaki powinien być, poprostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do norm zachodnich ;p . Dopiero stadion w Gdańsku i Narodowy to będzie coś.
http://narodowy.eu/kamerka/narodowy2...2010-15-30.jpg ^na żywo to robi kolosalne wrażenie http://narodowy.eu/kamerka/gdansk/gd...2010-17-00.jpg to pewnie też, ale nie miałem przyjemności :) |
Testy oświetlenia w Poznaniu:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=15537 |
|
Ladnie wyglada ten stadion w Poznaniu chociaz ma tez sporo wad. Jak juz bylo pisane te trybuny dosztukowywane wygladaja lipnie no i mnie osobiscie ta biala "plachta" sie nie podoba. Nie tworzy spojnej calosci. Ale najwiekszy minus to bedzie ta murawa. Naprawde na jesieni to moim zdaniem bedzie koszmar. Nawet jak beda wymieniac ja co pol roku to mysle ze w listopadzie po kilku miesiacach jej egzystencji to bedzie stan tragiczny do grania
|
chociaż jest jedna zaleta, że nasze trybuny są troszkę dalej odsunięte od trybun i że dach niej jest za wysoko (u nas w granicach 25 metrów, a średnio 50 metrów w Poznaniu. Murawa u nas jest w większym stopniu nasłoneczniona niż tam i przez to natura sama jej pomaga.
Oczywiście i nas jest słabszy obszar, trawa przy bramce od strony Błoń widzi tego słońca mniej ale to i tak nieporównywalne do studni w Poznaniu. |
Stadion Legii jesli chodzi o estetyke ,wykonczenie -naprawde super.
Wewnatrz te trybuny podobne do stadionu Korony ,nic ciekawego ,fajnie zrobione podswietlenie dachu. |
A propo Legii to niech ktoś kto wie zaprezentuje jakieś zdjęcia ze skboxami bo nie bardzo wiem gdzie miałyby się one niby mieści. Nie widzę żadnych specjalnych miejsc póki co.
|
Na Legii super to wyglada!
Ale poznanski stadion wewnatrz to ma klimat dworca kolejowego. I moze o to im chodzilo... |
http://www.fotopodroze.pl/ber/dworzec.jpg
jakby wyciąć dziurę w dachu to faktycznie prawie jak stadion w Poznaniu ;) ps. na zdjęciu Berlin Hauptbahnhof. |
W Poznaniu efekt psuje trybuna wybudowane wcześniej. W sumie podobna sytuacja co u nas. Też zmieniano projekty w trakcie budowy i efektem jest sporo niedociągnięć. Inna sprawa to w jaki sposób promuje się stadion w Poznaniu.
|
Cytat:
|
Stadion Legii pierwsza klasa. Pomyślcie, że w tym roku pojedziemy na Koronę, Lubin, Lecha, Cracovię, Legię... No naprawdę w końcu człowiek nie będzie jak bydlęcie oglądać meczu na Ł3 z poziomu murawy, pól kilometra od od murawy. Choc przyznam, że korci mnie żeby olac wyjazd na Legiunię z powodu matołeckich cen biletu dla przyjezdnych i konieczności noszenia kasku ochronnego dzięki ustytułowaniu sektora gości.
|
Estadio Amici robi wrażenie swoim rozmiarem, to fakt. Jednak jakoś mi do gustu nie przypada. Trybuny są bardzo wysokie i piłkarze przeciwnej drużyny mogą czuć mocno to co dzieje się na murawie..
Cieszy fakt, że już w najbliższym sezonie, liga otworzy kilka stadionów z prawdziwego zdarzenia: Amica, Craxa, Wisła, Legia. Kolejne budują się lub mają takowe plany: Zagłębie, Jaga, Arka, Lechia, Śląsk |
Ja tam do Poznania się nie wybieram, bo na tej kratownicy ptaki zapewne zrobią sobie gniazda i wszystko będzie obsrane pod spodem ;p
|
Ogarnij się z tym avatarem :/
|
Cytat:
Powiem szczerze ze umarlem zobaczywszy te jupitery. Przeciez to bd zaslanialo widocznosc :rotfl: edit: sory, w takim razie tematu nie bylo :D |
Przecież one zostaną zdemontowane, a oświetlać będą jupitery pod dachem
|
Stadion i 'slumsy' wokół niego, o których tak zaciekle kiedyś dyskutowaliście ;)
http://img683.imageshack.us/img683/2670/dsc0140vf.jpg http://img682.imageshack.us/img682/7333/dsc0115on.jpg by sky.ehreii ssc imo wygląda jak wielki robak co dodaje mu uroku :D |
Z zewnątrz stadion mi się podoba, ale środek już mniej :P
Największym plusem jest to, że może być w pełni zepłniony. |
Gdyby tak dodać takie 4 nadmuchiwane powietrzem rury po bokach stadionu, obiekt ten przypominałby gigantycznego robala
|
Ta, albo dorobic dziob, pomalowac na czarno i bedzie wronka :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl