![]() |
Wisła: Genkow i Pareiko zaprezentowani [VIDEO i ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
Świeżutka galeryjka z dzisiejszej prezentacji drużyny.
Wisła Kraków: sesja zdjęciowa przed wiosenną rundą [ZDJĘCiA] http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a,id,t,tm.html |
No to nie będąc gorszym :D Wrzucam link do Świeżutkiego materiału VIDEŁO z dzisiejszej sesji zdjęciowej.
Wisła 2011: sesja foto http://www.malopolskatv.pl/wisla-2011-sesja-foto/ 0:31 Zauważcie jak Małecki przykleja jakąś nalepkę Cikos'owi na plecy. Ten myśli, że Mały go jakoś tam motywuje ... 1:21 Cikos się obraca i na prawym barku ma ową nalepkę ... hehe, ciekawe co mu tam przykleił :P 3:15 :D Boukhari wita kibiców, którzy po brzegi wypełnili stadion przy R22 :) :D hehe co za gość :P |
Cytat:
|
|
Prezentacja Siwakowa:
http://kiks.tv/2011/02/siwakow-zaprezentowany/ Sesja piłkarzy Wisły plus bonus w postaci panoramy stadionu: http://kiks.tv/2011/02/galeria-sesja...-wisly-krakow/ |
Bardzo fajnie to wszystko wygląda... Widać że oni wszyscy są drużyną nietylko na boisku ale również i poza nim, a rola Nourdina jest w tym wszystkim ogromna...:)
|
Galeria z meczu Arka - Wisła
http://www.sport.pl/sport/5,65025,91..._GALERIA_.html |
Ma ktoś mecz z Arką w całości?
|
Cytat:
|
http://allgoals.pl/ekstraklasa/11978...5-02-11-a.html
tu jest część linków, reszta jest na bieżąco uploadowana |
http://s2.ifotos.pl/img/arka1_hrrhsrw.pnghttp://s2.ifotos.pl/img/wisla1_hrrhsxh.png Arka Gdynia - Wisła Kraków 624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/ico/epg/liveT.png http://i48.tinypic.com/2uzy1s0.jpg http://justpic.pl/pic/info40.png Cytat:
http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...17s233_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...43s228_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...46s218_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...m59s84_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/vlcsnap...19s106_min.jpg http://justpic.pl/pic/download68.png 1 Połowa Kod:
Part 1 http://www.multiupload.com/Q2ZYMEJ8ZYKod:
Part 1 http://www.multiupload.com/MIJACL9R34Bramka Małeckiego ( na żywo) Kod:
http://www.multiupload.com/QSMLS75LBG |
Posiada ktoś obszerny (nie taki jak na ekstraklasa.tv) skrót spotkania?
|
http://www.malopolskatv.pl/wislacy-w-gdyni/ - relacja z trybun arka-wisła. to jest film chyba serwisu klubowego ale oni go jeszcze nie zamieścili u siebie, wiec wrzucam to co jest
|
|
A ligę + z piątku i soboty ktoś by zapodał ??
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=fqgvYV0RPIg
zanim ktos mi zarzuci że po 1 meczu juz nagrywa filmik to po prostu będzie to 1 cześć większej całości (miejmy nadzieję ) |
Karherop
Tego właśnie szukałem po całej rundzie to będzie film na 45 minut |
Cytat:
|
Jak by ktoś chciał zrobić filmik o Wiśle, bo ja nie mam talentu do takich spraw. Ale za to chciał bym takiej osobie polecić podkład muzyczny który nadawał by niesamowity klimat.
Mowa tu o muzyce od Two Steps From Hell A tu daje przykład: http://www.youtube.com/watch?v=kVLiw8kvBRg Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś z mojej propozycji skorzysta i zmontuje nam ekstra film ;) |
Taka ciekawostka, że to co podałeś chyba zostało wykorzystane jako bit (wycięte niektóre momenty) tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ZsqqrMbvWc0 Chyba, że bardzo podobne :) Mylę się? |
Cytat:
|
Podkład jest świetny więc można by na poważnie się zastanowić nad wykorzystaniem podobnych przez kogoś "zdolnego". Hmm... WesterSyl?
|
Chętnie osobie zainteresowanej pomogę znaleźć oraz dobrać odpowiednią ścieżkę dźwiękową pod film :]
|
Byłbym wdzięczny za urywki z L+Extra, szczególnie z szydery Skorży z Maaskanta. Z góry dziękuje:)
|
|
Cytat:
|
Ja z kolei, byłbym wdzięczny gdyby ktoś miał dostępny fragment analizy gry Wisły w meczu z Arką, chyba Mielcarski ją przeprowadzał, a nie chce ściągać całego programu.
|
Witajcie,
Zrobiłem na Picasie konto , gdzie będę wrzucał zdjęcia z meczy Wisły - generalnie zachęcam Was do oglądania w przyszłości, a jak ktoś chce to mogę podać dane do logowania, i też może coś wrzucać :) Pierwsze zdjęcia będą już pojutrze, z meczu Wisła - Podbeskidzie. Pojutrze podam link :) |
Cytat:
Wyciąłem z programu fragmenty o Wiśle. |
^^ Doobre, mam nadzieję że co tydzień będziesz takie coś zamieszczał, fajnie by było ... pozdro
|
Cytat:
|
Video z dzisiejszej konferencji - Wisła odpowiada Piechniczkow (w calosci)i:
http://kiks.tv/2011/02/wisla-odpowia...jest-oburzony/ |
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała [ZDJĘCIA]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecia,id,t.html |
|
Wisła - Podbeskidzie. Zobacz doping na Reymonta [WIDEO]
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ideo,id,t.html Ładnie się prezentowaliśmy :) Lepiej niż piłkarze. Pozytywne filmiki. |
doping kibiców na meczu:
http://kiks.tv/2011/03/bez-komentarz...bielsko-biala/ dwugłos trenerski po meczu: http://kiks.tv/2011/03/maaskant-grat...menda-dla-nas/ |
Zapraszam do oglądania tych zdjęć co ja zapowiedziałem :)
Jeżeli też ktoś chce tworzyć ze mną tą galerię zdjęć to PW - podam login i hasło. https://picasaweb.google.com/wislazd...01Tarantulaw2# - link bezpośrednio do albumu. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl